Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

evka.t
26. okt 2009

ahoj veronika, som rada že sa tu niekto našiels mojim termínom. držím sa fajn, ale už by mohol byť december. mam veľmi aktívne dieťa. je neustále v pohybe. dúfam že keď je taká aktívna tak budeme na vianoce doma. a čoty? maš niekoho vybaveného?

jenn držím palce.

veronika60188
26. okt 2009

evka,mám,ale ja idem na snp,sem nakukujem len pre pokec.mne tak pred 10 dnami začalo veĺmi ve'lmi často a silno tvrdnúť brucho ,ale vyzará to, že sa ukľudnilo a na malého si ešte počkáme

janka1
27. okt 2009

dobre ranecko uprsanee ☹

jenn akoo????? vecer som mala kointrakcie za teba 😀

zuzana355
27. okt 2009

ahojte jani ty máš ešte čas a jenn tu ešte nebola tak možno už rodí 😵

jenn44
27. okt 2009

ahojteee, no, stale som tu a vcelku... ☹ vcera som na net nestihala, boli sme na navsteve, no dnes vas neopustim 🙂 Nijak slavne to zatial nevyzera... 😒

zuzana355
27. okt 2009

ahoj jenn tak ty rovno povedz že tebe bude za nami smutno tak preto neideš ani rodiť 😀 😀

jenn44
27. okt 2009

zuzi, urcite je to tym 😀

zuzana355
27. okt 2009

jaaaaaaaj a dnes je tak pekne vonku tak si to premysli a dohovor malej nech už ide von 😀 😀 a tá injekcia ti vobec nepomohla 😕

jenn44
27. okt 2009

No, dnes som 4 hodiny pratala byt, utierala prach, vyumyvala vsetky veci, vypratala komplet chladnicku, poumyvala skla, kachlicky a zem... no proste kompletka, tak ak dnes neporodim, asi sa nedockame... 😀

sweetsuzi
27. okt 2009

jenn preboha ty si este tuuuu? ber to tak ze budes mat najcistejsi bytik zo vsetkych ked budes stale pratat 😀 robim si srandu ale chapem ze uz by si to mala najradsej za sebou. Drzim palce nech sa podari a mala je coskoro s tebou 😉

jenn44
27. okt 2009

hej sooooooom ☹ ☹ ☹ ☹ fnuk

jenn44
27. okt 2009

kde ste kto? uz je vecer a ja stale nic necitim... citili ste pred porodm nieco inak? alebo pred odtokom plodovej vody, alebo tak? ja sa nijak inak necitim.. 😒

jenn44
27. okt 2009

ahojte, no tak akurat ideme do nemocky, nerodim, ale tlak mam 160 na 120, co je asi vysoke... takze tak 🙂 urcite plany poplach a zajtra sa tu uvidime... uz sa ma nezbaviteeeeeeee 😀

dorotee
27. okt 2009

Jenn, 4 hodinove pratanie hovori o "syndrome budovania hniezda" 😀 😀 .... aspon to pisu mudre knihy o predporodnom upratovani 🙂 🙂 🙂
Drz sa a myslime na teba 🙂

janka1
28. okt 2009

jeen huraaaa, tak dnes sa to rozbehne 😵 alebo uz mas Sofinku pri sebe 😵 😵 😵

sweetsuzi
28. okt 2009

jenn teraz ma napadlo ze som citala v knizke ze ked zena v termine urobi velke upratovanie tak do 24 hodin porodi 😉 pisala to porodna asistentka s 25 rocnou praxou, tak uvidime ci vie o com hovori. Jenn drz sa, drzim palceky 🙂

janka1
28. okt 2009

zienky prave mi pisalal jenn 😉 su v nemocke, vsetko je OK tlak sa ustalil , malej sa zatial na ten svet nechce....ale prave isla rodit lilaahmmad , tak drzime palceky 😵 😵 😵

zuzana355
28. okt 2009

Jenn no super držíme prsty a budeme na vás myslieť 🙂
lila a rýchli porod a čo najmanej bolesti 🙂

natalia
28. okt 2009

caute baby aktualne spravy z rastislavky,mam pristup na net,dnes som na porodnej sale
,este vcera mi stale unikala plodova voda,dnes som chvalabohu sucha,zlepsili sa mi aj prietoky,nasadaili mi ale antibiotika kedze sa boja infekcie,mam maloplodovej vody stale a vraj to moze byt ventilovy cize obcasny unik plodovej vody-musim vydrzat aspon do začiatku 38 tyzdna kvoli babetku 😉
jenn som zatial neidentifikovala-tak snad zajtra,drzte nam palce.

evca35
28. okt 2009

čaute,
toľko nových správ, tak zajtra snáď už aj bábätká 🙂
ja ležím druhý deň s teplotou, nádchou a bolesťou hrdla. Pijem litre čaju a celý deň spím.

evca35
29. okt 2009

ešte nič?

janka1
30. okt 2009

AHOJTE
tak spravicka od Jenn zatial vraj na porod nie je pripravena , ale ak do pondelka neporodi spontanne , tak pojde sekciou 😵 pozdravuje vas vsetky a tesi sa domkov 😵 🙂

nedockava4
30. okt 2009

ach jaj...Jenn sa ale maaa 🙂 tak verme, ze to pojde spontanne...
Janka a kedy ideme na obhliadku?

evca35
30. okt 2009

no konečne nejaká správa 🙂 a o Lile nevieme nič?
hoďte nejaký termínčok.

evca35
1. nov 2009

maminky, vytlačte si kupóny na zľavu Pampers, platia do 21.11.2009

http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon?src=1&lang=sk

janka1
3. nov 2009

ahojte kocky 😵 😵 😵
odkaz od JENN
volam sa Sofinka , narodila som sa 2.11.2009 o 11: 10 cisarskym rezom a mam presne 51 cm a 3790g....konecne to ma za sebou a milinku pri sebe ...
B L A H O Ž E L Á M E 😵 😵 😵

nedockava4
3. nov 2009

JENN....BLAHOZELAAAAM....

evca35
3. nov 2009

konečne 😉 tak sa pridávam ku gratulácii. prajem len to najlepšie 🙂

veronika60188
3. nov 2009

srdečne blahoželám, jenn

zuzana355
3. nov 2009

jenn blahoželáme a držíme palce prajeme vela mliečka a nech ste čím skor domka 😉 super konečne to máte za sebou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre