Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

janka1
4. okt 2009

jenn trpezlivost 😉 neboj aj ty uz budes mat o chvilu pri sebe ten uzasny poklad 😉
napisem ti len tolko, ze na krcok sa ani nespoliehaj 😒 kamoska rodila v lete a uz od 6 mesiaca jej dr. povedal, ze to bude urco skor nakolko krcok mala maksi a otvorena bola na uz nepamatam na kolko prstov a prenasla 2 tyzdne a rodila pomocou vyvolavacky 😉
takze o vsetko rozhoduje len a len malinke v nasich bruskach 🙂
drzim palceky , aby si to mala cim skor za sebou a uspesne 😵

jenn44
4. okt 2009

hm, ved ja malinkej stale hovorim, ze nech pride, ked jej poviem :D teraz by to vhodne nebolo, kedze som chora, ale tak ked sa vyliecim... hmmm vyhodim ju z maternice 😀 ale nie, srandujem, ved nech sa vyvija 🙂 len teraz uz len pribera... 😅

janka1
4. okt 2009

no moja ty si uz 9tyzdnov pred nami a ja by som tiez uz mala maleho pri sebe 😀 😵 ale nie preto , ze mi je zle , alebo tazko , ale tottehu sa mi zda nejake dlheeee 😀 😀 😀

ty to mas uz za dverami ja si este riadne pockaaam 🙂 mto vy uz budete domak pekne krasne spolu a budete velki cca cez 2 mesiace kraaasne 😵 😵 😵

jenn44
4. okt 2009

heh, no ale ked ja porodim, mozes si povedat, ze zas o tyzden, dva... az styri mas tehu kratsie 😀
No, poviem ti? riadne mi to lezie na nervy, vcera mi 3 kamosky volali, ci uz mame babo a kedy konecne... 😠 a suseda sa ma pytala, ze jak dlho som uz tehotna, lebo sa jej to zda vecne a kedy uz konecne porodim... vrrr 😖 😖 na nervy fakt! 😖
PS: Oliver je fakt krasne meno 😉

janka1
4. okt 2009

jenn dakujem 😵 😵
susede odkaz , ze si tehotna tolko kolko je potrebne a ked ma deti , tak nech pospomina 😀 😀

jenn44
4. okt 2009

Niet zac Jani 😉 nooo, susedke som podrazdene odpovedala, ze ani ja neviem kedy KONECNE pride a ze tiez mam pocit, ze som dlho tehotna, no bodaj by nie, ked si tehotna skoro rok... bez troch mesiacov vlastne...

janka1
4. okt 2009

😀 😀 😀 😀
tak to mozme byt stastne, ze nie sme tehule tak dlho ako slony 😀 😀 😀 😀 😀

jenn44
4. okt 2009

neviem ako dlho su slony, ale som rada, ze nie som slon (aj ked tak uz pomaly vyzeram, moj manzel ma vola maly slonik... 😒 no, nastastie uz nie dlho 😀 snad... )
Juj uvidis, v 32tt pojdes na ultrazvuk a zbehne to... toto obdobie tvoje mi zbehlo hrozne rychlo, zastavilo sa na 35tt a odvtedy sa vlecie ako slimak... 😖

janka1
4. okt 2009

jenn slony su tehu 22 mesiacov 😀 😀 😀

verim , ze je to tak ako pises, lebo cloveku strasne pomalinky ubieha cas vtedy, ked sa velmi tesii 😉
mas vybaveneho uz DR.?

sweetsuzi
4. okt 2009

Ahojte dievcata, som tu nova a tiez mam v plane rodit na rastislavke. Rada by som sa vas spytala ktoreho lekara by ste mi odporucali, lebo by som si najradsej niekoho dohodla vopred ... ale bola by som rada ak by naozaj prisiel ked ho budem potrebovat, aj keby bola noc. Niekoho kludneho, prijemneho skuseneho (ani nie som narocna 😀 )
A tiez ma zaujima ci neviete ci su na rastislavke mozne nejake prirodzene metody tlmenia bolesti, ako vana, fit-lopta a podobne. Alebo len epidural ...
Inak prajem vsetkym tehulkam nech nam to bezi a tym co to uz zmakli vela zdravia a spokojne babo 🙂

jenn44
4. okt 2009

jani, ufff, 22mesiacov... tak to by som teda nechcela... 😀
doktora nemam, ani neriiesim, vraj sa to neoplati a verim tomu teda 🙂 aj tie peniazky si viem predstavit investovat do babatka a nie do doktora... ty vybavujes?
vitaj sweetsuzi 🙂 doktorov je tam dost, a vsetci su super, podla mna. Uvidis ako rychlo ti to zbehne 🙂

janka1
4. okt 2009

nevybavujem, nakolko moja dr. je aj porodnik a na Rastislavke 😉 dohodneme sa nejako 😉 a mozno budem mat stastie a akurat bude sluzit 😉
a k tym dr. tam ich je dost a kazdy jeden je odbornik, takze je jedno na koho natrafis 😉 🙂
sweetsuzi co ja viem ziadne take metody tam nie su k dispozicii aspon co ja viem

jenn44
4. okt 2009

Koho mas Jani?
sweetsuzi, zial, ani ja neviem o ziadnych metodach, no ta fitlopta by mohla byt... teoreticky, no teraz je nemocka vraj vkuse preplnena, vela zien tam chce rodit.. dufam, ze sa to neodzrkadli na pristupe ☹ ale rastislavka je urcite dobra volba 🙂

janka1
4. okt 2009

Dr. Mikulovu Janku 😉

jenn44
4. okt 2009

Jani, nie som si ista, ma kratke vlasy, svetle? ci nie?

janka1
4. okt 2009

dlhsie svetle 😉

jenn44
4. okt 2009

hm, tak potom to nie je ta, ktora ma vysetrovala, jedna ma vysetrovala, tiez na M... uzasna bola... zvazujem zmenu gynekologa, tak uvidime kam sa dostanem... 😉

evca35
5. okt 2009

jenn - to bude asi Melichová. A ešte blondína je tam Huljaková ale tá asi tiež dlhšie vlasy.

Vy mi niečo hovorte o dĺžke tehu - ja si počkám ešte 4 mesiace 😢

dorotee
5. okt 2009

Jenn44 na palenie zahy mi pomahali hocijake oriesky - najradsej som mala pistacie alebo kesu. Tiez pomaha lyzicka horcice 🙂 ked ta to chyti v noci, je lahsie si dat trochu horcice ako oriesky, ktore musit riesit zubnou kefkou 😀 Potom pomaha kusok sucheho chlebika.

lencici
5. okt 2009

pri paleni pomaha aj mlieko alebo soda aspoň mne to zaberalo...

dorotee
5. okt 2009

Ano, aj soda pomaha, ale v tehotenstve by sa s nou nemalo prehanat. Niekto ju dokonca vobec neodporuca. Ja som to s nou neskusala lebo som myslela ze sa pogrcam ked som ju len ovonala 😀

lencici
5. okt 2009

tak ja som vzdy pouzivala sodu......a doktorka mi predpisala aj acix tabletky na cmulanie ale tie mi velmi nezaberali

jenn44
5. okt 2009

Evca, anoooo, Melichova, ta, viem ze na M sa zacinala 🙂)) dakujem.
Dorotee, ano, dakujem za radu, pomohli mi mandle,ale nemam chut ich stale chrumat, tak idem skusat dalsie druhy 🙂)) mlieko nepomaha, teda len velmi kratkodobo. Nooo a dnes som bola s tou mojou chorobou u lekarky... no, zapal dutin... silny... takze beriem antibiotika Augmentin a asi 4 dalsie veci... nic ine sa nedalo s tym robit, ze je to velmi silne ☹ sama seba karham, ze som tam nesla skor 😒 😒 dakujem za rady 🙂

zuzana355
5. okt 2009

Jenn tak ti prajeme skoré uzdravenie aby si bola do porodu fit 😉

jenn44
5. okt 2009

Dakujem Zuzi 🙂 vy sa mate dobre?

zuzana355
5. okt 2009

no momentálne ani nie v sobotu sme boli na svadbe a malý si roztrhal šlachy na nohe tak sme marodi 😢 ale všetkým treba prejsť no čo už.
a ty ako už maš len tri týždne do konca joj už sa to blíži

jenn44
5. okt 2009

Uff, slachy? tak to asi riadne tancoval co? no, teda fakt nic prijemne, chudatko 😖
hej veru, blizi, uz sa neviem dockat, toto obdobie asi ide najpomalsie... 😅

zuzana355
5. okt 2009

no bolelo aj ja som si poplakala trocha 😢
ale neboj už to príde pomaly veď ty už teraz možeš hoci kedy porodiť.len nech si zdravučká aby si mala dostatok síl na porod.

natalia
6. okt 2009

caute maminy dnes som bola v poradni,mala ma 1900 gr 🙂 ,a ja uz nedojdem ani po tesco 😀 😀 ,mam pocit ze sa rozpadnem na dve polovice 😝 😝 😝 a to ma caka este takych 7 tyzdnov 😝 😝

jenn44
6. okt 2009

Zuzka, tak oddychujte a liecte sa, skore uzdravenie prajem, neboj, o chvilinku ja budem mat malu a tvoj Lukynko uz bude behaaat 🙂
Natalka, noooo tak to si dobra 🙂)) ja este teraz pobehujem po obchodoch, sediet doma ma velmi nebavi, ale je fakt pravda, ze je to unavne... s tym obrovskym brusiskom 😀 Neboj, zbehne to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre