Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

jenn44
20. okt 2009

natalia, v 35tt som myslela, ze viac uz nepotiahnem, dufala som, ze konecne porodim tak asi v 37... 38tt... no neboj, zistila som, ze je to este ovela horsie teraz ako vtedy, ale uz sme si na to asi trosku aj zvykli... 😀 a vyhodou toho cistenia a upratovania je, ze v noci totalne rychlo zalahnem, a spim az do rana, kedze som brutal unavena 😀 juuuj na svadbu? uff, tak nezavidim, vytrasies babo... 🙂 a ozaj je to aj ine ked uz jedno dieta mas.. to by som urcite nezvladala...

zuzana355
20. okt 2009

monnaliza ja som myslela staru nemocku do šace by som ani nepáchla 😉

janka1
20. okt 2009

ahojte zienky
jemine jenn ty si este cela
😕 moja zlataaaa

no kedy idemem a kolke na tu obhliadkudo nemocky???

nedockava4
20. okt 2009

ahojte...mozem sa k vam pridat?
ahoj, Janka....aj ja chcem iiiist 🙂

janka1
20. okt 2009

ahoj nedockava 😉 tak pod 😉

len sa tu musime doh 😉 odnut kedy?
volala som tam k sekretarke mozme prist kedykolvek, poukazuju nam to , vraj nie je problem 😉
a vraj ak nie je vela rodiciek moze byt manzel pri manzelke aj v 1 dobe porodnej 😵 😉

nedockava4
20. okt 2009

hm, hm, hm...tak to je super...mne od pondelka vyhovuje ktorykolvek dnik 🙂

janka1
20. okt 2009

pockame na kocky , ktore sa tu prihlasia a mame stretko a obhliadku v 1 😉 🙂

nedockava4
20. okt 2009

jasne...tesim sa....

janka1
20. okt 2009

aj ked mne uz moja dr. vsetko povedala, ale rada by som si to aspon ako tak okukla 😉
zajednala mi aj izbu , ale tiez sa vyjadrila, ze ani ona mi ju nemoze na 100% slubit, nakolko nevyhodi z izby pacientku ked uz tam bude 🙂

nedockava4
20. okt 2009

no, tak ty to mas uz zmaknute 🙂
a s tou izbou...no, to bude este vzruuuso 😵

janka1
20. okt 2009

no asi ano 😒
ja by som velmi chcela tu nadstandart, nakolko je pre mna velmi doleziza sprcha a wc /samostatne/a netrepat sa cez celu chodbu vudy ked to budem potrebovat 😉 a aj manzel tam moze byt cely den ked bude chciet aj Vladka 🙂 🙂 🙂
aj keby to bolo len 4 dni predsa len sukromie je sukromie 😉 😉 😉

moja dr. mi povedala, ze az maly sa bude pytat von na Vianoce, urco sa nijake zienky nebude tlacit rodit 😀 😀 😀 tak by to mohlo vyjst 😀 😀 😀

nedockava4
20. okt 2009

no, tak ty to mas super....
aj ja by som chcela nadstandard...len sa rozhodujem (ako som ti vravela), ci Saca alebo Rastislavka...
a mozno porodim v Michalovciach 🙂

janka1
20. okt 2009

nedockava nooo tak to naozaj musis zvazit 😉 nakolko asi este nevies, kde presne sa budes nachadzat, vsak 🙂

ozaj ako s tym bytom? uz ste nieco poriesili???

jenn44
20. okt 2009

ahojte, nooo, Jani, cela som vidis... :( uz strasne... v pondelok mam termin, no tak dufam, ze sa nieco poriesi cez vikend... no neviem neviem... dnes som mala take zvlastne bolesti, take ine... ale po teplej sprche vsetko preslo... tak ja uz neviem... ☹ drzte sa baby 🙂

nedockava4
20. okt 2009

janka...este stale nic....ziadne ponuky nie su.... ☹

janka1
20. okt 2009

jenn ja som si az teraz vsimla, ze ty este nemas termin 😉 🙂 takze mas este casu dooost 🙂 😉 nestresuuuj to je ok 🙂 😉
ale tesim sa ked to uz budes mat za sebou a budes nam tu pisat aka je mala zlatuckaaa 😵

jenn44
20. okt 2009

janka, no tebe sa to tiez uz pekne krati 🙂 no, dufala som, ze porodim pred terminom, nerada by som prenasala, mam pocit, ze mala uz teraz vazi 4 kila... nie to este po termine... ☹ som fakt obrovska...

janka1
20. okt 2009

jenn tesim sa, ze tie tt pribudajuuuuu 😉
ked si bola dnes v nemocke , tak ti nepovedali kolko vazi??? neskontrolovali to?

zuzana355
20. okt 2009

jeeeej kočky vy ste sa rozpísali 😀 😀
jani mne už napr. posledné týždne vobec ultrazvuk nerobili 😕 jenn tebe ešte robia.
a to kolko vás musí byť aby ste mohli ísť tam popozerať izby musí byť konkrétny počet.

janka1
20. okt 2009

ahoj zuzana 😉
mozem ist aj sama 😉 len som nechcela, oreto to tu pisem ci niekto nechce ist 😀
velmi mila bola ta sekretarka v telefone 🙂 povedala pridte kedy chcete a vsetko vam poukazujeme 😉

zuzana355
20. okt 2009

jani len aby ste nenatrafili na deň keď tam bude vela rodičiek a vy prídete rovno v tedy keď budu tlačiť 😀
tak to budete mať normálne aj sprievodcu 😵

janka1
20. okt 2009

zuzana a vies , ze by to bolo aj zaujimaveee 😵 😵 😵

evca35
20. okt 2009

pekný večer 🙂

idem s vami !!! A možno natrafíme na pôrod Jenn 😀

a mohla by si zistiť kedy tam bude Mikulová aby sme ju videli v akcii 😉

natalia
21. okt 2009

Bože baby že sa Vám chce obzerať si nemocnicu 🙂 ,ja robím v nemocnici tak som rada ke´d ju nevidím 😀 😀 😀
jenn-ešte máš taký necelý týždeň do termínu,aspoň tomáš na spadnutie 🙂
ja už som včera dokymu povedala že mám dosť ze by už aj stačilo 😝 😝 😝

jenn44
21. okt 2009

no ahojte, dnes som bola v nemocke, mam prist aj zajtra a asi aj piatok, pocuvaju ozvy... zlati su, ako sa staraju ozaj... mala sa akosi malo hybe... co mi pripada strasne divne.. do pondelka bola aktivna az velmi a teraz vkuse akoby spala... tak fakt neviem.. 😒 dufam, ze coskoro teda porodim, no nevyzera to tak... dufam, ze sa to coskoro ohlasi... lebo uz neviem vydrzat, uz sa strasne spi... cez noc neviem spat, tak idem asi teraz... 😀 muzicek pojde zehlit... haha to tak vecer skonci so zehlenim 5tich veci... ved viete... muzi 😀 tak dobru noc.
Lillaa, ako si na tom?

lilaahmmad
21. okt 2009

Ahojte dievcata, serus Jenn, ja uz zdochynam.... Moja mala tiez akosi sa pomenej zacala hybat, ale to je urcite tym, ze uz vobec nema miesto, a nevie najst vychod 🙂 asi tak ako tvoja.
Ja idem zajtra rano na rastislavku, tak mozno tam na seba nadabime. Uz aby bol vikend a my sme mali malicke v naruci a nie v bruchu 😀

sweetsuzi
21. okt 2009

ahojte dievcata 🙂 janka aj ja sa hlasim na obhliadku, tiez si tochcem pozriet tak len dajte vediet kedy 😉

jenn44
21. okt 2009

lilaa, hej veru... no ja mam ist az okolo jednej, tak sa tam asi nestretneme :( no, pekne uvazujes... len aby sme neprenasali... ☹ toho sa najviac bojim, v poslednych dnoch to je ozaj strasne...

janka1
22. okt 2009

dobre raneckoooo 😵 😵 😵
no super kocky 😉 ze nas bude viac sa tesim dnes to zriesim a hodime si nejaky terminik na okuk nemocky 😀

jenn44
22. okt 2009

dobre ranko baby 🙂)) uz vlastne obed 😀 dnes je pekny den na porod nie?:D (to si hovorim uz asi dva tyzdne... no ale co uz, raz to pride... 🙂 inak, chcem sa opytat, nechcem prenasat... ako docielit vyvolavacku v den terminu? pocula som, ze sa to da...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre