Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

annika11
13. apr 2010

určite napíšem, bojím sa toho, čo ma čaká, lebo som naozaj nemyslela na to, že mi budú pichať vyvolávačku...najprv je problém to udržať 😉 a teraz je problém to dostať von hihi

vavenka
13. apr 2010

Annika no to je pravda 🙂 ja som tiez mala zo zaciatku problemy, ale hlavne ze sme sa dostali do finale 😉
Aj sa ani tak nebojim, kedze ani poriadne neviem, coho sa mam bat, skor som zvedava 🙂

annika11
13. apr 2010

áno je to tak, lebo nevieme, čo nás čaká...včera som stretla asi 4 budúce mamičky, ktoré išli na kontrolu vtedy ako ja, napriek tomu bolo na pôrodnici ticho, nikto nerodil. Už tam asi musím nabehnúť ja a urobiť nejaký cirkus 😎 😀 😀

vavenka
13. apr 2010

Annika no to by si mala 😀 😀
Ja ked som tam bola na monitor, tak tam bol riadny masaker, vsade sa kricalo, nebol flek na vzdycharni, tak jedna chuderka lezala na posteli na chodbe, sestricky tam nervne pobehovali, kokso mi nebolo vsetko jedno 🙂 a kym som mala na bruchu pasy, tak jedna vedla porodila, to ine zvuky z nej za tych 15 min vychadzali 😖 😅

annika11
13. apr 2010

ja som tam bola už 4x a ničové nič, sestričky sa flákali po chodbe, nemali normálne čo robiť, dobre, že sa nepobili, ked som prišla, že kto ma zoberie a napojí na monitor 🙂 vybavuješ si nejakého pôrodníka?

vavenka
13. apr 2010

Annika no chcela by som janku mikulovu, je to moja gynekologicka, ale nejak sa nevieme dostat k tejto teme... Takze bud ju, alebo mi je to potom jedno, nech ma odrodi sluzbukonajuci lekar.....

annika11
13. apr 2010

ja som si nič nevybavovala...takže bude to ten, kto bude mať službu. Zakaždým ma tam vyšetroval niekto iný, tak už mám celkom slušný prehľad 😉

annika11
13. apr 2010

som len zvedavá, či mi niečo zajtra pichnú. Povedali, že to nebudeme zbytočne predlžovať, to zase nebudem spať sa mi bude snívať o injekciách 😖

vavenka
13. apr 2010

Annika ja som si nevedela predstavit ze nebude vybaveny porodnik, ale ako tak citam kade tade, mam pocit ze je s tym viac problemov ako osohu, takze tiez uz k tomu pristupujem tak ze ako bude tak bude, aspon nebude stres, ci je porodnik v KE, ked to na mna pride, alebo ci mu volat v noci, alebo cez vikend, nikto mi nebude vyvolavat porod len preto, aby ma odrodil na svojej smene.... A vobec, myslim ze tu su vsetci dobri porodnici, tusim len jedno meno tu viackrat rezonovalo, nejakeho porodnika, co s nim neboli baby spokojne......

vavenka
13. apr 2010

Annika kokso, mozno uz zajtra bude Rebecka na svete, si to uvedomujes? 😉

annika11
13. apr 2010

🙂 to by bolo krááásne, ale radšej na to nemyslím, aby som nebola sklamaná, ked to zase posunú 😖 celý deň sa flákam po dome a kontrolujem vecičky, či mám všetko nachystané, aby manžel nestresoval a všetko našiel, je to veeeeľké čakanie

annika11
13. apr 2010

ty vavenka, ale ako tak pozerám na rastislavke v dohľadnom čase budeme asi rodiť len my dve 😀 😀 😀
uvoľním ti ten nadštan. kým prídeš 😉 😎 😀
nejako tu nepíše nikto v poslednej dobe len my dve

vavenka
13. apr 2010

Annika no vyzera to tak 😀
Super, dohodnute, podrz mi tam nadstandard, mozno uz o tyzden ta pridem vystriedat 😉
Ja som tak zdesene pobehovala minuly tyzden, ked mi odisla hlienova zatka, hned som skontrolovala tasku do porodnice, takisto aj tasku s vecami pre malu, nachystala keksy a vodu do igelitky, nech to mam po ruke 😀 ani sm v noci spat nemohla 😀 ale tak viem ze ked sa toto stane, aj mesiac este sa moze cakat.... Len to bolo take nove pre mne, ze uuha, nieco sa deje 😀

linuska1
13. apr 2010

aj ja sa chystam ..🙂) ale este mam cas.🙂) a doktora nevybavujem.🙂

vavenka
13. apr 2010

Linuska ahoj, no ani sa nenazdas, a ides aj ty 😀 😀

annika11
13. apr 2010

že hlienová zátka??? to u mňa teda nehrozí, žiadny poslíčkovia, žiadna zátka, žiadne bolesti....akurát mi občas tvrdne bruško, ale aj to len tak symbolicky. Tajne len dúfam, že ma nenechajú dlho sa trápiť.

vavenka
13. apr 2010

Annika no ty sa mas 🙂
Ja som dost bolava, asi vsetko zavisi od toho ,ako je babo ulozene...
Mam dost velke brusko, takze som riadne nemotorna a menzesovo ma brucho boli uz takmer denne - to su asi ti poslickovia? Neviem 🙂 ale v zasade sa nestazujem, je to vsetko zatial vydrzatelne 😉
Juj som zvedava na zajtra, potom sa ozvi, aby sme vedeli, ci si ta tam uz nechali (ak sa neozves teda) 🙂

ivkafu
14. apr 2010

ahojte dievcata, tak ja vas citam kazdy den len mam s vas co sa tu za posledne dni zapajate najviac casu, tak len citam co ma caka kedy ste zacali chodit na ten pas monitor co pocuvaju babetko do nemocky? od kolkeho tyzdna? 🙂 kedy ste si zbalili tasku do nemocnice v ktorom tyzdni? zistujem ze ako sa mam ja prichystat 🙂 ....
annika11 tak aj ja som zvedava ako to dnes bude stebou .....
vavenka tebe sa to tiez uz krati, moze to byt coskoro .... drzim van palceky

vavenka
14. apr 2010

Ivka ja som bola prvykrat v 33tt na monitor a prietoky v nemocnici a tasku - no veci do nej som kupovala priebezne a zbalila som sa ani neviem, niekedy v 34-35tt? Podstatne je, aby si tie veci mala doma, zbalit sa je otazka 10 minut uz potom 🙂

zuzi44
14. apr 2010

caute baby drzim vam palce,verim ze ste nervne aj ja som bola,dokonca pri druhom viac ,lebo som vedela co ma caka...tasku som si pri prvom balila v 34-35 tyzdni no a pri druhom este ani v 38 tyzdni som nebola zbalena 😀 nejako som pri dietati nemala cas 🙂 az dr.ma upozornila ze uz by bolo nacase 🙂 a este aj pred odchodom som tam zhanala veci,veru druhy krat sa mi velmi ani nechcelo do tej nemocnice 😝 to az manzel ma musel vyhodit z domu 🙂

annika11
14. apr 2010

ahojte baby, tak zajtra ma berú na príjem a vraj bude nejaká infúzka 🙂 snáď to budem mať už za sebou

annika11
14. apr 2010

ivkafu

ja som sa zbalila asi kolo 36.tt, ale stále niečo dokladám prekladám dodnes 🙂 a na monitor som išla už pravidelne od 38.tt, najprv u gynekologičky a potom som išla už na pôrodnicu, založili mi tam kartu a na monitor potom ideš zakaždým, ked ideš na kontrolu

zuzi44
14. apr 2010

drzime palce aby to bolo rychle a hlavne aby kratko trvali bolesti 🙂

vavenka
14. apr 2010

Annika ahoj, som na teba myslela akurat 🙂 takze zajtra uz definitivne ides na to? No a ako? Uz sa aspon otvaras, alebo co?

zuzi no to je ta nedockavost prvorodiciek 😉

annika11
14. apr 2010

neotváram sa vôbec, hlienová zátka namieste, ale už prenášam, tak si ma tam už nechajú, dr. chcela už dnes, ale ja som ešte chcela ísť domov...neviem asi som sa zľakla 😉 sa na to nejako musím psychicky pripraviť či čo 🙂 🙂 🙂
nebudem tam mať net, ale len čo budem môcť ozvem sa vám, ako som pochodila

zuzi44
14. apr 2010

vavenka presne ako píšeš 🙂 potom sa zase nebudete vediet dockat odchodu z porodnice 🙂

vavenka
14. apr 2010

Zuzi 😀 😀 😀 sak klasika 😉
Annika budem na teba mysliet, neboj sa, dufam ze sa ta este dockam 2v1 🙂 🙂

ivkafu
14. apr 2010

annika drzim palce nech vsetko dobre a hlavne rychlo ubehne... tesime sa na tvoje dojmi a pociti 😀

jarmich2704
14. apr 2010

ahojte kocky, mam taky problem, malá ma skoro 10.mesiacov, boli sme 3 dni hospit.v nemocnici kvoli horuckam ☹
ako sme prisli domov,podarilo sa jej zamenit denny rezim s nocným, cize cez den mi spi a v noci vyvádza, máte s tým skusenost..

zuzi44
14. apr 2010

jarmich skus sa vratit do povodneho rezimu ako pred nemocnicou,chvilu to asi potrva ale myslim ze sa to upravi,moj syn vzdy po nejakej chorobe bol tiez mimo asi tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre