Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

lucia2431
25. sep 2012

@keksicek20 tak budeme myslieť na teba a hlavne nech všetko dobre dopadne 😉 Potom daj vedieť keď to budeš mať za sebou , júúúúj závidím ale v dobrom, už aj jaaaa chceeeem drobca pri sebe 😅

dieova
26. sep 2012

ahojte zeny, mam otazku. mala niektora z Vas skusenosti s Dr. Krausom?
myslim Dr. Kausa z Rastislavky, nie prednostu z Novej nemocnice. Velmi by mi pomohol Vas nazor, ak ste pri nom rodili, dakujem a prajem krasne porody 🙂

lienka2
26. sep 2012

@dieova ja som mala a len velmi dobru 🙂

slniecko510
26. sep 2012

@dieova ja som sice pri nom nerodila,ale ako ho poznam trochu,tak je velmi dobry

johanka_de_arko
26. sep 2012

@dieova keď som ležala v nemocnici, tak dr. mikulova a dr. kraus mali najprofesionalnejsi a najľudskejší prístup. odporucam 🙂

keksicek20
27. sep 2012

@lucia2431 @franina tak zajtra este nemusite na mna mysliet - este nejdem, krcok mam furt vysoko 🙂 ak este s bambulkou vydrzime pokope, tak termin bude dalsi piatok alebo nedela (to ma sluzbu - uz urcite drzte prsty 🙂)... no a inak, od pondelka 1.10. bude ordinacia urcite prestahovana - len dr. sama nevedela, ze kam.... takze v pondelok jej volam, kam mam vlastne prist na kontrolu... myslite na mna, nech to este tyzden vydrzim a "strafim" sa do jej sluzby... aj vy sa drzte!

lucia2431
27. sep 2012

@keksicek20 ahoj tak ja som dnes bola na usg a ten čo mi robil tak povedal, že by ma dal do nemocky lebo to vyzerá na skorší pôrod. Dosť som z toho taká nijaká lebo termín mám až 7.11 tak nech drobec ešte vydrží ☹
tak držím palce aby to vyšlo počas jej služby a najme aby všetko dopadlo na 1 😉

keksicek20
27. sep 2012

@lucia2431 a preco na skorsi porod - aky je tam problem? to si bola na prietoky? a ktory dr. to bol? nie zborovjan, taky starsi, sivy, bradaty? tak len hlavne pozitivne mysli (to je dolezite), ja verim, ze bude vsetko ok a aj vy vydrzite pokope...

lucia2431
27. sep 2012

@keksicek20 nie bola som v Myslave a robil mi usg Kraus, tak on sa tak vyjadril, že on by ma dal hneď do nemocnice lebo začínam sa otvárať a ani jazva po prvej sekcii sa mu nepáči ☹ Zajtra idem ku Staškovej tak som zvedavá čo povie ona

keksicek20
28. sep 2012

@lucia2431 :( tak sa drz dnes... a napis, co ti povedala...

lucia2431
28. sep 2012

@keksicek20 ahoj ,tak prísne ležať, čo najmenej chodiť aby som ešte 3 týždne vydržala a keby boli bolesti tak hneď volať. Stašková mi vysvetlila, že sa neotváram ale po prvej sekcii čo mám jazvu tak sa veľmi natiahla, je tenká a hrozí, že sa pretrhne 😒

keksicek20
28. sep 2012

@lucia2431 ujha :( a to si presne ktory tyzden? tak len posluchaj rady, fakt nic nerob, ono ti to utecie - uvidis a vsetko bude v poriadku... len vydrz!!! btw, nic nevravela o stahovani - ze kde a tak? kedy mas ist na dalsiu kontrolu?

lucia2431
28. sep 2012

@keksicek20 som 34tt 2d dúfam, že to vydržíme a nenastanú komplikácie. Dr. nič nevravela a že o 10 dní jej mám zavolať, že kde mám prísť na poradňu.

keksicek20
28. sep 2012

@lucia2431 tak len pekne oddychuj a nenamahaj sa, budem drzat prsty, nech to vydrzite... ja sa este v priebehu tyzdna ozvem, ako som na tom ja - ak dovtedy nic 🙂 co verim, ze nie 🙂

lucia2431
28. sep 2012

@keksicek20 ďakujem, budem sa snažiť 🙂

darra
28. sep 2012

@dieova Dr. Krausa som mala teraz pri druhom pôrode, bola som maximálne spokojná....je to veľmi dobrý lekár a príjemný človek 🙂

dieova
28. sep 2012

dakujem Vam zeny za skusenost s Dr. Krausom, ja mam podobny nazor, len som sa chcela uistit.
dik a prajem pekny vecer drzim vsetkym palce 😉

lucia2431
3. okt 2012

@keksicek20 ahoj ako? Myslím na teba ,potom daj vedieť , že čo 🙂

keksicek20
3. okt 2012

@lucia2431 ahoj, tak som dnes bola na kontrole, nalez pokrocily, cakame do piatku (ma sluzbu)... o 11-tej mam ist na prijem aj s taskou.... ak dovtedy nic a dufam, ze nic a ze to uz doklepeme... takze v piatok mi drz prsty! Jasne, ze dam vediet... Inak Dr. je uz prestahovana (sice nema karty atd.), ale uz je v monobloku, hned dolu na prizemi, ked vojdes do budovy, tak hned v tej "miestnosti" nalavo - fajna kosa tam bola, ked som cakala, bo dvere furt otvorene, stale tam chodia ludia, no otras...

lucia2431
3. okt 2012

@keksicek20 tak to silno držím palčeky 🙂 , no super takže v monobloku , tak viem si predstaviť tú kosu tam a tie studené lavičky čo sú tam brrrrr. Nechápem prečo ju sťahujú, to je už druhý krát od kedy k nej chodím.
Ja sa snažím šetriť a čo najmenej chodiť no pri dcérke je to ťažké a ešte keď je teraz chorá doma a nie v škôlke a to hnusné počasie 😒 Utešujem sa , že už iba 2-3 týždne a drobec bude pri mne 🙂

keksicek20
3. okt 2012

@lucia2431 dakujem.... len oddychuj, viem, ze je to tazke, ale musis to nejako vydrzat... ja verim, ze pojdes nakoniec na termin 🙂 ja som sa od 29.t strachovala (ked som bola tyzden v nemocke) a pozri... ja mam tiez jedneho doma, takze radost... tak sa drz!

lucia2431
3. okt 2012

@keksicek20 ďakujem a budem čakať na správy 😉

franina
3. okt 2012

@keksicek20 aj ja myslím na teba 😵 drzkaj sa... 😉

@lucia2431 a ty sa ako citis? tiez sa ti to kráti 🙂

lucia2431
3. okt 2012

@franina unavene a občas mám bolesti ale tak už vydržím 🙂

keksicek20
3. okt 2012

@franina dakujeeeeeem 🙂

franina
3. okt 2012

@lucia2431 jasneeeee ze vydrzis a o chvilocku uz mas bábenko u seba 😵 😵 😵

lucia2431
3. okt 2012

@franina už sa neviem dočkať 😵

franina
3. okt 2012

@lucia2431 a take nieco ako prietoky ti robili?

lucia2431
3. okt 2012

@franina áno a toto je v poriadku, práve tam na usg mi zistili, že po prevej sekcii sa mi veľmi natiahla jazva a hrozí , že sa otvorí tak mám čo najmenej chodiť

franina
3. okt 2012

@lucia2431 no chvala Bohu ze to je v poriadku 🙂 skús sa setrit ked sa to dá 🙂 uz to rychlo zbehne... ja este 11tt 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre