Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

zuzana355
27. máj 2009

ahojte kočy stráštne dlho som tu nebola a preto dodatočne blahoželám všetkým novopečeným mamičkam aj tehulkám 🙂
tabibibi ja chodím za Urzikom a ordinuje v starej nemocke len utorky ale je tam celý den a kludne mu zavolaj za to sa nič neplatí ani za dohodnutý termín držím palce nech to dotiahnete do úspešného konca všetky tehulky 🙂

qwatka
28. máj 2009

ahojte babenky tak ako sa mate,pretahujete niektora termin tak ako ja?nejako sa tomu drobcovi nechce na svet.

tabibibi
28. máj 2009

ja som syna prenasala 2tyzdne 😅 ani teraz to nebude inak aspon si tak myslim 😖 a kde su este tie prijemne letne 40stup 😎

qwatka
28. máj 2009

tabibi ja som malu rodila v auguste ešte v r.2001 vtedy boli tie tropicke 40 ale presne den po termine no my ženy sme dochvilne chlapi ako vždy lenivy 🙂 🙂 😝

lenka0
3. jún 2009

Ahojte kocky som tu nova a chcem sa pridat.Vcera som volala Mudr.Urdzikovi,lebo som unho chcela rodit a bola som smutna ked mi povedal?ze od2.7do19.7.bude na dovolenke.Mam sice termin az 29.7.ale sam povedal ze to namna moze prist aj skor a on tam nebude.Je vraj vinikajuci porodnik a je si toho aj vedomi,lebo skoro kazda chce ist k nemu.Tajze 2 moznost je ist rodit do sace,lebo v starej uz nikoho nepoznam vraj este Gineli je dobry.kocky drzim nam vsetkym palce 😉 😀

tabibibi
3. jún 2009

no fajn 🙄 ja mam termin 17.7. 😠

zuzana355
3. jún 2009

tabibibi tak ti ešte ostáva ho odvolat skor z dovolenky 😀 😀 😀 možno by prišiel
inak ahojte kočky

kamilecka
3. jún 2009

Tabibibi ved na Rastislavke su vsetci fajn,takze podla mna nna nemusis ani nikoho vybavovat, vsetci maju ludsky pristup,nielen spominany Dr.

lenka0
3. jún 2009

tabibibi"neboj nebud smutna mozno to tvoje babo si na Urdzika pocka ved su to len 2dni.Potom mi povedal,ze bude mat vela sluzieb po dovolenke.Drzim ti palce 😀

korelka
3. jún 2009

ahojte baby!

dievcata, nesmutte za Urdzikom, naozaj su tam vsetci fajn!!! 😉 mne zas Urdzik prisiel hrooozne navela a taky nesympos... 😒

a prajem vam krasny zvysok tehotenstva a vychutnajte si to poriadne, lebo potom pride riadna zaberacka 😉 😀

tintinka
3. jún 2009

Kami, ides zasa na Rastislavku? a nevybavujes si nikoho? lebo ja som sa tentokrat rozhodla ze si asi vybavim lekara, sice sa nemozem stazovat na ziadneho z tych co sa kolo mna motali, ale pre istotu. aj ked dufam, ze tentokrat to pojde rychlejsie a hladsie ako pri tomim.

zuzana355
3. jún 2009

jeeeeej kamilečka ty to už máš za pár tak to rýchlo zbehlo princezna bude o chvílku pri tebe

kamilecka
3. jún 2009

Tintinka 😀 uz aj ty rodis hhihiihi, ano idem na Rastislavku,ja som inde ani nechcela ist,aj ked som rozmyslala o novej ale to ostalo pri rozmyslani a Rastislavka mi pride uz taka znama,ze viem co a ako tam chodi a kde mam ist ked ma niekam poslu .....takze nema vyznam to menit. A dr nevybavujem.

Zuzi no veru uz je to len za par,som zvedava kedy to pride 😀

tintinka
4. jún 2009

kami, este nerodim, sak casu dost. ja to len tak priebezne sledujem, kde co nove. spekulovala som nad novou, ze si priplatim aspon tu izbu za 300 (sice by som tam bola sama, co by mi bolo luto) ale chcela som to kvoli tym navstevam, ze mozu az na izbu, ale co citam vo vedlajsej teme o novej, tak tam su teraz nejake problemy a zakazuju navstevy, tak som sa rozhodla, ze nespekulujem, par dni vydrzim aj na rastislavke, a je fakt, ze toto jedine mi vadilo, ze som nemohla prijimat navstevy, kedze som mala problem odist od maleho na chodbu.

lillie
5. jún 2009

ahojte,
mam doporucenie od svojho gynekologa na tychto porodnikov MUDr. Melichova, Urdzik a Ginelli na Rastislavke. Ktoreho by ste mi doporucili a preco?
dakujem vopred za info.
😉

tintinka
5. jún 2009

ahoj lillie, tak moja kamoska robi sestricku na sestonedeli tam na rastislavke a ona mi odporucila MUDr. Melichovu, vraj ked ju tak pozoruje pri praci, tak sa jej zda naj. ze ona keby rodila, urcite by sla k nej. ale kamoska rodila u Urdzika a tiez bola velmi spokojna.

zuzana355
5. jún 2009

ahojte ja som rodila u Urdzika takže odporučam jeho 😉

lenka_66
5. jún 2009

lili jednoznacne melichova.

lenka_66
5. jún 2009

lili , mne to iste bolo povedane ako tinka pisala.este dr. toporcerova je skvela. tiez to mam od zamestnanca co sa pohybuje po porodnej sale a vidi kto co ako robi

tabibibi
5. jún 2009

caute baby!tak ja som mala dneska poradnu este u svojho doki a povedal,ze mozem chodit kludne do konca teh. knim a na rastislavku iba na prietoky a KTG to je co ani neviem 😀

catusca34
6. jún 2009

Ahojte babenky,
pridávam aj ja svoj názor na lekárov. Ja som bola dohodnutá s Dr. Dankovčíkom. V nemocke ma nechal už od 23.3, kedže prvý termín som mala 27.3. A čakali sme na príchod mojej babuľky.. a to doslova. Tri dni som si odtrprela na pôrodnici, pichali mi vyvolávačky a mojej malej sa nechcelo ísť vonku. Jeden lekár hovoril, že to už bude, iný zasa, že ešte nie sú pôrodné cesty pripravené. Tak si vyberte. Ležala som na gynke, kedže na odd. šestonedelia nemali voľné miesto. Vedúci lekár tam bol Dr. Ginelli a ten mi nakoniec pomohol. Kedže som bola dohodnutá s Dr. Dakovčíkom, myslel si, že sa bude o mna nejako extra zaujímať, ale nestalo sa. Toľko olejových injekcií ako som ja dostala, nemal asi nikto. A toľko oxitocínu... 😖 Ale nakoniec sa ma ujal dr. Ginelli, tú noc mal službu, o jedenástej večer mi prepichol plod. vodu a už to išlo. Malinká sa narodila 9.4.2009 o 4.05. Veľmi pekne mu dakujem za ľudský prístup a vysokú profesionalitu. Je to človek s veľkým Č.... Určite ho odporúčam... 🙂

A ked sa mám vyjadriť k ostatným lekárom, tak si myslím, že sú všetci ok. Robia si svoju prácu dobre. Baby nebojte sa, je tam kopec aj mladých lekárov, ale stále má službu aj nejaký skúsený pôrodník.... aj v noci....
A sestričky sú perfektné, Mne veľmi pomohli, inak by sa malá asi tak skoro nenarodila.

Držím vám všetkým čakateľkám pršteky, aby to bol pre vás nezabudnuteľný zážitok 🙂

lenka_66
8. jún 2009

catus, no nezabudnutelny bude urcite , len v akom smere 😉 .
dr. dankovcik je super , ale nestiha tak radsej niekoho menej zatazeneho.rano nemocka poobede zas sukromna prax.

alicka2
9. jún 2009

Lenka a u koho budeš rodiť už si sa rozhodla?

zuzana355
9. jún 2009

ahoj catus jeeeeej pozerala som fotky malej už je zlatučka som rada že všetko nakoniec dobre dopadlo malinka rastie ako z vody.
Kedy idete na tú operáciu pridete do Košic alebo máte dohodnuté inam.
Držím vam pršteky a ozvi sa potom že ako sa máte 🙂

janka091187
9. jún 2009

Ahojte mamicky ,aj buduce mamicky uplne suhlasim wyrokmi,Dr.Ginely je clowek s welkym C aj ja som mala tu moznost aby ma odrodil,i ked som bola prworodicka a mala som dlhy porod po 15hodinowych bolestiach som wecer 1.4.2009porodilaja som malicka zienka ale maly bo po manzelowi welky ako buk s obwodom hlawicky 36cm a ja male ziena no bola to makacka ale sme to zwladli roztrhana so bola i ked ma nastrihli maly bol welky ale pan Doktor ma perfektne zosil,odporucam ho wsetkym,na oddeleni vam tiez sestricky pomozu su tam aj super sestricky empaticke a mile napr,Evka a Ivka wsimala som si narocky mena,niektore su wsak take ze wam daju pocitit ,ze ked prwykrat w ziwote kojite a prebalujete babo tak ste w ich ocach nemozna a daju wam t naawo,ale to uz kazdy ma swoju skusensot,

janka091187
9. jún 2009

Mila Catusca 34 aj ja welmi dobre poznam tie olejowky oxytocin,a tow setko a tie infuzie,,,,ach ale sme to zwladli,no ten maly clowiecik za to stoji,zje to maly zazraj maly pokladik,nadosetko ho lubim,a stal sa premna wsetkym

catusca34
10. jún 2009

Ahoj Janka,
veru to stojí za to všetko trápenie. Keď sa na mna maličká usmeje, hned som najšťastnejší človek pod slnkom. 😀 Janka, ty si rodila 1.4 ??? Tak to sme sa tam možno aj videli niekde... na chodbe... Ja som síce rodila až 9.4 ale ležala som tam od 23.3 a na monitor na pôrodnicu som chodila každý den 3 krát. Na šestonedelí si isto ležala s Mirkou, ktorá mala dvojičky. Ona rodila 27.3, robili jej cisársky. Neviem, či sa pamätáš na nu. S nou som ležala na gynde hore. Ja som tiež prvorodička a nevedela som, do čoho idem.
Sestričky sú veľmi milé a novorodeneckom, moja maličká bola pod celodenným dohľadom pri sestričkách a ukážkovo sa mi o nu postarali. Aj mi všetko vysvetlili, ako sa mám o nu postarať, ako prebaliť... atd. Evička aj Ivka sú fakt veeeľmi zlatunké, aj Janka, ktorá to tu občas navštevuje a hned ma spoznala odtiaľto. Pozdravujem všetkých... aj moja maličká Karolínka, ktorá je už mimochodom riadny valibuk... 😀

papa Janka a veľa zdravíčka obom... 😎

catusca34
10. jún 2009

Ahoj Zuzi,
aj ja som rada, že to takto dopadlo. Síce má ten rázštep, ale pekne sa aj napapká a pekne aj priberá. Už máme 2 mesiace a cez 5 kg a 62 cm. Na operáciu ideme do Ke na Rastislavku 13.7. Držte nám všetky pršteky. 😉

janka091187
11. jún 2009

Ahoj Catusca 34,no može byt ,ze sme sa aj wideli...ja newiem ja som sla na izbu ,kde som bla sama na nadstandard,ptrertoze w ten den tam bolo strasne wela mamiciek,tak sa ma spytali,i by som nesla tam tak som sla,ale bola to skor newyhoda ako wyhoda,strasne mi tam bolo smutno ,nemala somsa s kym porozprawat ani si wymenit nejake rady s mamickami,ani sa porozprawat o problemoch a ani nic jedina wyhoda je ze kupelna je na izbe aj chladnicka ,ze som sa mohla w pohode osprchowat a nemusela som nikamm chodit a este ze sa daju prijimat nawstewy na izbu,ale uz nikdy viac na taku samotku nepojdem,uz som sa newedela dockat kedy pojdem domov,ale možno sme sa tam aj určite niekde wideli ja som tam bola 1.aprila cely den od rana od 6 až wecer o 18 som porodila,určite sme sa niekde zhliadli,ja som tam stale s bolesťami aj s infuzkou chodila po chodbe aby to rychlejsie slo,a urcite si si aj ty zazila tu gymm loptu a skakanie na nej paneboze akotolen bolelo a predychanie bolseti na VCku ...... 😲 ,ale uz som aj zabudla na bolest ked pozeram na maleho Riška uz ma 5600g,rastierychlo ani newiem ako,co mu jeden tyzden obleciem na dalsi je to mu už malinke,Mna rodil Dr.Gineli,gynekologicku mam Janku Mikulovu ale vtedy nesluzila,velmi si pochwalujem P doktora Gineliho perfektne ma zosil fakt,a ked už aj tych monioroch pises,po porode sa mi sniwalo ,ze som bola na monitore a ten zwuk ako naziwo w sne som ho pocula ale to urcite uz len poporodne pocity este ajw sne,,,,Drzim vam palce na operacii aby wsetko dopadlo ako ma 🙂 🙂 🙂 aby ste to zwladli w pohode aj s malinkou...pa

janka091187
11. jún 2009

Mila tintinka,ja si myslim,ze ked ma byt porod dobry a wsetko dobre je jedno ,kto ta odrodi,hlwane ,ze niekto odrodi,ja som nikoho newybawowala a bolo wsetko ok,nechcem owpliwnit len pisem swoj nazor,ked ma byt dobre bude dobre,lekari su wsetci fajn,a stale aj ak je nejaky mlady lekar sluzi s nim aj strasi profesional ,ktory ma pohotowost niet sa coho obawat,ja napr,okrem p.doktora Gineliho ,ktory ma odrodil mam dobru skusensot aj s mladym lekarom p.doktorom Krausom,je welmi jemny ked ma wysetrowal,a aj z jeho pomocou som sa konecne zacala otwarat lebo som bola 3dni po porode mi sprawil nejaky manewer uz nepamatam aky a wnoci som dostala bolesti,,tak prajem wela statsia. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre