Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

bubble777
8. nov 2012

@berni rodila som tam pred 3 týždňami.....neviem čo by ťa konkrétne zaujímalo....?

berni
8. nov 2012

@bubble777 ahoj 🙂 všetko by som chcela vedieť, kto ťa odrodil, personál, či si bola spokojná, ako si rodila ... čo mi tam presne treba... či pre bábätko stačí vecičky len keď ideme domov... či mi treba odsávačku... také tie základné veci....

Inak gratulujem k malinkej a prajem veľa zdravíčka....

bubble777
8. nov 2012

@berni ďakujem pekne 😉

Do pôrodnice ti treba vložky, podložku pod seba, popôrodné nohavičky, plienky, uterák, hyg.potreby,ponožky, môžeš župan, košeľu ti dajú ich erárnu 😝 , prezuvky ( ja som mala jedny aj do sprchy), toaletný papier, hyg. vreckovky, príbor, vodu, pre istotu aj tú odsávačku....prichystaj si do menšej tašky sprchový, uterák, toaletný papier, prezuvky, vodu...to keď budeš na 1.dobe pôrodnej, aby si to mala pri ruke

Pre bábätko ti vecičky netreba...to až keď pôjdete domov, tak ti prinesú a aj tvoje veci.

Rodil ma dr. Linkesch.....pri ňom som rodila aj prvú dcéru ale vtedy bol ešte v Šaci, škoda že tam neostal 😒 , pôrod skončil nakoniec akútnou sekciu tak som aj rada, že som nerodila pri hocikom.

Čo sa týka personálu tak v podstate na každom oddelení sa nájdu lepšie aj horšie sestričky. Ale v podstate ja konkrétne sa nemôžem sťažovať na nikoho.

Mňa dosť odrádzalo prostredie, resp. sprchy a wc...izby sa ešte dali 😉

Držím palčeky, aby ti všetko dobre dopadlo a tešila si sa z nádherného, voňavého uzlíčka 😉

berni
8. nov 2012

@bubble777 ďakujem za info 🙂

majka1121
9. nov 2012

@bubble777 Ahoj. 🙂 aj ja budem rodit na Rastislavke. Chcem sa len opytat na izbu. Ci si mala rezervovanu a ci si na nej nakoniec bola alebo nie. Ja som si ju bola vcera "rezervovat" len mi to nevedia zarucit na 100%. Tak dufam ze to vyjde. U Dr. Linkescha budem rodit aj ja. Len dufam ze dopadne vsetko dobre. V poslednych dnoch na mna prichadza velky strach. 😒

kattka5
9. nov 2012

@majka1121 aj ja som unho rodila na Rastislavke. Je to PERFEKTNY lekar. A dokonca ma bol este po porode pozriet na izbe a zablahozelat ku krasnej dcerke.

bubble777
9. nov 2012

@kattka5 presne ako píšeš aj mňa prišiel po pôrode pozrieť ešte v ten deň po sekcii a potom ešte raz 😉 je to ozaj dobrý lekár s ľudským prístupom to sa mi na ňom páči 😉

@majka1121 ano, bola som aj zapísaná na nadštandard, ale neušiel sa mi...lebo jednu izbu tesne predo mnou dostala jedna kočka a druhá sa renovovala......to fakt ti nezaručia, len mať šťastie 😉 ....a neboj strach má každý....ale bábo nejak von výjsť musí 😉

kattka5
9. nov 2012

@majka1121 este som zabudla pisateste o tu izbu. Ja som mala rezervovanu izbu od novembra a rodila som v januari a izba sa mi neusla:( a to predomnou ju dostala zenska ktora si zarezervovoala izbu v septembri a mala rodit vo februari ale mala porod skor. Skoda ze nemaju tych izieb viac :(

lucia2431
19. nov 2012

@zuziatko ahoj ako sa máte? Kedy si šla domov ?
@franina ahojky ako sa máš? Čo nového ?
My sa máme celkom dobre len Miška trápi bruško tak niekedy ponocujeme ale je strašne zlatučký a neviem sa vynadívať na neho 😅 Ja mám stále bolesti po sekcii nechápem lebo pri Lucke po mesiaci som nič necítila. Hej a dnes máme prvý mesiačik a ideme s nožičkami 😉

franina
19. nov 2012

@lucia2431 ahoj 🙂 no ja zatiaľ čakám a čakám... uvidíme kedy to príde 😅
Juj to mam mrzí, že ho trápi brušinko... možno ti tu poradia na koníku čo s tým....
A všetko naj k mesiaciku 😵

berni
20. nov 2012

dievčatá chcem sa opýtať, či môže byť manžel pri pôrode, ja budem rodiť u Dr. Staškovej aspoň dúfam, že ma odrodí, som s ňou veľmi spokojná.

tjajka
24. nov 2012

ahojte kočeny, máte niektorá skúsenosť s Mudr. Melichovou alebo Mudr. Mikulovou pri pôrode? Termín mám koncom januára a neviem či si mám s niektorou z nich dohodnúť alebo nie. Trošku sa obávam vyvolávačky - čo bude asi podmienka keď si ma na pôrod objednajú počas svojej služby. ďakujem za reakciu

januliatko1985
25. nov 2012

@tjajka ja sice osobnu nskuseost s Melichovou nemam, ale pocula som na nu len dobre veci, mlada a sikovna lekarka.Ja som pri prvom mala zajednaneho lekara a tiez som dostala vyvolavacku den pred terminom, vtedy ked mal on sluzbu a bolo to v pohode, porodila som za 6hodin 🙂

ivkafu
25. nov 2012

@tjajka ja mam s Mikulovou, je to moja gynek. aj som pri nej rodila, podla mna je skvela, pri porode chapava profesionalka,islo to jedna basen, ur ite by som tak chcela rodit aj druhe.

ivkafu
25. nov 2012

@tjajka este som zabudla ze ja som ju mala dohodnutu, parada to bola zavolas jej aj v noci ... a vyvolavacnu som nemala

majka_drobka
26. nov 2012

@ivkafu ahoj, ako je to teraz s platenim na rastislavke? plati sa nieco nemocnici, resp. lekarke, ak som s nou dohodnuta? dakujem.

stefi76
26. nov 2012

@tjajka ahoj, ja som rodila u MUDr. Mikulovej Janky, je to skvelá lekárka, empatická, jednoznačne odporúčam. Vyvolávačky sa neboj, urýchli ti to pôrod a netrápiš sa celý deň.

ivkafu
26. nov 2012

@majka_drobka ahoj, nieco sa plati, ale co, tak to neviem, ja som rodila ked mala sluzbu 😉 mozno sa aj nieco pomenilo, kedze som tam rodila uz pred istym casom 😉

tjajka
26. nov 2012

ďakujem Vám kočky @januliatko1985 a @ivkafu za reakciu. v stredu idem do poradne k Mikulovej (je to aj moja gynekologička) a opýtam sa jej už na to. 😀

martinailova
2. dec 2012

ahojte 🙂 STRASNE SI PRAJEM ABY TOTO VSETKO CO STE TU POPISALI SI PRECITAL AJ PERSONAL NEMOCNICE MOZNO BY TO ZMENILO AJ ICH CELKOVY PRISTUP KU VSETKEMU CO SA TYKA ICH PRACE ;) ja tu sedim a citam uz dobru hodinku 🙂 tiez idem rodit do starej nemocnice teda na rastislavku 🙂

zonjushe
2. dec 2012

@martinailova ja to pravidelne citam 🙂

meganka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ddankaa2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januliatko1985
10. dec 2012

@ddankaa2 ja som rodila pred 2,5 rokom a platila som nieco okolo 80e myslim.

bubble777
11. dec 2012

@ddankaa2 epi stojí 110 € 😉

ddankaa2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januliatko1985
14. dec 2012

Noo, to by aj mna zaujimalo 🙂

lucianka222
9. jan 2013

@zonjushe Viki aj ja 🙂 a niekedy som sklamaná... ☹

nevesta1974
10. jan 2013

Ahojte, rodila niektora z Vas u Dr. Staškovej na Rastislavke? ake su Vase skusenosti? je to moja zavodna gynekologicka, chodim ku nej roky, a tak by som nerada tesne pred porodom "prebehnut" k nejakemu inemu gynekologovi.

berni
10. jan 2013

@nevesta1974 ahoj ja som rodila u nej pred troma týždňami, ja som s ňou veľmi spokojná... čo by ťa zaujímalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre