Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

gallina
21. aug 2011

poradí mi niekto aké dokladay treba doniesť ak začne pôrod? viem, že tohotenskú knižku, OP a ešte? díky....

danculik
22. aug 2011

@10andrea12 ...dík🙂...a ešte otázka ako dlho trvá takéto vyšetrenie? lebo ide so mnou aj manžel a dcérka🙂

10andrea12
22. aug 2011

@danculik vysetrenie je rutinne kukne zapise na stroji a to je vsetko najdlhsie si na tom ctg okolo 20 min niekedy aj viacej ked sestricka na teba zabudne a odbehne niekam ja som tam raz lezala a sestricka odisla prisiel DR.Saksun s medikmi a zacal mi tam kreslit na ten zaznam ako maju vyzerat kontrakcie tak sestricka povedala ze mi ho musi zasa odznova urobit ze taky pocarbany zaznam nemoze dat doktorke tak som si tam polezala hodne dlho ☹ ale inak to ide tam celkom dobre najdlhsi je ten zaznam ctg ☹

10andrea12
22. aug 2011

@gallina sobasny list a hlavne karticku poistenca ja som moju zabudla ako na truc prvy krat sestra ju mala lebo mi bola pre recept a zabudla mi ju vratit 😀tak ma skoro zozrali ze nemam karticku poistenca 😀Sobasny musi byt original ale ten treba az na matriku 🙂Aj rodny list otca a matky sa mi zda ze treba original 🙂

dany1986
22. aug 2011

@gallina tehu knizku OP a hlavne karticku poistenca ja si myslim ze sobasny staci ak manzel donesie a ked pojde nahlasi narodenie drobca

gallina
22. aug 2011

@10andrea12
@dany1986 ďakujem, ešte jedna otázočka...Ak porodím, budem môcť z pôrodnej sály zavolať manželovi alebo niekomu blízkemu čo sa nám narodilo? 🙂

10andrea12
22. aug 2011

@gallina na porodnej sale je "ZAKAZANE" pouzivat mobil ,lekari si tam v pohode vyvolavaju ale mne povedali ze nesmiem volat lebo sa im kazia pristroje ale ked som mala pred sekciou tak som odbehla zavolat na wcko ze uz idem na sekciu a ked ma prevazali na sestonedelie manzel uz bol na chodbe tak sme prehodili par slov a on zazvonil predtym na porodnu salu tak mu povedali co sa nam narodilo

lenka.s
22. aug 2011

@gallina po porode budes moct zavolat, vsetko je len o pristupe, oznamit rodine, ze sa narodilo babo ti nezakazu, velmi vela zavisi od pristupu, mne po porode sestricka ochotne priniesla moj mobil a dovolila volat aj som si malu odfotila do mobilu, kedze fotak mal manzel, ktory porod nestihol 😅 , musis sa usmievat a pojde to, neboj sa 😉

gallina
23. aug 2011

@10andrea12 @lenka.s ďakujem.....a aké je tel.číslo na pôrodnicu, keby náhodou bolo treba?

10andrea12
23. aug 2011

@gallina cislo nemam s tym ti neporadim 😒

gallina
23. aug 2011

@10andrea12 nevadí, aj tak ďakujem za info... 😉

dany1986
23. aug 2011

@gallina http://www.fnlp.sk/index.php?option=com_content...
pozri si tuto stranku tam su aj tel.cisla 😉

14petulka88
31. aug 2011

Neviete mi povedat kedy su tam navstevne hodiny?

lenka.s
31. aug 2011

@14petulka88 viac-menej kedy len chces, kedze navstevy nemozu na oddelenie, tak nie su obmedzene 😉

14petulka88
31. aug 2011

@lenka.s babetko asi neuvidim co? 🙂

lenka.s
31. aug 2011

@14petulka88 myslis tvoje ? ci ako navsteva ? uvidis, na poziadanie prinesie sestricka ukazat, ale treba natrafit na dobru sestricku, lebo niektore su neochotne a donesu doslova na 3 sekundy a finito

14petulka88
1. sep 2011

@lenka.s Kamoska porodila tak jej myslim 🙂 ja budem ako navsteva 🙂

januliatko1985
1. sep 2011

@14petulka88 babetko ti ukaze len pri dverach na chvilocku sestricka 😉

danculik
2. sep 2011

Prosím vás nejaký zoznam vecí čo to mám zobrať zo sebou do pôrodnice nemáte nahodou?...som myslela ze na tych poradnach co sa chodia pred porodom ze mi daju, ale nikto mi nic nedaval..a uz by som si hadam aj tasku zbalila🙂))))) a este neviete mi poradit , mam ist na hematologiu koli zelezu, mam ho velmi malo...a ze kde najdem toto oddelenie?🙂nevyznam sa moc v tej rastislavke:o)

10andrea12
2. sep 2011

@danculik pozri o jednu stranu dozadu tam som pisala co treba 🙂 S hematologiou ti neporadim ☹

lehotka
3. sep 2011

Kocky, ja to uz mam za sebou, mozem odporucit, bola som velmi spokojna, sestricky ochotne, mile....takze kazdej prajem dobry porod 🙂

mandy29
6. sep 2011

@lehotka kto ťa rodil? ja som bola tiež spokojná 🙂

mandy29
6. sep 2011

@danculik na základe čoho vieš že máš málo železa? chodila si na hematologiu aj predtým?

danculik
7. sep 2011

@mandy29 nie nechodila som na hematologiu predtym, zistili mi to z vysledkov krvi co mi robil moj gynekolog...a az teraz ked chodim na Rastislavku kazdy tyzden az teraz zacali riesit "moje " zelezo...ze hodnoty su velmi nizke...a som amnemicka...tak preto ma poslali..uzivam uz nejake tri tyzdne aj tabletky na posilnenie zeleza a zajtra ma caka vysetrenie na hematologii...tak som sama zvedava, ze ci mi vobec budu nieco robit alebo ma len prezru a zoberu krv....lebo sa aj tak vyjadrili ze co uz zmozu tyzden pred terminom... 😠

lehotka
7. sep 2011

@mandy29 MUDr. Mikulová st., a teba?

mandy29
7. sep 2011

@danculik no to je pravda že tesne pred pôrodom je to neskoro, ale aj tak radšej teraz ako neskoro...ja som to brala asi od polovice tehu a pár dní po pôrode ale potom to už nebolo potrebné. A čo sa týka vyšetrenia, tak ti len zoberú krv a na základe výsledkov ti naordinujú liečbu 🙂

mandy29
7. sep 2011

@lehotka Mikulová je super...jak rozmýšľam tak rozmýšľam ani za svet si neviem spomenúť na meno lekárky. Ale bola to taká staršia okolo 45 rokov a biele vlasy,strašne zlatá 🙂

mariaria
8. sep 2011

ahojte ja to už mám tiež za sebou a bola som maximálne spokojná so všetkým. Porod super, sestričky tiež aj sestričky a lekári z novorodeneckého boli super. Rodila som pred dvoma týždnamy 🙂

marry1978
8. sep 2011

mandy29 - nevolala sa nahodou Frivaldska ?

monika0907
21. sep 2011

Ahojte baby chcela by som sa opytat tych ktore to maju za sebou . . .ako ste si odniesli babetko domou?vo vanicke alebo vo vajicku? co je podla Vas lepsie?
dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre