Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

lillie79
13. sep 2009

Ahojte, vo stvrtok rano o 4tej som porodila nasho krasneho Samka - 3120g a 48cm 🙂. Este som v nemocke, detaily neskor. Len tolko, ze o 2 rano som prisla a o 4:05 bol maly na svete klasickym porodom bez epiduralky. Majte sa 😉

jenn44
13. sep 2009

lilie jeeeej gratulujeme 🙂 tak sa drzte, nech ste coskoro doma a zdravucki 🙂

veronika60188
13. sep 2009

natalia, ja neverím, že dnes niekoho nútia proti jeho voli rodit normálne, ak nechce.zistovala si si to?

zuzana355
13. sep 2009

ahojte kočky 🙂
lillie gratulujeme mamičke a oteckovi ku malemu princovi prajeme hlavne zdravie a aby vám robil samú radosť.
držte sa a nech ste čím skor domka.

jenn ako sa cítiš žiadna zmena 😵

veronika ono je to tak ak si v poriadku a dieťa tiež tak lekár ti neurobí cisarák ani keď by si ho na kolenách prosila jednoducho oni na to nemajú dovod 😉 a tak to je v každej nemocnici kamoška rodila prvé v šaci tam jej babatko bohužial zomrelo 😢 a teraz rodila dievčatko v starej a aj keďd bola rizikovka musela si vybavovať papiere že ak nestihne svojho lekára tak jej urobia všetci cisarak.

jankapo
13. sep 2009

Jeeeej, Lilie, supeeeeeer!

Drzkajte sa a sup sup domoooov! 😉 A podat spravy,komplet. 🙂

natalia
13. sep 2009

Čaute kočky,gratulujem Lillie k malému anjelikovi,a žasnem myslím že časovo ukážkový pôrod a na prvorodičku klobúk dolu 🙂 takže som zvedavá na podrobnosti či si stihla Melichovú alebo ťa rodila Frivaldská? a ako to bolo prišla v pohode nad ránom k pôrodu?
Veronika,gynekológ ku ktorému chodím a ktorého zvažujem rodiť vie podrobnosti o mojom prvom pôrode,takže aj teraz som s ním konzultovala ako rodiť, tak ako písala Zuzka cisarák na požiadanie neurobí nikto ,jednoducho mi povedal že prichádza do úvahy len vtedy ak b ysom opäť prenášala a opäť by mi nepostupoval pôrod 😉
tak uvidím ako to so mnou dopadne,dúfam že môj pôrod druhý bude bezproblémový a rýchly 😉
Ináč som len v 30td a už začínam cítiť hlavne k večeru také nepríjemné pocity v podbrušku,ani sama neviem či je to tvrdnutie ,pri prvom dieťati som to nemala,a to nehovoriac o nespavosti a o bolestiach chrbta a kostrče
😝 jednoducho cítim že už to nie j etaká pohoda ako v druhom trimetri 😉
Ešte som si ani nič nezačala chystať ale už začínam hrabošiť a kôpokovať veci po malej a žasnem nad tým aká bola maličká 🙂 ,povedala som si že začnem dokupovať veci až po takom 32 -34td,baby vy ste sa kedy začali chystať?

zuzana355
13. sep 2009

natali nikdy nevieš možno druhé príde skor ale máš ešte trocha času aspon do toho 36týždna ešte ma mala čas.
vieš čo ja som mala osobne nachystané už od 30týždna kedže som ležala v nemocke a pustili ma testne pred porodom tak som len vyprala veci a dala naspať do tašky 😉

evca35
14. sep 2009

lillie - gratulujem, super rýchlosť.

na akej si izbe, keď máš internet?

jenn44
14. sep 2009

ahojte baby 🙂) tak dnesok som konecne doma, od rana beham po uradoch, skole a vybavovacky, cely den za volantom, to teda da riadne zabrat...
Zuzka, citim sa dobre, dakujem, boli to zrejme tie falosne kontrakcie... no su iba raz za cas, tak este zrejme mame casu dost 🙂

deny3
14. sep 2009

ahojte, gratulujem novým maminkám k ich bábetkám 🙂
jenn ja ani neviem, čo sú tie falošné kontrakcie, krčok uzavretý a tvrdý, bruško pekne hore, mám obavy, že ak nepôjdem na sekciu, tak budem prenášať. A to už teraz očami tlačím kalendár dopredu.

zuzana355
16. sep 2009

ahojte kočky vy už asi rodíte nikde nikto 😕
jani ešte si kinderko 🙂

jankapo
16. sep 2009

zuzi, este kinderkujem. 😉
mne sa ti do tej porodky moc nechce,ked si predstavim ze budem bez matulka a potom s oboma naraz 😝 jaaaaaaaj....mala som sa ozvat melichovej tak cusim 😀 ale uz sa musim, nech ide pesar von 🙂 a potom moze aj Tomi 😉
zas ziadna konikarka nema so mnou termin? 😕

zuzana355
16. sep 2009

no deny má skoro rovnaký rozdiel dva týždne ale kto vie možno sa stretnete alebo tesne miniete. 🙂

jenn44
16. sep 2009

no baby, nebojte, cele tehu zbehlo hrozne rychlo, ved na to brusko sme si uz zvykli 🙂 niektori moji znami si ma nevedia bez bruska ani predstavit 😝 ...
o chvilu to mame za sebou, vy teda skor, ale ked vy porodite, budem ja vo vasom stadiu 🙂)))teda aspon priblizne... tyzdne ubiehaju ako voda... ani sa nenazdame a budeme s placucimi a mrnciacimi babatkami v rukach 🙂

lucia2431
16. sep 2009

ahojte mamičky, od rána mi tvrdne brucho, malú cítim menej ako včera a bolí ma v podbrušku, mali ste už niektorá také problémy?

zuzana355
16. sep 2009

ahoj lucka ku koncu tehotenstva sa mala už bude hýbať menej doležité je ale aby si ju cítila každý den ak by prestali pohybi uplne vtedy chod do nemocky a tvrdnutie bruška je tiež normálne a aké su tie bolesti ako pri menštruácii

lucia2431
16. sep 2009

ahoj zuzka, áno tie bolesti sú ako pri menštuácii

natalia
16. sep 2009

Lucia mne týmito bolesťami začal pôrod ale bola som po vyvolávačke takže to neviem tak dobre posúdiť ale asi sú tieto boelsti normálne lebo dieťatko sa pomaly začína zasúvať do pôrodných ciest aj mesiac pred pôrodom 😉

lucia2431
16. sep 2009

zajtra idem na poradňu tak som zvedavá čo mi povie dr. pekný večer vám prajem 😉

janka1
17. sep 2009

dobre ranko zienky 😉
som sa rozhodla, ze sa k vam pridam , sice k porodu este daleko , ale dobre rady su nad zlato 😉
planujem aj ja rodit na Rastislavke u Dr. Mikulovej Janky , tak snad najdem s vami spolocnu rec 😉

evca35
17. sep 2009

janka vitaj medzi nami 🙂 😉
tiež čakám na infošky zo štvrtého poschodia.

janka1
17. sep 2009

ahooj evca 😉 🙂
ja asi porodim mesiac skor ako mas ty termin , tak ti potom dam ja osobne 😀

lucia2431
17. sep 2009

Ahojte, ja budem rodiť o dva týždne keď nie skôr tak potom napíšem ako to tam bolo ale ja idem na sekciu tak to bude asi trošku o niečom inom 🙂 .

evca35
17. sep 2009

janka - neviem sa dočkať 🙂 ale ja nechcem čakať do konca januára !!! posledný USG mi posunul termín na 18.1. 🙂

mňa skôr zaujíma popôrodná starostlivosť, počula som už kadečo ☹

lucia2431
17. sep 2009

Evca aj ja som počula aj dobré aj zlé na popôrodnú starostlivosť tak mám aj strach, že ako to tam bude , no ale nejaké tých pár dní vydržíme. Čím som bližšie k pôrodu tak strach je väčší ☹

janka1
17. sep 2009

zienky ja som prave pocula len a len dobre referencie 😨 😉

zuzana355
17. sep 2009

kočky vobec sa nemusíte báť ja som ta rodila obe a keby že som ešte niekedy chcela tretie idem zasa tam takže len pozitívne myslenie a bude všetko ok 😉
o chvílku budete len spomínať na bruška 🙂

zuzana355
17. sep 2009

janka1 ty chodíš aj do temy košičanky občas som ťa tam zazrela ale teraz sme tam ostali len ja s jankou všetky tvrdo pracujú 😵

evca35
17. sep 2009

ja som bola rozhodnutá pre túto nemocnicu po dvoch hospitalizáciach, len teraz počúvam iné reči .... ale už prestanem a ostanem pri prvom rozhodnutí 🙂
inak staršiu dcéru som rodila v Šaci.

jankapo
18. sep 2009

Cauky,tak nam sa to uz krati, vcera som bola na kontrolu, v pondelok idem zas, nacakala som sa riadne ale aspon som pobudla hooodnu chvilu na sale, kadeco vypocula 😅 (aj mimi cerstvo narodene) a ceeelkom rada by som uz mala tuto cast za sebou. Naozaj tam boli vsetci ku kazdemu zlati, krasne povzbudzovali maminku, co rodila, chvalili ju, a tak...sup sup a babatko bolo na svete. Tak som bola cela dojata, dufam ze aj nam to pojde lahko.
Inak, su skoro plni, fakt sa rodi ostosest. 😖 Tak sa smejem ze este skoncim na urologii kdesi. 😕 😀 No uvidime.

Evca, nepocuvaj nic, ono, co maminka, to iny nazor, ina situacia a tak. Ja som v priebehu jedneho tyzdna pocula na Sacu dve diametralne odlisne pohlady, takze asi tolko. Co konkretne myslite tou poporodnou starostlivostou? 😕 Vizity a tak? Ci konkrene po cisaraku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre