Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

nikolettka9047
9. aug 2017

Ahojte baby, chcem sa informovat ohladom poradne od 36 tt na rastislavke. Dnes som tam sla a sestricka ma objednala na dalsiu stredu, napisala mi to na papierik nalepeny na takom sacku so skumavkou a nic viac k tomu nepovedala. Az potom mi doslo ze co mam v ruke. To mam ako na ten termin doniest ranny moc v tej skumavke alebo ako to mam chapat ? 😀 Dakujem Vam za radu 🙂

nikolettka9047
9. aug 2017

Vyzera to mozno hlupo, ale k svojmu gyn. som nenosila moc v skumavke ale cikala som az tam do poharika preto sa uistujem ci to mam na to 🙂

betarkalienka
9. aug 2017

@nikolettka9047 ano, treba priniest v tej skumavke moc ;)

nikolettka9047
14. aug 2017

Dakujem 😔

miska_mysicka
16. júl 2019

Ahoj baby nemate niektora z Vas nahodou aktualne info??? Srdecna vdaka ☺️

chanttal7
17. júl 2019

@miska_mysicka rodila som tam v Marci, úplne super, ešte aj tretie by som v tej chvíli porodila, 😉

miska_mysicka
17. júl 2019

@chanttal7 ahoj dakujem za reakciu? Prirodzeny porod?

visna6
31. jan 2020

@miska_mysicka ja som tam bola v juni, ak ti este nejake otazky zostali nezodpovedane a je to aktualne kludne napis 🙂

elliie
31. jan 2020

@miska_mysicka rodila som v roku 2017 a maximálna spokojnosť... Múdry lekári takže viec nepotrebujem...

baloo
2. feb 2020

@visna6 ja by som sa len chcela opytat, ci Vam po porode hned prilozili babatko na bonding ? A ak ste mali otca dietatka pritomneho pri porode ci moze po narodeni sprevadzat (sledovat) babatko ked ho meraju, vazia, osetruju teda ci s personalom moze ist aj otec alebo to aspon sledovat a davat pozor co sa deje s babatkom bezprostredne po porode. Aka je Vasa skusenost ? Po porode ste mali na izbe babatko hned v ten den pri sebe ? Dakujem za odpoved

baloo
2. feb 2020

@elliie ja by som sa len chcela opytat, ci Vam po porode hned prilozili babatko na bonding ? A ak ste mali otca dietatka pritomneho pri porode ci moze po narodeni sprevadzat (sledovat) babatko ked ho meraju, vazia, osetruju teda ci s personalom moze ist aj otec alebo to aspon sledovat a davat pozor co sa deje s babatkom bezprostredne po porode. Aka je Vasa skusenost ? Po porode ste mali na izbe babatko hned v ten den pri sebe ? Dakujem za odpoved

baloo
2. feb 2020

@chanttal7 ja by som sa len chcela opytat, ci Vam po porode hned prilozili babatko na bonding ? A ak ste mali otca dietatka pritomneho pri porode ci moze po narodeni sprevadzat (sledovat) babatko ked ho meraju, vazia, osetruju teda ci s personalom moze ist aj otec alebo to aspon sledovat a davat pozor co sa deje s babatkom bezprostredne po porode. Aka je Vasa skusenost ? Po porode ste mali na izbe babatko hned v ten den pri sebe ? Dakujem za odpoved

elliie
2. feb 2020

@baloo áno, hneď mi ho dali na hrudník kým dotepe pupocnik.... Manžel bol iba na 1 dobe pôrodnej, k pôrodu nechcel ísť ajtaj to boli 3 minúty... Keď som už ležala 2 hodiny na sále malý a manžel boli so mnou... Nemali žiaden iný pôrod takže mohol pri mne byť ak by rodila druhá žena určite nie... Rodila som pri taničke Mackovej ale je na materskej teraz...

visna6
2. feb 2020

@baloo ahoj, ja som mala bondig, po porode som sice odpadla takze to bolo kratko ale malu mi dali hned
Nemama som tu "nadstandardnu"cakaciu izbu takze pocas prrvej doby porodnej pri mne uplne od zaciatku nemohol byt, boli tam dalsie 2 zeny na posteliach, no potom som uz mala zo vsetkeho dost..davali mi oxitocyn a nezvladala som tie kontrakcie uz tak som si ho tam !vydupala", dali paravan a bol pri mne na posteli. Bol aj pri samotnom porode aj potom pocas tych 2 hodin ked som lezala na posteli..na tej "Cakacke". Nesiel ku samotnemu vysetrovaniu ked brali malu na vazenie, meranie ale myslim, ze by s tym problem nebol, kriesil tam vtedy mna ale urcite by mohol ist, nevidim v tom problem
Po porode babatka nedavaju na izbu, nosia na dojcenie, ani prvu noc nie je na izbe...ja som myslela ze len mne ju nedali kvoli tomu ze som odpadla, nevladala som stat a davali mi infuzie no v ten den co rodili dalsie 2 zeny obli so mnou na izbe a tiez babatka nemali, doniesli ich na druhy den rano. a uz ostali stale 🙂 Neviem, niekomu to mozno prekaza, ja som to uvitala aj tie dve, clovek sa ma cas zotavit, oddychnut, spamatat sa.

elliie
3. feb 2020

@visna6 ja som podpisovala papier ze ho chcem na izbe...

visna6
3. feb 2020

@elliie myslis hned po porode?

elliie
4. feb 2020

@visna6 keď mi ho priniesli už na izbu prvý krát, tak som povedala, že ho chcem mať pri sebe stále... Tak mi dali podpísať zodpovednosť za neho ak by sa niečo stalo... Ale keď som už nevládala zobrali ho v pohode aj v noci

lily14
14. feb 2020

Ahojte,Janka Mikulova robí aj cisársky?

fatinn
28. jún 2020

Bol niekto v poslednej dobe v Rastislavke po pôrode na jednolôžkovej izbe, za ktorú sa priplaca 10€?

dada13288
27. dec 2020

Ja odporucam Rastislavovu velmi. Bola som na planovanom cisarskom reze u Mudr. Krausa. Operacia prebehla rychlo, spinal, bez komplikacii, krpca som pohladkala a dala pusu. Na sestonedeli mi dieta doniesli do hodinky na kojenie. A potom stale kazde 3 hod a ked dieta velmi plakalo tak skor. Sestricky kazda jedna uzasna, velmi napomocna, po 24 hod lezani po spinale ma velmi podporovali aby som sa postavila a sla do sprchy. Babo som mala na izbe dva dni po cisarskom, citila som sa ok, cize som nemala problem. Inak davaju na 3ti den. Na izbe sme boli 3 ale bolo to super v tom kovidovom obdobi. A k ruskam, pocas priprav na porod som ho mat musela a na sale mi ho stiahli a na sestonedeli sme ich nemuseli mat vobec a same sestricky nam ich davali prec. Boli sme testovane predsa a negativne. Jedlo Ok prve 2 dni len tekutiny. A sli sme domov na treti den od porodu, obisla nas zltacka a zacal pekne priberat 🙂 Jedina vyhrada su strucne vyjadrenia pediatriciek k babu... Dokopy som sa nic nedozvedela

1tinka6
21. okt 2022

@dada13288 mozem sa ta opytat mala si vybaveneho lekara alebo ako si sa k nemu dostala? Vyberali ti stehy alebo ta sili tymi vstrebatelnymi?

dada13288
22. okt 2022

@1tinka6 ahoj, na prvej poradni som nanho nahodou narazila a velmi sa mi pacil jeho pristup. Uz v ramci prvej sme sa dohodli, ze ok operovat ma bude on 🙂 aj cislo mi dal 🙂 uz som stihla aj druhe porodit a to som mu len zavolala, ze ci mozem prist uz rovno k nrmu na poradnu. Pan doktor s nikym neuzatvara, ze dohodu. Pokusa sa to nastavit na jeho sluzbu. CS su samozrejme lahko naplanovatelne. Ak nahodou mimo sluzby by prisiel tak nemocnici hradis okolo 210 €. A sil ma strebatelnymi 🙂

veronikazigova
5. jún 2023

@10andrea12 prosím ťa má dr Gineli aj svoju ambulanciu ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre