Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

jankaaa
7. apr 2009

qwatka mne aj kazali ze ked ju chcem k pôrodu ze mam ist osobne za nou tam do jej ordinacie ale ked ja som taka hanbliva nenasla som odvahu...ja ked to pôjde samo tak to necham tak ale keby som prenasala tak uz by som si chcela niekoho vybavit aby som tam nebola dlho a aby na mna nekaslali...ty si mala prvy pôrod aky?

jankaaa
7. apr 2009

pistek melichova je vraj tiez dobra...nepoznam len som pocula

pistek24
7. apr 2009

jankaaa tak to dufam ona je zlata ale ma vela aj zakroky a nikdy nema cas no hruza ale snad ma odrodi 🙂

jankaaa
7. apr 2009

pistek tak mozno sa stretneme ja mam termin 13-19.4....a pozeram ze ty uz mas bolesti

maajka
7. apr 2009

Ahojte pridam aj ja svoju skusenost.Tiez som rodila nedavno v starej nemocnici,mala som vybavenu doktorku Janku Mikulovu,ale o mesiac skor ma chytili bolesti,ledva sme stihli prist do nemocnice a nakoniec ma odrodila taka mladucka doktorka - nespominam si na meno.Ale inak doktorka Mikulova ma velmi mily pristup,ibaze k mojmu porodu prist nestihla.Sestricky boli uplne v pohode. 😉

jankaaa
7. apr 2009

maajka ako si sa k nej dostala k tej mikulovej janke?ja by som ju tiez chcela ale neviem ako sa mam k nej dostat...

pistek24
7. apr 2009

janka ja som teraz v noci bola uz tam ale len mi vybrali pesar a ze som otvorena na 2 cm tak uvidime ako dlho este a ku komu ides ty

zuzana355
7. apr 2009

jani ta ty ešte kinder 😀 😀 😀 tak malý ta akosi už teraz nepočuva ved je utorok cítiš sa neako čudne či ešte nič 😕

qwatka
8. apr 2009

jankaa ja som mala prvý porod perfektný ešte pri Dr.Muranskej teraz je s Dr.Dankovčíkom pri jumbe v tom genetickom centre.Je trochu prísna ale v pohode velmi dobre ma zašila kedže ma mala rotrhla a nestihli ma nastrihnuť dala mi lokalku pred šitím postarala sa.Išla som rano o 10h na prijem a o 13.55h bola na svete na prvorodičku rychly priebeh a malu som par krat zatlačila a bola von uvidime ako chlapi ved su lenivý nie 😀

jankaaa
8. apr 2009

zuzi este kinderko 🙂 dnes sme boli na poradni nic,ked do pondelka neporodim vtedy mam prvy termin tak v utorok na kontrolu ked nic vo stvrtok mam druhy termin tak to ma prijmu a sa uvidi ze co asi sa zacne vyvolavat

qwatka tak mohli by sme sa stretnut 🙂

qwatka
8. apr 2009

v pohode jankaa ak chceš pošleme si t.č cez sukromnu poštu a dohodneme kedy kde oki 🙂

pistek24
8. apr 2009

ahojko baby ako sa dnes mame ? 🙂

qwatka
8. apr 2009

ahoj pistek24 dneska je krasny den mam sa fajn neviem ako ine baby zienky čo tak porabate doobeda
😒

zuzana355
8. apr 2009

no kočky berte to s tej lepšej stránky ešte možete papat všetky tie dobroty na velku noc 😀 😀 a potom sa može íst rodit 😉
inak ahojte 🙂

jankaaa
8. apr 2009

ahoj zuzi 🙂

qwatka
8. apr 2009

no čo čajky čo nepiškate nič

korelka
8. apr 2009

ahojte!

tak ako zuzka hovorii - uzite si sviatky a hlavne to fajnove papanie 😀 my mame v nedelu krstiny, ale ja asi len slintat budem nad tymi dobrotami 😅

janka - sup, sup rodit!!!!!!!! 😵

jankaaa
8. apr 2009

ahoj kory 🙂 velmi rada by som to uz mala za sebou ale malemu sa nejak nechce

jankaaa
8. apr 2009

babenky velmi rada by som tu s vami bola ale manzo nieco instaluje takze len tak narychlo pisem....potom sa este zastavim ked ma pusti

zuzana355
8. apr 2009

joj kory prestne viem čo prežívaš ja som to mala pri malom žiadne dobroty na velku noc len som kukala na ostatných to bolo 😠 😠 😠
jani ved už mu dohovor že aj vonku je teplo 😉

jankaaa
9. apr 2009

zuzi tak my sme este stale 2 v 1.....

jankaaa
9. apr 2009

snazim sa tomu nasmu malemu dohovarat ze nech uz pride k nam ale nejak to nezabera 🙂

zuzana355
10. apr 2009

jani celá si 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankaaa
11. apr 2009

zuzi ano cela som...vcera vecer som mala troska bolesti ale zase to preslo tak ja neviem kedy sa to uz rozbehne 🙂

qwatka
12. apr 2009

ahojte žienky prajem vam prijemne sviatky neprepapkajte sa

jankaaa
12. apr 2009

ahoj qwatka aj tebe 🙂

qwatka
13. apr 2009

no ako zienky ešte ste všetky celé

jankaaa
13. apr 2009

ahooooj qwatka ano este som cela

qwatka
13. apr 2009

no už som si myslela že sa neozveš až po tyždni že už si v pôrodnici jankaaa

jankaaa
13. apr 2009

a qwatka uz som normalne zufala ze sa to u mna nerozbehlo normalne....najradsej by som vam napisala ze uz mam po pôrode ale vidis....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre