Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

10andrea12
1. okt 2011

fasa psielam sama sebe spravy 😀 asi uz vycerpanost 😀 idem do hajan lebo uz robim bludy, dobru noc mamicky 🙂

zuziq8
2. okt 2011

@10andrea12 nam dala Vigantol a K ze sa berie na krvacanie, ale mala ked mala krv v kake tak nam nedala nic 😕 akurat nas poslala na krv, tam nic nezistili, spravila vyter, tiez nic a tak to uzavrela ze nic to nebolo... a neskor som citala ze take "priznaky" ako mala ona mozu byt z alergie na mlieko, co je celkom pravdepodobne kedze v ten den som prvykrat pila mlieko odkedy sa mala narodila...no mne tu skupinu povedali len ked mi pichli protilatky, ze ztaku ma, tak ich nebolo vela treba 🙂

10andrea12
2. okt 2011

@zuziq8 aha ja pijem mieko bezne aj jem skoro vsetko ako pred tehu a mala nic 😀

zuziq8
2. okt 2011

@10andrea12 ja som mlieko nepila, nejak mi nechybalo 😀 papam len jogurty, syry a tak 🙂

10andrea12
2. okt 2011

@zuziq8 ciste ani ja nepijem ale do inky si musim dat cistu ciernu nevypijem 😀

linuska1
4. okt 2011

@10andrea12

ani ja neviem.. nema ju mala ani zapisanu v sprave a ani v ockovacom preukaze.. vraj to uz nezistuju len pri komplikaciach atd... ak som chcela mohla som si to dat zistit.. za poplatok samozrejme... ale je mi to tiez cudne.. vsak je dobre vediet aku krvnu skupinu ma mala... ked nieco nahodou..ale vies.. dnes bez poplatku asi nic..🙂

10andrea12
4. okt 2011

@linuska1 hmmm dost smutne ze taketo veci robia len za poplatok ☹

linuska1
4. okt 2011

@10andrea12 veru.. nam to robili automaticky.. a do karty hned napisali aj skupinu... ine casy...

dany1986
5. okt 2011

@linuska1 niekedy to bolo automaticky moja prva dcerka ma urcenu kr.skupinu ale syn uz nie ze uz sa to zrusilo ze to robia automaticky ze ked tak na vlastne naklady 😖 a teraz pri 3 dcerke mam urcenu kr.s.a to asi koli tomu lebo nam pri porode haprovalo srdiecko tak asi pre istotu robili

hubenourova
5. okt 2011

@natal chcem sa opytat na tvoj nazor na Dr. Toporcerovu??? ja som s nou mala zlu skusenost.

dany1986
6. okt 2011

@hubenourova Ja som sice nerodila v starej ale 2kamosky pri nej rodili a tiez maju zle skusenosti..a to jedna bola jej pacientka

slniecko510
6. okt 2011

@hubenourova ja mam s Dr.Toporcerovou tiez zlu skusenost. Teraz v auguste som lezala v starej a urobila taky kiks ze neprisla rano na vizitu a do kariet napisala ze bola a ze skoro vsetkym pacientkam sa zlepsil stav , a ked prisle primar na vizitu tak sme sa vsetky ozvali ze to nieje pravda,ze ona ani na vizite nebola.

abriela
6. okt 2011

@slniecko510 vizitu odhlakuje skoro vzdy, no neznamena to, ze musi byt zla doktorka.
Fajn je Dr. Linkesh

lenka_66
6. okt 2011

ja zas na dr.Toporcerovu nemozem krive slovo povedat (4 dlhodobe pobyty v nemocnici + porod).Skor by som videla jej problem v tom ze ma vela pacientiek zo svojej ambulancie .S tymi vizitami som aj zazila s kazdym dr. jedine dr. Melichova ju robila poctivo.

10andrea12
6. okt 2011

@lenka_66 JJ Melichova robila poctive vizity Toporcerova ma toho veeeeela ja som ju zazila aj na vizite ale v pohodke ja na nu tiez nemozem krive slovo povedat chodila som k nej 4 mesiace do CAR kedze mam PCOS a bola stale milucka a hllavne mi pomohla otehu za co som jej velmi vdacna 🙂 DR.Rozpravka to tiez flakal niekedy asi ako sa vyspal 😀 Ten ma vystrasil nacisto ked som prisla do nemocky na kotrolu prietokov a boli zhorsene tak ma vystrasil ze: "dieta v ohorzeni zivota okamzite na porodnu salu a na prijem " som revala jak besna tak mi to podal ako by mala uz isto umierala este na mna vyskocil vtedy na utz ked som sa ho pytala o co ide ☹Odvtedy ho nemam rada niekedy nevie byt ludsky a podat informacie buducim mamickam aby ich nevystrasil ☹ Dr.Linkesch je perfektny lekar a srandista 🙂

slniecko510
6. okt 2011

@abriela ja nehovrim ze musi byt zle lekarka,ale vdaka jej lajdackosti ma skoro poslali domov skor,aj ked som jej hovorila ze mi fest tvrdne brucho to bola vecerna vizita,a rano ani neprisla a v karte napisane ze sa mi stav zlepsil.a dosledkom toho som sa aj predcasne otvorila.keby tam nebola melichova a kraus tak neviem...

abriela
7. okt 2011

@slniecko510 asi to zavisi od toho, ako si sadneme s lekarom. Aj ked je to smutne ale mozno aj od sympatii. Ja ju nepoznam, len z vizit kt. ako si napisala tiez odhlakla.

slniecko510
7. okt 2011

@abriela no urcite,kolko ludi,tolko chuti. I ked je to smutne,lebo clovek si vytvori obraz o takom lekarovi...Je tam vela lekarov kt.odflakuju vizity,ale aspon na nich pridu 🙂

abriela
7. okt 2011

@slniecko510 inakpozeram ze si tehu a o chvilku rodis. Ides do spominanej nemocky? Ku komu?

slniecko510
7. okt 2011

@abriela ano mam to v plane,ist do starej,a premyslam nad Dr. Krausom alebo Urdzikom.este som sa nerozhodla celkom

lienka2
7. okt 2011

@slniecko510 odporucam dr. Krausa 🙂

slniecko510
7. okt 2011

@lienka2 dakujem 🙂 ja poznam oboch, s oboma mam dobre skusenosti. teba rodil Kraus?

daniela242
7. okt 2011

maminky čo ste rodili na rastislavke plánovanou sekciou dávali Vám pred pôrodom klystír. Plánujem tu rodiť 2. dieťa, prvú dcéru som rodila v Šaci a tam to nerobili tak ma to zaujíma 🙂

silusik
7. okt 2011

Ahojte baaby, koho by ste mi doporučili v starej nemocke na pôrod?? a čo hovoríte, treba si pak dr nejako zazmluvniť??alebo ako..čakáme prvé bábo, takže neviem ako sa to robí...ďakujeem vopred ;)

10andrea12
7. okt 2011

@daniela242 ano robia klystír aj pred sekciou aj ked mne ho robili ako som prisla na prijem cely den ma nechali hladovat vecer mi dali veceru a rano pred sekciou mi uz nerobili klystír tak neviem ale co viem tak robia🙂

zuziq8
8. okt 2011

@silusik ahoj, ja by som ti odporucila dr melichovu, robila mi sekciu a kamaratka u nej tiez rodila, obe sme boli spokojne🙂) kamaratke som ju dohodila ja a veelmi si ju chvalila.. Ona ti uz vysvetli co a ako so zazmluvnenim... 🙂)

danculik
8. okt 2011

Ako tak citam bavite sa tu o doktoroch....tak rodila som tam pred troma tyzdnami...a mala som pri porode sestricku Alicu ( je z Polska) velmi mila a zlata pani, vela mi pomohla..a rodila ma taka mlada doktorka...neviem jej meno....nejak na B....🙂) take dlhe hnede vlasy..veeeeeelmi zlata...a odporucaju doktora Linkescha....zevraj je super..rodilo pri nom vela zien....tak majte sa 🙂)))))

daniela242
8. okt 2011

@10andrea12 dík za info, snáď sa to bude dať odmietnuť 😉

silusik
8. okt 2011

@zuziq8 dakujem popytam sa 🙂

10andrea12
8. okt 2011

@danculik asi myslis balazikovu Katku ci neviem ako sa presne vola priezviskom ale ona je ozaj velmi zlata 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre