Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

stalida
25. okt 2008

zavolaj tam a porad sa so sestrickou 😉

zuzu10
26. okt 2008

Diky.

stalida
27. okt 2008

ok, tak vela stastia pri porode, mas aj vybrateho nejakeho dr.?

zuzu10
27. okt 2008

Ano mam .Rodila som pri nom aj prve. Bez doktora by som sa asi bala clovek je taky istejsi ked niekoho ma.

stalida
28. okt 2008

To ano 🙂 Tak vela stastia, ahoj 🙂

zuzu10
28. okt 2008

Ahoj

levik82
29. okt 2008

Ahojte, ja som na Rastislavke rodila pred dvoma tyzdnami a bola som maximalne spokojna. Sestricky na sestonedeli su strasne mile a ustretove, naozaj skvele. Ani na jednu nemozem nic povedat! Su ludske! Akurat tie novorodenecke sestricky su niektore take neochotne, ale ine zase tiez velmi mile. Treba natrafit na dobru sluzbu 🙂 Ja som prvu noc mala problemy s malym a o polnoci mi ho zobrali aby som sa aj ja vyspala. Pomohli kde sa dalo. Vazne nemozem nic namietat. Hlavne som bola ndmieru milo prekvapena tymi sestrickami na sestonedeli. Super!

jankapo
29. okt 2008

levik, vsak?
ja tiez nedam na ne dopustit.... 😵 boli k nam ako maminy...

levik82
30. okt 2008

Presne tak. Strasne zlate 😵

zuzana355
30. okt 2008

ahojte levik tak super si opísala tie sestričky že mám momentálne pocit že sa určite dám na tretie díte 😉 ale nie fakt sú tam super sestričky no uvidíme 😀

tinka19
30. okt 2008

ahojte....prosím vás žienky o radu. Som prvorodička a rozhodla som sa pre rastislavku..neviete náhodou či oblečenie pre bábätko na pobyt treba zobrať so sebou? alebo mu tam niečo dajú?

stalida
30. okt 2008

oni ti oblecenie daju, ty babtku das jeho veci az pri odchode z porodnice 🙂

zuzana355
30. okt 2008

tinka oblečenie pre bábetko ti netreba až ked budete odchádzat domov tak si ho oblečieš do svojho.Len ak by si cítila že je tam prievan tak si zober čiapočku 🙂

jankapo
30. okt 2008

tinka, zuzka ma pravdu, ak si budete chciet prevetrat izbu, tak dobre mat ciapocku, alebo aspon plienocku, ze prehodis cez hlavku
par stran dozadu som pisala komplet zoznam pre maminku a pre babo, kuk na to a mas vsetko 🙂
vela stastia ti prajeme, a pohodicka porod

michaela.neb
30. okt 2008

Ahojte, tak ja som rodila na Rastislavke 21.maja.. Rodila som pri Dr. Frivaldskej - super zena, vynikajuci odbornik. Mozem len odporucit. Chodila som k nej uz asi od polovice tehotenstva takze pri porode ma uz aj dobre poznala. Ked budem rodit znova ,rada si to zopakujem pri nej. Zasila ma tak, ze uz o 2 dni som sitie vobec necitila v poho som mohla sediet a tak... Lezala som na nadstandarde a tiez si len pochvalujem. Manzel bol pri mne denne a stravil pri nas hodiny a hodiny az do vecera. Takze som bola sama len malicko. Vsetkym co cakate babenko drzim palce nech to mate co najmenej bolestive a tym co uz maju po tak vela zdravia pre vas a vase dietky.

mariana242
31. okt 2008

ahojte nemozte mi povedat ako to je v starej nemocnici so zapisovanim mena pre babo, kto to zapisuje a kde a co vsetko si treba doniest so sebou do nemocnice?dakujem 🙂

zuzana355
31. okt 2008

ahoj mariana matriku ti musí vybavit manžel do 5dni lebo tolko ležiš aj v nemocke a do vtedy musíš mat papiere inak ta neprepustia a potrebuješ len občianský svoj aj manžela nič iné.
a čo si musíš zobrat so sebou no samozrejme hygienické potreby, vložky najlepšie budú tie obyčajné sú priedušnejšie, ponožky hrubé lebo teraz tam bude určite chladnejšie, uteráky, vložky ak by ti vytekalo mlieko mimo kojenia, župan, toaleták, a veeeeeeeeeeeela vody musíš pit počas kojenia.
a pre babatko len plienky, vlhčené utierky, krémyk na zadoček a čiapočku si zober lebo může byt prievan inak ti ho obliekaju oni až ked ideš domov dávaš svoje oblečenie.

helka
5. nov 2008

Baby co vsetko sa robi v ten jeden den pred planovanou sekciou, ked ma hospitalizuju ?

helka
5. nov 2008

A este jedna otazka, odkedy uz nesmiem jest ? Rano v den hospitalizacie (teda den pred sekciou) sa este mozem doma naranajkovat, ci uz ani to nie ? Zabudla som sa spytat lekara a volat mu kvoli tomu nechcem, tak poradte, kto vie 🙂

zuzana355
5. nov 2008

ahoj helka no v tomto ti ja nepomožem tak dúfam že iné kočky budú vediet čo rodili sekciou inak držím prsty

jarka70
7. nov 2008

helka presne tak ako vravis vecer este mozes jest ale rano uz nie 🙂 uz len trosku sa napit a viac nic.

jarka70
7. nov 2008

no neviem na ktoru mas naplanovau sekciu mna robili o 12 a rano som este trosku zjedla chleba s cajom ale nie vela lebo spravne sa nema jest nic

zuzana355
7. nov 2008

jeeeej jarka to už Alex takto hopa fuha to tak rýchlo beží 🙂

jarka70
7. nov 2008

veru zuzka cas rychlo leti 🙂 heh najstarsiemu som bola vybavovat obciansky a muz my hovoril nedavno sa mu vybavoval rodny list a uz to ma obcanak 🙂 no a alexik je momentalne chory. ale uz je velmi sikovny uz aby chodil je to sibal poriadny 🙂

jarka70
7. nov 2008

zuzka mas pekny albumik a aj deticky no a prisla som s dcerou na to ze si skoro suseda ao tom ani nevieme.aj my sme zvykli chodit na to ihrisko co vy 🙂

zuzana355
7. nov 2008

heeeeeeej fakt no musím kuk tak budem rada ked sa občas uvidíme len ked príde tá hrozná kosa tak bude chodit asi nikde 😠

jarka70
7. nov 2008

budem rada ked si spolu vyjdeme vonku aspon sa spozname.veru ked bude kosa tak budeme asi aj my sediet v teple ☹

zuzana355
7. nov 2008

jarka tha ty si aká mamka kde si stratila ďalšie tri deti zrazu už máš iba jedno no toto

dara9402
12. nov 2008

ahojte, chcem sa opytat akym sposobom si zahovorit lekara a ako je to s platenim

dakujem

jarka70
13. nov 2008

ahoj dara dole v kartoteke si pytaj tlacivo a to vypises a oni ti povedia aj kedy to vyplatit niektore platili vopred a ine zeny az po porode lebo moze sa stat ze zazmluvneny lekar nedojde nacas a pod.
ak mas svojho lekara ktoreho by si chcela aj k porodu tak aj po dohovoreni s nim ti moze prist k porodu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre