Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

10andrea12
20. mar 2011

@tigrica182 par stranok dozadu su zoznamy ktore sa opakuju dookola tak ked budes mat cas vyhladaj si

majulienka27
20. mar 2011

ahojte mamičky ktoré ste pred nedávnom rodili neviete či je možnosť spraviť si čaj alebo zohnať vriacu vodu ďakujem

ivush
autor
21. mar 2011

@majulienka27 zdá sa mi, že na nadštandarde máš priamo konvicu na izbe...na obyčko izbe neviem............

januliatko1985
22. mar 2011

@majulienka27 na obycajnych izbach konvica neni, jedine, zeby si popytala sestricky ked budu v kuchynke, ci by ti nezohriali, oni isto maju nejaku, ked kavickuju 😉 ja ked som rodila,,tak nam priponinali, ze kavicku by sme nemali kvoli kojeniu, lebo to ide do mliecka.

tigrica182
22. mar 2011

smiem sa este opytat, v zozname co som tu videla, sa nenachadzal zupan a pyzama - vyssie som vsak nasla, ze oni to davaju - smiem odmietnut??? ak by som chcela mat svoje pyzamo a zupan???
pre babatko zoznam som nenasla - nema tu niekto poruke prosim?

vavenka
22. mar 2011

@tigrica182 myslim ze vlastne mozes mat, len ak si na nadstandarte... A v podstate ja by som neodmietala, aspon si nezaspinis svoje a krv sa tazko perie 😉
Pre babatko ti stacia plienky a vlhcene obrusky a krem na dupu- oblecko, perinky, vsetko je erarne.... Mozno odsavacku mlieka, kebyze nahodou potrebujes... Veci na cestu domov ti donesie manzel az v den odchodu. A pre pripad latkoe plienky 2-3 keby trebalo babo utriet alebo tak...

tigrica182
22. mar 2011

@vavenka dakujem ti velmi pekne za odpoved 🙂 😉

majulienka27
22. mar 2011

@januliatko1985 ďakujem pekne ja by som si určite nerobila kávu tu ani teraz nepijem, ja len aby sa mliečko rozbehlo tak som chcela od začiatku popíjať čajík pre kojace mamičky, ale keďže budem na normálnej izbe tak na to asi môžem zabudnúť, lebo sestričky radšej dráždiť nebudem 😉

viki81
23. mar 2011

Ahojte, chcem sa len podelit o super spravu, v stredu som rodila cisarskym rezom pekneho synceka a rodila som na rastislavke a mozem len povedat, ze personal je tam vynikajuci, vrelo odporucam rodit vsetkym... 🙂

monikasun
23. mar 2011

viki81 gratulujem!!! Aj my cakame chlapceka...ale az prvy junovy tyzden 😀 mozem sa opytat, ci si mala vybaveneho porodnika a koho...a ci si na nadstandarde...??? dakujem

vavenka
23. mar 2011

@viki81 gratulujem! ja som tiez bola spokojna...

viki81
24. mar 2011

Dakujem

viki81
24. mar 2011

@monikasun ano bola som na nadstandarte a mala som vybaveneho doktora Saksuna, a vsetko bolo super, nemozem nic zle povedat, velmi dobre sestricky a hlavne velmi ochotne aj sestricky z novorodeneckeho velmi ochotne...takze ja som bola velmi spokojna...

viluna
24. mar 2011

Ja som rodila pred 10 dňami na Rastislavke a bola som maximálne spokojná. Lekára som vybaveného nemala, ani na nadštandarde som nebola. Sestry na novorodeneckom sú úžasné. A šestonedelie - tiež ok, priestory udržiavané v čistote. Vyhovovalo mi, že návštevy neliezli na izbu. I keď na chodbe, cestou na WC alebo do sprchy na nich narazíte, lebo nadštandardné izby sú na konci chodby....

denka8
24. mar 2011

ahojte mamicky...ja som sice z okolia popradu ale rodila som v ke.....hovorite o porodnickom kde je primar Rosocha?
ak ano ake mate s nim skusenosti...mna rodil a tak niak som nebola spokojna s jeho pristupom....
hovori sa ze ma rad cisarske,nakoniec u mna to aj sedelo.....

tery29
24. mar 2011

@tigrica182 podla mna je dobre ze davaju pyzama oni, svoje by si zbytocne zaspinila.

tery29
24. mar 2011

@majulienka27 mozes si zobrat kanvicu na normalnu izbu, moja spolubyvajuca mala tak sme si varili cajiky.

tery29
24. mar 2011

Ja som bola tiez velmi spokojna so vsetkym... myslim ze su tam velmi dobri doktori, sestricky nemozem jedno krive slovo povedat. Ked som sa na nieco spytala ochotne poradili.

tigrica182
24. mar 2011

@tery29 ano - relativne mas pravdu 🙂

sisi0211
28. mar 2011

Ahojte,
nepoznate niekto Dr. Melichovu? Aka je pri porode? Robi nastrih? Alebo je na Rastislavke lekar, ktory sa nastrihu vyhyba?

akika
28. mar 2011

Ahojte, zvažujem pôrod aj v starej nemocnici, tak by som sa rada popýtala na nejaké (praktické) veci.. Koľko posteľové sú izby? Sú bábatka stále s maminkou? Dajú sa na noc odniesť na novorodenecké? Aké sú sestričky na šestonedelí a novorodeneckom? Čo návštevy? Sú striktne dodržiavané návštevné hodiny? Sú v nejakej miestnosti mimo? Môžem si so sebou zobrať ukázať aj bábatko....Dostali ste aj nejakú pozornosť, napr. babykufrík..alebo niečo? Ďakujem

deny3
28. mar 2011

@akika izby sú trojpostelové, toaleta a sprcha na chodbe spoločné, bábo dostaneš, ked sa na to cítiš, v podstate na druhý deň, po cisárskom neskôr, odniesť bábo na noc neviem, ale asi by nebol problém, sestričky na šestonedelí super, super, super, na novorodeneckom, ani obraz, ani zvuk, návštevy na chodbe, v podstate kedykoľvek, bábo ukážu len sestry medzi dverami na chodbe, ty sama ho nemúžeš brať z izby, aj ked je už pri tebe, baby kufrík dostaneš pri odchode, ten čo aj počas tehotenstva, len iné vzorky, ked som rodila ja, tak ešte dávali navyše dalšiu tašku so vzorkami.

januliatko1985
29. mar 2011

@akika ja len doplnim deny3, ze na noc ti ho kludne vezmu, mne maly raz plakal dost dlho v noci, som ho nevedela utisit a v pohodicke mi ho vzali, nech si oddchnem, takze si myslim, ze tym tam nie je problem 😉

jajusa01
29. mar 2011

ahoj ja by som sa chcela opytat ako je to s nadstandartnou izbou musis ju vybavit skor alebo az po porode alebo ako to vlastne je.ja chodim do poradne este ku svojej dr.nie do nemocnice a tak neviem ako sa to vybavuje.pocula som ze sa ta po porode opytaju aku izbu chces tak neviem.diky za odpoved

januliatko1985
30. mar 2011

@jajusa01 na nadstandardku sa treba ist zapisat do poradovnika na novorodenecke 4.poschodie, ak bude nahodou vtedy obsadena, tak ta daju na normalnu izbu, a ak sa uvolni, a ak si na rade, tak hned sa ta spytaju, ze ci tam chces ist, to bol moj pripad, ale ja som ostala na normalnej, lebo pokecas s mamickami a rychlejsie ti zbehne cas 😉

denka8
31. mar 2011

ahoj Jajusa01,
Bola som na nadstandarde,a ked sa ti nepodari to vybavit nieje az tak co lutovat...bolo mi tam smutno,aj ked mohla za mnou rodina,lepsie by mi bolo s niakymi skusenymi mamickami na izbe....
bola sice elektricka polohovatelna postel,co mne po cisarskom neuveritelne pomohlo,aj ta vlastna sprcha je fain,ale clovek je tvor spolocensky naozaj mi to chybalo...

eviku61
3. apr 2011

ahoj, tak musim povedat,ze na porodnom personal super, ale na sestoedeli hroza a des. Poniektore sestricky by nemali co hladat na takom mieste! A zarazalo ma to, ze nadstandartky su po chodbe vzadu a spacirovali si navstevy po chodbe, hlavna vec, ze nase deticky sme nemohli ukazovat! Aky to ma zmysel?! Bacile?!Ved to je jedno! Ja som bola na normalnej izbe a bola tam jedna kucharka, tak za nou prisli na izbu normalne na navstevu, to ma fakt dozralo! Tak aky to ma zmysel?! A chvala Bohu, ze som uz doma! A na novorodeneckom setricky celkom fajn 😉 ! Tak len tolko moja skusenost!

tigrica182
6. apr 2011

ahojte, mohla by som sa opytat, ze ci nahodou niektora z vas nevie, aka je pracovna doba lekarov, ktory robia prijem??? prijem novych tehuliek v tom 36.tt, tj - chcela by som rodit v KE. dakujem...

januliatko1985
6. apr 2011

@tigrica182 tak prijem robia hore tam kde su porodne saly, takze je tam stale niekto, vacsinou je tam naval rano, ked su aj poradne a ked prides s rozbehnutym porodom, tak tam uz neni o com, hned ta beru 😉

kamilecka
6. apr 2011

@tigrica182 lekari su tam stale ...o 6rano a 18 vecer si menia sluzby,to sa neboj ze prides a nikto tam nebude...prijem ak rodis je hore na 4 poschodi,zazvonis a rodis. Ale ak si mimo Ke..neviem ci netreba niejaky papier,alebo nieco..to uz neviem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre