Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

deny3
6. máj 2011

@10andrea12 to som rada, ako pozerám, tak to máš už za pár 🙂 😵 pekne pobaliť vecičky do pôrodnice, veľa spinkať a čakať 🙂 😉

10andrea12
6. máj 2011

@deny3 No uz som pobalena pre istotu po skusenosti co ma naposledy pred sviatkami necakane hospitalizovali zo zhorsenymi prietokmi

deny3
6. máj 2011

@10andrea12 joj,prietoky, ja som mala tlak 140/90, hned do nemocnice a odtiaľ ma nie a nie pustiť domov, tlak bol ok a zrazu prietoky, až mi z nervov praska voda. Inak na gyndu mám len a len otrasné spomienky 😠 😝

10andrea12
6. máj 2011

@deny3 no na gyndu ani ja nemam dobre spomienky ja som mala zle len tie blbe prietoky hnusna strava a niektore sestricky katastrofa a ked som sa pytala kolko krat ako to somnou vyzera tam mi povedali naco mi to bude ze ajtak este domov nepojdem a tie mega rychle vizity u niektorych lekarov to bolo nieco len medzi dverami ako sa citite a isli dalej teda cest vinimkam

10andrea12
20. máj 2011

Tak a mame to za sebou dnes sa nam narodila v spinalnej anesteze a cisarskymrezom nasa Tamarka v 37 tt s mierami 2860 g a 46 cm

deny3
20. máj 2011

@10andrea12 gratulujem 😵

vavenka
21. máj 2011

@10andrea12 gratulujeme a prajeme vela zdravicka 🙂

10andrea12
21. máj 2011

@vavenka Dakujeme 🙂

10andrea12
21. máj 2011

@deny3 Dakujeme 🙂

lenka.s
30. máj 2011

Ahojte, chcem sa opytat, od kedy sa chodi na poradne do porodnice ? Chodi sa vobec ?

evvkaa
30. máj 2011

@lenka.s mne lekarka vravela ze posledny mesiac budem chodit na poradnu do nemocnice tak az v deviatom

lenka.s
30. máj 2011

@evvkaa dik za info .. takze mam sa nejako angazovat v tomto a ist tam sa obejdnat ? alebo ako to funguje ? pred 5 rokmi to bolo uplne ine 😒

evvkaa
30. máj 2011

@lenka.s treba sa popytat gynekologicky mne to povedala ze ten posledny mesiac pojdem do nemocnice na poradnu lebo ona mi da kartu a s kartou tam pojdem alebo ju posle ona,ja som pri dcerke chodila na juh aj ku gynekologovy a v 9mesiaci uz na konci som sa pytala ze ako to je on mi dal papierik aby som si vybavila kedy mam prist do nemocnice a uz ma nechceli pustit domov 🙂 takze vtedy som chodila do poradne ku gynekologovy asi preto ze je to hned tam 🙂 ale treba sa popytat vzdy sa nieco meni

lenka.s
30. máj 2011

@evvkaa tak ja mam lekarku priamo v nemocnici ... ale o kontrolach v porodke zatial nic nehovorila ... takze asi budem do konca u nej 🙂 , aspon tam nevysedim dieru 🙂

evvkaa
30. máj 2011

@lenka.s no ja som tiez nechodila do porodnice nakolko som mala na poliklinike lekara takze sa vas to netyka 🙂 prajem prjemny zvysok tehotenstva

vavenka
30. máj 2011

@lenka.s ja mam tiez lekarku, ktora sluzi aj priamo v nemocnici a posledny mesiac som predsa chodila do nemocnice, na prietoky. To myslim ze maloktory gynekolog robi u seba v ambulancii, na prietoky vacsinou posielaju do nemocnice... Ja som bola asi 3x v deviatom mesiaci, ale na poradnu som chodila k svojej az kym som nenastupila do nemocnice tyzden pred porodom...

lenka.s
30. máj 2011

@vavenka hmm, dik za info, musim este prezistit, na prietoky idem k mojej dr aj na ctg, tak uvidim ...

10andrea12
1. jún 2011

@lenka.s Do poradne do nemocnice sa chodi posledny mesiac od 36 tt je to dole na prizemi v monobloku mna tam hned poslala v 35 tt uz moja lekarka ze uz budem chodit tam bola som az 3x potom mi vybrali uz v 36 tt pesar to bolo v utorok a v stvrtok rano mi praskla voda mne sa nepacilo to ze za kazdym ma vysetroval iny lekar ktory o mne nic nevedel aj pesar mi vybrali ovela skor ma sa az v 38 tt vyberat mozno by sme to potiahli ovela viac ako do ukonceneho 37 tt ale co uz hlavne ze vsetko dobre dopadlo a malinka je zdravucka 🙂 inakna poradnu do nemocky sa trebaobjednat lebo mne lekarkapovedalaze sa tam neobjednava aked som prisla sestricka ma zdrbala ze sa tam musim objednat tak ked som chcela aby ma vzali musela som si pockat od 8:00 do 11:00 doobeda

lenka.s
1. jún 2011

@10andrea12 diki, toto som presne chcela vediet ... a aj som myslela, ze je to tak ... ja mam lekarku priamo v nemocnici, tak mozno preto ma este neposlala, ale budem sa jej pytat na najblizsej poradni, aby som nieco nezanedbala ... lebo oni mi urobia aj ctg aj prietoky, aj ma vysetruje vzdy, cize v tomto je to ok, ale tak pre istotu som chcela byt informovanejsia ... pred 5 rokmi som mala tiez lekarku priamo v nemocke, ale na posledne poradne som chodila k nej na porodnu salu 🙂

10andrea12
1. jún 2011

@lenka.s no pokial je v nemocke tvoja lekarka tak asi nepotrebuje ta posiela dole na poradnu lebo mna poslala moja asi hlavne koli ctg a prietokom ja som ich mala zhorsene v 31-33 tt som s prietokmi lezalal aj v nemocke kym sa neupravili 🙂viacero bab chodi na ctg na porodnu salu som si vsimla tak asi tiez budu mat tam sluziaceho lekara a tak ich nemusia posielat na poradnu dole

10andrea12
4. jún 2011

@evvkaa ja mam tiez na poliklinike lekarku a ona sama ma poslala do nemocky na poradne ze o
posledny mesiac posiela do nemocnice uz vsetky pacientky ktore chcu rodit na Rastislavke

evvkaa
4. jún 2011

@10andrea12 tak neviem mna neposielal lekar az ked som sa pytala ja tak mi dal papierik a uz si ma tam nechali

majqa28
4. jún 2011

Stara nemocnica??zaplatili sme lekarovi a sa na nas vykaslal,ani nam telefon nezdvihol ked ma trbalo odrodit.....ale nadabila som na super mladucku lekarku..snad ani lepsia neexistuje ......uz viem,ze sa neoplati doktorovi vopred zaplatit

10andrea12
4. jún 2011

@majqa28 Ja som nikomu neplatila a ani by som to nikdy neurobila po skusenosti ktoru mam tie mladucke lekarky su ozaj fajn ale starsi lekari cakaju ocividne do vrecka a nic im nedam maju svoje platy a odrodit ma musia tak ci tak ja som mala planovanu sekciu a robila ma mlada lekarka ale asistoval jej starsi lekar mala som spinal a ked som pocula co na moju adresu povedal ked mu volali z inej operacky ze ho tam cakaju mala som dost a nedala by som mu ani cent za to urobil najhlavnejsie dal dole rukavice a siel si na druhu operacku a mna nechal dokoncit tej mladej lekarke co som aj rada

10andrea12
4. jún 2011

@evvkaa aha mne napisala moja do tehu knizky ze sa mam hlasit u nich

majqa28
5. jún 2011

@10andrea12 to chcela rodina nech platime ze bude lepsie.....ale uz nikdy nikdy

mandy29
5. jún 2011

@majqa28 a to ktorého lekára si si zaplatila? Linkecha? Mňa rodila Frývalská...úžasná lekárka..a tie mladé sú tiež fantastické...
Inak som bola veľmi spokojná so starou nemocnicou...ležala som aj na gynekológii hore na 5.posch. 2 x po týždni..sestričky fajn, lekári tiež až na Linkescha...

10andrea12
5. jún 2011

@majqa28 ja som tiez toho nazoru ze nic im netreba dat lebo uz si na to tak zvykli ze su tak drzi ze zaplatis a ani nepridu k porodu .No a co sa tyka Frivaldskej u nej som bola na jednej poradni v nemocke a ona mi vybrala pesar v utorok a v stvrtok mi praskla voda neviem naco mi ho tak skoro vybrala ked sa ma az v 38 tt vyberat o nej mam uz tiez svoju mienku este ze dobre vsetko dopadlo as mala je ok

majqa28
5. jún 2011

@mandy29 neviem presne ale niejaky Gyneli alebo Kyneli

mandy29
5. jún 2011

@majqa28 Gyneli..počula som o ňom, ale neviem ako vyzerá..teda asi aj hej...taký starší, keď je v civile vyzerá tak zanedbano?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre