Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

lencici
5. máj 2010

Tak ja som to nemala ani tak z váhy...mala som 73kg počas tehu som pribrala 15kg..ja som to mala skôr z nervov.....takže baby pozitívne myslieť a všetko bude fajn🙂

deny takže sa snažíte? .-) držím Vám palčeky nech sa čím skôr zadarí 🙂

linuska1
6. máj 2010

ja som mala 130/90..od 140 je vraj hranicny... tak dufam ze v utorok to uz budem v 38 mi ostane este 130.. a potom uz nech so mnou robia co chcu.🙂))

tinka349
6. máj 2010

cawte kocky - chcela by som sa vas opytat, ze ked chcem rodit na rastislavke, a chcem mat manzela pri porode - musi absolvovat nejaku predporodnu pripravu? ci nemusi? 😕

vavenka
6. máj 2010

Tinka nemusi mat nic, ale na Rastislavke v ramci prvej doby porodnej nepustaju k rodicke nikoho, az ked si vylezies na kozu...
Tak aby si potom nebola sklamana 😖

Dievcata ja este staale cakam 🙂

linuska1
6. máj 2010

tak vanduske je asi velmi dobre.🙂) ked sa jej vobec nechce.🙂 sa s nou musis vazne porozpravat.🙂)

deina79
6. máj 2010

to vazna?som myslela praveze, ze pri prvej dobe porodnej so mnou bude manzel, ved to je to najhorsie-kontrakcie a bolesti, MM sa k porodu boji ☹ ☹

deina79
6. máj 2010

tinka nemusi, nic predom absolvovat, len sa plati 20eu, zato, ze tam bude 😉

linuska1
6. máj 2010

deina..🙂

presne aj ja som tak chcela.. aby bol pri mne.. kym budem mat kontrakcie a ked pojdem uz rodit.. tak pocka na chodbe...
na vzdycharni moze byt s tebou..ale len v pripade ak ziadna ina na vzdycharni nie je..:( takze v tejto dobe.. je to nemozne.:( lebo kazdu chvilu nejaka rodi.🙂 takze manzela pustia az k samotnemu porodu.. a to ani velmi nechcem aby tam bol..aj ked moj by rad.🙂 ako opora... ale asi pre mna radsej nie... ako ano..

vavenka
6. máj 2010

No hej, maju to tam takto zauzivane, zial....
A linus - ani ked si sama, tak nemas zarucene ze manzela pustia - niektore smeny nepustia, ani keby si tam mala byt sama celu noc 😖

Jooj ved uz dovovaram malej, po schodoch lozim, a este furt nic 😅

deina79
6. máj 2010

vav a ty mas net v nemocke ci si doma?

evca35
6. máj 2010

vavenka - zajtra bude tvoja dr. slúžiť, tak nech ti pichne urýchlovačku ☹

tinka349
6. máj 2010

no tak to je dost nafigu ze v podstate ho tam ani nepustia a on ked vidi krv tak odpadava.....tak to newem ci sa mi oplati platiti za to ze tam akoze bude....ale do porodu on este 10x zmeni nazor , ze ci pojde, ci nie 🙂

ale dakujem za infosky

linuska1
7. máj 2010

my s manzelom sme sa o tom prestali aj bavit.🙂 uvidime.🙂 ked sa to zacne.🙂 mozno pojdem na cisarak.. mozno to vobec nestihne.🙂 mozno tam v tej chvili ani byt nebude chciet.🙂)) takze zatial to nechavame tak..🙂

ivkafu
7. máj 2010

ja som si tiez myslela, ze tam moze byt, ked to je asi najtazsie pri kontrakciach 😠..... my to tiez nechavame tak a uvidime ako to bude vsetko prebiehat a tiez mozem mat cisarak a bude to vyriesene.... 🙂, ale moj manzel je skor za ano ako za nie...

vavenka podla mna to po tomto vikende budes mat stastne za sebou.... 🙂, mam taky pocit...uvidime po vikende ci bol spravny 😀 ...

zajaciq
7. máj 2010

tinka plati sa az po porode, resp po hospitalizacii. (aj nadstandard po) 😎

zuzula81
7. máj 2010

Ahojte Zenusky, chcela by som sa vas opytat, nema niektora z vas skusenosti s Dr. Mikulovou, ale starsou?
Dakujem za odpoved......
Inak dnes som bola na klinike a boli 3 cisaraky a nejaky ten porod, snad uz aj Vavus to ma za sebou...

deina79
8. máj 2010

ahoj zuzula, ja skusenost nemam, no pocula som, ze je v pohode 😉

deny3
8. máj 2010

zuzula dr. Mikulová st. je mojou lekárkou, je trochu chladnejšia, ale dá sa pokiaľ ti ide o odbornosť.

zuzula81
8. máj 2010

Deina, Deny, velmi pekne vam dakujem za odpovede...
Deny a teba aj rodila? apropo ten maly poklad co drzis je kraaasny, cela maminka:o)
Deina, my si este na tie nase bobaciky pockame chvilku...:o))
joj dufam, ze nam to pocasicko vydrzi, i ked vraj poobede ma prskalovat...

deny3
8. máj 2010

zuzula díky, všetci hovoria, že malý je čistá mama 😵 ja si to nemyslím, je oveeeeľa krajší 😵
nerodila ma, nemala som ju zazmluvnenú a porodila som trochu mimo termínu. Ale vraj je dobrá.

zuzula81
8. máj 2010

No tak jasne, ze je krajsi 😉 , ako inak... 😵 ale i tak si nepomozem, akoby ti z oka vypadol...nie vzdy sa da povedat po kom to dite je, ale v tomto pripade je to mamin Kubik....a tak to ma aj byt, nech su aj trosku po nas, ved kto sa s nimi natrapil...
tak, ked je dobra po odbornej stranke, tak to som rada...to je zaklad..no samozrejme aj vsetko okolo...ale to je prio

annika11
8. máj 2010

ahoj kočky, vidím, že sa bavíte o dr. Mikulovej st. aj ja som rodila pri nej, spočiatku bola taká chladnejšia, ale potom to bolo o.k., je ozaj odborník, z ostatných som mala pocit, že nevedia, čo somnou, keďže som dostala tri vyvolávačky a stále boli kontrakcie také nijaké, nepravidelné, ale ona ma nakoniec odrodila a ja som bola spokojná 🙂

zuzula81
8. máj 2010

Annika, dakujem aj tebe za povzbudive slova...a tiez gratulujem k batozku..vidim, ze to nebolo ani tak davno.... 😅

deina79
9. máj 2010

ahojte vsetko naj maminky, dnes mame svitaok, tak vavenka to uz ma asi za sebou, co myslite? 🙂

cukor
9. máj 2010

vavenka ma od piatku vandušku......miery....3750 a 53 ......ked sa nemýlim.

deina79
9. máj 2010

jeeej fakt?gratulujem velmi 🙂 , hurrraaaaa

zuzula81
9. máj 2010

No veru, vsetko naj naj naj maminky...zaprajme si zdrave a krasne deticky....Aj ja zo srdca gratulujem k malej Vanduske...konecne.... 😀

linuska1
9. máj 2010

vavenka.🙂

gratulujem..) a tesim sa na info.🙂 ja uz len 2 tyzdne..🙂 ale keby to malo byt zajtra .. brala by som.🙂

deina79
10. máj 2010

aj ja by som isla ihned uz 🙂 🙂 , ale som citala, ze zeny ktore maju kopec energie pred porodom, to znamena, ze porod sa blizi 😀 , tak pevne dufam, bo neviem co so sebou, ani moc neobsedim, vkuse by som nieco robila 😀

linuska1
10. máj 2010

deina79..🙂

nestras..🙂) tak potom neporodim ani za mesiac.🙂) ja sa ledva vleciem.. a spala by som ze az..🙂 som zvedava co mi povedia zajtra na kontrole v nemocnici.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre