Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

annika11
11. okt 2010

@teress1982 majú tam sprchu, aj fit lopty...vlastne vybavenie je celkom fajn. Až na to súkromie...ked si chcela mať súkromie, mohla si ísť do šace. Nie je to až tak daleko z košíc, ľahšie si vybavíš nadštandart a partnera môžeš mať pri sebe, kedy len chceš...
A pôrodu sa neboj, ono to vyznie strašne, ked počúvaš cudzie, ale svoje budeš prežívať úplne inak, bude to také prirodzené, až sa sama nad sebou budeš čudovať. A ked ti ukážu po prvý krát malinké, okamžite zabudneš na všetky nepríjemnosti. Všetko už bude nepodstatné, len ten malý drobáčik bude dôležitý.

cukrinka004
19. okt 2010

Ahojte žienky, chcela by som sa opýtať či by ste mi vedeli odpovedať či ešte robi Dr.Mikulová staršia porody a neviete náhodou v ktoré dni zvykne mať službu?

deny3
19. okt 2010

@cukrinka004 robí, najlepšie je ísť za ňou do ordinácie a dohodnúť sa.

ivkafu
19. okt 2010

cukrinka004 ... ja viem tak, ze ona, uz nesluzi, chodieva ale vypomahat, sem- tam, jej nevesta, tam sluzi a je perfektna, ja som pri nej rodila a klobuk dole 🙂

ivkafu
19. okt 2010

@deny3 vazne este robi? tak potom mam zlu info, pardon @cukrinka004

deny3
19. okt 2010

súhlasím, nevesta je veeeeľmi zlatá 😵

deny3
19. okt 2010

@ivkafu pred rokom robila isto, teraz nechcem kecať, ale asi tam občas je aj ona, má veľa tehuliek, isto sa s ňou dohadujú na pôrode, je odborníčka, aj keď trochu chladná. A aj jej dcéra tam robí, tiež sa mi pozdávala, no teraz si nespomeniem ako sa volá.

cukrinka004
19. okt 2010

@deny3 - tak to je dobre a dakujem 🙂 inac k nej chodim tak sa opytam ked nezabudnem len ked som tam tak mi vela veci na ktore som sa chcela opytat zabudnem 😀

cukrinka004
19. okt 2010

@ivkafu - no ano nevesta je naozaj velmi zlata aj s nou som uz mala tu cest sa stretnut a vysetrovala ma ked zastupovala svokricku 🙂 akurat ona mi zistila ze mam skrateny krcok maternice tak som dali tyzden potom bola u starsej a ta mi dala pesar

deny3
19. okt 2010

@cukrinka004 s tým zabúdaním poznám, ešte horšie to je teraz po roku na materskej 😵 ja tiež k nej chodím, pred termínom som sa jej na to pýtala, trochu robila caviky, ale dá sa dohodnúť.

ivkafu
19. okt 2010

@deny3 mne sa zda ze teraz uz nesluzi, ale aj ja si myslim ze sa s nou bude dat dohodnut na porode, o dcere neviem, ja som rodila pri jej neveste 😉

deny3
19. okt 2010

@cukrinka004 a isto to bola nevesta? lebo v ordinácii ju zvykne zastupovať práve jej dcéra. A mne fakt úplne vypadlo jej meno 😀

cukrinka004
19. okt 2010

@deny3 - prepac ale s cim robila caviky? s tym ci by ta isla odrodit?

cukrinka004
19. okt 2010

@deny3 - fuuuu tak ona ma este aj dceru gynekologycku? 😲 tak to teraz naozaj neviem ale bola tam taka mensia, velmi mila blondinka, ona vlastne mala sluzbu aj v nemocnici ked som tam v juny lezala lebo som krvacala...alebo vsetky 3 robia aj na sale a teda aj v nemocnici?

deny3
19. okt 2010

@cukrinka004 že už robí pôrody len známym.

deny3
19. okt 2010

@cukrinka004 dcéra je nižšia, blondína, nevesta štíhla, tiež blondína a má okuliare. A presne, všetky tri sú tam, aspoň pred rokom boli.

cukrinka004
19. okt 2010

@deny3 - aha no vsak nemam ja peniazky na to aby som jej zaplatila za to aby bola pri porode skor som myslela ze by som mozno mala stastie ked budem rodit, ze ona bude robit 🙂

cukrinka004
19. okt 2010

@deny3 - tak to potom bola jej dcera 🙂

deny3
19. okt 2010

@cukrinka004 keď budeš chodiť do poradne už do nemocnice, tak uvidíš, nielen Mikulová je dobrá. A asi každý chce niečo, resp. očakáva niečo, keď sa chceš dohodnúť. Alebo to necháš tak a budeš rodiť u toho, kto bude mať službu, aj tak pôrod je viacmenej na rodičke.

cukrinka004
19. okt 2010

@deny3 - no neostava mi nic ine len odrodit u toho kto bude mat sluzbu a dufat ze vsetko dobre dopadne

deny3
19. okt 2010

@cukrinka004 iná možnosť ani nie je, všetko dopadne dobre 🙂 😉

annika11
19. okt 2010

@cukrinka004 ahoj, ja som rodila v apríli pri dr.mikulovej staršej. Nemala som nič dohodnuté dopredu, normálne tam mala službu a odrodila ma...neviem, či sa odvtedy niečo zmenilo... 😉

cukrinka004
19. okt 2010

@deny3 - ja dufam ze ano 🙂

cukrinka004
19. okt 2010

@annika11 cauky, tak som zvedava ci sa tam bude motkat ked tam budem ja lebo viem ze operacie a podobne veci robi tak snad aj porody este🙂

zade
19. okt 2010

Baby ako to je na Rastislavke s navstevami? Chodia az na izbu? Ako casto su navstevne hodiny?
Dakujem za info 😉

deny3
19. okt 2010

@zade na izbu len na nadštandart, inak nie, len na chodbe, sú síce aj nejaké návštevné hodiny, ale nebol problém mimo nich.

adka28
20. okt 2010

Ahojte,ja som rodila pred troma tyzdnami na Rastislavke. Ja som mala dojednanu konkretnu lekarku-ktoru nebudem menovat. je dobra,aj prijemna,aj zlata. Prijala ma den pred terminom. V den porodu sa jej skoncila sluzba,tak musela odist pred. Ostala som visiet a cakala som co so mnou bude,kedze som uz mala kontrakcie. od rana som lezala na vzdycharni a cakala. Nakoniec ma odrodili dvaja mladi lekeri-Dr. Mackova a Dr.Kamil-priezvisko neviem. Dopadlo to dobre,aj maly je zatial zdravy. Zalezi na tom,na koho natrafite na akeho lekara,pokial vam vas odite,alebo sa mu skonci sluzba. Konkretni mladi lekari,kt.boli pri mne pri sekcii,boli velmi seriozni a zlati. Prisli ma pozriet aj na izbu ked som sa prebrala z narkozy.
Co sa tyka navstev -na izbu velmi nepustaju,aj ked mojho manzela ku mne pustili tesne po sekcii,ked som uz bola hore. Ale inak ak uz zena chodi,navstevy su len na chodbe pri vytahoch.

stefi76
21. okt 2010

Dr. Mikulová Janka- nevesta, má zvyčajne služby v piatok, Vtedy tam zvykne bývať aj jej svokra. Návštevy sa môžu príjimať iba na chodbe, čo je dosť nepríjemné ak sa tam nazbiera aj kopa cigánov- čo býva dosť často. Výnimka je ak máte nadštandardnú izbu. Mimino môžete ukázať iba na chodbe oddelenia a to len v doprovode sestry.

katka1010
21. okt 2010

Tak dnes som bola u Dr.Janky Mikulovej a je to fakt uzasna zienka....som sice z PO,ale citam same chvaly tuto na lekarov,tak budem rodit urcite na Rastislavke......Ma niekto termin okolo 12.11????

annika11
21. okt 2010

@zade návštevné hodiny sú, ale bábo ukážu aj mimo nich. Tie návštevy sú vlastne kvôli sestričkám, aby každú chvíľu nemuseli pobehovať s bábätkami 😉 ja ked som tam bola, tak nás slušne požiadali, aby sme návštevy upozornili, aby prišli kolo 14.00. No a potom bol ten problém, že tam bola kopa ľudí a nemala som si ani kde sadnúť na chodbe 😒 toto sa mi trocha nepáčilo...ale viem pochopiť, že majú nedostatok priestorov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre