Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

qwatka
14. apr 2009

neboj jankaaa pride to ani sa nenazdaš čim viac chceš tym sa ti to predlžuje

jankaaa
14. apr 2009

qwatka asi mas pravdu velmi asi chcem preto to neprichadza...

zuzana355
14. apr 2009

ahojte kočky 🙂
jani joj celé sviatky som na teba myslela aj ja že už pomaly máš po to nič fakt asi malý si dáva na čas 😀 doprial ti velkonočné fajnovky 😉

jankaaa
15. apr 2009

ahoj zuzi vidis no doprial mi aj ked ja by som radsej bola keby sa vypytal na svet 🙂 este stale sme 2 v 1...zajtra idem zase na monitor a dr.rozhodne ci uz ma prijmu alebo nie...pytala som sa ci to je nutne ved vies predsa ide vikend a to tam o mna nikto ani nezakopne tak uvidime ako sa dohodneme..ale som aj rh negativna tak neviem..ten nas maly drobec by sa uz dnes mohol vypytat na svet nech uz mame potom...vies co uz som aj dost nervozna z toho vsetkeho

jankaaa
15. apr 2009

zuzi uz to radsej neriesim uz ako bude tak bude porodit raz musim

zuzana355
15. apr 2009

no jani ved raz porodíš neboj 😀 😀 😀 tak držím palce na monitore nech je všetko OK a ked rozhodnu že ti dajú vyvolávačku neboj nie je to až také zlé dá sa to v pohode zvládnut 😉 a ked je malý už tak natočený a nizko že ti ju možu dat tak aspon to budeš mat už za sebou 🙂

jankaaa
15. apr 2009

dufam zuzi...maly je hlavickou dole ale ci je uz aj dost nizko to neviem...tak som zvedava

qwatka
16. apr 2009

ahoj janulka ako sa citiš ešte stale nič?ani naznak daj vedieť ako si dopadla na monitore pekny den vam žienky

silvia.t
16. apr 2009

qwatka ahoj pozeram ze mame podobny termin tak sa asi stretneme 🙂

qwatka
16. apr 2009

ahoj silvi tak asi ano vyzera to tak

korelka
17. apr 2009

Ahojte baby!janke sa včera o 20.10 narodil Jakubko,tak sa konečne dočkala!🙂

qwatka
17. apr 2009

tak jej blahoželám dočkala sa veru konečne tak sa bala a nevieš korelka kto ju odrodil?

korelka
17. apr 2009

No to teda neviem,len viem,že malý mal krásne rozmery-51cm a 3880g,takže riadny valibuk.🙂 neviem ani ako to prebiehalo,veď ona potom podá info.😉

qwatka
20. apr 2009

ahojte kočky čo nepišete ako sa mate ako sa citite myslim nas ktore to len čaka ?držkajte sa pa a ty ako silvia

silvia.t
20. apr 2009

ahoj qwatka tak ja uz len dni odpocitavam dni...lebo v poslednom case nemozem v noci spavat...citim sa fajn len veeeela rozmyslam 😖 zaspim o 2 a od 5tej uz buntosim ☹ vo stvrtok mam poradnu,tak som zvedava co mi povie doktorka...a v piatok idem do nemocnice sa hlasit lebo mi asi budu planovat cisarsky rez... 😅
a ty sa mas ako?

qwatka
20. apr 2009

ja sa mam ok silvi lepšie ako pri 1tehotenstve ja mam poradnu 27.4 tak uvidime čo a ako pri malej som pribrala 17kg a teraz pri malom 9kg tak je to rozdiel aj to citim viac vladzem a tak...a kde chodiš k lekarke ja ku Mikulovej Janke .a musiš isť na cisarak hej? 😒

betty111
20. apr 2009

No tak tu ma mate musela som sa sem presunut uz je zamknuta tema ☹

silvia.t
20. apr 2009

Ja chodim ku Kapciovej do vojenskej nem. zatial neviem ako budem rodit ale dr.mi spominala ze je dost pravdepodobne ze CR...uz chodis aj na poradne do nemocnice??? A mas nejakeho porodnika?

betty111
20. apr 2009

silvia.t
to sa pytas mna?pretoze ak ano tak chodim do poradne pravidelne zajtra mam ist akurat do poradne chodim do novej nemocnice 🙂

qwatka
20. apr 2009

nie ešte posledny krat idem teraz v aprili ku mojej dr. a potom uz na rastislavku do poradne porodnika nemam nechavam to na nahodu

betty111
21. apr 2009

qwatka
Ahoj ak sa smiem spytat ku ktorej gyn.chodis?

qwatka
21. apr 2009

ahoj betty chodim ku Mikulovej Janke ordinaciu ma na Panelovej je super a ty?

trombofilka
21. apr 2009

ahoj, ja som ležala na rastislavke 6 týždňov pred pôrodom, takže to mám okukané, chodila som na monitor 2x denne, nakoniec som rodila cisárskym a na novorodeneckom sme boli tiež týždeň. Všade, na každom oddelení je super personál, sestričky aj lekári. Je tam spoľah na každého. Rodila by som aj 1000000000x. A zlý deň môže mať každý, aj sestra, aj lekár aj pacient.

betty111
22. apr 2009

No ja chodim ku Tatiane Ivanovovej ale vidim ze ty si uz 36tt. 😉 o chvilu budes mat babo co? 🙂 a ja az v juny aj ked to rychlo ubehne aspon dufam a budes rodit v starej?

qwatka
22. apr 2009

ano betty budem rodiť na rastislavke aj prvu som rodila v starej ešte v 15pavilone tam je teraz onkol.ale tiež sa nemam na čo sťažovať boli všetci milý

betty111
22. apr 2009

qwatka
no takze myslim ze som sa potom spravne rozhodla bude to moje prve babo
🙂

catusca34
22. apr 2009

Ahojte babenky,

tak sa konečne hlásim. V piatok sme aj my konečne dorazili domov. 9.4 sa konečne uráčilo našej kočande vykuknúť na svet. Pôrod som mala ale dosť ťažký, nebudem vás tu strašiť 😉 , ale nakoniec sa ráno o 4.00 narodil náš malý pokladík. V nemocnici som bola hospitalizovaná od 23.3 a čakalo sa na drobčeka. Žiadne vyvolávačky na ńu nezaberali. Už som bola úplne zúfalá. Nakoniec nám lekár pomohol a drobec je na svete. Karolínka sa narodila s mierami 52 cm a váhou 3700 g. Teda na babu je to riadny valibuk. Veľmi sa z nej tešíme. Na novorodeneckom odd. som od štvrtka ležala s Jankou. To je teda náhoda, že sme sa tam stretli. Veľmi milá osôbka. Aj Jakubko je nádherný 🙂 a tiež poriadny valibuk. Držíme im palčeky a želáme veľa zdravíčka.
Personál v nemocnici má vysoko profesionálny prístup, nemôžem sa sťažovať. Ležala som tam 3 a pol týždňa takže viem, o čom hovorím. Aj sestričky sú veľmi milé, o moju maličkú sa super starali a som im veľmi vdačná. Nás čaká operácia, keď bude mať malinká 3 mesiace. Zošijú jej peričku, keďže má ten rázštep pery a podnebia. Hned po pôrode jej vyrobili podnebnú platničku, aby mohla papkať bez problémov. Aj ked len z fľaše, ale je šikulka a veľká bojovníčka. Je krásna, aj napriek tej peričke. Som veľmi rada, že som rodila v tejto nemocnici a určite by som to odporučila aj iným mamičkám.

Držte nám pršteky, budeme to potrebovať. 🙂

maminka Katka a malinká Karolínka....

korelka
22. apr 2009

Catusca,si predstav,ja som rodila 25.3. a vsade som sa obzerala či ťa tam niekde nestretnem a si predstav,že 27. ku mne na izbu previezli Mirku-zevraj ležala s nejakou Katkou z RV,tak som si spomenula hneď na teba,že predsa je ten svet taký malý...🙂

jankaaa
22. apr 2009

ahojte babenky....tak aj my sme uz doma pustili nas v pondelok...katka som velmi rada ze sme sa tam stretli..

catusca34
23. apr 2009

Ahojte baby... Korelka, no veru škoda, že sme sa tam nestretli... ☹ A to som tam ležala od 23.3, ale nemali vtedy voľné miesto na novorodeneckom, tak ma šupli na gynku. Mirka ležala so mnou na gynke a dokonca ma aj predbehla. Má krásne dvojičky a v nemocnici bola príšerne dlho. Pustili ju tuším 14.4 v utorok alebo v stredu, to už neviem. Malíinká jej nejako nepriberala a malil aj žltačku. My sme tiež mali, ale sme sa z toho dostai.

Janka a vy ako?? Jakubko sa drží???
Prajem vám všetkým pekný dník.... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre