Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

patricia1971
17. feb 2009

caruzo...ty rodíš sloníky???? to je zlaté....tak držím päste...no a to som nevedela,že to tak robia,ja som prvvé 2 deti rodila ešte na Zochovej,moja doki ma zobrala a dala vyvolávačku po tých vyšetreniach...ale kamoška čo rodila u Šušku to mala dohodnuté,tak preto som si tak myslela... 🙂 🙂 🙂

sirinka....Senec je pekný, poznám ľudí,takých mojich známych,čo tam išli bývať a chvália si to tam...j tam chodím len na gyndu,ale musí tam byť pekne,teda mne sa tam určite páči,ale neviem,či by som vedela odísť z BA... 😕

caruzo19
17. feb 2009

tak vies,moj manzel ma cez 100kg a ja tiez niesom nijake tintitko,nemaju byt po kom male tie deti 🙂

patricia1971
17. feb 2009

caruzo.....zlaté....ja mám deti tintika,všetky 3 a ja som jak sesternica od hrocha,no teraz určite-78kg,manžel ok....ale deti,ako z konentráku a to za chvíľu zjedia aj mňa....v kuse v chladničke a sladkostiach.....a ty si z BA??? 😵

caruzo19
17. feb 2009

ano

sirinka
17. feb 2009

patricia my sme chceli domcek a zahradu...tak byvame trosku mimo senca az pri malom biely...ale tiez som povedala, ze ba musim mat na dostrel 😀

patricia1971
17. feb 2009

sirinka....aj my chceme domček,ideme vyplatiť v auguste hypotéku na byt a potom budeme vymýšľať...teda už máme vybraný v BA,ale pán majiteľ musí spustiť trošku z ceny...je to radová výstavba,ale nám sa to páči...aj v Senci také stavajú,ale môj manžel z BA nepôjde ani na krok ☹ ☹ ☹

snehulienka
17. feb 2009

som bola na kontrolu po 6 nedeli u dr. krizka ml. vsetko je ok. poriadne ma vysetril, som spokojna.

bublinka34
17. feb 2009

ahoj.. našla som si túto stránku až teraz, čo mi je aj ľúto.. blíži sa mi termín a mám rodiť v Ružinove u MUDr. Kozolkovej.. má niektorá z Vás s ňou nejaké skúsenosti??? 🙂
netuším ako to tam prebieha ani ako vyzerá pôrodná sála, či izby.. doteraz som sa s tým nestresovala, ale už sme v 9tom mesiaci a.. a tak.. 🙂 🙂 🙂 díky..

patricia1971
17. feb 2009

Dr.Kozolková-super...milión kamošiek nej rodilo,no že super....a ak sa vrátiš na nejaké strany späť,tam baby písali ako to tam funnguje.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenusiatko
17. feb 2009

Patricia, pozdravuj prosim ta odo mna Nikol, dnes som na nu velmi myslela, co ja viem, tak vzdy sa jeden den prijima a robia vysetrenia a vyvolavacky az na druhy den. Mna prijali vo stvrtok a lekarka sa ku mne dostala vysetrit ma az o 22.00 vecer, taka bola rozlietana a vyvolavacka na druhy den rano o 6.00. A to sa lekar ani neunuval prist, jedine co spravil, praskol mi plodovu vodu a tak ma pootvaral, ze som za hodinu v krvi porodila. Chudera Nikol, vobec jej nezavidim, nech uz to ma za sebou.

patricia1971
17. feb 2009

lenusiatko-jasné,že ju pozdravím od teba, odvtedy sa neozvala,možno ešte napíše,možno už aj spinká...ťažko povedať,čo nám naše chúďatko tam robí...ale zajtra pôjde určite rodiť,nemôžu ju tam trápiť...nechám ju oddychovať,ak napíše ešte dnes,dám vedieť,ak nie,ráno jej napíšem,tiež som zvedavá.... 😵 😵 😵

patricia1971
17. feb 2009

baby, pozdravuje vás všetky niki, že je v pohode, pozerá tv, odpočíva,...dostala čípok na prečistenie,ráno o 6 má byť pobalená, umytá, ide na pôrodnicu a dajú čípok...pokiaľ sa to nerozbehne,tak ide naspäť na izbu na 10 a budú čakať do štvrtka...ale snáď urobia všetko preto,aby to zajtra už bolo....zdá sa mi v pohode...a že jej máme všetky držať palčeky...tak baby držte,nech to má zajtra už za sebou.....

idem si už ľahnúť, tak zajtra vás budem zase informovať.... 😀

bublinka34
17. feb 2009

díky Patrícia, isto si to pozriem.. blíži sa termín a ja začínam mať klasický strach.. a to som rodila už raz, lenže to bolo 12 rokov dozadu a svet bol gombička.. 🙂 🙂 🙂

katarinaa
17. feb 2009

caruzo: na odchylku by som sa moc nespoliehala.... v den porodu mi robili UTZ - ze 3900g povedali. Porodila som a dieta malo 3900g 😀 U koho rodis?
Snehulienka: som sa dobre zasmiala, ze dobre ma vysetril, som spokojna 😀 😀 😀

plumka
18. feb 2009

Patricia drzime palceky, snad sa jej to dnes dobre rozbehne a bude to mat cim skor za sebou a malinkeho v naruci. 😉

caruzo19
18. feb 2009

ja som dohodnuta s hrabcakom.nestras ze bude mat viac.mne pri prvej v den porodu povedali ze bude mat 3,7 a mala 4,18 😀

lenusiatko
18. feb 2009

Bublinka, moja kamoska drodila u Dr. Kozolkovej pred rokom, rodila cez vikend v noci, dr. hned za nou prisla a 14 hodin sa od nej nepohla, bola jej stale poruke, presne ju instruovala, presne jej povedala, kedy porodi, dohliadala na personal, aj na epidural, proste vsetko pod kontrolou. Ona vraj nema moc vyberany slovnik, ale odbornik je 100% a nevyckava, ako sa situacia vyvinie. Ja som ju videla, ked som rodila, lutujem, ze som si ju nedala k svojmu porodu, lebo tak si predstavujem zaplateneho porodnika. Bola dost akcna, stale vsetko vysvetlovala, kontrolovala, aktivne sa zaujimala o svoje pacientky. To moj porodnik mi prisiel iba prepichnut plodovu vodu a na poslednych pat kontrakcii, dohromady som ho videla asi 10 minut z celeho porodu. Takze tak, nabuduce uz asi len zena, mozno prave Dr. Kozolkova.

patricia1971
18. feb 2009

no ahojte, okolo 9 hod.mi písala niki, že o 6.30 hod.jej dali čípok,ale že nič,žiadne bolesti,žiadny pôrod ☹ je zase v strese....ale to sa rozbehne,že??? ja som mala pôrody vyvolávané pred 17 a 9 rokmi, to som ale 14 dní prenášala, tak bola injekcia,potom infuzka,ale pôrod sa mi pustil až na ďaľší deň ☹

bublinka-lenusiatko napísala ako to je s dr.Kozolkovou,je taký trošku hulvát,ale je super,každý ju chváli..no presne ako opísala lenusiatko...takže neboj, budeš v dobrých rukách...moja doki dr.Oťapková sa u nej zaúčala,tiež ju chválila....

caruzo-dr.hrabčák je môj sused,naše dcéry sa kamarátia,chcel aby som chodila k nemu,ale ja už som mala vtedy moju doki a nechcela som od nej odísť...ale že tiež je dobrý...teraz u neho kamoška rodila a super...tiež sa dohodli na presnom dátume a pôrod jej vyvolal,ale ona bola 10 dní po termíne...

takže baby,dnes musíme myslieť na niki,nech to už má za sebou,ona musí byť chúďa teraz v inom strese...no ale zvládne to.... 😵 😵 😵 😵

zoldy
18. feb 2009

kozolkova je perfektna,je velmi svojska,ale jeden velky profesional.najvacsi akeho v obore poznam.

bosorka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yara2
18. feb 2009

bosorka asi si si poplietla temu, toto je tema o Ruzinove v Bratislave 😉

martinka1981
18. feb 2009

Ahojte,viete mi niekto napisať kolko nadštandardnych izieb je v Ružinove a či može partner chodiť na navštevu na izbu(myslim nadštandard.) Dakujem.

quetka
18. feb 2009

jedna cela chodba je ich, neviem presne kolko to vychadza
manzela dnu urco nepustia, aspon vtedy ked som tam rodila ja, ba dokonca boli navstevne hodiny obmedzene kvoli chripke, takze na chodbu som ani ja sama nemohla 🙂 manzel za dverami a telefonovali sme si....

caruzo19
18. feb 2009

martinka,moze len v pripade ze by si bola po cisaraku,alebo inak neschopna pohybu,inac nie

caruzo19
18. feb 2009

izieb je myslim 10?? zoldy,ty budes vediet.. 😀

zoldy
18. feb 2009

je ich desat,teda pokial si dobre pamatam.Ja viem,ze by ste chceli,aby chodil mangel na izbu,ale je to takto super zabehnute.Ste chranene pred chorobami a o vasich ratolestiach ani nehovorim. 😉

patricia1971
18. feb 2009

baby, písala niki,že ju dali naspäť na 10 posch.,ale že na normálnu izbu, že žiadny pôrod sa zatiaľ nevidí......ale že Šuška bol s ňou,chodí za ňou,že je super....ale že už má trošku bolesti....asi sa jej to aj rozbehne....je zlatá, tak vám musím informovať....zajtra idem k svokrovi do Jablonice,má tam net,ale taký divný,tak dúfam,že sa tam pripojím a budem vám hlásiť priebeh nikinho pôrodu.... 🙂

caruzo19
18. feb 2009

zoldy cojaviem... na tej chodbe a v tom prievane podla mna skor nieco chytim 😒 nehovoriac o tom,ze ked su tam navstevy navalene v tej chodbe,tak za tyzden co som tam stravila som nezazila ze by ma,taku znicenu po porode tam niekto pustil sadnut.ale vzdy je to o ludoch.ja som prve 3 dni po porode bola mimo,mne manzela pustali tie prve dni na izbu a bolo to fajn,podal co bolo treba,doniesol balenie vody atd.potom mala zasadne chcela papat a bola nespokojna cez navstevny cas,tak som len s vrieskajucim dietatom po hodine a pol vybehla k dveram a prevzala si co doniesol

patricia,len nas informuj,som zvedava.dufam ze to bude mat rychlo za sebou

martinka1981
18. feb 2009

No dobre na izbu nemôže isť a navštevy sa konaju na chodbe,na chodbu môžem isť s babätkom alebo iba sama? Lebo mi to pripada čudne aby otec dieťaťa na neho pozeral cez neake sklo ☹

lenusiatko
18. feb 2009

Ahoj Patrizia, vdaka za info, dnes na Niki cely den myslim. Este ta moja kamoska co rodila u Dr. Kozolkovej svoj porod opisovala ako nejaku wellness proceduru niekde vo Svajci. No a Dr. Otapkova ma prijimala do nemocnice, bola uzasna, empaticka, odbornicka, povodne som si ju chcela zajednat k porodu, u nej zase rodila druha kamoska a tiez ju velmi chvalila. To som prekvapena, ze Nikol prof. neurobil sekciu. Mojej kamoske ked nezabrala prva vyvolavacka, tak este v ten den jej urobil sekciu a to bola 4 dni pred TP.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre