Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

nikollette
24. feb 2009

No tak som ale co uz, nech sa maly vylieci, co by som ziskala kebyze utekam domov, a maly mi doma ožltne ako citonik???
aspon ze mi dnes doniesli comp..
To vazne aj ty mas na tu nervy??? Ja by som sa fakt najrasdej pri odchode isla stazovat na tu kravu, este nechem teraz bo tu este bude den dva, a by mi ich mohla zneprijemnit.. akle vazne..necudujes sa ze nikdo sa este na nu nestazoval???? Ja uplne.. spisat peticiu proti tej mrche ostatej slame hnusnej...
bleeeee 😝 😝 😝

vevusiatko
24. feb 2009

Tomu ver 🙂 Ja sa ti necudujem...Vravim ja som ju kade lahsie chcela poslat pri odchode ale nebola tam....inak ako ty pises oplut ju 🙂 Dufam, ze vas coskoro zltacka prejde aj my sme ju mali ale boli sme len o den dlhsie ...Mala este mesiac bola zlta...Ale zato pekne spavala 🙂

zoldy
24. feb 2009

Co by si tym vyriesila?Nema kto robit,tak sa to ututle.to j etam prast a uhod,len to tam nejako vydrz a hlavne sa nestresuj a setri si mliecko a prikladaj,prikladaj a prikladaj...

nikollette
24. feb 2009

A ty si so suskom nebol.a spokojna???
Ja aj hej, proste som tam isla s tym pocitom ze najvacia kapacita, tak som mu verila 😉
No a ten mlady, vazne vyzera na 2Or 😀 a bola by si snim sppokojna, uzasny, a to nemusel byt ani moj lekra, ani zazmluvneny, proste super...

adrika dakujem 🙂

zoldy, no mna uz coskoro prepustia, ale skor by mohli prepustit tu oštatú 😀 😀 😀

vevusiatko
24. feb 2009

No ja som rodila u Krizka takze tiez som mala co robit :D Clovek sa hanbi a ked ma dosiel Redecha skontrolovat tak to bol koniec ja ze co to za chlapcisko doslo ale taky sympatak a hlavne vtipny bol 🙂

zoldy
24. feb 2009

ja nemozem na Redechu dopustit,taky mlady,sikovny a pritom velmi citlivy...a Diveky je moje zlaticko...
Tak tu by teda prepustit mohli...kto ma nocnu?Zajtra by mala mat ostata sluzbu...

mima77
24. feb 2009

nikollette - blahozelam a vydrz to tam! ked sa ti nieco nepaci povedz im to rovno! stazovat sa potom voobec nema zmysel! inak nenic si nervy niektorymi sestrickami - su hnusne - tiez som zazila, ale ako zoldy napisala - tam sa vsetko ututle - viem to! tiez som sa stazovala pisomne! 🙂
inak Dr. Suska (tusim je aj primar?!) mi pomohol ked bolo najhorsie!! takze pred nim tiez smekam!! rodil ma Dr. Papcun ml. a este nejaka lekarka prisla lebo si nevedel rady, ale nakoniec volali Susku a ten mi urobil nejaky specialny hmat co mi maleho (asi) nejako nasmeroval, tak ze sa koonecne pohol a nemusela som na cisarak!! predtym sa tam lapala po mne taka sto kilova sestricka -maly mal normalne na chrbatiku modrinu - odtlacok jej ruky co sa mi zvalila na brucho viacx! 😠 vypustila mi vzduch ked som mala tlacit a ja naadych a oci rozdrapila a potom som tam chodila ako angorak s total cervenymi ocami skoro 2 tyzdne! 😀 no este ja som urobila chybu a prvyx som zle zatlacila tak asi ja preto! aby som nevinila len ju! 😅
drz sa a aj ked budes k nim mila, vzdy im povedz ked sa ti nieco nepaci! mozno sa to nezmeni, ale aspon sa ti ulavi a nebudes musiet mat z toho depku!! 😀 🙂

patricia1971
24. feb 2009

no už som tu aj ja, po všetkých večerných rituáloch...

Niki a aký je maličký??? zbežne som to tu čítala,budem sa tomu ale venovať poriadne.....na koho sa ti podobá??? a skús to kojenie...to pôjde....so mnou bola jedna na izbe,tiež mala stále malú pod lampou,tiež sa nevedela prisať a potom mi z domu písala,že pekne kojí a je to super....naším babám na izbe pomáhala taká staršia sestrička,taká ukecaná a trošku drzá,nikto ju nemal rád,ale vždy prišla pichnúť prsko a bábo sa prisalo...veľa báb na ňu vtedy nadávalo,ale u nás na izbe sa vždy vykecávala a pomáhala....potom sme sa aj tešili,keď ešte robila....mne tiež pomohla,malá mi málo priberala a ona mi pripísala že papala viac a to ma potom už pustili domov,ale len vďaka nej...a čo sa týka mladého Redechu,je fakt super,bol mi tam raz izbovým...jeho otec bol kedysi primár na Zochovej a tiež bol dobrý...ale mladý je super...ja som bola u neho aj na 3D,niečo sa mu tam nezdalo,tak ma ešte nechal skontrolovať dr.Ferianom a ešte volal aj mojej doki a všetko jej referoval...no ten bol zlatý.... 😵 😵 😵

nikollette
24. feb 2009

Aj dnes mala ostata sluzbu slizbu do 7mej,.. uz isla domov slam jedna..
diveky jaaaaj, to je tak mily chlap ze az, fakt..a redecha tiez.. no som milo prekvaoena s personalom myslim porodnikov, aspon mojich troch.. fakt super.. davam 100bodov, zo 100 😉

jaaaj baby,uz to mam za sebou...
uz len byt domka...

livika
24. feb 2009

ahojte!!!
Niki,moc gratulujeme a chlapcekovi aj tebe posielame veeela energie 😉
-o tej sestricke mi ani nehovor,tiez mam s nou svoje za sebou 😠
-ale nedala som si,nakricala som na nu a potom sa spravala ako med 😀

zoldy
24. feb 2009

ked budes mat stastie,vo stvrtok si ho odnesies...neboj

zoldy
24. feb 2009

livi,to som nevedela,ze si s nou mala problem,co si mi nic nepovedala?

patricia1971
24. feb 2009

zoldy-trošku vyššie som písala o jednej sestričke,nevieš,ktorá to môže byť??? ☹

niki neboj, už nestresuje,už pôjdeš domov!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mima77
24. feb 2009

neboj, budes doma a coskoro!! hoci sa ti to teraz zda asi ako vecnost! hlavne ked mas maleho na lampe! tiez som to tak mala... no ale ked som prisla domov, tak som ho kazde rano ked slniecko pekne svietilo do izby vypekala na slnku!! a velmi pomohlo, tak odzltol jedna radost! a tiez bol ako pupavienka riaadne zlty! 😅 - len vtedy bol april, uz skoro maj a teplo! som mu nechala iba plienku a na hlavicku plienku, nech sa mu neprehreje a frcali sme! sukromne solarko mal doma! 😀 ked ty prides asi by mu bola zima, ale mozno by horske slnko pomohlo?? to neviem ci som blbost nenapisala - zoldy ti povie ci ano, ci nie... 🙂

livika
24. feb 2009

To bolo hned na zaciatku,ked mi Simi vracala tu krv a stale plakala ☹
-ona ma mala totalne na haku a stale mi hovorila,nech sa smalou zavriem na izbu a nebudim vsetky mamicky,miesto toho aby mi pomohla 😒
-potom si dosla ty na denku,pomohla mi a nakoniec malej museli vypumpovat zaludok ☹

nikollette
24. feb 2009

Zooldy dúfam 🙂
livi to vazne??? a zaco si na nu nakricala???

livika
24. feb 2009

Potom ona mala hned nejako nocnu,tak som jej vynadala ze az a povedala som to aj doktorke,ktora sluzila,sestricka bola samozrejme urazena,ze ona nic a zrazu akoby sa premenila a spravala sa ako med.... 😠
-sluzila este aj ked sme odchadzali a taaak sa s nami lucila 😠

zoldy
24. feb 2009

🙂 Pata,viem velmi dobre,kvoli nej som odisla... ☹
Mima-aj horske,ale aj obycajne,keby nejake svietilo...

zoldy
24. feb 2009

to vie,pamatam si ,aj na mna bolo oduta....ale mne to tak bolo jedno,ved viem,co je zac...hlavne,ze ste to nejako prezili...

patricia1971
24. feb 2009

zoldy-no pekne,to je škoda,ale asi si mala dosť vážny dôvod....bola to tiež riadna potrvora,ale mne pomohla,ale každý na ňu nadával... 😀

mima77
24. feb 2009

livika - inak aj mne velmi pomohla v com sa dalo, ale je fakt ze je svojska! 😀 niektore baby ju tam velmi nemuseli, ale viac som pocula na nu pochvalu - ja osobne nie reprodukovane! tak asi treba vediet ako na nu! 😉

mima77
24. feb 2009

zoldy... vidiis, myslela som ze sme sa tam mohli stretnut... aj ked pre teba to bol posledny raz tam! 😒 a kde robis teraz??

zoldy
24. feb 2009

ona je mila,ked nieco chce....
Livi,nebola som nahodou pri porode tvojej malej?pozeram fotky a nieco sa mi mari...

livika
24. feb 2009

Ti poviem,ked clovek nevie co je babatku,ktore ma jeden den,stale place a take cosi tmave a pritom pije len mliecko 😕 ☹
-a ona ti zakazdym povie,ze to je normalne,deti predsa placu.... 😠
-bola som mierne na nervy,ale vedela som,ze to musim vydrzat kvoli malej,ona bola to najdolezitejsie a nie nejaka kr..a 😠
A na denku si prisla ty,uplny opak,totalne sa mi ulavilo,ze niekto ma zaujem pomoct mojej malinkej 😅

zoldy
24. feb 2009

na detkom are...

mima77
24. feb 2009

to viem, ale v ktorej nemocnici? pytam sa aj preto, ze ci by si odporucala rodit tam - ak je to tam mozne...? ci tam je tiez taky pristup, lebo ine...

zoldy
24. feb 2009

livi,ty si lezala na obycku,vsak? a mima na nadstandarde,vsak?
Livi,ty a zabka ste boli jedinecne,aj napriek trapeniu,co ste prezili ste boli super a nechali ste ma aj aby som sa vycikala... 🙂 vycikana sestricka je dobra sestricka... 🙂

livika
24. feb 2009

myslim,ze ano.....
-ja neviem,ona tusim sluzila stale,ked som tam bola ja 😠

livika
24. feb 2009

Nie,ja som lezala na nadstandarte a zabka na standarte....
-my sme so zabkou spolu cakali v noci na porod 😉
Zoldy 😀

mima77
24. feb 2009

ano na nadst. som bola
😀 veeru mozem potvrdit! vycikana sestricka je veelmi dobra sestricka!! 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre