Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

zoldy
24. feb 2009

my sme detska nemocnica,iba chore deticky k nam zvazajuJe to na kramaroch. vsetky deticky z celeho Slovenska k nam zvazaju,ak je to treba.U nas sa nerodi....Ale v kazdej porodnici sa nieco najde...

livika
24. feb 2009

Zajtra pokracujem,teraz uz musim ist-mam choreho manzela,takze to je akoby dalsie dieta 😅 😅 😅
-caute
Niki drzte sa a nedaj si 😉

zoldy
24. feb 2009

a pri porode som bola,nebola?podla fotky asi hej...to viem,ze ste rodili v podstate naraz...asi si tej sestricke nedala pozornost,mozno preto bola zla...

mima77
24. feb 2009

zoldy a nemate tam nahodou vrchnu Zuzanu? - teraz neviem priezvisko (za slobodna Cihova) teraz je vydata a ma dve detu tusim... taka blond dlhe vlasy a okuliare...

zoldy
24. feb 2009

cau livika.pekne vyliec mangela,hlavne sladko 🙂 😉 😀

mima77
24. feb 2009

livika - tak teda vela sil zelam - pri opatrovani aj ditka a aj muzicka! 🙂

zoldy
24. feb 2009

chapes?Ja neviem krstne meno vrchnej...total okno,ja neviem co je to so mnou... ☹

mima77
24. feb 2009

a co...?? to je v pohode! aspon vidno ze nie si workoholicka!! 😉 ale ked si spomenies tak daj vediet! 😅

livika
24. feb 2009

Este mi dal manzel priepustku 😀
Keby si vedela,kolko dostala.....
-mazelovi som hovorila aka je to....,tak sa ryyychlo realizoval,ale vobec to nepomohlo,aj preto som na nu tak nakricala..... 😠

zoldy
24. feb 2009

mam tri di volna a nećhcem mysliet na to tam najblizsie caka,tak asi vypinam... 🙂 ked ma napadne,dam vediet...

livika
24. feb 2009

Zoldy,ja si to uz nejako nepamatam,mne sa zda,ze ta kravicka tam bola,ja som porodila rano....
-zabka v noci.....
-ja ti normalne neviem 😕

zoldy
24. feb 2009

To vazne?len hambu nam robii.... ☹

zaburka28
24. feb 2009

Nikolletka,
tiez sa pridavam ku gratulaciam 🙂 myslela som na teba, aj ked ta nepoznam (viac menej len z tohto fora) ... ale tiez budem rodit v Ruzinove, tak som bola velmi zvedava na tvoje skusenosti 🙂. Dakujem krasne za taky dlhokansky ale zato velmi vystizny mailik ... aspon viem co a ako 🙂.
Som rada, ze to mas uz zasebou ... tisko zavidim ... v dobrom 🙂 mna to este len caka ...
Drzkaj sa tam a vydrz ♥ 😀 vela vela zdravicka tebe aj malemu Christopherkovi 🙂.cmuk ♥

livika
24. feb 2009

Inac,mne kazda sestricka pripada,akoby nic nestihla a Zoldy-pohoda,klidek,stiha vsetko,vzdy s usmevom 😀
Ako to ta robi???? 😅 😵

zoldy
24. feb 2009

ved ani ja neviem,viem len to,ze ste rodili v jeden den...

livika
24. feb 2009

No,to mi mozes verit 😒
-ja uz som bola taka nejaka znechutena,z nej,ale potom si nastastie prisla ty 😵

livika
24. feb 2009

No,len zabka to mala o doooost tazsie,chudatko ☹
-ale ona je velka bojovnicka 😵

zoldy
24. feb 2009

ty si cislo,normalne sa cervenam... 🙂

livika
24. feb 2009

aleee 😀

zoldy
24. feb 2009

tej mi bolo asi najviac luto zo vsetkych...take smutne ocka mala,ked som prisla do roboty...tak som s tym musela daco urobit... 😉

livika
24. feb 2009

-vytrpela si svoje
-mne jej bolo tak luto,ja som isla rano na vyvolavacku,po troch hodinkach,skoro bez bolesti potom a ona stale cakala a prechadzala sa po chodbe a potom,ked som sa dozvedela koniec.... ☹
-ale nastastie su zdrave,krasne 😵

zoldy
24. feb 2009

oni su nadherne...mam aktualne foto a neviem sa vynadivat...a ty ani nevies ako som ja tvoju malu potajomky bozkavala.... 🙂

livika
24. feb 2009

zoldy,ty si zlato 😵

zoldy
24. feb 2009

mala take fajne licka a nemohla som im odolat... 🙂

mima77
24. feb 2009

zoldy a este ma napadlo - ty si tiez mamina? ci ked si to videla tak radsej nie?! - myslim tie porody... lebo ja som na praxi zazila take veci, ze ma to total zaseklo a som si povedala ze deti mat nikdy nebudem! ale to sa nedalo ked som stretla tak uzasneho muza akeho mam... 😅 tak som to musela prekonat! a myslim, ze to stalo za to! 🙂

nikollette
24. feb 2009

zaburka dakujeme a neni zac..
ked to mam celkovo zhrnut, moje skusenosti s ruzinov, zo 100b, davam 80b.. a tych 20b islo dole kvoli sestrickam.. inak mi nic nevadi, ani to ze nem a sprchu na izbe, ani jedlo ze je nemocnicne, mam svoje zasoby, lekari co boli pri mne uplne super (Šuška, Redecha, Diveky) max spokojnost faaaakt... aj sestricky zo zesn keho su v pohode, niketore max mile, ostatne sa aspon daju zniest.. ale to novorodemnecke, par sestier je takych, že,ehm, ehm.. a ošťatá slama to vyhráva.brrrrrr 😠 😠 😠

Pati, no maly je zlaty, profesor povedal že je na mna, ale aj znymy m ito vraveli, ze skor na mna 🙂
Ked dojdem domov ,pridam fotky 😉

zoldy
24. feb 2009

este nie,aj napriek vsetkemu co som videla a denno denne aj vidim,urcite aj chcem,priatel by uz aj rad,ale zacala som skolu,tak aspon toho bc a potom by sme radi malu Bibianu,alebo Maria...

zoldy
24. feb 2009

ostatej slame sa musi dobre stikutat 🙂 .... 🙂 🙂 🙂 🙂

nikollette
24. feb 2009

zoldy to som chcela napísať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zoldy
24. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre