Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

vevusiatko
25. feb 2009

Ahoj baby ako vidim pisete pisete.....Nikollette ako ste na tom???

zabka1003
25. feb 2009

Ahojte babule..

Niki ozvi sa, ak budeš mať čas a bude sa dať, ako pokračuje žltačka..dúfam, že už ste jednou nohou doma 🙂

vevusiatko
25. feb 2009

zabka mala Nelinka je krasnucka...Tie jej velke okale 🙂

zabka1003
25. feb 2009

Vevusiatko dakujem, aj vaša draganka je krásna slečna...a mimochodom krásne a zaujímavé meno..podľa čoho ste vyberali..

zabka1003
25. feb 2009

Vevus, tu je ešte pár foto: http://picasaweb.google.com/zabka1003/NelinkaMo...
Aj ked viem že to sem nepatrí 🤐

plumka
25. feb 2009

Zoldy tak ta Jarka bola fakt zlata, skoda ze mala sluzbu len 2 krat za tych 9 dni, co som tam bola. Furt mavala sluzby taka cierno vlasa, starsia.

plumka
25. feb 2009

Zabka dovolila som si pozriet aj ja 😀 ake neskutocne krasne fotky, to ste boli normalne na foteni niekde?

a.d.r.i.k.a
25. feb 2009

zabka,tak nadrzovku som kukla aj ja tie fotky,a mala je kraaaaaaaaasna
kde ste sa dali fotit???

zabka1003
25. feb 2009

Baby to sme sa boli fotiť v Senci v ateliéri..a dakujem vám za pochvalu 😉
Fotí tam taká mladá fotografka a je super..ak chcete dám vám kontakt, stojí to zato.. 😵

plumka
25. feb 2009

Ja by som rada, mozes mi pls.do IP dakujem. 😉 My malej nevieme absolutne co k roku, budeme jej robit oslavu, ale nevedeli sme co dat, lebo hraciek aj oblecenia ma milion, mame v rodine same mladsie deti a aj nasi aj krstnovci jej dost kupuju. Tak sa s nou pojdeme odfotit a spravim jej krasny albumcek. 😉

zabka1003
25. feb 2009

Plumka máš ho v IP

vevusiatko
25. feb 2009

zabka dakujem....Dragana je srbske meno a kamoska sa mi tak volala tak preto 🙂
Tie dalsie fotky su naderne mala je hotova modelka 🙂

patricia1971
25. feb 2009

zabka-dovolila som si pozrieť foto-krásne

niki-kde si????

zaburka28
25. feb 2009

haloo halooo ... je tu niekto ?
potrebovala by som vediet, ci je moznost ist si v piatok pozriet izbu a salu do Ruzinova ... kedze tam chcem rodit.
Treba to niekomu nahlasovat? resp. sa u niekoho objednat? alebo je tam vstup volny?

zaburka28
25. feb 2009

jeeej zabka1003, aj ja som kuk tie fotecky 🙂 to je nadhera 🙂 mozem ta poprosit aj ja o kontakt a dake kratke info na tu fotografku do IP ??? 🙂 dakujem .

dula_renka
25. feb 2009

zaburka28, na nete je kontakt na pani Pasiarovu 0904/536 966 tusim je mozne sa ist pozriet na salu v stredu a piatok, ale mozno sa tam nedostanete, lebo bude plno, ale minimalne na chodbe Vam to pani Pasiarova ukaze a vysvetli.

zaburka28
25. feb 2009

dula_renka, dakujem krasne 🙂

dula_renka
25. feb 2009

zaburka28, rado sa stalo, 🙂 kludne sa pytaj, keby si nieco chcela, byvam v ruzinovskej castejsie, tak som uz nieco pochytila 🙂

nikollette
25. feb 2009

Ahojte som tu nachvilku 😀
maly je este pod lampou do 20tej vecer, tak uvidime, co bude rano, 😖 uz chcem ist domov, aj ked v podstate nevravim ze je tu nejak zle, aj v pohode spolubyvajucu mam, ale uz som tu dlhsie ako som planovala...

patricia1971
25. feb 2009

ahoj niki....a kde si bola doteraz?????? mala si malého pri sebe?????....neboj,zajtra ideš domov... 😵

nikollette
25. feb 2009

ja by som isal rodit do ruzinova asi este... ale nakolko uz necem dalsie babo, tak to asi nebude..
a uprimne poviem, isla by som rodit k redechovi 😀 😀
Sice on moj porod neviedol, a neviem co a ako by oblo dopadlo keby tam nebol profesor, ale pomahal, asisitoval, a bol strááááááááááááášne zlatýýýýýý 😀 😀 😉

nikollette
25. feb 2009

Nosia mmi ho iba na papanie, trocha pocucka cez klobuciky, nikedy viac neikedy menej, niekedy nic, a beru ho hned pod lampu, aby tam bol co najviac..
aleee, odpocivam, kecam so spolubyvajucou, aj jej mala je pod lampou, tak mame cas...
No uvidime, uz zajtra by som isla, snaaaad... 🙂

patricia1971
25. feb 2009

niki, rodiť ešte pôjdeš, uvidíš....za pár rôčkov....to už si ani nespomenieš na ten predchádzajúci pôrod....a je super, že máš dobrú spolubývajúcu....ešte oddychuj,lebo keď ťa zajtra pustia,tak si už budeš užívať doma s malým... 😵

nikollette
25. feb 2009

zaburka ku komu ides rodit??? u koho by si cchela????
ja by som odporucila jednoznacne Redechu!!!! ja neviem baby, ja som z neho taka nejaka unesena, neviem ci mto je, ale ten jeho pristup, a aky je jemny, nezny, aj ked vysetruje, a komunikuje s vami, mily, zlaty, ludsky..neviem co este dodat.. a o nom je tu viac super nazorov ako citam aj stare prispevky..a to ho zena nemusi mat ani zazmluvneneho, staci naneho natrafit ked ma sluzbu.. je uuuuuuuuuuuuuzasny!!!!! 😀

zoldy
25. feb 2009

Niky,aky bol dnes bilirubin?Vecer asi dojde slama,tesis sa? 😀

nikollette
25. feb 2009

Večer urcite dojde... opica ošťaťa vymleta špatná.. koks ja na nu by somvedela nadavt od rana do vecera ... bleeee 😀 😝
No rano mal vysoky tusim mu to nejak skaklo okolo 300 ten bilirubin.. ale okolo 1čtej uz nebol taky citronik, troska odzltol tusim,ked som ho videla.. 😉

nikollette
25. feb 2009

dam nejaku fotecku do albumu maleho...
ale doma tam potom popridavam viac aj take co mam tesne po poorde na sale, a tak..
kunite tie jeho pery potom 😀 😀 😀 mega pery.. aj ja , aj priatel mame dost velke pery, a on to zdedil, take je to zlaté 🙂

nikollette
25. feb 2009

zoldy, to je vysoky co ☹ ale to mal tusim vcera.. dnes mu este nebrali, iba budu brat vecer krvicku, tak uvidime.. vravim, uz sa mi nzedal taky zltucky.. o osmej vecer mi ho uz donesu, a rano sa uvidi, ako bude vyzerat 😵

vevusiatko
25. feb 2009

Niki krasnucky je....A chapem pristup lekara je velmi dolezity...Ako ty vychvalujes Redechu ja nedam dopustit na dr. Krizka 🙂

zoldy
25. feb 2009

to je dost vysoky,je na kombinovanej fototerapii?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre