• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

17. júla 2017 
Bol tu jasne... dotkol sa mi brucha, a dovidenia...
bože ale keby si pocula ton akym rozprava, by mohol ist uspavat deti, takym tonom... jeeejda...
oci mu klipkaju spoza okuliarov, az myslim ze spadne na mna na postel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobre sa mu musi štikutat, arabkovi jednému :sweat_smile:

baby drzte palce, aby citronik, uz nebol rano citronik :frowning2:
26. feb 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klarka nie ze ho schytas a sa zacnes na noom rehotat....Ale neviem ako by sa spraval kebyze vojde do dveri a ty rehot :slight_smile:) Chudak asi by sa citil trapne.....Ked je dr. Krizko ostrihany tak to je on... Ale fesak :slight_smile:
Podla mna Niki dlhe debaty dava s panom doktorom :slight_smile:
Podla mna Slama je len jedna :slight_smile:) Aj ked viac ich tam ma nabeh :slight_smile: Inak je tam este jedna jej podobna...ale ta je menej hrozna
Klarka drz sa :slight_smile:
26. feb 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki ty si fakt iné číslo....tie tvoje hlášky....mám toľko roboty doma,ale musím sa tu smiať,to je lepšie.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vevu-Redecha vyzerá stále rovnako,ale je fakt zlatý....ja som s ním kecala o jeho otcovi,tak potom sa tak choval super ku mne,jeho otec robí na Antolskej, ale predtým bol primár na Zochovej......a jasné,že odbor gynda.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a Redecha mi robil ajv GYN FIVE 3D, trápil ma tam pol hodku,ale stálo to zato,on i super všetko vysvetloval,som to aj sem tam chápala... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No je tu este jedna taka, taka menisa, po ramena vlasy, chudia, melir tuším, nepríjmen sa tvari a tak..ale na slamu to nemáááááááá!!!!

mna by zaujimalo kolko ma ten redechA ROKOV, BO JA SOM MU TIPOVALA DO 20R, najprv...
26. feb 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste to by si Niki chcela aby ti do postele Arabi padali.... :grinning: No dievca....
Skus mu navrhnut ci ti nepride maleho domov obcas uspat :slight_smile:
A ja verim ze maly uz nebude citronik...Inak viem ako sa citis...Mne stacilo tam byt o den dlhsie
Hej je zlaty Vyzera trocha jak Tom Cruise :grinning:
26. feb 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevu - no cosi,do oci by som sa mu urcite nevysmiala,to urcite nie
len ak na neho nadabim,tak uz budem vediet co a ako a kto je to a nebudem prekvapena z jeho prispateho vyzoru :pensive: :pensive: ale budem sa tvarit,ze "ja nic,ja muzikant" ja nic o vas neviem pan doktor"
:grinning:
niky - ze "dotkol sa mi brucha" :grinning:. to znie tak romanticky,tak jemne a ladne
:grinning: venoval ti jeden dotyk,letmy ako vanok a uz ho nebolo. zmizol ako gafor :grinning: :grinning:
ja sa neviem z toho fora odtrhnut,ved to je tu ako v komedii
26. feb 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mu tipovala tak 15 :slight_smile: Ale tak on uz podla mna aj 30 bude mat....:slight_smile: Ved predsa len skolu musel skoncit...
klarka no neviem ja pri druhom sa isto neudrzim smiechu :grinning:
No veru zacina to tu byt vtipne :slight_smile:
Inak by ma zaujimalo ci on vobec view co robi...Mne prisiel ze okrem dobry dovi a ako sa citite toho vela nevie ale mozno sa mylim :slight_smile:
Inak uz mi nie je nesympaticky...Doteraz mi bol :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak klarka, uz mi amni sitie nekontroloval...
a on je fakt arab, a my sme sa tu smiali ,ze nejaky RUS, či čo :grinning:

dakujem veve, neprosím... kto by chcel takeho aby jej padoo do postele,... asi ziadna... ved by aj hned zaspal :grinning:
26. feb 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevu - no vidis.. aj nazor na neho zmenis,ked sa na neho pozerame z tej inej stranky-humornejsej.
ja by som sa s nim aj celkom rada stretla. tolkymi otazkami by som ho zavalila,ze by sa zobudil a musel by zacat rozpravat :grinning: :grinning: :sweat_smile:
26. feb 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ... zajtra ked dojde, mi bude starsne smiešny, ja sa bojim ze sa mu vyrehocem do tvare, ked bude nadomnou stáť :grinning: :grinning: :grinning:

jaaaaaaaaaaaaj, a raz sa ma este za cely tyzden opytal že: a stolica bola? :grinning: :grinning: :grinning:

Tak hej ten redecha uz asi nema okolo 20r.. min nad 28r by mal mat..aj ked nevyzera.. kokos v 40tke bude vyzerat na 5ročného, ked to snim pojde takto aj dalej, ten vyzor :grinning: :sunglasses:

To by bolokeby ruzinvsky porodnici citala tuto forum, kokos :grinning:
26. feb 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niky - a to izbovy lekar chodi sam? to nie je akoze ta vizita kde je viacero ludi?? ci rano pride izbovy a po nom este aj vizita? a to mas toho arabka ako izboveho cely cas co si tam,ci oni sa nejako striedaju a menia si izby??
26. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mame araba, predtym bol kriško, a bola uz aj nejaka mlada lekarka.. velka vizita bola len raz, trvala cca 2min, ani tolko...
26. feb 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niky - tak dufajme,ze to citat nikto okrem nas nebude :sweat_smile:
majte sa kocky,papa a dik. bolo to poucne aj zabavne :grinning:
26. feb 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikived prave....Tak sa na nom troska zabavis :slight_smile: Mozno sa aj rozrecni :slight_smile:
No izbovy su vlastne vizita :slight_smile:
Mna sa na stolicu nepytal :slight_smile: To neni fer :slight_smile: Skus sa ho nieco opytat :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes a sa ho jedna baba opytala ze kedy pojde domov, a on iba že: to rozhodne starší lekar..
a to bolo vse...
ja sa cudujem ze vie si aj nieco zapisovat do tych chorobopisv, ked sa nic nepyta ani zaidna komunikacia, ani nevysetruje, ani nepozre.. hm.. :confused:
jaj.. idem asi trocha odpocivat, nudim sa, uz nech ideme domov :angry:
26. feb 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niki tak frigidnym zenam by bol po voli :grinning: No ale toto uz je na inu temu :slight_smile:
klarka tak paaaa
Mozno ze to aj citaju predsa len ked das do googla ich meno tak to vyhodi :grinning:
26. feb 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sa nasmejem...tak píšte,mne sa už malá zobudila,tak idem mimo....tak sa budem smiať večer.....a možno aj ošťaná slama vzadu číta....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no by sa zabavili..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak on normalne vykecava u vas na izbe :grinning:
26. feb 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HEhe veru patricia, mne mala spi uz od 12-tej teda aj skor...tri dni sa jej nechcelo a teraz spinka...Aj ja by som mala ist nieco robit....lebo takto zo mna bude rozkysnuta knedla.
26. feb 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby to ostata citala to by bolo :grinning: :grinning: :grinning: a co nema byt taka krava, ako moze robit s babatkami, a citlivymi mamickami, ktore maju kopec otazok, a potrebuju pomoc a cojaviem co.. ju musi ta robta ale "bavit" :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Veve, no vidis, my sme vynimocna izba :grinning:

Idem aj ja offik.. budem informovat co noveho s malym citrusíkom :sweat_smile: snad uz zajtra budeme moct ísť.,och :frowning2:
Tak sa majte babulky, vsak ja sa tu co nevidiet ukazem znova, a podam info :wink:
26. feb 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drzim palce maj sa paaaaa
26. feb 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
napadla ma ešte jedna otázka i keď pochybujem, že je posledná do odchodu do pôrodnice.. :slight_smile: 4.3.09 idem k Dr. Kozolkovej (bude nás i rodiť) na kontrolu a chcem ísť poplatiť všetky tie zázraky ako výber pôrodníka, epi, prítomnnosť manžela pri pôrode a pod.. mám sa dovaliť s hotovosťou alebo sa dá aj kartou..
než som to dopísala, tak ma napadla ďalšia (ja som hovorila, že ich ešte bude! :wink: ): chceme si dať odobrať pupočníkovú krv - má s tým niektorá z pléna skúsenosti? pri prvej dcérke sa to ešte moc nerobilo a pochybujem, že sa nám ešte niekedy nejaké podarí zamiešať (už aj teraz to bolo riziko) a tak to chceme stihnúť.. zmluvu mám podpísanú, len netuším ako to prebieha práve v tejto nemocnici.. ??? díky..
26. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som platila kartou, maju tam terminal takze pohoda.
o tej pupocnikovej krvi netusim, mna sa to netyka,ved sa spytaj tej Tvojej doktorky :wink:
26. feb 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka tu na fore su o tom informacie..... :slight_smile:
Oplati sa to precitat a sama zvazis....Zevraj to ma na starosti nejaka sukromna firma :slight_smile:
26. feb 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mi donesu o polnoci maleho, aj s najekou fotolampou, a ze si ho budem do rana sama otacat, kvoli tej zltacke.. no som zvedava, a rano uvidime... uz chcem ist prec odtialto, uz som tu fakt ze dost...
26. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorry davala som foto maleho do februaroviek ,a omylom som napisala z toho nicku...
26. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki,niki, to máš toľko nickov????....ako sa má citrusík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:....tak snáď zajtra už zajtr budeš písať z domu.....ale to už nebude taká zábava,ako píšeš z tej nemocnice,to sú iné zážitky, sa nasmejeme..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...a možno ošťaná to už čítala a radšej sa schovala.....a vizita bola????bol tam arab????? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,tak som tu na chvilu zas.
niki- dufam,ze ta uz zajtra na 100percent pustia. no ale nebude ti luto za arabkom a slamou?? :grinning:
sak s nim skus zajtra nejako pokecat,mozno to uz bude naposledy :grinning: :pensive: :grinning:
a ak ta pustia,tak kedy asi?? rano alebo po obede?? sak sa jeho spytaj,urcite ti da obsiahlu odpoved :grinning:
joj ale uz staci,chudak,az mi ho zacina byt luto,ako si ho tu doberame :zipper_mouth:
26. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

klarka55-ja sa len budem smiať,keď ta bude arab rodiť... :wink: :wink: :wink: :wink: ...ako to t budeš opisovať za 12 týždňov....to sa tiež budeme smiať....máš notebook???ak áno,budeš ho brať???no musíš nás informovať,ako niki....ja tam asi niekedy zbehnem okukať sestričky,nech si spomeniem,ktorá je ktorá..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patricia - no aj ja sa budem smiat,ale az ked to budem mat za sebou. :wink:
a viete vy co??? nech ma aj rodi ten arabko, vobec mi nebude vadit, ked so mnou nebude debatovat pocas porodu. ja sa totiz poznam, ked som v strese a mam nervy,tak nech sa ku mne ani nikto radsej neozyva,lebo som schopna vrazdit :angry: takze on by nakoniec asi bol pre mna idealny :wink:
notebook nemam,ja totiz nie som vobec kamoska s pocitacom a uz vobec nie nejaka maniacka,takze som aj rada niekedy,ked je odo mna pocik co najdalej. ale citat toto forum nema chybu :wink:
26. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok