Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

patricia1971
4. mar 2009

niki,na tiež ušká sa musíš objednať,čím skorej,tým lepšie 😉 😉 😉 ......a von,no opýtaj sa tvojej doki....moja bola v lete a to mi doki povedala,že až na 9 deň od narodenia....ja som bola na 7 dëň,ale to bolo teplo.....a čo mám dcérku v novembri,tak asi na 12 deň....určite ti tu ešte niekto poradí 😉

nikollette
4. mar 2009

Nie len bud stredu mame ost k lekarke do poradne a chcela by som uz ist s kocikom, ked bude pekne..
lebo doteraz ma priatel vzdy len zobral v aute, maly bol zabaleny ako cibulka, len sme vystupili z auta a 20m presli k lekarke..
myslis ze uz bud tyzden v stredu mozem vytiahnut kocik??? Uz bude mat maly tri tyzdne..

zoldy
4. mar 2009

jasne...kamoska rodila 16.12 a na silvestra sa uz kocikovali...len ho davaj na kratke chvilky von,teda k otvorenemu oknu,my sme davali na balkon,postupne ten cas predlzuj...

nikollette
4. mar 2009

Pati a kde robia tue uska, to je v ruznove, ci na kramaroch???
A ak v ruzinove, tak kde presne, ako sa vola ta lekarka, na ktorom poschodi to je atd.. ak mas info 🙂
Zoldy k oknu ho davam... ja myslim ze sa nic nestane, ked bud tyzden vytiahneme kocik, ved hlasili uz krajsie, poridne ho oblecem, zabalím 😉 ja som sa narodila v decembri, 14teho,a v najvacsom mraze ked bolo minus v januari somnou uz kocuikovali.. a som tu 🙂

nikollette
4. mar 2009

Pati ty si kedy bola na tych uškách??? v kolkatom týždni??

zoldy
4. mar 2009

nic sa mu nemozes stat...

nikollette
4. mar 2009

Inak baby teraz trocha odveci, ale otazka napriklad pre Veve..
Neviem ci pozeravas Ordináciu v ruž.záhrade, ale je tam taky novy lekar, ci co to je, na urazovom, a nepodoba sa o nnahodou na toho tvojho porodníka Šimka??? 🙂 🙂 🙂

nika22
4. mar 2009

zoldy preco si odisla z novorodeneckeho. podla odpovedi sudim ze si bola dobra a praca ta bavila. v DFN je lepsie?
kamoska robi tiez na novorodencoch a hovori, ze je to tazka praca, ze to sa iba druhym zda ake je to fajn. a ze najhorsia praca je s mamickami. je to tak

livika
4. mar 2009

Caute!!!
Ja som rodila 14.12 a na Sislvestra sme tiez isli von 😉

zoldy
4. mar 2009

nika:dovod som uviedla vyssie,najdi si to...tazka robota to je ,ale pre mladu sestru,neperspektivna...potrebovala som zvysovat rozhlad a svoju kvalifikaciu...

zoldy
4. mar 2009

okrem ineho,bol tam aj iny dovod...

zoldy
4. mar 2009

DFNsP je trosku iny level...

patricia1971
4. mar 2009

niki,na prepúšťacej správe musím mať aj tel.č.,ja som volala hneď,ako som prišla domov z pôrodnice....objednali ma asi za 3 týždne....je to v Ružinove, presne o poschodie nižšie,ako si asi chodila k dr.Šuškovi na amb.53....chodila si tam???? ak áno,tak len zbehneš schodami dole a hneď napravo medzi sklenené dvere a až na koniec chodby,tam bude viac mamičiek,to nájdeš.....a teta na vrátnici ti určite povie aj číslo dverí... 😵 😵 😵

idem vás ešte čítať,nech som v úplnom obraze... 🙂

patricia1971
4. mar 2009

niki,na neurológiu som chodila na Kramáre,to bol ale horor,bolo to stále plné,tak som bola potom na Miletičovej,tam je tiež,ale tam sa platí,ale bolo to super...moja staršia dcéra si presne pred rokom zlomila ruku,museli jej ju operovať a lekári jej tak tými klincami chytili nerv,že necítila 2 prstíky,potom ju museli preoperovvať,presunúť klinčeky....na základe toto sme behali ešte pol roka po neurológii,tak viem,aké to je....ale mne už lekári z Kramárov vybavili toto súkromné,pretože raz som na kramároch čakala a nedočkala som sa...tak som tam narobila cirkus a objednala som sa inde....takže ak by si chcela info,pýtaj sa..... 🙂 🙂

zoldy,ja som tam ležala na chirurgii s 8 ročnou dcérkou a bolo super....zlaté sestričky....ale ja som tam radšej aj spávala.... 🙂

vevu ty si u koho rodila??? 😵

patricia1971
4. mar 2009

baby kde ste???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

si tu píšem sama.... ☹ 😢 😢

zoldy
4. mar 2009

pati,na chire su super baby...idem uz spinkat,rano skoro vstavam,letim za detickami...pekne snicky mamicky...

patricia1971
4. mar 2009

dobrú nocku všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vevusiatko
5. mar 2009

Ahoj baby 🙂 NIki kludne po troch tyzdnoch mozes ist uz von s malym neni az taka zima ja ked som bola prvykrat von bolo este chladnejsie ale chod najprv 15 minut potom poil hopdinu a potom uz aj na hodinku.Pokial babatko nie je narodeme predcasne mozes kludne po 2 tyzdnoch 🙂
Niki ja som nerodila u Simka ale u Krizka 🙂
Ale kuknem v ordinacii neviem ktoreho presne myslis 🙂Myslis toho co vysetroval aj Nelu? 🙂)
A na tie uska chces kontakt sa tam objednaj sa tam caka vyse mesiaca niekedy 🙂

patricia1971
5. mar 2009

ahojky, aspoň niekto tu už je... 🙂

včera som si tu písala sama ☹

nikollette
5. mar 2009

Ahojte..
Veve, no u Kruzka vlastne.. neviem ci vysetroval Nelu, ale kecal na izbe s tou alžbetkou, a sa jej tam vtíral.. nevyzera on nahodou tak podobne? 🙂 hned som sio na teba spomenula 😉

Pati no dakujem pekne.. ale ty si nemusela ist s malickou na neurologiu ,ze ti to odporucili po porode.. my musime kvoli tej vakuumextrakcii ☹

Musim kuk kde je ten kontakt na tie uska.. a co tam robia, co tam budu vysetrovat??
Pati dik uz viem kde to je.. o poschodie nižie ako som chodila k profesorovi..

Baby maly stale grcká ☹ so mz toho nejaka zufala.. naje sa a vsetko vygrcka..ale vsetko.. potom vidim ze otvara pusinu, ze je hladny, tak mu skusim dat znova, torcha vypije a znova to vygrcka.. vsak v nom nic nemože ostať.. poradte.. takto mi nebude priberať 😢

patricia1971
5. mar 2009

niki-na tú neurológiu si to ale premysli...ja som ti to písala preto,že som tam na Kramároch nebola spokojná a to ma chirurg čo mi operaval malú odporučil do toho súkromného, stálo to 400skk,ale bolo tu super....lebo neurológia nechce spolupracovať z lôžkovou časťou s chirurgiou,mjaú nejaké problémy a keď som videla,ako tam mamičky s malými bábätkami sedeli aj 3 hodky,tak mmi bolo zle....premysli si a daj vedieť,viem ti potom dať kontakt...

a to grckanie,to je asi reflux,mne malá tiež grckala,zo začiatku dosť,potom to prestalo...ale možno malý je taký hladoš a požravček,že ťahá donekonečna a potom grcká 😵

nikollette
5. mar 2009

reflux, jaaj nie. .to by potom musel pit to protirefluxne mliečko nie??
No neviem.. ked ho najbližšie pojdem zobudiť, uvidime, ako bude papať, a ci zase vsetko vygrcka..
bo co mam robit?? Ved takto musi byt stale hladny, ked mu vsetko víde von ☹

A to nebudem musiet ist na tie kramare, ked tam je to odporucnaie z ruzinova, ze na kramare sa mam objednat.. ty si to mala asi ine s malickou, neviem ci mi vyslovene nebudeme musiet ist tam.. musim to prestudovať..

nikollette
5. mar 2009

Ako som vravela.. s malym budem musiet ist na to neurologicke na Kramare.. to tu mam jasne npísane odporucanie z Ruzinova ze: neurologické vysetrenie v 3 mesiacoch života v DFNsP Bratislava...

Potom tu mam OAE objednat sa na tel cisle atd, vysetrenie na 1.poschodí, poliklinika ORL ambulancia.. to su tie uška??????? Neviem co su tie skratky 😅

vevusiatko
5. mar 2009

Hej hej uska ale nie su na 1 poschodi ale na - 1 🙂
No vies co ked vchadzal trochu tak vyzeral...Moja hod mi mail a poslem ti fotku.teda ak ju najdem 🙂 Takze takto na mna myslis pri ordinacii 😀
A to grckanie je normalne.To sa tri len zda ze je toho vela a nie z umeleho mliecka by este viac asi grckal ked dopapa zdvihni mu matrac alebo celu postielku to by malo pomoct

a.d.r.i.k.a
5. mar 2009

baby,a my ešte musíme ist na kontrolné sono obličiek. to kam mám ist? viete mi poradit???

patricia1971
5. mar 2009

niki,veď potom choď na tie Kramáre,zavolaj tam a hlavne sa ich opýtaj,či tam budeš dlho čakať,že máš malé bábo.... 🙂

ja som reflux neriešila,malá mi tiež dosť grckala,ale ako som už písala,postupne to prechádzalo,zo začiatku to bolo veľa,ale potom sa to upravilo,asi keď mala pol roka,ale v 2 mes.to už oblo menej,takže neboj... 😵

adrika-sono obličiek???? ja neviem.... ☹

nikollette
5. mar 2009

Veve no hned som si spomenula.. vies ktoreho som mysella, ze 😉
moj mail nikollette03zavinacazet.sk sorry nejde mi dat zavinac, blbne mi klavesnica 😅

No teraz maly papal, a vygrckal len kvapku tak som rada.. snad sa to upravi.. hlavne ho nesmiem natrisat ked sa napapa.. ale ma trapi ze nikdy neviem kolko zjedol 😒

Adrika, tak to neviem.. a to posielaju kazdeho?? Alebo ste mali nejaky problem??

patricia1971
5. mar 2009

niki neboj,to papanie sa upraví,to niktorá mamina čo kojí,neviem,koľko jej bábo spapá..... ☹

nikollette
5. mar 2009

No ved hej, ale co ak spapá malo???
A ppotom nebude priberat.. narodil sa s vahou 3330g, z poorodnice sme odchadzali s vahou 3300g, a o 3dni sme boli u obvodnej nakolko sme nesli hned lebo bol vikedn a mal tam na vahe 3480g... talze pekne pribral.. len teraz ked zacal obcas grckat, aby mi neschudol 😒

nikollette
5. mar 2009

Veve, čakamám mail Križka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre