Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

patricia1971
5. mar 2009

niki neboj,pekne priberá a v pôrodnici ani veľa neschudol...tak treba kojiť,kedy si vypýta.....tá moja malá prvý mesiac visela na cecku stále 😅

nikollette
5. mar 2009

No moj pravzeze nepyta vobec ☹ lebo je spavý, kvoli zltacke.. aj ked ho zobudim a kojim, tak zaspava... 😒

sirinka
5. mar 2009

niki aj nasa grckala skoro po kazdom dojceni...ale ked som sla k ekarke, tak na vahe pribrala a tak dr. usudila, ze to nie je reflux, ale ze mala je pahltna a papa viac ako treba...do troch mesiacov sa jej to upravilo.
ak nemas istotu, skoc za dr. neh ti ho prevazia a ak by bol reflux, nemusis hned davat UM ale trosku si odsajes MM a do toho zarobis nutriton, to das vypit pred kojenim. to by malo zabrat.

patricia1971
5. mar 2009

aha,tak to ešte nejako vydrž a buď aj rada,že ti spinká a že máš trošku kľudu 🙂 ...ale žltačka prejde a bude to dobé,hlavne stále nestresuj a radšej napíš niečo srandovné 🙂 🙂 🙂 asi idem čítať str.112 a ďalej,sa nasmejem na tých tvojích hláškach....som ich čítala manželovi,sme sa ale smiali,to tvoje že bleeeeeee na ošť.slamu 😵

nikollette
5. mar 2009

No to sme sa nsmaiali vtedy 😀
Bola sranda, hehe 😀 😀
Veve, no co je kde mam mail?? som zvedavá 😉

patricia1971
5. mar 2009

sirinka ty si zdrav.sestrička???? 🙂

sirinka
5. mar 2009

patricia ano, preco?

sirinka
5. mar 2009

niki koho si si vybrala ako pediatra?

patricia1971
5. mar 2009

sirinka-iba tak, myslím,že so to aj niekde čítala,ale nebola som si istá....a preto,že máš také dobré rady,som to čítala aj v iných témach,také poučné a správne.... 🙂

sirinka
5. mar 2009

patricia 🙂

nikollette
5. mar 2009

Inak ma teraz napadlo, neviem preco, len tak odveci.. ze na tej porodnej sale, ked som ležala, tak oproti mne, oproti mojmu rozkroku lepsie povedane bola taka sklenena vytrína, ako keby zrkadlo.. čiže som tam mohla sledovať celý moj porod.. najprv som aj chcela, som si hovorila ze to bude, budem to vidiet ako lekar, no potom som na to uplne zabudla v tych bolestiach a pri rodení 😅
kebyze rodim znova, a v tej miestnosti, co sa uz asi nechystam, tak by som si to odsledovala, vako v priamom prenose 😀

vevusiatko
5. mar 2009

Boze Niki hehe...vies co poslem ti video lebo foto neviem najst tam ho najdes teda uvidis...nie je ho tam moc vidno ale snad spoznas 🙂 oki idem to poslat snad sa mi to podari.

nikollette
5. mar 2009

Video???
a co si si ho natacala pocas porodu??? 😀 😀 😀 😀
Cakam 😉

nikollette
5. mar 2009

Siri Somgyiovú.. ty ku komu chodíš??
ona je velmi milá...

patricia1971
5. mar 2009

niki,toto tu chýbalo...od teba sme zvyknuté na také haluze 🙂 a neboj, za pár rôčkov si tam zase.... 🙂 a v ktorej sále si rodila?????na tej novej koze????

vevusiatko
5. mar 2009

Inak maly proibera super my sme odchadzali s vahou 2760 g a este sme schudli na 2700 g takze sa netrap maly pribera pekne.

sirinka
5. mar 2009

niki tiez, ona je fakt dobra 😉

vevusiatko
5. mar 2009

hahaa tak to nie chlap si ho natacal pocas porodu :DDDD
Veru ty cloveka rozveselis.Inak kde v BA byvas?

nikollette
5. mar 2009

Ja neviem ktora je nova a ktora stara.. ale bolo to tam celkom nove, takze asi tam 🙂
Ale vlastne to sa nedá odsledovať, ved musim mat zavrete oci pri tlačení do kelu 😠
Ale to je jedno, rodiť uz necem.. jedno mi stačí na all life 😀 😀 😀
NO veve čo je , kde mám križka ?? 😀

patricia1971
5. mar 2009

siri-a kde si robila???? s detičkami,alebo dospelákmi?? 🙂

niki,nová koza bola tá úplne vzadu,v takej veľkej úplne poslednej miestnosti, v strede bola že vraj staršia,v tej presklenej miestnosti.....ale podľa toho čo píšeš,že si sa pozerala,tak je to v tej novej,taký guľatý stôl... 🙂

niki a ty si jednináčik???

sirinka
5. mar 2009

patricia najprv na onkologii a neskor zase v starobinci...

nikollette
5. mar 2009

Ja byvam v senci 🙂
Ja neviem, v strednej miestnosti to ale nebolo, bola to ta krajna miestnosť...
Nie som jedináčik, mam jedneho brata o rok mladsieho 🙂 prečo??

sirinka
5. mar 2009

patricia ale ked som bola po porode, tak som veru tym sestrickam ich pracu veeeelmi zavidela....skoro by som si tam hned vtedy podala ziadost do prace 😀

nikollette
5. mar 2009

Za pol hodku som tu.. idem okupat krpca, nech sa napapa a som spať.. už mrnka 😀

patricia1971
5. mar 2009

siri-no máš to pestré...onkológia,nič moc,to je také smutné....starobinec-to slovo keď počujem,tak si spomeniem,ako som bola minula v Kauflande a ako sa tam bili o banány a skoro mi zhodili malú aj s vajíčkom na zem...to tam vtedy asi bol celý starobinec 🙂......a ty by si chcela robiť s detičkami????aj mne sa to zdá také zaujímevé,ale ja by som nemohla robiť sestričku,odpadávam už len keď vidím injekciu... ☹

niki-tak si rodila v novej....mňa tiež chceli šupnúť do starej rodil,ale moja doki sa tam hádala,že ona nebude stále rodiť len v tej starej,tak šup na novú...ale u mňa to bolo 10 min. a malá bola na svete... 😵...a pýtam sa preto,že každý kto je jedináčik,tak chce hneď druhé bábo,lebo že vyrastať sám je smutné...ja to neviem posúdiť,mám tiež brata....ale keď Chris bude mať 7 rokov,tak bude na teba už kašlať a vtedy si už povieš,že asi by to chcelo ďaľšie bábo...mne sa to stalo takto 2krát....takže uvidíš,že ešte bábo budeš mať,ale teraz to máš čerstvé a na to sa teraz ani nedá myslieť... 😵

sirinka
5. mar 2009

patricia skor nie, deticky kym su ok a zdrave je to fajn, ale ako nahle by bol problem, asi by som to psychicky nezvladala...ostanem radsej tam kde som...pri dospelakoch 🙂

inac ja mam este 4 surodencov a vlastne deticky chcem jedno po druhom...a hned aj tretie, ak to pojde 😀

patricia1971
5. mar 2009

fakt siri???? 🙂 ...tak to je super!!!!!!...ja by som to asi tak nezvládla,mne sa zadarili tie odstupy.....tiež som bola ako niki,že žiadne ďaľšie dieťa,už nikdy, no a potom to išlo..... 🙂

sirinka
5. mar 2009

patricia to iste som aj ja vyhlasila po prepusteni z nemocnice 😉 ze uz nikdy...a aha... 🙂

patricia1971
5. mar 2009

veď to je presne to,čo aj niki vysvetľujem......to každá keď odíde z pôrodnice,tak si tak povie,ale za pár týždňov zabudne a potom to u láka 🙂

sirinka
5. mar 2009

patricia no ja poznam aj take, co hovoria, ze by hned isli aj druhe rodit... 😝 ale takmer vsetky mali epi...okrem jednej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre