Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

markas
19. nov 2007

Ahojte kočky, rodili ste niektorá u Dr. Andela. Len by som chcela vedieť, aký je pri pôrode. môjho malého rodil Dr. Papcún ml. a bol fakt perfektný. Povzbudzova ma a pri zašívaní si dal naozaj záležať. Ak sa mu niečo nepozdávalo tak štich vybral a urobil znova. Naozaj bol fajn.
Všetkým nastávajúcim rodičkám držím palce! 😉

zuky
19. nov 2007

Mňa tiež "odrodil" Dr. Papcún, bol fakt úžasný, keďže manžel pri pôrode nebol (ja som nechcela, ani on po tom až tak netúžil), tak psychickú podporu úplne nahradil a aj po pôrode ma chodil kontrolovať...odporúčam 😎

bubel
20. nov 2007

caute baby nechce sa mi to vsetko citat len pridam: predporodnu poradnu som chodila od 8mesiaca k Dr. Drabovi, vynikajuci lekar a taktiez prijemny clovek. Na psychoprofilaxiu som chodila tiez do Ruzinovskej nemocnici k Dr. Dvorskej, osobne konzultacie, nemam co dodat, boli vynikajuce, sice jedna stala 300 korun, ale bolo to perfektne. Povedala mi take veci a poradila, co ine baby nevedeli, ked som sa s nimi o tom rozpravala, zahrnuta v tom bola aj priprava otecka. Porod vykonal tiez Dr. Drab, zrovna mal sluzbu, nic sme neplatili, personal bol vynikajuci az na sestru ktora ma prijmala, ale ta sa menila hned o dve hodiny, takze som ju pretrpela. Na porod mal len prijemne spomienky

manefan
20. nov 2007

Kocky, kde je v sucasnosti anesteziologicka ambulancia ohladom "vysetrenia" a papierov potrebnych na podanie EDA v Ruzinove? Kedysi (teda pred troma rokmi) bola v poliklinike na prizemi, ale teraz sa to tusim menilo.... Dakujem!

katulka1
20. nov 2007

Ahoj Manefan, ja som tam ešte nebola, ale v kabinke v poradni je napísané číslo dverí 47 - ak sa nemýlim. a sú tam každý deň od 13.00 do 14.OO.
Pekné tehulkovanie. 🙂 Komu chodíš do poradne? Máme podobný termín. 😎

manefan
20. nov 2007

Katulka, dakujem za info. Ja chodim do sukromnej ambulancie Dr. Orosa, ktora je v Petrzalke na Gercenovej ulici, on je inak porodnik aj gynekolog v Ruzinove, takze do ruzinovskej nemocnice uz specialne do poradne posledny mesiac chodit nebudem. Nechodila som ani pri prvej dcerke. Tak mozno sa v porodnici stretneme 🙂

tinyleaf
20. nov 2007

Ahojte 🙂
manefan, to poucenie o EDA je v budove polikliniky ako su gyn. ambulancie, ale nie na prizemi, ale na minus prvom poschodi. Na konci chodby pojdes nalavo dole schodmi a tam zahnes hned so prvej chodby vpravo. Na jej konci je ARO ambulancia, kazdy den od 13.oo do 14.oo. Zaplatit to mozes v pokladni na prizemi.

manefan
20. nov 2007

tiny, dakujem 🙂

h0blinka
23. nov 2007

🙂

bejca
23. nov 2007

ahojte mamulky tehulky 😀
no precitala som si cele toto forum 😉 fu je tu toho dost 😀 ale vacsinou pozitivne co som rada 😀
spominate tu dr Petrovu - no sice posobi prisne ale je to super odbornik aj doktorka a od zaciatku tehu chodim k nej a som s nou maximalne spokojna a za nic na svete by som ju nevymenila a chcem k nej ist aj rodit 😉

zabka1003
24. nov 2007

Bejča ahoj..
Ja k nej budem asi chodiť teraz od 36 tt, kedy presne máva tú poradňu?

bejca
25. nov 2007

ahoj zabka 😉
ja ti vobec neviem povedat kedy su tie poradne ☹ lebo ja k nej chodim vacsinou pondelok ... takze ti nepomozem ☹ a teraz co pojdem 3.12. na kontrolu tak idem niekam inam ako do Ruzinova - takze neviem ☹ mrzi ma to ..

bejca
25. nov 2007

ale skus zavolat na polikliniku Ruzinov a tam by ta mali prepojit do ambulancie a sestricka ti urcite povie 😀

liluska
30. nov 2007

Ahojte...tak ja idem zajtra na 8.30 na vyvolanie do Ružinova tak potom pridám zopár riadkou ako som bola spokojná ja z Ružinovom. Dúfam, že bude všetko o.k. a napíšem len samé pozitívne veci!! 😉

zabka1003
30. nov 2007

Liluska držíme moc moc moc palce, nech je to čo najrýchlejšie za tebou..pre povzbudenie moja mamina po vyvolávačke porodila za 45 min!!! 😉
Samozrejme čakáme info 😵

tinni
30. nov 2007

Liluska, urcite tam budes spokojna 😉 Drzim palce 🙂 Mas aj nejakeho doktora zaplateneho?

liluska
30. nov 2007

tinni mám vybaveného Dr. Kriška tak dúfam, že budeme spokojný... 😉

lula5
1. dec 2007

Liluska tak sme sa nestretli, rodila som 21.11. tiez vyvolavackou, bolo to fantasticke, zopakovala by som si to aj na druhy den... personal vsetko bolo skvele. Ruzinov nesklamal!!!!!

zabka1003
1. dec 2007

Lula5 super, gratulujeme...
Aj ja chcem mať takýýýýýýý pôrod 😀

lula5
2. dec 2007

zabka1003 diky. Rodilo nas 5 bab v ten den (den, lebo v noci 3 dalsie) a vsetky sme mali v pohode porod, co ma presvedcilo o tom, ze vacsina porodov je v pohode... Drz sa.

cicushka
2. dec 2007

A rodil vobec niekto s doktorom M. Simkom z Ruzinova? je to moj doktor a vsimla som si tu, ze nikto okrem mna s nim nerodil. Sranda.

bejca
6. dec 2007

juuuuuuuj lula super 😀 potesila si ma 😉 dufam ze budeme aj my tak rodit 😉

zabka uz si sa dohodla ?? a bola si snou ???

a ozaj mali ste aj epi alebo nie ?? a odporucate ju ??? 😅

zabka1003
6. dec 2007

Bejca, ahoj..
Dnes som bola prvýkrát v poradni v Ružinove, bola som u Dr. Fullopovej..to je ambulancia, kde sa striedajú, myslím, že aj Petrová a Harbuláková..
Napodiv to bolo v pohode, čakala som to teda horšie. Aj Dr. Fullopová bola v pohode..tak dúfam, že to tak bude aj nabudúce..
Ja som si bola epi už podpísať včera v Anesteziologickej amb. v Ružinove.

manefan
6. dec 2007

Bejca,
ja som mala epidural aj pri prvom porode, a ak to vyjde, chcem ho aj pri druhom, som akurat dnes tiez absolvovala ARO ambulanciu kvoli nemu. U mna zabrala PEDA priam ukazkovo - druhu dobu porodnu som prekecala s manzelom, na tretiu mi ju uz nepichli, tlaky som citila, spolupracovala som 😉 , hned ako sa mala narodila, mi znovu pripichli davku - kvoli sitiu. Takze ja mozem len a len odporucat 😉

lula5
7. dec 2007

Ja tiez epidural a nikdy inak!!! Vlastne som absolutne nic necitila a ak prestaval ucinkovat stacilo povedat a dopichli. Moj partner bol docela sklamany, cakal, ze porod je plno kriku a jatky a toto bolo jedno fajn dopoludnie, akurat ze stravene na porodnej sale.

zabka1003
7. dec 2007

Lula5, tvoje slová sú fakt povzbudivé, no blíži sa nám to..tak dúfam, že to zvládneme všetky tak ako ty..ja už som si tiež bola podpísať epi pre istotu 😀

bejca
7. dec 2007

jaj baby ako sa to dobre cita 😉

zabka ty uz len chvilku cca 4 tyzdne a uz ste o jedneho viac 😉 no my este 9 tyzdnov 😅

co sa tyka epi v prvom rade to asi preberem s doki a uvidim co povie ale asi si ju tiez radsej zaplatim pre istotu 😉 😅 clovek nikdy nevie 😅

veru lula aj ja by som chcela po porode takto pisat ako ty 😉 ja mam strasny strach ako kobyla 😀 aj ked som isla na amnio tak som sa strasne bala ze to nebolo ani mozne ... ale co uz somnou 😅 asi ina nebudem 😅 ved uvidime snad to prebehne v poho ved vas tu budem este nejaku tu chvilku otravovat 😉

monia777
7. dec 2007

Ahojte baby, mate niektorá skúsenosť, alebo nejaké referencie na doktorku Oťapkovú (za slobodna Vlčkovú?. Aj ja ďakujem za povzbudivé info o pôrode v Ružinove 🙂

pietra
7. dec 2007

baby, radsej si epi zaplatte, ved ked ju nevyuzijete, peniazky vam vratia. Ja som ju uz nestihla, lebo moj porod bol fakt bleskovy, takze korunky isiel manzel vyzdvihnut do pokladne a rovno za ne zaplatil nadstandart 😉 Kamoska si epi velmi pochvalovala, takze ak raz bude druhe a nebude sa na svet drat tak bleskovo ako Kristinka, tak si epi urcite dam

smisela
7. dec 2007

ahoj monia,dr.Otapkovu poznam len zbezne,ale posobila na mna velmi dobrym dojmom,velmi mila a ochotna a dokazala si najst cas 🙂 ,co sa tyka epi,mozem len odporucit,mala som vyvolavany porod,lebo mala bola otocena hlavickou hore a prenasala som.Bez nej by som to asi neprezila 🙂 .Inac epi sa moze zaplatit aj po porode,len musis absolvovat prednasku o epi a podpis aro lekara.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre