Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

patricia1971
5. mar 2009

niki,ja som bola na UZV po mesiaci,mala klbiky poriadku,tak sme už nemuseli baliť na široko....potom sme boli ešte po 6 týždňoch na kontrole.....tebe doki nepovedala,že kedy máš ísť????sa jej opýtaj... 🙂

nikollette
5. mar 2009

ne e.. este mi nespominala klbiky... a to kam sa ide?? zase ruzinov, ci DFNsP?? Ci tu v senci??

patricia1971
5. mar 2009

kam si vyberieš...robia v Ružinove, potom v nejakých skromných centrách,neviem,či je to aj v Senci... 😕

sirinka
5. mar 2009

niki dr. ti povie, da ti aj papier a chodi sa do pezinka na polikliniku..

sirinka
5. mar 2009

patricia inac klarka uz trosku pochudla a hlavne narastla do vysky a ja zase v tehu som 14kg pribrala, takze sa nam to vyrovnava 😀
inac ja som po porode hrozne schudla, az 25kg do pol roka, vsetko som vykojila...preto bola klarka taka faldikova... 😝 a to sme sli z porodnice z vahou 2900g...

patricia1971
5. mar 2009

sirii,ale je zlatučká,ale ty si taká chudunká v tvári pri nej.....určite už máš teraz 60 kg,že? 🙂 ....do kelu,to len ja neviem schudnúť,všetko mám na sebe...v tehu som pribrala 15kg a dala som dole asi 6kg,som ako sestra hrocha....a v kuse pichnutá kuchyni....a tiež kojím a kilá len na mne....no my sme išli z pôrodnice s váhou 2800,teraz má 7kg a zajtra 9 mes.,v utorok poradňa,doki bude múdra,že aká je chudá...no po mne neni 😀

sirinka
5. mar 2009

patricia haha...teraz mam 74kg 😀 moja idealna vaha je tak 62-63kg...inac mi uz hrozne trcia kosti...

no pri tretom babatku a -nechcem ta tym urazit- vyssim vekom to iste ide tazsie...ja som to videla na mojej mame, po prvych dvoch detoch bola chuda ako dratva a po dalsich dvoch tehu sa vypracovala az na vahu 90kg... a ja som po nej, takze po tridsiatke si budem musiet vazne davat pozor... 🤐

sirinka
5. mar 2009

patricia a y mas nadherne deti...mas byt na co hrda 🙂 a myslim, ze ani ty sa nemas na co stazovat, vyzeras uplne v pohode 😉

patricia1971
5. mar 2009

siri taká váha? to ja mávam bežne.... 🙂 ale na foto vyzeráš na 50kg ...
a to ja viem,že vekom to nejde, po synovi som mal 62, po dcére mi ostalo 68, a teraz po ďaľšej malej 79...no ja som chudá nikdy nebola,taká normálna som bola,ale teraz???veď tie špeky mi tak vadia....no idem na diétu,lebo keď nakuknem do každého albumu,všetky sú chudé....

a to tretie určite stihneš do 30tky,tak to budeš štíhla 😉....a je super,že máš toľko súrodencov,má rada veľkú rodinku... 😵 😵

vevusiatko
6. mar 2009

Vsetky sme chude a krasne 😀 😀 😀 😀
Niki my sme boli u jedneho siukromnika na klbiky.Vravel ze vobec nemusime balit na siroko a to mala malicka mesiac aj tyzden na kontorlu vravel ze mame prist az ked bude mat 5 mesiacov.Doktor bol sympatak aj sestricka mila a cakali sme len minutku aj to co sme dosli skor...tam sa objednava presne 🙂

nikollette
6. mar 2009

Ahojte 😉

Ano srinka, tusim v PK, su tie klbiky.. aspon pre nas senecky okres...
tu je tema o kilach.. Ja som mala pred tehu 49kg, pribrala som v tehu na 63, cize 14kg, a teraz mam 51kg 🙂
skoro povodna vaha.. ako keby som ani nerodila 😉

veve kde mám mail 😎 😵

mikiko
6. mar 2009

ahojte baby, rodili ste niektora cisarskym u doc. Krizka v ruzinove? ake mate skusenosti?

nikollette
6. mar 2009

Mikiko Veve ti urcite odpovie, že aký bol super 😉 😀

mikiko
6. mar 2009

vazne? no mne dnes moj lekar povedal, ze s nim nemozem ratat a u doc. Krizka sa vraj ucil 😉

patricia1971
6. mar 2009

čaute baby!!!

vevuš-krásne sme všetky,to áno,ale chudé,no ja už nie...ale keď budete mať po 30tke,tak pokecáme.... 😵

niki-som si pozrela tvoje foto,ty si tiež také tintitko,bože,ja som 49kg mala asi v 7.ročníku na základke 😒 .ale to sem nepatrí do tejto témy.... 😵...len som pozerali sirinkine foto a taká chudunká,ja vám baby v dobrom závidím 😉

mikiko-možno sa ti niekto ozve,čakaj... 🙂

nikollette
6. mar 2009

mikiko, vlastne nie.. ona rodilau Križka mladsieho.. nie u doc.. takze neviem...

Pati no som tintitko, raz sa mi na zakladke jeden chalan vysmieval, ze ake mam chude nohy 😀 😀 😀
vetdy mi bolo ztoho do placu, som bola asi piatačka.. a teraz viem, že dobre že je to tak 😀 😀
A pritom viem zjest ako buldozer... 😅

Ale je jasne ze kebyze mam po 3Otke,a naprikald tretie ci štvrte babo, asi by to bolo iné 😉

zabka1003
6. mar 2009

Ahojte babulky..

Niki tak čo ako sa máte dnes, malý papá lepšie?
Ešte stále tak spinká? )Aj naša Nelinka tak spala prvé 3 mesiace super..poobede spala aj 6 hodín v kuse..
A potom ako keby uťalo (asi prešla žltačka 😀 ) a zo spaním to bol do roka kríž..
Dúfam, že u vás to tak nebude..

My sme mali teraz také ťažšie obdobie, malej rástli stoličky, tak bola nervózna, tak bolo veselo 😒 ale už sú vonku, tak dúfam, že sa zase vráti do normálu..

patricia1971
6. mar 2009

niki,buď rada,aká si.... 🙂...aj ja v tvojom veku som bola akurát 😉..a ako malý Chris????ešte je citrónik? a ako kojenie????papká???? 😉

a tí dr.Križkovci sú dvaja?? Otec a syn???? to ako dr.Redecha,tiež otec a syn??? 😵

jaja257
6. mar 2009

Ahoj mikiko, ja som rodila u docenta a nebyt jeho neviem neviem ako dopadneme. Zachrana v pravej chvili, mala som ho ako svojho lekara. Chodis k nemu alebosa chces k nemu prihlasit a zazmluvnit si ho?

nikollette
6. mar 2009

NO krizkovci su tusim dvaja, mladsi u ktoreho rodila Veve, a staší..
ale tolko je tam tych lekarov, ze uz som dopletená..
No maly je este citronik.. spinká vela zatial.. aj on by vedel prespat aj 6 hod, ale musim ho ja budiť prebalovaním na papanie.. bo by nepapal potom..
No nepapa vela, vlastne neviem kolko si vycucka z prsníka 😅
Obcas ked si odsajem mlieko a dam mu to cez flasku tak vidim ze vypil napriklad 60ml, ale z toho este zvykne vygrckat.. aj ked nie vzdy..
No maly sa tu zacina nejako mrvit,...
neviem ci nebude uz hladny..
tuto noc s budil sam, kazde dve hodky.. som sama z toho nechapal.. ale vzdy vycuckal len troška, chvilku mozno 2min, a potom zaspal dalej..

mikiko
6. mar 2009

jaji moj lekar porodnik ma vtedy dovolenku, tak ma presunie k docentovi krizkovi.
ano zazmluvnim si ho. a preto sa pytam na skusenosti niekoho dalsieho. takze ty mi ho mozes len odporucit?

pati, ano, krizkovci su dvaja, otec a syn. ja pojdem k tatkovi

patricia1971
6. mar 2009

mikiko-a ty musíš ísť SC??? prečo???? a kedy rodíš????

mikiko
6. mar 2009

predpokladam ze musim cisarskym, mam vysoke dioptrie 7,5 a 10 a na tej desine mam operovanu sietnicu totiz... rodim asi 20. augusta az,.. ale ubehne to

patricia1971
6. mar 2009

no áno,kvôli diptriám sa to doporučuje....a jasné,že to ubehne,len to leto ti nezávidím,keď budú teplá a ty s bruškom.....ale neboj,prežiješ to v pohode.... 🙂

musím ísť,malá sa zobudila,obedík musím dať a venovať sa jej...zatiaľ ahojky 😵

jaja257
6. mar 2009

mikiko, ja som rodila tiez cisarskym, ale akutnym, porod nepostupoval, zacala som mat horucku a voda zacala zeleniet. A ano, odporucam ho, ak este pojdem niekedy rodit, tak len k nemu. Ineho ani nechcem. A jazvu mam od neho taku, ze vlastne ani nemam, netusim ako sa mu to podarilo, ale zvladol to len s 8 stehmi a ostatne, teda aj tie co lezali so mnou mali okolo 16 az 20. To len taka pikoska ako ze nepotrebujem teraz plastiku 😀

nikollette
6. mar 2009

aj ja idem offik na chvilu..
nejaka som nevyspatá..
vsak potom som s5 🙂

vevusiatko
6. mar 2009

Baby baby :_) Nestiham. Niki ja to neviem zmensit a chlap sa na to vcera vykaslal.Fotku zmensit viem ale video ee ☹ Nemas mail aj inde ako azet? Lebo na azete nejde odosielat velke prilohy...
Patricia ja som vazila 65 ked som sla rodit a eraz neviem kolko mam ale pribrala som len 10 kg a teraz len brucho ostalo no ale stale to neni ziadna slava ale mam sa naco aspon vyhovarat 😀 😀 😀 No nie?
Mikiko ja som rodila u mladsieho 🙂 A starsi neviem ci este rodi ak hej tak tusim len svoje pacientky 🙂

kristinka.s
6. mar 2009

Ahojte babenky,

od dnes presne o mesiac mam termin porodu 🙂. A tiez by som chcela rodit v Ruzinove.
Dnes mi lekar povedal, aby som uz najblizsie isla na kontrolu do nemocky.
Viete mi prosim poradit, ako to tam chodi? Iba tam pridem (tusim je to na prizemi, ze?) a ktory lekar bude prave v ambulancii tak ten ma vysetri?
Mam tam ist rovno v pondelok, ked na poslednej prehliadke u svojho dokiho som bola pred tyzdnom?
Moj lekar sa dnes strasne ponahlal a taketo veci mi uplne vypadli z hlavy sa opytat.
Dakujem za radu.

zaburka28
6. mar 2009

kristinka.s - ahoj,
ja idem v pondelok aj s mangelom do ruzinova ku gyndovi, ktoreho si pravdepodobne zazmluvnim MUDr. Krizko, ml. a idem k nemu 1x ... 😀 som mu volala na mobil, lebo mi ho odporucila kamoska a on mi potom volal spat, ze aby som prisla v pondelok 9.3. medzi 13:00 - 14:30 hod. tak tam bude asi viacej mamiciek cakat - predpokladam 😉
ano je to na prizemi v Poliklinickej casti Nemocnice Ruzinov, myslim c. d. 54 az 57 ... tak asi tolko 😀

kristinka.s
6. mar 2009

Zaburka dakujem velmi pekne za info. Ja este neviem koho a vobec ci si zazmluvnim, len by som chcela vediet za kym alebo kam vlastne ist. Takze na to cislo 54-57 mozem ist v pondelok. Ja pojdem asi rovno doobeda, bo o 13 tej by som chcela stihnut tu prednasku.

A ako vlastne prebiehaju tie vysetrenia v poslednom mesiaci? Rovnako ako doteraz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre