Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

zoldy
19. mar 2009

Janulka,len si pekne polez,nech sa nepytaju na svet priskoro...aspon si aj ty odpocinies... 😉 potom uz totiz nebudes mat kedy... 😀 😀 😀

bublinka34
19. mar 2009

ahoj, nemali ste niektorá skúsenosti s bolesťami slabín? nejde mi ležať ani na boku a kým zložím nohy z postele, tak je to des.. chodím z nohy na nohu ako keby som mala svalovku tam niekde dole, no hmatom ma nič nebolí.. menštruačné bolesti chvíľami, ale nič pravidelné - to sa zvládnuť dá.. Pimpulka v brušku vegetí, sem tam kopne a prehemlesí sa, sem tam bruško stvrdne, no inak nič.. ???

nikollette
19. mar 2009

Ahojte..
my mame dnes jeden mesiačik 😀
maličky je stale dobrucky ako anjelik, nevieme co je to plačkanie 😅 zatial...
a co baby kde ste stale????

bublinka34
19. mar 2009

gratulujem..
..neterka má dnes 12 dní a my sme stále 2v1... 🙂

patricia1971
19. mar 2009

niki gratulujeme!!!!!som na vás myslela 🙂
bublinka neboj,aj na teba to príde,len vydrž, Simonke je u tebe veľmi dobre 🙂

kristinka.s
19. mar 2009

Ahojte gulicky, asi primitivna otazka ale mate nejaky specialny recept na oholenie si slabin? Chcem sa doma prichystat, aby to tam nemuseli riesit (lebo vraj to aj tak neriesia) a nie a nie prist na ten spravny sposob. Vcera sa mi s pomocou zrkadla podarilo to nejak skresat ale uplne to nejde. Uz som aj uvazovala, ze pouzijem depilacny krem ale vraj sa to pocas tehotenstva nesmie.

iinuska
19. mar 2009

Kristinka, mna holi manzel. 😀

nikollette
19. mar 2009

Patka dakujeme..
Kristinka ja som to zvladla sama bez zrkadla.. nemala som take velke brusko asi 😅

janula13
19. mar 2009

bublinka tak ja sa hlasim, presne ako pises, mna od vcera tak bolia slabiny, hlavne napravo ako svalovka, ale ono to zacalo az po poradni, neviem ci tym vysetrenim, ale dnes je to trochu lepsie a uz som to mala aj predtym, asi 3 dni apotom zase nic, presne svalovka v slabinach ako po divokom exe a este akoby ma niekto kopol medzi nohy..dufam ze sa aj ja nechystam na porod 😅 😕
inak cely den lezim, drzte palce v sobotu...
zoldy ved hej, ale mna to nemocnicne prostredie strasne stresuje, tak ak sa bude dat odlezim doma, ak nie alebo by nebodaj zasivali, tak nic sa neda robit... 😝

sirinka
19. mar 2009

ja mam sice male brucho, ale nerobi mi dobre, ked sa musim k holeniu tak zohynat...tak to tiez necham na manzelika...aj ked on sa udajne boji...uvidime 😀

zaburka28
20. mar 2009

ahojte babulky,
tak po dlhom case som tu opat aj ja ... stale vas citam a vzdy sa tesim na nove a nove prispevky 😀 bo sa doma uz hroooooooooooooooooozne nudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😠 😖 ... aj ked si z casu na cas vymyslim daky iny program ... ako napr. vcera 😀 😀 😀 ... bola som kuknut kolegovcov vo worku 🙂 tak ma tam poohmatavali 🙂 a aspon som mala trosku zmenu 🙂 😀 ... no najhorsie je, ze uz nic extra robit nemozem a aj sa citim ako medvedko ... ☹ 😒 nemotorna ☹ ...
Drzte sa babulky a NIKOLETTE vsetko naj malinkemu 🙂 a aj ostatnym babatkam a maminkam 🙂 ste super 😀 tak piste - piste (aspon mi trosku prejde cas) BUBLINKA a JANULA = vydrzte .... cmuk 😉

vevusiatko
20. mar 2009

Zaburka ahoj 🙂
Niki vsetko naj poslala som ti IP
Mna tiez holil priatel ale da sa aj zo zrkadlom alebo po pamati vsak to nemusi byt dokonale 🙂 😉 😀 😀

zaba2707
20. mar 2009

ahojte zienky, chcem sa spytat ci niektora z vas ktora rodila v ruzinove nebola odrodena dr. Papcunom milanom st. ? my mame termin na jul 09 a zistujem ake su na neho ohlasy ....

nikollette
20. mar 2009

Zaba moja znama bola.. a nemala ho zazmluvneneho.. a nebudem radsej nic písať... 😒
chysats sa ho zazmluvniť???

zaba2707
20. mar 2009

nikolette: ja neviem zatial vobec netusim skus mi prosim aspon co to napisat cez IP nech by som vedela ci do toho ist prosiiiiim

zabka1003
20. mar 2009

Čafte babule..

Inak dobre sa tu "ožabilo" 😀 😀 😀 zaba 2707, zaburka 28 a ešte aj ja 😀 😀

U Dr. Papcuna rodila moja kamarátka a bola veľmi spokojná..nemala ho zazmluvneného, a aj tak si pochvaľovala..

Ako sa máte inak všetky? Veve, čo bude s tou fotkkou? 😉

zoldy
20. mar 2009

caute zaburky...Zabka mozes mi poslat cislo na tu fotografku,ktora vas dve fotila,chcela by som sa tam dat s priatelom pofotit...mohla by som tam zobrat aj nase steniatko????

nikollette
20. mar 2009

cafte..
viem odveci otazka...
ale baby, viete mi poradit, ze ked som na materskej, kto platí za mna zdravotné poistenie?? ked som bola predtym nezamestnaná????? Bola som akurat evidovana na úrade práce??? Oni tam zamna platil, a predtym som si paltila aj samai.. ale ked sa narodil maly, vyradili ma z evidencie uradu, tak teraz neviem.. mam si to sama plaiti, ci stat platí, ci UPSVa R??? ja neviem 😕

zabka1003
20. mar 2009

Zoldy pošlem ti do IP..

Niki za mamičky na materskej platí poistenie štát..bez ohľadu na to, čo si robila predtým...

zoldy
20. mar 2009

Zaby budem cakat na IP...aj ja chcem take pekne foto

nikollette
20. mar 2009

zoldy vdaka 😉

zoldy
20. mar 2009

za co????som dajako mimo...

nikollette
20. mar 2009

Jaj to malo byt žabke.. zabka vdaka za odpoved 😉

bublinka34
21. mar 2009

Janulka, tak dnes je sobota, držím palce, aby to dobre dopadlo.. 🙂

patricia1971
21. mar 2009

ahojte všetky, kde ste????

ja som tu len na skok, varím,upratujem,malá je na balkone a spinká,tak chcem všetko postíhať a potom pôjdeme von 🙂

bublinka ty si ešte celá???? 😕

janulka aj ja drzím palce 😵

bublinka34
21. mar 2009

ahoj Patrícia, prajem Ti pekný slnečný deň.. teda u nás aspoň svieti slniečko.. snažím sa presvedčiť Simonku, že je ten správny deň.. 🙂 zatiaľ sa mi nedarí.. bruško tvrdne , krámovky fungujú, no neodteká nič a s mojím šťastím bude ešte tá potvorská zátka chvíľu držať.. 🙂 🙂

patricia1971
21. mar 2009

bublinka neboj, mne voda tiež neodtiekla,museli mi ju pichnúť......ale j som bola večer pred mojím ranným pôrodom na dlhej prechádzke,to mi asi pomohlo 🙂......zober Barborku a šup na prechádzku 😵....aj u nás je krásne 😵....ty si priamo z TT? 😵

bublinka34
21. mar 2009

priamo z TT (Prednádražie).. možno poobede strelíme nejakú prechádzku.. neviem si to síce predstaviť, lebo zatiaľ ma tie bolesti v podbrušku prekvapujú a vystreľujú tak nečakane a ostro.. takže o plynulej chôdzi nemôže byť reč.. 🙂

patricia1971
21. mar 2009

my chodíme cez TT, svokor býva Jablonici to je pred Senicou 🙂 ...j som bbolesti nemala,mne sa dobre chodilo 😵 ....ale treba skúsiť,možno sa to rozhýbe 😵

bublinka34
21. mar 2009

dík za radu.. už som fakt ochotná skúsiť všetko.. tie posledné týždne sú des.. náročné na sedenie, chodenie, ležanie.. proste PARÁDA!.. 🙂 ale vydržím.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre