Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

nikollette
31. mar 2009

ahojte.. nik tu nieje??? 😕
ja zase prázdim po nete, bo nemám co robit.. vonku je škaredo, malý si sám ležká v postielke, a ja sa nudím.. ale asi pojdem nachvilu odpocivat, nejaka som nevyspatá 😵

patricia1971
31. mar 2009

ahoj niki....no tebe je dobre....to ja mám stále niečo na robote 😀varím,periem, upratujem,behám do obchodu,potom deti,...no na seba ani čas nemám 😀...ale máš to asi dobre zariadené, keď ti je tak dobre 🙂...a malý je chutnučký...a čo vlasy,už ťa to prešlo,alebi si ich ideš dať????

som bola akurát v Ružinove za mojou doki, bleee 😝už by som tam nechcela momentálne rodiť,keď som tam videla tie baby, tak mi to nejako prišlo a neviem,asi by som tam už nešla...no ale veď už mám 3,tak to mi stačí 😀

nikollette
31. mar 2009

Ahoj..
no vlasy si idem dat taerz v aprili niekdy, este si musim dohodnut presny termin.. budem vlasaňa až po zadok skoro 😀 😀 😀
No ako vravis ze ked si tam videla tie baby ze uz by si nechcela rodir.. ani ja.. a to som uz mala tieto pocity ked sme boli na obede ci veceri a videla som skoro na porodnicu, ci na tu cakacku, tak mi až zle prišlo.. ked som tam videla stepovať tioe baby 😅

patricia1971
31. mar 2009

niki a čo ťa výdu tie vlasy?????aj ja chcemmm!!!!!! 😠

nikollette
31. mar 2009

okolo 14 000 sk 😅 😕 ale ja chcem tie najdlhsie a europske pannenske vlasy, nikdy nefarbeme, zevraj tie su najkvalitnejšie 😉 daj si aj ty, hehe 😀

patricia1971
31. mar 2009

to neni až tak strašne veľa...viem že kamoška si dávala za 30tis. a to je už dosť...no budem nad tým rozmýšľať,lebo aj mne sa to strašne páči...no pošleš potom foto a uvidím 🙂

vevusiatko
31. mar 2009

Mne sa to paci aj kamoska jedna to robi ale neviem ci by som to chcela mna by to ihned omrzelo. Mozno na svadbu si dam 😀

mrskalesana
1. apr 2009

Ahojte, baby som v 35tt a mala by som zacat chodit na poradnu kazdy tyzden, nakolko moj gynekolog ma objednal az o tri tyzdne, co sa mi vobec nepaci... Kam mam ist a ako to tam funguje? Ake vysetrenia mi budu robit?

nikollette
1. apr 2009

mrsklesana kuk IP 😉

katarinaa
1. apr 2009

niki, znie to dost smutne, ak povies, ze sa nudis a maly je pritom hore a lezi sam v postielke. co keby si ho vybrala a porozpravala sa s nim? Deti do 6 mesiacov su najspolocenskejsie za cely svoj dalsi zivot. 😉

nikollette
1. apr 2009

Katarina ja mu rozpravam,ale nie stale predsa.. vsak si mozem aj na net sadnut.. na ruky sa nepyta, ako vacsina deti, ze chce byt na rukach, ked nespí.. on je fakt anjelsky dobré bábo.. a mas pravdu, ked mu rozpravam je neuveritlen zaltze ako sleduje ako ma pocuva na tak male babo, hih 🙂

katarinaa
1. apr 2009

niki, vsak ja nie v zlom, chapes. babatka v tomto veku fakt strasne zaujimaju tvare a poviem ti, ze ked zacne maly blabotat v takom tretom mesiaci, tak si aj uzasne dobre pokecate!!! 😀

nikollette
1. apr 2009

No už sa tešim ked bude mat aspon tri, štyry mesiace.. 😀 😉

vevusiatko
2. apr 2009

Niki ja a mala kecame ale nebavim ju vecne:Niekedy ju necham naschval samu ked ma dobru naladu.Nie je dobre dieta zvykat na taku nesamostatnost.Nie vzdy bude moct byt niekto pri nej 😉 Ale samozrejme sa s no hram casto 🙂

patricia1971
2. apr 2009

niki ešte sa s ním nahráš dosť....ja si teraz už ani neoddýchnem,to ona už lozí a je všade,tak musím behať za ňou 😀 ..takže ti radím,oddychuj teraz,lebo keď bude také žihadlo ako moja,tak potom sa už nudiť nebudeš 😀

vevusiatko
2. apr 2009

patricia to mas pravdu 🙂)

sirinka
2. apr 2009

vevusiatko min do siedmeho mesiaca deticky potrebuju mat stale pocit, ze je niekto znami pri nich...pre take dieta je kazda minuta nekonecna...ucit samostatnosti budete mat casu este dost.
ved co myslite, dokedy ich budete moct mat tak blizsko pri sebe a objimat ich a pusinkovat? nasa uz teraz ked sa zaprie, tak sa proste neda objat...a potom vam to bude luto 😔

sirinka
2. apr 2009

inac ja som videla tie predlzene vlasy na jednej babe tu v senci a vyzerali dost zle...horsie ako farbenim znicene vlasy...tak asi si treba vybrat naozaj kvalitku, aby to vyzeralo prirodzene a pekne.

vevusiatko
2. apr 2009

sirinka nasa mala ked chce pozornost zacne pistat.Sama nie je nikdy 🙂 Vzdy som s nou ale niekedy ju necham hrat sa samu ked potrebujem nieco urobit.Ale vzdy je pri mne ci uz v kuchyni alebo v izbe.Ja som to myslela skor tak ze potom ked bude mat rok sa nebude vediet zahrat sama a budem potrebovat nieco urobit co potom 🙂

sirinka
2. apr 2009

vevusiatko to budes riesit potom, ked uz bude aj mala chapat, co od nej chces 😉 no ale ked pises, ze je pri tebe a je spokojna, to je ine...ja som skor myslela na tu metodu, ked niekto necha take male dieta same aj ked place a vyzaduje si pozornost, aby sa naucilo... 🙂

vevusiatko
2. apr 2009

Nieee malu nechavam plakat ked nevie zaspat aj to 3 minuty rekord bol 5 😀 😀 😀

nikollette
2. apr 2009

ahojte..
no ja maleho nenehavam sameho ked zaplacka,ked si vyzaduje pozornost, to nikdy.. on len zastonka a uz som pri nom.. ajtak nakoniec nic nechcel 😅 ale ked sa pozera na hracky na kolotoc, ci von oknom sleduje strtomy ako sa hybu, tak mu o nebudem kaziť 😀 nemusi byt moja halva stale nad ním 😉 a uz je mi dost tazky.. uz ma asi cez 4kilá, a ja som take tintitko 48kilove.. ved moj priatel 100kilovy ked ho drzi 5minut na rikach vravi ze je tazky tak ja co mam povedat 😅

Siri, to boli mozno zal kvalita su aj takae.. su vlasy od umelych, potom je ze polka ziva a pridane umele, potom su vlas yzive silikonovane, a potom najkvalitnesjie su priridne zive pannenske vlasy, kt sa strihaju dievcatam do 16r, ktore neboli nikdy farbene.. to je ina kvalita.. lepsia a ko ta moja co mam na hlave 😅 a ja si davam také 😉

nikollette
2. apr 2009

Jaaj, sme boli doteraz na slniecko.. maly uz neni zlty, uz len minimalne sa mi zdá. .aj ked ocne bielka ešte ma žlte trocha.. aj teraz sa slnil troska 😉

sirinka
2. apr 2009

nikim ale nezabudni natierat faktor 50 nech sa ti nespali...

nikollette
2. apr 2009

Siri neboj 😉 zato ja som sa ndes spalila.. teraz to na mne vyslo na licach.. som cervena ako rak.. 😅

sirinka
2. apr 2009

niki to fakt??? tak dufam, ze mna nechytilo, lebo seba som veru nenatrela...

nikollette
3. apr 2009

Baby preco mi v pase MK, ukazuje ze Christopherko ma 1 mesaic a 1 tyzden ked ma vyse 6 týždnov??? 😕 😕

mata222
4. apr 2009

ahojte kocky, prosim vas, ked si chcem vybavit epi, musim uz navstevovat poradnu v nemocnici? k svojej lekarke idem az za 2 tyzdne, pytala sa ma, ci chcem epi, ze mi urobi odbery...tak teraz neviem, dokedy budem cakat na vysledky, alebo na vybavenie epi ich netreba. bojim, bojim, ze si to nestihnem vybavit do porodu 🤐

iinuska
4. apr 2009

mata, posledny mesiac by si aj tak mala chodit k lekarovi tam, kde chces rodit. On by ti mal podla mna zobrat aj odbery.

diuska6
4. apr 2009

ahojte. trosku oneskorene pisem , ale 20.3. sa nam narodil syncek Kristian. mal 4430 g a 52 cm. 😀 porod bol dost tazky, ale dalo sa. lekari aj sestricky boli v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre