Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

monchichi22
17. apr 2009

Zaburka,drzim palce nech to mas cim skor za sebou 🙂 Patricia,pred chvilou som volala do Ruzinova,ale nik mi to tam neberie,uz je asi neskoro,tak zavolam v pondelok 🙂 A este raz dakujem 🙂

nellina
17. apr 2009

🙂 Ahojte baby, chcem sa spytat neviete mi poradit ako to je ak by som si chcela v ruzinove zazmluvnit lekara, ide o doktorku fuloppovu..zatial ju poznam len z poradne, je mi velmi sympaticka aj co sa tyka pristupu atd..mali ste ju niekto pri porode? a da sa to vobec ak VAs dotycny doktor nepozna? dakujem pekne 🙂

patricia1971
17. apr 2009

nellina všetko sa dá, hlavne sa musíš dohodnúť s ňou,kedˇ za ňou chodíš 😵 určite ťa neodmietne 😵

nellina
17. apr 2009

Ahoj Patricia, no ved hej, len bola som tam len 3 krat, a neviem ci by na mna nepozerala ako puk, ze co vlastne chcem.. 😒 al

patricia1971
17. apr 2009

nelli to tam baby bežne robia,je to normálne a ten doktor s tým určite nemá problém....veď sa jej opýtaj a uvidíš,že bude súhlasiť...no ona je zato pekná držka,ju je počuť všade,ale viac ju nepoznám,viem,ktorá to je,ale nepoznám nikoho,kto by k nej chodil....ale keď si ju pamätám z nemocky,tak tam dávala do pozoru každého 😀

nellina
17. apr 2009

to fakt? no ved uvidim ci sa niekto ozve kto ju pozna blizsie 😀 aspon dufam ze sa tak vola, vyzorovo posobi celkom sympaticky, vlasi take do blond hore vypnute?

nellina
17. apr 2009

a je taka mladsia cca oklol 35?

zaburka28
17. apr 2009

patricia ... no tak zatial to bol plany poplach ... dokimu som este nevolala - zatial az kym nebu tie bolesti pravidelne a silnejsie tak urcite 🙂 teraz nemam ziadne 🙂
...tiez sa do nemocky dako neponahlam-e - nastastie to mame autom za cca max. 7 min. byvame vo vrakuni
... som si pospala na gauci a trosku naberala sily, kedze noc bola prebdena totalne ☹ ... no ved uvidime co bude tuto noc - alebo vecer ... a aj tak mam byt zajtra rano v ruzinove ak by si to teda maly nakoniec dnes rozmyslel (co pravdupovediac pochybujem) 😀
DAKUJEM ZA PODPORU 🙂. cmuk. budem vas potom informovat...

nikollette
17. apr 2009

ahojte..
Zaburka drž sa 😉 u koho vlastne rodís???
No ja sa mam uz lepsie, ale ATb musim dobrat aby som sa pekne doliečila.. 🙂
baby vy ste nemohli pred porodom pit??? Ja som cely cas mala pit, este aj na porodnom stole.. a este aj po porode som slopala vodu, ako o zivot, a vtedy som uz nemohla, len som to nevedela, a sestricka si to az o pol hodku po porode vsimla.. bo nas tam nehali samych s priatelom, a ten mi satle daval pit, a dobehla sestricka, ze hííí a vy ako to že pijete 😅 😅 😅

nellina, jasne kludne sa da zazmluvnit.. a odkial si inak, ked len 3x si bola v Ruzinove??

zaburka28
17. apr 2009

Nikoll u Dr. Krizka ml. 🙂 fesaka 🙂 ... a skore uplne vyzdravenie ti prajem ♥.

nikollette
17. apr 2009

Zaburka.. diky.. pocuj nebpodoba sa ten Križko na toho sanitara z serialu Ordinacia???
min sme to ru s veve riesili.. a to je Križko, bo ona tusim pisala Krisko mladsi.. zeby tam bol aj Križko, aj kriško?? 😅

caruzo19
18. apr 2009

patricia,to bola dr.kozolkova co ty myslis,nie?

nellina
18. apr 2009

ahoj nikollete, 🙂 ja som z ruzinova, len doteraz som chodila k mojmu gyn.do vrakune, len on uz nechce chodit k porodom atd.. 😒 tak som z toho na nervy a neviem ci si teraz mam nejakeho neznameho zazmluvnit alebo sa nato vykaslat..aj ty si rodila v ruzinove? a mala si svojho doktora?

livika
18. apr 2009

niki,aj ja som stale pila ako o zivot 😀

nikollette
18. apr 2009

neli ani v ruzinove a mala som svojho dokiho, a aj sluzbukonajuceho.. takze som nakoniec mala dvoch.. a boli suuuuper 😀 😀

nellina
18. apr 2009

nikolette, tak to si mala fakt super 🙂 ja este mam ist za mojim dokim tento tyzden a este sa ho na to popytam, tak dufam ze by si to este rozmyslel a predsa bol pri mne 😉 a ty si mu davala tych 7 000 alebo aj nieco navyse?

nikollette
18. apr 2009

Nelli poslal som ti IP 😉

beboo
18. apr 2009

ahoj nellina ja som rodila u dr. Fuloppovej v oktobri 2007 takisto som ju vobec nepoznala lebo som chodila ku svojej gyn. do sukromneho centra a kedze som chcela rodit v Ruzinove moja gynekologicka mi dr. Fuloppovu odporucila, videla som ju prvy raz a hned som si ju zazmluvnila a nelutujem. bola vyborna a chodila za mnou a starala sa o mna aj po porode. mozem ju vrelo odporucat.

patricia1971
19. apr 2009

caruzo nie, myslim dr.Fuloppovu, raz mala poradnu namiesto mojej a dala tam pečiatku,tak podla toho som vedela,že je to ona...a ináč vobec neviem ako dr.Kozolková vzyerá, len viem,že veěa koamošiek k nej chodí a rodilo u nej,ale ja stále neviem,ktorá to je ☹

caruzo19
19. apr 2009

kozolkova je taka blondina dlhovlasa,postarsia mladica 😀 ,neviem ako inac to napisat,taka co vyzera z dialkz na mladicu a ked sa jej prizries blizsie,tak si vsimnes ze uz nema 20.myslela som ze ina taka drzka tam neni 😀

iinuska
19. apr 2009

Ja som bola u dr. fuleppovej na sone, bola velmi mila, vsetko pekne vysvetlila.

patricia1971
19. apr 2009

no tak neviem ktorá je tá dr.Kozolková ☹ .....ale dr.Fullopová je taká s maďarským prízvukom, taká nižšia, mala takú zastrihnutú ofinu, nosila cop, dobrá postava,vek niečo nad 35,a zdá sa mi pekná.....ja si ju pamätám,že tak keď som ležala ešte pred 3 rokmi,tak ju bolo na chodbe dosť počuť,ale zdala sa mi správna, ale tiež taká držka 😵

nikollette
19. apr 2009

Ahojte maminy.. som dens nejkak mrtva.. a to som vstavala okolo 13tej.. boli sme na prechdzake, na zmrzke, a uz by som zase spalaaaa 😵 😵
ako sa mate??? 🙂

vevusiatko
20. apr 2009

Niki aj my sme boli chory...Cela rodina mala crevnu virozu nejaku 😒 😒
Niki ja som rodila u Krizka tak isto ako bude zaburka 😀 Ty si nedas pokoj s tym lekarom z ordinacie hehe

nikollette
20. apr 2009

Veve no nedám 😀 😀 som zvedava ci je to ten ktory nam bol par dni izb lekar 😉

ada21
20. apr 2009

Caute,
prosim vas neviete mi niektora poradit, kde a kedy je v ruzinov. nemocnici predporodna priprava? nemyslim cvicenie, len tie prednasky. A ak viete kolko sa za to plati. A treba sa tam asi aj nahlasit vopred?

vevusiatko
20. apr 2009

Niki nevadi inak chlap ma novy program tak mozno toi video zmensi ...len ked jhemuz sa nechce 😀

nikollette
20. apr 2009

veve noooooooooooo n ech zmenšíííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte ma zvedavosť eprešla 😀 😀
Asi začnem robit gelové nechty 😉 popri materskej, len tak sebe, známym a kamoškám.. uz si nakupujem sadu, aspon budem mat nejaku zalubu, hihi 😅

ada21
21. apr 2009

Prosim vas neviete mi poradit ci sa treba objednat do ruzinova na prednasky pre tehotne? Volala som s pani Dvorskou, ale ona robi nieco ine, a nevedela mi povedat, kam treba volat. Na ich stranke som nasla, ze kazdy prvy pondelok v mesiaci je prednaska s porodnikom. Tam chcem ist, len neviem nikde zistit ci tam musim najprv volat.

bublinka34
21. apr 2009

ahoj Ada, ja som síce na tej prednáške nebola, ale čítala som niečo na dverách, keď som bola na pohovore EPI.. nejaká prednáška je každý prvý pondelok v mesiaci.. mohla by si sa dostať k info cez ústredňu nemocnice prípadne si daj spojiť informácie.. hmm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre