Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

vevusiatko
21. apr 2009

Niki dobry napad nieco aj zarobis 😀 😀 Ty si inak aka akcna 😀 😀 😀

nikollette
21. apr 2009

Veve haha.. 😀 😀 😀 uvdime kolko ma to bude baviť 😅

karin22
21. apr 2009

pre ada21:
prednasky su kazdy pondelok o 13.00 na desiatom poschodi, cyklus zacina kazdy prvy pondelok v mesiaci - najprv je prednaska s porodnikom, potom epi, tretia je starostlivost o novorodenca a stvrta dojcenie, ak si dobre pamatam. zahlasovat sa netreba nikde a je to bezplatne.

karin22
21. apr 2009

baby, ak sa mozem spytat, vy ste kde chodili na predporodnu pripravu? lebo tie prednasky su fakt len ako z rychlika, viete nieco odporucit?

nikollette
21. apr 2009

Nie nechodila a prežila som aj bez predpôrodnej príparvy 😉

miluska.h
21. apr 2009
nikollette
21. apr 2009

Miluska Diveky je super.. mala som tu čest ho zažiť 😉 😉 😉

bublinka34
22. apr 2009

gratulujem Miluška k malému Tomáškovi.. 🙂

tigri
autor
22. apr 2009

vcera som zistila, ze za platene sluzby sa da platit v pokladni aj kartou...som bola prekvapena, necakala som to 😉

MAMINY, ktore teraz rodili...aka je momentalna situacia v Ruzinove? je vela porodov? po kolkych dnoch pustaju pp prirodzenom porode a ked babo nema zltacku?

miluska.h
22. apr 2009

nikollette, bublinka34: dakujem za gratulaciu 🙂

bublinka34
22. apr 2009

tigri my sme mali viac ako komplikovaný pôrod - malá sa nerodila 1.4.09 a pustili nás v nedeľu 5.4.09.. inak musí byť minčo plných 3x24hod od pôrodu v nemocnici - to je vraj minimum.. keď je moc pôrodov a situ v nemocnici je hustá, tak podľa toho púšťajú domov aj po splnení tejto podmienky - jasne, že len vtedy ak je fsio ok..

nikollette
22. apr 2009

ahojte.. dnes sme boli poradni.. krasne priberame mame uz 2mesaice, a 5410g 🙂 porodná vaha bola 3330g..
ale zla sprava, sme stale žltý a zajtra ide maly na krvicku a odbery, kvoli žltacke ☹ ☹ ☹

tigri
autor
22. apr 2009

Bublinka, tak vidim, ze situacia sa nezmenila ani po 2 rokoch....vtedy tiez pustali tak skoro, ja som len rada, lebo ak nie su komplikacie, chcem ist domov co najskor 😉

dula_renka
22. apr 2009

tigri, počítam, že domov pôjdeš skoro 🙂 rodí sa veselo...žeby následky romantických dovoleniek? 😀 😀 😀

nikollette
22. apr 2009

To ja som trčla v Ruzinove 9dní 😒

tigri
autor
23. apr 2009

Renka, nam sa dari na Jadrane, jedna v Slovinsku, druha v Chorvatsku 😉

dzuzu83
23. apr 2009

ahojte kocky...ja sa chcem spytat ci niektora z vas nema skusenosti s doktorom Divekym...???
a inak ja mam termin 7.7, je tu este niekto taky?

nikollette
23. apr 2009

Dzuzu je to super lekar.. mily, ustretový, ludksý prístup... super, super, super 😉 😀

Inak baby som 2 mesiace po porode a stale krvácam 😕 😕 ☹ niekdy slabsie, inokedy trocha viac.. dnes som s tym chela ist ku svojmu gyn. no je chory 😒 už sa zacinam normalne báť.. dufam ze to nebude nič vážne ☹

Dnes sme boli s malym na odberoch.. poslali nas von, z hlavicky mu brali krv.. pocula som ako plackal, normalne aj mne bolo do placu.. a to h o inokedy plakat ani nepocujem... moje majinke... stále je žltučký ☹ ☹

nikollette
23. apr 2009

Som zvedava ake budu zajtra vysledky.. priatel ide pre vysledky okolo 9tej rano.. sa bojim ze nas poslu na transfuziu krvi do nemocky ☹

patricia1971
23. apr 2009

ahojte 🙂

ahoj niki,tak držím palčeky,nech to všetko dobre dopadne,neboj, bude ok 🙂 ...a brucho ťa nebolí???neviem,či sa tak dlho krváca,ale to treba ísť k dokimu,veď aj tak sa hodí po šestonedelí na kontrolu, to si nebola????? 😕

nikollette
23. apr 2009

Este som nebola.. veru.. a dnes aj vcera som cchea ist ale ma dovolenku, ci je chory ci co.. teraz neviem.. mam cakat do pondelka.. neviem co to má byt??? Brucho ma obcas tak pobolí, nie v kuse..
jaaj a ten moj maly, tolko sme zlty, uz som z toho nervózna ☹ 😒

zoldy
24. apr 2009

Niki,kde si?To čo s malým?Napíš mi podrobnosti....

nikollette
24. apr 2009

Ahojte...
Dnes bol priatel pre vysledky maleho, nakolko vcera mu uz urobila pani doktorka odbery, z halvicky 😢 , lebo sa jej zdal stále žltý ☹ a veru.. este má zvýšené hodnoty, tak dala nejaky papier priatelovi, este som nevidela co tam stojí, az okolo 18tej ked dojde domov, a v pondelok sme poslaný na Kramáre ☹ neviem co tam??? Ci si nas tam nehaju, alebo???? Co mysliš??? Dovtedy mu mam davat prevarene MM...
Budeš tam v pondelok??? ani neviem, co a kam... ak si ho tam nehaju, tak aj spolu somnou?? Mozem byt sním??
Co mu budu robit??? vymienať krvicku??? ☹ Alebo.... och moj majinky 😢

zoldy
24. apr 2009

no neviem,závisí to od toho čo je tam napísané.ak bude nahodu ležať,tak by si mohla určite s ním,ale neviem na akom oddelenie.neviem ti blizsie viac povedat,ked neviem čo povedali priatelovi.ja mam v pondelok nočnú,tak sa cez den asi nestretneme,ale keby si ta tam s malym nechali,vecer by som určite dosla kuk.aky mal Bi???

nikollette
24. apr 2009

Takže Bi mal 102...
Dokina ze povedala že hospitalizovať nas tam budu len možno.. ak nie tak co ine mu tam urobia ????

zoldy
24. apr 2009

asi spravia kontrolne odbery,myslím si,že si to overia. možno vás pošlú domov s nejakymi liecikmi a mozno hospitalizuju,ale aky postup liečby zvolia,je na doktorke...a to mate ist na aku ambulanciu?

nikollette
24. apr 2009

Estee neviem n aku.. ked dojde priatel domov, kuknem ten papier, a popytam sa ho co vravela dokina...
juuuj to by bolo lepsie keby nam dali lieciky a mohli by sme epkne domov.. ale asi nam mam pre istotu zbaliť vsak... ale nemal to az take vysoke podla mna.. este teraz ked mu zacnem prevarat tieto tri dni MM, do pondelka, mozno to zase klesne, bodaj by... bo on mal v nemocke v ruzinove ked bol pod lampou vyše 300 bili..
ty si na inom oddelení asi vsak...

zoldy
24. apr 2009

k nam ho nedaju,nie je to zivot ohrozujuci stav...uvidis co povie vecer priatel a daj mi vediet,ja daco pozistujem cez vikend v robote....

nikollette
24. apr 2009

No dobre vecer napisem, co a ako bude ten pondelok...
a na tu neurologiu to platí???

zoldy
24. apr 2009

plati.dufam,ze sa nam zase raz nepomenia sluzby,mala by som tam byt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre