Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

vevusiatko
25. apr 2009

ano a co ta to vyslo a kde to je??? Haha realita je kruta ale ty si peknucka a chuducka to mna by museli celu vyretusovat 😀 😀

zoldy
25. apr 2009

platila som okolo 600 sk,dali mi aj cd,boli v tom 2 najvacsie foto a pät klasickych,aj to je vyrepusovane,ten atelier je v trnave,Ja nie som chuducka,mam 60 kg, ☹ za pät rokov som pribrala 20 kg ☹ ☹ ☹

nikollette
25. apr 2009

Ahoj Veve, mame sa fajn..pondelok drzte palce...
Sirinka tu ide o to ze kebyze na teba kukam aj hodinu nevedla by som o koho ide, taka iná si sa mi zdala 😅 uplné iná ako na foto.. taká kočka.. na fotkách si taka mamickovsky tip, a teraz vreáli taka jednym slovom kočanda 😀 😀
Zoldy peknučká foto velmi 😉 ok dohodneme sana nechtiky hehe.. nebudu zavadat v robotke, pri pacientoch? 😵

vevusiatko
25. apr 2009

zoldy 🙂 nemozme mat vecne 40 kg ja mam 55 ale mne sa to uklada na zlych miestach a cela som zdeformovana. No to je super ale do trnavy by sa mi nechcelo 😀 Inak pri galante niekde je ranc na striebornom jazere bola si tam???

zoldy
25. apr 2009

ja chcem gelove kvoli mojmu problemu,mama mi v porodnici nechty okuzala,lebo som sa skriabala az do krvi a cely zivot sa mi lamu.potrebujem take kratsie,len aby tie nechty boli pekne,nie kvoli dlzke....a mam aj sosovky,tak tam gelace mat dlhe nemozem. ☹

zoldy
25. apr 2009

aj mne sa to uklada kde je to blbe,ale narastli mi prednosti,tak som spokojna a nepotrebujem silikony 😀 😀 nebola som tam,viem kde to je,ale nelaka ma to,chcu napodobnit Western City,ale to sa im nepodari.

Niki.ake mas ceny?

nikollette
25. apr 2009

Zoldy ceny.. normalne 20eur za nove nechty, a 15 dorabka.. pre teba 15eur so vsetkym,a 10dorabka.. ak by si chcela.. na tom nenam skoror ziadny zisk, ale neva 😉

vevusiatko
25. apr 2009

😀 😀 😀 Ja som zase mala velke prsia po porode vyzeram jak zeny v slunce seno 😀 😀 😀 Kozy mam na bruchu a brucho no ved vies kde 😀 😀 😀
My sme tam boli s malou, len ma to tak napadlo kedze si odtial . Ja som mala kamosa z Galanty 😀 taky trulko 😀 😀

zoldy
25. apr 2009

VEVUS:a pacilo sa ti tam?ja som zvyknuta na Western city,chodime tam kazdy rok,tak toto ma nelaka....ako sa volal kamos?
NIKI:jasne ze chcem,aspon na skusku,ja sa bojim,ze mi aj tak dlho nevydrzia,kedze si v robote umyvama a dezinfikujem ruky kazdych pat minut

vevusiatko
25. apr 2009

niki super ceny 🙂 Na svadbu si ta objednavam 😀 😀 😀
zoldy vies co nepacilo .Nic take tam nebolo ale priatelova sestra tam robi takze preto sme tam isli.Co ja viem kone tam boli a to bolo vsetko 😀 😀

vevusiatko
25. apr 2009

a kamarat sa vola david ma aj brata obaja sa podobaju na seba 🙂

zoldy
25. apr 2009

odkial si ty a aj priatel?

nikollette
25. apr 2009

Ok pre vas budem mat stale zlavu 😉
Idem sa kupať, zajtra este napsiem,a zajtra budem musiet nas zablit do nemcoky 😒 ak by sme tam museli ostať ☹ snad to nebude nutné..
tak papa a pekný večer 😵

zoldy
25. apr 2009

aj ja sa lucim,rano skoro vstavam k babenkam do prace.sladke snicky ,zajtra vecer sa ozvem...

vevusiatko
25. apr 2009

ja som z BA .Byvame v Podunajskych Biskupiciach a priatel je z Roznavy

vevusiatko
25. apr 2009

oki bru nocku vaaaaam

nikollette
26. apr 2009

Ajoj Ivi.. no som zvedava co si pozistovala 🙂
Inak ak by si nas tam nehali, co mam zablit.. co si mam brat??Nechcem brat zase kopec zbytocnosti.. Plienky, vlhcene obrusky si mam brat vlastne aj poblecko pre maleho???? i tam davaju?? aby som nesla nabalena jak tank, a zabytocne 😅 alebo cajik, ci UM, keby som nemala dost mliecka mam brat??? Vsetko svoje???
A takisto pre seba, co myslis??? Díky
Dnes sme vstali o 13:30 😅 trochu sme si pospali.. ten nas maly je ako my s priatelom, dokaze tolko spat 😀
Ideme dnes na vyletik troska, na prechadzku, na jazera, na zmrzku, vecer na veceru... troska vypadnuť..
ale vecer tu budem, a prečitam co a ako..
Pekný dník prajeme s Chrisim

a.d.r.i.k.a
26. apr 2009

Ahojte!

Zoldy,super fotka,som nevedela ža si taká mladucha!!! 😉 😀
Kurnik,ja som tu asi najstaršia...korčula...
Nikoll,prečo idete do nemocky??? ☹ Furt ten bilirubín ?Držím vám palčeky,nech je všetko ok...
My sme zase boli na kontrolnom uzv obličiek,pre tú dilatáciu...je to rovnaké.

zoldy
26. apr 2009

Mima, uz ste doma,dnes som volala s babami a povedali,ze si doma,tak som sa potesila,tak sa ozvi... 😀

Niky, ak ta prijmu pojdete na I.detsku kliniku,mate ist na internu ambulanciu,spravia mu odbery aj tam a budu zistovat pricinu tej zltacky.ak vas prjimu,bude to pravdepodobne zatial len na diagnostiku...na liecbu to zatial nevyzera.som sa rozprava s lekarom s interneho

A.d.r.i.k.a, taka mladucha zase nie som ☹

nikollette
26. apr 2009

Zoldy jaaaaj.. takze mu urobia odbery a budem msueit cakat na vysledky z coho ma tu zltcku.. a z coho to moze mat tak dlho nevies???
a co mam zbalit??????????

zoldy
26. apr 2009

z coho to ti neviem,je vela moznosti,na to sa budu snazit prist lekari.mozno aj sono,ja naozaj netusim,naco sa zameraju ☹ Zabal si jednoznacne hygienicke potreby pre seba aj maleho,oblecenie,flasku na cajik a vsetk potrebne veci,ale len tie najnutnejsie,plienky,obrusky

nikollette
26. apr 2009

Ja tam necem zostať ☹ ☹ ☹ co vravel lekar ??? ak si mu vravela ze mal Bili 102?? Jaaaj bodaj by nas tam nenehali.. a aj ja tam zostanem??? A ako to tam je??? Obedy vecere, treba si platit, ci to je zadara aj pre mna, alebo kupovat, alebo ako.. napis please nejake infosky 🙂

zoldy
26. apr 2009

ved to je zatial vo hviezdach.ako je to s obedmi netusim,ale viem ze za hospitalizaciu daco plati,toto pod palcom nemam,kedze mi s tym neprichadzame do kontaktu,ale myslim,ze sa maminy stravuju sami.Lekar povedal,ze by vas nemuseli prijat,pokial nevedia z coho to je. ale zavisi to aj od toho naco bude mat doktorka podozrenie.je to 50 na 50. ☹

vevusiatko
26. apr 2009

Niki neboj drzime palce 🙂
Zoldy ahoj

zoldy
26. apr 2009

ahoj 😀 sexi mamina 😀 😀

vevusiatko
26. apr 2009

dakujem ty najsexi sestricka 😀 😀 😀 Ako sa mi mas? Dnes si uz bola v robote co??? Ja by som mala este upratovat ale sa mi ako vzdy nechce 😒 😒 😒

zoldy
26. apr 2009

😀 😀 😀 som unavena,nato ze bol vikend bolo dost roboty.ja este zajtra odrobim nocnu a potom vytuzene volno.ale 1.5 mam skusku,tak sa budem ucit ☹

vevusiatko
26. apr 2009

chudatko na prveho maja 😀 😀 Tak drzim palce

zoldy
26. apr 2009

dakujem a 4.dalsiu,tak sa moc tesim,chcea som ist na majales,ale asi urcite nepojdem ☹

vevusiatko
26. apr 2009

aku skolu si to robis??? A kde??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre