Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

zoldy
26. apr 2009

vs sv.alzbety v BA,osetrovatelstvo

vevusiatko
26. apr 2009

tam je aj ta socialna praca nie ? 🙂 Som na to chcela ist potom ma to omrzelo 😀 😀

nikollette
26. apr 2009

Jeeejda ja sa tak bojim co nam zajtra povedia... ☹
za hospi sa platí, len aby som vedela.. uz mam zabalené veci, aj pre seba aj pre maleho.. to aj take ze sprchovy gel pre maleho, cajik, UM, atd,atd???
ahoj veve.. nejaka som smutná, velmi nechcem aby sme tam museli zostať..

zoldy
26. apr 2009

niki,UM myslim,ze netreba,dopadne to dobre uvidis 🙂
vevus,je tam aj sp...

nikollette
26. apr 2009

A kedy mas sluzbu?? 🙂

zoldy
26. apr 2009

zajtra nocnu a potom asi az v sobotu,tak teraz vas nesmu hospitalizovat...ale ved vas ani nebudu hospitalizovat 😀

nikollette
26. apr 2009

jejdaaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ este aj v tomot máme smolu ☹ ☹ len zajtra nocnu a potom tam nebudes ,keby nas hospi... hm aká škoda 😔

zoldy
26. apr 2009

ale ak vas nahodou hospi,napises mi a ja dojdem aspon kuk 😉 neboj

vevusiatko
26. apr 2009

Niki neboj:Ber to tak ze aspon malemu pomozua uz bude len dobre ale ja tiez verim tomu ze vas poslu domov 🙂
Som sa namotala a robim si testy na facebooku ...

nikollette
26. apr 2009

snád to ale nebude nitné.. no zajtra uvodime.. no tak zajra na pol osmu tam ame ist.. kam presne??? a co ma povedat alebo za kym ist, ake cislo dverí...???? 😕

zoldy
26. apr 2009

pojdes do detskej na vratnici sa opytas tej pani a ona ti to vysvetli,poliklinika ma iba styri poschodia,tak sa tam urcite nestratis.a keby daco tak das vediet.povedz ze chces ist na internu ambuĺanciu

nikollette
26. apr 2009

a tam sa potom caka alebo ako??? Volaju dnu, ci pytaju najprv karticky??? To je taka ambulancia kde posleiaju roznych ludi obvodny lekari??? sORYY za otazky,ale moc sa v takychto veciach nevyznam 😅 😨

zoldy
26. apr 2009

je to typicka ambulancia,karticky,cakanie,detsky plac a nezabudni si velku davku trpezlivosti,velmi velku ☹

nikollette
26. apr 2009

to vaaaaazne 😕 😕 😕 😕 a od kolkej ordinuju??? a ake doktorky ci stesricky tam zvyknu byt?? Mile, ci ani nie ☹

zoldy
26. apr 2009

su tam az do poobedia.personal by mak byt mily ,ale zavisia od toho ako sa vyspia...neboj,keby daco,daj vediet...idem uz haji,nevidim,bolia ma kukadla.dobru a pokojnu noc ti prajem

nikollette
26. apr 2009

aj tebe a mysli na nás zajtra... pa

nikollette
26. apr 2009

Inak co je s Patkou... uz tu davno nebola..
idem aj ja hajat... tak dobru noc mamicky 😵

mima77
26. apr 2009

zoldy - vdaka velmi za tu tvoju navstevu a podporu! velmi mi to pomohlo! bolo to tam o drzku, aj ked sa vsetci velmi snazili, podmienky pre matky su tam proste otrasne! ☹ az teraz som sa sem dostala, lebo som sa nevedela dospat! ved tyzden spat v kresle a to len 2 hod. za noc, tak to skoli aj kona! 😎 no ale hlavne ze uz je vsetko ako-tak v poriadku... maly mal Rota virus a teraz nemoze mlieko, tak mu davam take to nahradne bez laktozy, ryzovu kasu, jablka a tak... zacal pekne papat, len pit ani za svet tak robim brutalitu - tlaci to do neho striekackou po 20 ml. kazde 3-4 hodiny! srdce mi drasa ked to robim, ale musim, nechcem sa tam znova vratit na infuzky ani nahodou! zajtra ideme k nasej obvodacke, tak som zvedava co povie! snad je to uz OK ale som zvedava dokedy nemube moct to mlieko?! inak sestricky, aj lekari tam boli velmi fajn! to sa ani len porovnat neda s Ruzinovom!! skoda len ze tam nemaju inak poriesene to ubytko pre matky - izba sidce zvlast je, ale co z toho ked tam nemozes ist spat - ked maly teplotoval a vracal a tak... nechcela som ho tam nechat sameho a sestricky pridu skontrolovat tak kazde 3 hodky...

patricia1971
27. apr 2009

ahojte 🙂

ahoj Niki,som tu,len nejako nestíham,aj teraz mi tu malá behá a ja rýchlo čítam 🙂

zoldy konečne si dala foto, no si kočka 🙂 🙂 🙂
niki a tie nehty vieš robiť, máš kurz??? držím plačeky s malým,aby vám to dobre dopadlo 😵
adrika najstaršia som tu ja!!!!!!

nikollette
27. apr 2009

ahojte, no sme doma... 🙂 zase mu brali krv z halvičky ☹ a neslo mu to dobre, tak pichali vaickrat ☹ ale bol statocny, aj sestricky povedali,. ze on to super znasal.. vsak je dobrucky anjelik.. ze krvyn obraz ma slabsi, cize je anemický ☹ dali nam cierne uhlie, a este dva lieciky, co mausime papať, tak u´vidime.. zajtra mam volať pre vysledky z dnesnej krvicky.. tak ucidime.. a potom kontrola, este neviem kedy..
Patka kurz mam taky od kamosky, ona robi kurzy a ja som mala taky rychlokurz zadara 😉
Mima vy ste lezali v Ruzinove?? Ako to tam je pre mamicky?? Platia si hospitalizaciu, starva sa kupuje, alebo je, atd, atd.. budem vdacna za info.. 😉 a na izbe ste kolke boli??

zoldy
27. apr 2009

super,som ti vravela,ze to dopadne dobre. 😀 a co ti tam hovorili?Mima lezala u nas na II:detskej,vsak ti porozprava...

patricia1971
27. apr 2009

ahoj niki,tak super,no neboj,malý sa z toho dostane 😵 on je fakt zlatý,tak ver tomu,že všetko bude super 😵
a už si tie nechty aj robila???? ja som tiež nad tým rozmýšľala,že si ich budem robiť sama,ale neviem,no keď si mám to všetko pokúpiť,či sa mi to vôbec oplatí.....niki, máš aj tú lampu?a koľko stojí??

niki a nemocka je bleee,ja som teda bola s tou staršou na chirurgii...všetko siplatíš,ja som mala teda šťastie,mali volné,tak som platila len 250skk za deň, strava v bufete,ale ja mám šťastie,moji rodiačia bývajú na Kramároch,tak mamina mi varila a nosila,takže som papala dobrú mňamku 😵

nikollette
27. apr 2009

No dosli sme tam, sestricky dosť milučké, mladsie, pani doktorka v pohode... no vravela ze podla vysledkov je anemický ☹ na vyzor este zlty, sestricky ho tam volali že čínanko... ale ze neni to take vysoke aby isiel na fototerapiu... predpisala mi piydoxin, a folicum, a este sme mali kupit cienre uhlie carbosorb.. naco su tie dva lieciky,?? Uhlie je na vyplavovanie žltacky, a ostatne dva liečiky??? brali mu krv z hlavicky.. a dost dlho ho tam trápili, bo ževraj to nešlo, bo mal zhustenu krvicku, kvoli tej žlatcke ze t žlatackove deticky mavaju.. tak ho pichali aj 2 či 3 krát ☹ Zajtra o 9tej mam volat kvoli vysledkom.. tak som zvedvaa.. a 48hod, prevárať materske mlieko... a potom na kontrolu este neviem kedy...a ked to este aj potom bude zlé, tak neviem ☹

vevusiatko
27. apr 2009

Niki bude dobre drzime ti s krpatou palce 🙂

nikollette
27. apr 2009

Veve diky 🙂
Patla hej robievam uz nechty znamy, kamoskam, ale uz aj cudzim som robila..
Hej mam aj tu lampu, a uplne vsetko co k tomu treba, gely, laky, glitreb, gilotinu, pilniky, kopec,kopec, vybavy 😀 aspon si robim aj sebe ake sa mi pácia 😉
Ako to ze mali volne, tak si platila len 250sk?? Ked neni volne tak kolko platis, alebo ako to je??

zoldy
27. apr 2009

vsetky tie lieky su aj na zltacku,davali mu ich aj v ruzinove...ked bol pod lampou,cierne uhlie je hnus,tak uvidis,ci to bude papat

monchichi22
27. apr 2009

Caute maminy,chcem sa vas spytat ako to je s tym zazmluvnovanim lekara...ja mam taku predstavu ze ked mam termin porodu 13.6 a ked by som do 11.6 neporodila ci mozem byt 12.6.hospitalizovana a 13.6.mi porod vyvolaju.... Asi to bude zalezat aj od porodnika...Som prvorodicka,bojim sa toho prenasania...

nikollette
27. apr 2009

chudatko mjinke on papal aj to uhlie 😖 taky je dobrucky.. cucal to z falsky.. tam som mu to rozpustila, do 50ml prevarenej vodicky a on to vypil.. aj ked ku koncu uz tazsie, nechcel, som mu to tak nasilu davala, ale vypil.. no o dve min,.nieco aj vygrckal 😕
a neiktory liek neni na anemiu??? Bo to tam najma spaominala pani doktorka, ani nie ti zltacku, skor to ze je anemicky ☹

zoldy
27. apr 2009

pokial sa nemylim a asi sa nemylim ac.folicum je na chudokrost.... 😉

nikollette
27. apr 2009

díky 😉
idem odpocivat kym drobcek dobrucky hajinká...
este prídem.. a keby nie.. zajtra dam vediet vysledky.. drzte palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre