Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

zoldy
5. máj 2009

Patricia,pozerala som si tvoje foto a poviem ti,mne by uplne stacilo,keby som po troch detoch vyzerala tak prefektne ako ty 🙂 🙂 mas krasnu rodinku... 🙂

nikollette
5. máj 2009

Ale prestan.. mne frajer stale hovorí nech priberem,,, ze som jak anorekticka ☹ ☹ ☹ aj ked ja si tak nepripadám 😀 😀 no ak sa ti cche a ak mas volu takl vyskusaj teda dietku, aj ked neviem z čoho chceš este chudnúť 😅 tak ale drzim palce, nech vydrzis co najdlshie... aj ked drzta dietu je dobre tazke podla mna 😎

zoldy
5. máj 2009

ja len tak trosicku,ja nechcem byt uplne chuda,len mam pekne veci a nevpracem sa do nich,tak aspon tych 5-6 kg a budem spokojna...ja som sa ako stihlulilinka necitila dobre...

nikollette
5. máj 2009

A kolko vazis??? Ak to niie je tajne??? 🙂

zoldy
5. máj 2009

naposledy som mala 62,asi tak pred mesiacom ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nikollette
5. máj 2009

Jeeeeejda a to je tak vela podla teba???? Cosi.. vela by to bolo ak by si merala 140cm, co pochybujem ze tolko merias 😅 😅 😀

livika
5. máj 2009

Caute!!!
Zoldy,vsak si bola jak prutok,co blaznis 😕 😕 😕

zoldy
5. máj 2009

livi,ale to bolo tak davno.... ☹ teraz som za hrst prutikov... 😀 😀 😀

nikollette
5. máj 2009

Zoldy ze hrst prutikov.. tak komicky pises, musim sa smiať 😀 😀

zoldy
5. máj 2009

😀 😀 😀

livika
5. máj 2009

😀 😀 😀

livika
5. máj 2009

-prave som objednala malej kopu kniziek na dobru noc,nejak to u nas zacalo zaberat 😅

patricia1971
6. máj 2009

zoldy ďakujem 🙂 ale doteraz som mala po malej 81kg, normálne mávam tak okolo 68 až 70,tak chcem ísť na takú váhu,no ešte tých 5 kg dole a bude to ok....ale v mojom veku to už ide ťažšie dole 😢 ....takže uteba by to nemal byť problém 😵

zoldy
6. máj 2009

akoze v tvojom veku?ved ty podla vyzoru mozes byt tak o 5 rokov starsia odomna 😀 😀 😀

patricia1971
6. máj 2009

jeeej zoldy 🙂 ty máš 33????? ja budem mať v novembri 38 ☹ ale sranda musí byť 😵 ja sa cítim na 25, toľko môžeš mať ty, že? možno aj menej 😵

zoldy
6. máj 2009

tento rok to bude 25 🙂

vevusiatko
6. máj 2009

Ahojte. Zoldy sexica nechudni. Patka mozem ta poprosti ci by si aj mne neposlala tu dietu, ja by som vyskusala ale pochybujem, ze vydrzim. Ja sa aj v lete budem vyhovarat v plavkach na to ze som po porode 😀 😀 😀 😀

zoldy
6. máj 2009

vevus,to mas jaku dobru vyhovorku?aj ja raz taku pouzijem... 😀

patricia1971
6. máj 2009

vevus ahoj, mas to poslane....a myslim ze nemusis chudnut 😵

vevusiatko
6. máj 2009

😀 vidis zoldy ake vyhody to ma 🙂 Minule leto som zase tehotna bola takze super 😀 😀
Patka dakujem ta dieta vyzera dobre . Asi ju skusim ale az od pondelka lebo na vikend ideme na oravu a mame objednanu polpenziu tam zase prezerem 😀 😀 😀
Zoldy tiez kavu nahradim cajikom :_)

patricia1971
6. máj 2009

baby ináč ja som pri tej diete každé ráno jedla ten celozrnný rohlík,to som porušovala,ale ja by som umrela od hladu....a kilá išli dole 🙂 no veď aj ja idem na to od pondelka a tie 2 týždne sa dajú vydržať,no ale hlavne potom si treba trošku upraviť stravovanie a nie sa prežierať,ale mne sa dosť stiahol žalúdok....ja už ani po 16 hod.nejem,nejako tak sa mi to upravilo 🙂ale veď si ešte napíšeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

niki ty máš výhodu,ty tintitko jedno,jak ti závidím 😉 😉 😉 😉 😉

vevusiatko
6. máj 2009

Patka ved to je jasne, ja sa inak radsej ani nevazim ja le vidim na sebe teraz ze som rpibrala no od pondelka aj cvicit budem 😀

patricia1971
6. máj 2009

jeeeej cvičiť by som mala aj ja,ale to sa mi vôbec nechce......mňa utešuje to, že mám pekné brucho po 3 deťoch a že mám väčší zadok a stehná som si zvykla,ale mala by som aspon hodiť nejaký bicykel alebo korčule,ale ja ani nemám kedy 😵

vevusiatko
6. máj 2009

Ja chcem najviac brucho schudnut , podla mna ma par brusakov vecer nezabije 😀 😀 😀

zoldy
6. máj 2009

vevus,kam chodite na oravu?ja to tam milujem,aj mi sa tam o mesiac chystáme...
cvicit som aj ja uz trosicku zacala,ale je to katastrofa...
To akoze vsetky tri zaciname od pondelka dietovat???

patricia1971
6. máj 2009

jasné zoldy,od pondelka začíname a budeme sa podporovať 😵

zoldy
6. máj 2009

tak to som zvedava,ktora viacej da dole...

bublinka34
6. máj 2009

🙂 čítam, čítam a najradšej by som sa k vám pripojila v tých dietách..
..mne ale zatiaľ zakazujú pre ten pôrod a zároveň vraj cvičenie nejako ovplyvňuje mliečko a keďže kojíme tak nič z toho.. 😒
s kamoškou sme pred polrokom otvorili fitko vyslovene len a len pre ženy s tým, že je tam možnosť prísť aj s deťmi akéhokoľvek veku..
od tohoto pondelka som začala doobeda chodiť aj ja (na parťáčku je toho poobede viac než dosť 😉 ) na 2 hodinky aj so Simonkou (ona si vtedy drieme v kočíku.. 🙂), aby mohli baby cvičiť aj v doobedných hodinách..
..poviem pravdu, že mám čo robiť aby som sa nepridala.. nemám pocit nadváhy len všetko je také mäkké, mľandravé, bruško neforemné a tak.. no budem musieť vydržať..
..nemáte aj vy teraz podstatne viac chuť na sladké? ja všeobecne sladké moc nejem a ani cez tehotenstvo som také chute nemala, no teraz!.. sakra! 😖

zoldy
6. máj 2009

bublinka a kde je to fitko????

patricia1971
6. máj 2009

ahoj bublinka, tak ja som celé tehotenstvo a celé skoro 10 mesačné kojenie tlačila do seba sladké...nikdy som nebola na sladké,ale toto obdobie bolo horor.....no a prestala som kojiť a šup dieta a žiadne sladkosti,ale už mi to ani nechýba,takže sa neboj,to sa napraví 😵

a fitko máte asi v TT,že???? My tade chodíme cez víkend,svokrovci bývajú v Jablonici pred Senicou,tak chodíme cez TT,ale do fitka tam asi nebudem chodiť,je to daleko ☹škoda ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre