Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

zoldy
7. máj 2009

mkg:dakujem 😀

mkg
7. máj 2009

Nedakuj, to ja dakujem... 😝

lenka85
7. máj 2009

nikollette dakujem.... Ale podla mna si spravila spravne ze si ich trosku oblafla, aspon si sa netrapila 😀 Dufam, ze aj mne to tak pomoze, spolieham na to..

zoldy
7. máj 2009

mkg,trosku sa mi pripomen...

byggyt
8. máj 2009

Ahojte, chystá sa niektorá z vás do Ružinovskej pôrodnice okolo Vianoc?

lenka85
8. máj 2009

byggyt mas termin v decembri? Ja som tak mala dcerku, ale narodila sa nakoniec az 2.1.2008 a teraz v septembri 2009 sa "chystam" rodit znouv 😀 😀 😀 Chcem v Ruzinove, mam to najblizsie, ale hlavne kvoli epi, vraj su tam najlepsi, preto tu otravujem baby nech mi co to porozpravaju...

netmona
8. máj 2009

lenka,,,len otravuj,,vela sa dozvieš,,aj ja v Ružinove,, a bola som spokojná,,museli mi robiť cisarák,,,a ležala som v izbe oproti sestričkám kde maju pult,,tak mi vadil ten fon čo vyzvánal 🙂 ...ale doma som si pospala potom konečne 😅 trochu

iinuska
8. máj 2009

Ahojte, ja som rodila 2 krat v Ruzinove, bola som velmi spokojna. Personal velmi mili, ochotni.

netmona
8. máj 2009

iinuska ,,,,aj ja sa pridávam,,boli ochotní

lenka85
8. máj 2009

baby to veeelmi rada pocujem, ze ste boli spokojne... Dufam, ze aj ja budem, ale hlavne dufam, ze budem mat oooovela menej bolestivy a kratsi porod.. Dufam, ze ta epi je dobra, uz spolieham len na to...

byggyt
8. máj 2009

lenka85- ja som tam rodila v 95om a sondujem čo sa zmenilo, dúfam že veľa.27.12.2009 si to idem zopakovať.

jona74
8. máj 2009

Ahojte akosi som sem zabludila smiem?Aj ja som rodila v Ruzinove a ak by som mala opat znovu by som si ho vybrala 😅 .Manzel ma priviezol v noci o 01.00 a maly Tomas sa narodil az na druhy den o 11.30 za pritomnosti tatina a super personalu.Vsetci boli faj naozaj aj ked som uz nevladala tlacit tak mi sestricky pomahali drzali ma za ruky aj pobyt v nemocnici sa dal zvladnut nebola som na nadstandartde ale nabanujem.Ved 4 dni ubehli ako voda akurat jedine - bolo malo WC a sprch na tolko pacientiek 😢 Ale aj to sa dalo zniest.Ved tie nase uzlicky nam mamam vsetko nepohodlie vynahradia no nie 😵 Takze ja odporucam Ruzinov 😝

byggyt
9. máj 2009

jona74- ja nemám z Ružinova vyslovene negatívnu skúsenosť, ale ani pozitívnu ja som taký neutrál. Na šestonedelie nadávať nemôžem, síce sestričky si nás moc nevšímali a čo sa týka detských sestier ráno mi priniesli dcéru hodili mi ju na postel a staraj sa.Keby nebolo spoluležiacej tak by som ju nevedela ani prebaliť.Ale mali tam vtedy dosť frmol, tak neviem. Niekto nadáva , niekto chvály je to každého subjektívny názor.

lenka85
9. máj 2009

no byggyt mozno je to aj preto,ze je to uz peknych par rokov dozadu... Teda dufajme... Jona a porod bol aky? Si spokojna s lekarmi?

zabka1003
10. máj 2009

Ahojte baby,
ja som zase dočítala rýchlo, tak vám prajem úspešné chudnutie, mne sa podarilo dať dolu 5 kg 😉
A za rok kojenia som ešte pribrala, tak na to by som sa asi tiež nespoliehala 🙂

Niki a čo malý ako žltačka? a ako ste dopadli na neurológii?

Ja tiež odporúčam Ružinov, aj ked mám nejaké výhrady, asi by som tam išla znovu..ale so zazmluvneným lekárom..

Peknú nedeľu všetkým 🙂

lenka85
10. máj 2009

a koho odporucate? Ja som zatial videla Ruzinov len z dialky, absolutne netusim kto tam je a kto je dobry a kto zly...

dzuzu83
11. máj 2009

AHOJTE KOCKY...

TERAZ SOM CITALA ZE SA TU BAVI O NEJAKEJ DIETE...AK MOZETE POSLITE JU AJ MNE...AJ KED S NOU ZACNEM AZ NESKOR, BO MALINKEHO MAM ESTE V BRUSKU...TERMIN MAME 7.7 ZATIAL...JE TU ESTE NIEKTO TAKY??? A A 😅
AJ JA SOM SA ROZHODLA PRE RUZINOV...ALE MAM Z TOHO VSETKEHO STRACH... 🙄

A ROZHODLA SOM SA PRE MUDR. DIVEKYHO...MATE S NIM NIEKTO SKUSENOSTI???

DIKY A DRZTE SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

😀

vevusiatko
11. máj 2009

Baby co dieta ja som na nu zabudla dnes som sa najedla . Sice som jedla len raz 😀 😀 😀

miluska.h
11. máj 2009

dzuzu: dobre si sa rozhodla 🙂 ja som rodila u Dr. Divekyho a mozem povedat, ze som maximalne spokojna. Je to velmi dobry odbornik s mimoriadne ludskym a milym pristupom. rodila som u neho cisarskym pred necelym mesiacom. ma dost vela pacientiek a v poradni treba u neho cakat aj dve tri hodiny. takze ti ho vrelo odporucam 🙂

patricia1971
11. máj 2009

ahojte baby 😵

vevu ja nediétujem, lebo už 12 dní ma bolí hlava,mávam aj migrény,musím ísť na neurologiu,tak keby som ešte aj nejedla,tak by ma vystrelo...ale keď mi bude lepšie,určite začnem 😵 😵 😵

byggyt
11. máj 2009

dzuzu- určite si sa rozhodla veľmi dobre, Mudr. Diveky je naozaj dobrý odborník a je hlavne veľmi milý. Dve moje kamarátky u neho rodili a sú maximálne spokojné. Preto som si ho vybrala aj ja.

miluska.h- ešte dobre že si napísala o tom dlhom čakaní v poradni, ja idem na prvú koncom mája tak sa na to psychicky pripravím, ale keď prídem skoro ráno tak by to malo byť v poho. Alebo treba kempovať pred ordináciou už deň dopredu? 😀

zoldy
11. máj 2009

tak ja uz dietujem,na veceru som nemala,to co je na rozpise,ale iba polku karelabu,lebo uz nevidim od unavy a hladu,teraz som prisla z roboty...dnes sme dostaly zakusky a odolala som,ale poviem vam ,je to poriadne sebazapieranie...zajtra mam nocnu,tak uvidim...ci vydrzim

miluska.h
11. máj 2009

byggyt ja som chodila tak na deviatu. islo by to celkom rychlo, keby doktor nemusel meskat alebo vybiehat do porodnice. ale oplati sa na neho cakat aj cely den, lebo on je naozaj super 🙂

patricia1971
12. máj 2009

zoldy tak sa drž!!!!! zvládneš to,ja sa na budúci pondelok pridám!!!! 😵 😵 😵 musím,lebo dcéra má 31.5. prvé sväté prímanie a musím byť chudšia do šiat 😵 😵 😵

zoldy
12. máj 2009

pati,dakujem...som hladna ako vlk...idem si dat tie"chutne a vydatne" ranajky....neznasam kavu...ale vcera mi z nej bolo tak zle,ze som cely den vobec nebola hladna 😀

patricia1971
12. máj 2009

zoldy veď to je na tom to,že po tej káve ani hlad necítiš....ja mám rada kávu s mliečkom, tá čistá mi nechutí,ale tiež som po nej najedená....a ja som si raňajsky vychutnávala,kúpila som si takú celozrnnú žemľu a ako som ju ale do seba tlačila 😵

zoldy
12. máj 2009

ale ja kavu vobec nelubim,sa mi hnusi a asi preto to ma u mna lepsi efekt...ja som si upiekla grahamovu malu bagetku,ta bola vyborna a uz sa tesim na obed...ako si chystas ten steak???

vevusiatko
12. máj 2009

Ahojte tak my doma mame len same nedietne veci takze najskor musim ist dnes nakupit a zajtra zacnem. Zoldy drzim palce 🙂

zoldy
12. máj 2009

tak ti drzim palce,aby si to lepsie znasala ako ja... 😉 do akeho penzionu idete na tu oravu???

patricia1971
12. máj 2009

zoldy ja si robím kuracie prsíčko,tak ho osmahnem na olivovom oleji,alebo si ho nakrájam na kúsky,a tak osmahnem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre