Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

kozicka
1. jún 2009

Ahojte baby
a ako je to s cistotou a pohodlim na weckach a v sprchach? Pod pohodlim mam na mysli ci tam nie je malo weciek na vela zien a podobne, nie ze dostanem klistir a budem tam musiet cakat kym sa wecko uvolni a podobne.. 😀
Bola som v Ruzinovskej nemocnici na navsteve a pri odchode som sa stavila na WC na prizemi pri centralnom prijme, no taky hnus ste este nevideli, tie wecka snad neboli este nikdy umyte.

nikollette
1. jún 2009

KOzicka v ruzinove ani nerobia klystir.. aspon mne,a ni spolubyvajucim, ani ostatnym babam tam nerobili.. davaju sa cipky... a ked ti daju cipok pred porodom ides na wc, pri porodnici, to nema nic spolocne s Wckami na oddeleni sestonedelia kde budes ked uz porodis..
A ci budes cakat to sa uvidi, podla toho kolko cakateliek bude prave rodit, vies.. ja ked som rodila nebol tam nik iny.. mala som cele oddelenie pre seba... mhohol sa mi kazdy venovat a wc a sprcha boli tiez stale volne nastastie 😉

sirinka
1. jún 2009

kozicka sprchy su tam dve, jedna na cakacke a jedna spojena s wc...wc je iba jedno, vacsinou cakat netreba...ako pise niki davaju iba cipky nastastie...
ale veru som tam zazila, ze tam niektora mamicka nestihla ci netrafila...a dost dlho to trvalo, kym sa niekto nasiel a wc umyl...no co uz.

a.d.r.i.k.a
1. jún 2009

"ale veru som tam zazila, ze tam niektora mamicka nestihla ci netrafila"....sirinka,tomu sa povie "pruuuser" 😀 😀 😀

kozicka
1. jún 2009

ahojte, dakujem za odpovede, momentalne sa totiz rozhodujem do ktorej nemocnice pojdem rodit, na Antolskej je to podla mna s tymi weckami lepsie, ale odradza ma, ze tam byva hrozne vela porodov, kazda chce ist z nejakeho dovodu rodit na Antolsku a potom tam lekari nestihaju.
Mate niektora skusenosti s MUDr. Divekym? Citala som tu, ze je mily, ale mala s nim uz niektora aj komplikovany porod? Lebo to ze je mily je jedna vec, ale ako zvlada komplikacie je vec druha. Tiez som tu citala skusenosti, ze neprisiel k porodu nacas alebo vobec, aj ked bol zazmluvneny a nedalo sa mu dovolat.

lindush
1. jún 2009

ahojte mamicky a buduce mamicky 🙂

kozicka,mna by zaujimalo presne to,co teba,tiez idem rodit v Ruzinove a rozhodujem sa medzi Mudr.Divekym a Kriskom ml.,tak by som bola rada,keby ti niektora mamina napisala svoje postrehy ci uz na jedneho doktora alebo druheho...
Moja svagrina rodila u Divekyho a nevie si ho vynachvalit,ale tu na MK som tiez citala odkazy od bab,ze mal v noci vypnuty tel a dosiel az rano po porode,tak neviem,co si mam mysliet...

dakujem za kazde info.
pekny vecer 🙂

miluska.h
1. jún 2009

kozicka, lindush: ja som rodila u Dr. Divekyho cisarskym. Podla mna je to skvely doktor s obrovskymi skusenostami. Ja a moj manzel sme mu telefonovali viac krat a vzdy zdvihol. Ak nemohol, napriklad ked vysetroval, tak to zdvihla sestricka.

zoldy
2. jún 2009

ahojte maminky,ako sa vam dari???deturence posluchaju????

a.d.r.i.k.a
2. jún 2009

kozicka ,lindush : ja som u Divékyho síce nerodila,ale istý čas som ku nemu chodila do amb.,a myslím že je to výborný lekár, odborník,má skúsenosti...vždy vysvetlil,poradil...a je veľmi príjemný ako človek...
Aj teraz pri 2.porode som ho parkrát zažila na vizite,a bol milý...ako jediný z lekárov sa "unúval" vysvetliť mi ( menšia kompl.s odluč.placenty...)
Takže ja jednoznačne odporúčam!!! 🙂

livika
2. jún 2009

Ahojte!!!
kozicka,nas v ten den rodilo 13,takze sa veru aj cakalo 😒 😒
Niektore baby museli utekali na oddelenie 😠 😠 ,ale inak v pohode 😉 😉

vevusiatko
2. jún 2009

Ahojte baby , zoldy posluchaju 😀 😀 😀

nikollette
2. jún 2009

Ahojte..
Zoldy poslúcha veru veru,. dobručký anjelik je Chrisstopherko 😉

A čo sa týka Divekyho, sice som u neho nerodila, ale vysetroval ma, a kontroloval, kym tam nebol moj doki, (moj doki ho tym poveril kym tam nemohol byť) a bol velmi mily, prijemny, a pri vysetrovani jemny 😀
O vsetkom sa somnou rozpraval, este aj s mojou mamou, a to sme ho nemali zazmluvneneho, to som mala ineho lekara... vravim je super.. a podla mna aj vyborny lekár! Zazila som ho tam ked som tam bola na cakacke, ked osm sa prechadzala ako tam mali odrodit jednu mamincku, no nastali komplikcie tak rychlo nasdil cisarsky a za par minut to bolo, este aj to babo som videla ako brali, hihi 🙂
Divekyho by som si urcite zazmluvnila!!!!!!!

Livika 13 zien.. coooo.. no tak to verim ze sa tam aj cakalo.. och asi by ma porazilo.. ja som rada ze ked som ja rodila cely vecer bol klud, aj celu noc, tak sa mi kazdy venoval, fakt spokojnost, este aj sestricky a asisitntky vraveli ze aka pokojna noc iba jedna rodička (ja) 😉

sirinka
2. jún 2009

my sme boli na poradni, zltacka je uz fuc a pribrala 360g za dva tyzdne 🙂

kozicka
2. jún 2009

ahojte,
dakujem ze ste mi pomohli sa rozhodnut, pojdem k Divekymu, rodil aj moju sestru a tiez bola spokojna, aj ked to bolo davno pradavno 🙂 ...
Aj ked dnes som bola na ultrazvuku a povedali mi, ze babo je otocene hlavickou nahor a uz sa asi neotoci, lebo ma tam malo plodovej vody a malo miesta, takze asi cisarsky, no neviem, uz som si dnes aj poplakala ze nebudem rodit normalne. Viem totiz co je to mat rez na bruchu, mala som uz tu cest ked ma operovali a ta bolest po prebrati z narkozy - no nic moc. Tusim napisem babam niekde na konikovi kde rozoberaju ci sa neda cisarsky zaplatit ako nadstandard aj ked ho nie je treba, nech neblbnu, lebo tie co musia ist cisarskym by radsej rodili normalne (vzdy chces to co nemozes mat).
Ale Ruzinov to isti, stretneme sa tam....

kvacinka
2. jún 2009

AHOJTE všetky 🙂

Prosím vás o nejaké podrobnejšie vysvetlenie - opísanie ako to prebieha alebo aký je postup keď si chcem ísť obhliadnuť pôrodnicu v Ružinove. Ako mám postupovať s kým sa s kontaktovať a tak. Teraz som v 30 tt, už môžem začať pozerať pôrodnice?

Ďakujem za rady 🙂

lindush
2. jún 2009

ahojte babulky,

dakujem aj ja za reakcie,zazmluvnim si teda Divekyho alebo Krizka ml.,zalezi,ktory bude k dispozicii v mojom termine porodu.

kozicka,to ma mrzi 😢 ja by som tiez chcela rodit normalne,tak snad sa nic neskomplikuje 😒

krasny vecer 😉

patricia1971
3. jún 2009

ahojte všetky 🙂

kozicka neboj, moja malá sa otočila dole hlavou až okolo 36tt,musela som stále ležať a spávať len na jednom boku,takže nech ti doki povie,na ktorom boku máš spávať a uvidíš,že to pôjde.....u mňa tiež hrozili cisárskym,že ked sa neotočí no a ledva som to stihla porodiť,ani epidurál mi nestihli pichnúť,také to bolo rýchle a bezproblémové 😵 takže neboj, všetko bude ok 😵

niki ahoj, pozrela som foto,malá Chris je zlatunký, a aký je už veľký,ved nedávno si rodila 😵

vevu a u teba ako???na dietu si sa dala??? ja áno,ale po týždni som to vzadala,kvoli migréne 😵

sirinka pekné foto,baby sú zlaté 😵

zoldy ahoj,ako sa dari? 😵

vevusiatko
3. jún 2009

patricia 😀 😀 😀 Dala som sa na dietu ale vydrzala som den 😀 😀 Nemam na to ale poslednou dobou som schudla nestiham jest

bublinka34
3. jún 2009

ahoj..
tak máme za sebou 2 mesiace.. paráda! malá sa v noci budí okolo 3:00 a potom až o 6:30.. usmieva sa ako slniečko.. veď aj je - TO NAŠE!.. 😉 (šupnem nejaké nové foto)..
dnes máme poradňu, tak uvidíme kam sme narástli za mesiac.. 🙂

kozička - ja som rodila (dosť komplikovane.. 😖 ) u dr. kozolkovej a bola som veľmi spokojná.. no nepočula som ani na jedného dokiho v ružinove niečo negatívne.. v pohode boli všetci, s ktorými som sa počas pobytu stretla.. mne klystír dávali a stihla som sa presunúť z vyšetrovačky na izbu pre veci a od tiaľ na čakačku (no to som už prášila na WCko - mala som šťastie, že tam nik nebol.. 🙂 - alebo mal šťastie ten čo by tambyť v ten čas chcel?.. 🙂)

niki - malý je krásny - neuveriteľne sa tie naše deti menia zo dňa na deň..

patrícia - ako sa máš? banda doma poslúcha? 😀

patricia1971
3. jún 2009

ahoj bublinka 🙂 no u nás ok, syn mal v sobotu 17rokov, Pauli v nedeľu prvé sväté pijímanie-tak bola oslava, Lili začala sama chodiť a teraz v sobotu má 1 rôčik.....takže to ináč letí....ale je to ok,len nech sú už prázdniny 😵 ale vidím,že aj Simonka je už baba veliká a to tiež si tu nedávno písala ešte s bruškom 😵

adrika ahoj,na teba som tiež nejako zabudla 😵

patricia1971
3. jún 2009

jeej bublinka,som kuk foto, teda, tá je ale veliká a aká šikovná...smejko jeden...nech sa vám darí 😵

bublinka34
3. jún 2009

díky Paťka.. synátorovi gratulujem k narodkám a Paulínke k prijímaniu.. 😉

zoldy
3. jún 2009

Pati,uz dobre,mam konecne po skuskach,este sice nemam dve znamky v indexe,ale hadam to dobre dopadlo.dieta je v pokroku,porusujem co sa da,ale za den nezjem ani tolko co je v rozpise...iba vzdy obed...nemam cas...

Niki,maly je este anemicky????

Vevus,ahoj sexi maminy....

vevusiatko
3. jún 2009

zoldy najsexi sestricka 😀 😀 Dnes som na teba myslela , som sa rozculovala, nad sestrickami 😀 😀 Ale na teba som myslela v dobrom 😉

nikollette
3. jún 2009

Ahojte baby..
Christopherko dakuje za pochvali 😀 😀
Aj vy mate krasne deticky, a ako krasne nám rastu.. menia sa zo dna na den, vsak 😉

Zoldy asi ano, naposledy t.j pred tyzdnom este bol.. zajtra idem na Kramare, na 9:00 na sono žlčníka,a odtail aj s vysldekom ideme do internej.. zase mu budu brat krv, a piatok budem volat pre vysledky ci sa mu ta anemia zlapsuje.. ale zatial moc nie ☹

zoldy
3. jún 2009

Vevus,podaktore moje kolegine su ake mrchy....Jedna ma tak vytocila,do nepricetnosti,odmietla ma objednat na vysetrenie,odmietla mi dat k telefonu doktorku,lebo vedela,ze bude zle....ale v pondelok budem u mami v Ga a to ta chudera este netusi,co ja s nou porobim...bude chodit po kanaloch,taku hambu jej spravim....aby ma niekto po 15 rokov chodenia do jednej ambulancie ucil novym navykom...ja tam mam vstup nvzdy volny aj bez objednania...chudera nevie s kym si zacala...Tak si teda hladam novu ocnu lekarku...ja s primitivnymi sestrami jednat urcite nebudem....

Niki,bude to dobre,uvidis...

patricia1971
4. jún 2009

bublinka ďakujem 🙂

zoldy neboj, váhu si udržíš 🙂 a si sa pekne vytočila,ako čítam,len jej daj, krave jednej 😀 😀 😀 javascript:addEmoticon('😵','vBody')

niki,vevus,adrika ahojte 😵

ináč aj ja som pridala nové foto Lili 10m+,tak sa kuknite 😵 😵 😵 a to som nedávno rodila a za 2 dni má rok 😵

bublinka34
4. jún 2009

Paťka - Lili je skvelá!!! 😉 .. tiež má taký kukuč, že keď sa usmeje, tak sa smeje celým malým človiečikom.. 😀

vevusiatko
4. jún 2009

Zoldy ale mas pravdu, treba urob jej hanbu 🙂 Drzimn palce, ja neviem ale mam pocit, ze tie sestricky si myslia o sebe privela 😠 😠 😠

bublinka34
4. jún 2009

ahoj.. nevieme čo je nového s Janulkou13? ako sa majú chlapci v domčeku? a sú tam ešte? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre