Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

trpezliva
2. okt 2009

liaa....a boli s nim spokojne???

lia
2. okt 2009

no hej,ved ti pisem,ze sa u neho obidve narodili a chodia k nemu od dievcenskych rokov
ale teraz po porode som s nimi este nebola,lebo jedna je len den doma a druha dva tt

lia
2. okt 2009

hej lilus??
ved to ,cudujem sa,ze tu nieco take nefunguje 😒

trpezliva
2. okt 2009

tak mozu k nemu chodit a nemusia byt spokojne,preto sa pytam. 🙂 tu sa o nom malo pise,tak som zvedava.
este k tej kozmetike,tak lieh na pupok aj tie gazy ti daju v nemocke,to nemusis kupovat.

lia
2. okt 2009

tolko rokov?? 😅
uz to mam kupene 😀 ale ved doma sa to zijde,nie??

liluska
2. okt 2009

hej, ja som si to kupila len domov..do nemocky som take nenosila 😉

trpezliva
2. okt 2009

mna beru tiez ako teba lia- prvorodicku- lebo som nerodila normalne..tak to tam dole ani nemam roztiahnute.
Liluska,ty to mas super v tomto 😉

lia
2. okt 2009

ale ides cisarskym,nie??

liluska
2. okt 2009

no som zvedava ako to pojde pri druhom, ci rychlejsie. Ale ja som isla na vyvolanie, takze tiez nemam ani potuchy co su to kontrakcie alebo odtecenie vody 😀

lia
2. okt 2009

a isla si po termine lilus??

trpezliva
2. okt 2009

ja to mam po Lili skoro cele este doma,nepouzivala som ten lieh dlho,mozno 3tyzdne.
lia, a koselu si zober urcite jednu aj svoju/nie na porod,tam by sa len zaspinila od krvy/..ale tie ich nemaju niekedy gombiky a ked ti pride navsteva,tak sa nechces ukazovat, ci hej? jedna mamina tam chodila dva dni v tej koseli v ktorej rodila..lebo bol akurat vikend a nepralo sa..a nemohli jej dat cistu..tak to bolo nechutne. /neviem preco si nedala priniest od manzela 😕 /

liluska
2. okt 2009

hej 7 dni, tak mi vyvolavali....ale mne sa to pacilo a kludne by som isla aj druhy krat na vyvolanie 🙂

liluska
2. okt 2009

Kika to suhlasim z koselami je riadny problem...ja som si ju musela tiez pytat niekolkokrat a nakoniec mi jednu roztrhanu dali az ked mala ist velka vizita 😒

trpezliva
2. okt 2009

niee..ja nechcem cisarskym..len ak sa nebude dat inac. radsej sa dva dni vytrapim. tak sa tam mozno pri mne vystriedate 😎 . vtedy ked som rodila s Lili,tak 5 mamiciek za ten cas porodilo kym ja som sedela pred porodnou salou...a pocula som vsetky kricat, jacat, jojkat....hrozny zazitok.

lia
2. okt 2009

fuj,no jasne,zoberiem si pre kazdy pripad,aj ked tie ich by som mala rada aspon 2 dni kym to z teba leje...
a na navstevy sa prezleciem do svojej
aj zupan si mozem zobrat svoj po porode??
to vazne lilus??co sa ti na tom pacilo??

kikus,ty ides opat cisarakom,nie??

trpezliva
2. okt 2009

fuj, vizity..to je ina kapitola...kukaju ti medzi nohy a studenti im stoja za chrbtom. 🙄

liluska
2. okt 2009

to ja som bola v ten den jedina, takze som taky "luxus" a prima zazitok nemala 🙂

trpezliva
2. okt 2009

zupan som mala aj ja svoj, inac davaju take pasikave. a este si nezabudni wcpapier,ten si musis nosit pod pazuchou na zachod..ja som poziciavala svoj, ved ked niekto nema,co ma robit... 😖

liluska
2. okt 2009

ja som bola spokojna z vyvolanim preto, ze som nemusela na poslednu chvilu utekat do porodnice a hlavne ze som bola pod kontrolou lekarov a pristrojov, mala som istotu ze je vsetko v poriadku. A hlavne to bolo rychle, od vyvolania som do nejakych 4-5 hodin porodila, co je si myslim fajn.

liluska
2. okt 2009

hej, tak je to aj na nadstandarde....aj tam musis mat svoj wc papier

lia
2. okt 2009

kikus a to sa nebojis skrz jazvu ci sa neroztrhne??ved to lekari nechcu robit po viacej rokoch a ty budes ani dva roky po prvom porode

trpezliva
2. okt 2009

liluska, nemas co lutovat 🙂

lia
2. okt 2009

ano,uz som bola v ruzinove niekolko krat,len som este nerodila 😅 tak daleko som sa este nedostala 😅

trpezliva
2. okt 2009

lius, nebojim,ja to tam mam pevne...ale uvidime,mozno nakoniec vsetko inac dopadne. len nechcem vyvolavacku...mne sa to nepacilo,ze zrazu prisli nasilu kontrakcie,behom pol hodky od vyvolavacky..aj som tam skoro tycku hodila,take to bolo necakane. a potom po 4hodinach presli..a po dalsej vyvolavacke zase nabehli..
ale musim uz ist spat, mam deficit spankovy a rano vstavame urcite zase pred 7mou...
tak pekne sny o porode vam zelam 🙂 🙂 🙂

lia
2. okt 2009

nestras kikus,ja uz na to myslim den,noc 😒
idem aj ja,lebo tu puchnem jak slon 😠
dobruuuu

pralinkaaa
2. okt 2009

baby - koľko je tam tých nadštandard izieb? to som sa pýtala...lebo viem, že na desine sú iba dve, tak to potom veľká šanca nie je.

inak ja som v ružinove ležala a nezdalo sa mi to také zlé - bol tam aj papier, košele, milé sestričky....je ale fakt, že to bolo to 10 posch.

lia
2. okt 2009

tusim 6 pralinka

pralinkaaa
2. okt 2009

uf tak aspoňto dík

lia
2. okt 2009

pocula som,ze 6,ale myslim,ze ich je viac,no neviem to na isto

byggyt
2. okt 2009

Ahojte
Lia- bola som s ním spokojná, ale on má teraz ambulanciu niekde v Petržalke a nechce sa mi tam trepať ja som z Ružinova.
Trpezliva- to fakt na vyšetrovni rodila? Tak to už nemám slov, no ale lepšie ako niekde v kotolni to ja stále hovorím že tam skončím pri tom návale aký tam je
😀 😀 😀
No ja by som tiež chcela byť na Vianoce doma mám termín 26.12 ale určite to bude skôr, aj prvá dcéra sa mi narodila skôr, mala som termín 8.10 a narodila sa 20.9.
Ináč s tým kúpaním keď som tam bola ja ale to už bolo dávno tak to tam neriešili moja mala silnú žltačku tak ju na tretí deň previezli na Kramáre a menili jej krv no a keď som tam už ležala tiež tak kúpať ma naučili sestričky tam ináč by som nevedela nič.
Ja som porodila o pol šiestej večer a malú mi doniesla sestrička ráno o šiestej, praskla mi ju na postel a staraj sa tak som si povedala že fasa, ani na ruky som ju nevedela zobrať tak som sa bála. Keby mi prebalovanie neukázali spolubývajúce tak by som bola úplne v prdely

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre