Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

skrecok
23. mar 2008

Ahoj Lienka, na nete je napisane:

Kurzy predpôrodnej prípravy
Meno zodpovednej osoby: PhDr. Dvorská - poliklinika Ružinov
Telefón: 02 4827/9341

Tehotenské cvičenie
Meno zodpovednej osoby: vedúci fyzioterapeut Šefčovičová Eva, fyzioterapeut Jendruchová Lucia
Telefón: 02 48234 386
e-mail: sefcovicova@nspr.sk
V ktorom týždni tehotenstva (a do koľkého) je možné navštevovať teh. cvičenie? od začiatku tehotenstva do 34.-36. tt, resp. podľa ošetrujúceho pôrodníka, plávanie do 34. tt
Ktoré dni v týždni je cvičenie? utorok a štvrtok od 14:00, streda od 16:30
Miesto: Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie, FNsP Bratislava - Ružinov
Cena: cvičenie 60 Sk/1 hod.

Tiez nad tym uvazujem. 😉

andy111
23. mar 2008

Ahojkte tehule,az teraz som sa registrovala bo so nemala casu sa venovat tymto ,,radostnym "chvilam, ale este tyzden a je po navalovej praci a plne sa oddam tymto radostiam. Chcela by som rodit v Ruzinove nad inym som zatial nerozmyslala. Ako citam recenzie je to ok len mam obavy nad tym ze tam bude velmi vela ale kde nas nie je vela? takze pocnuc tymto dnom sa stavam plnohodnotnym clenom a citam nove odkazy.
pekne sviatky a pre mna nejakych tych 10 tt

lienka7
25. mar 2008

Diky moc skrecok. Zavolam tam a snad sa konecne prinutim zacat chodit cvicit lebo uzn mam asi aj najvyssi cas. 🙂

janca704
25. mar 2008

Ahojte, dost ste ma potesili skusenostami z Ruzinova, lebo tiez som citala uz vselico. Chcem si tiez zazmluvnit lekara (svojho gynekologa), zaplatit EPI a ocina jednoznacne pri porode. Ale zaujimali by ma aj dalsie veci:
KUPANIE BABATKA - kto ho kupe pocas pobytu? Maminy, sestricky? Ak maminy, mozu byt pritomni aj otcovia?
PRILOZENIE BABATKA po porode - kedy ho prvykrat prikladaju? az ked ho umyju, ci prilozia na poziadanie hned?
PUP. SNURA - moze prestrihnut otec?
"UKAZOVANIE" BABATKA navsteve - cez sklo? (dufam).
A ako je to s partnerom pocas pobytu v nemocke? - moze prist len v navstevne hodiny, moze ist na izbu/chodbu.... Moze babatko vidiet (drzat, byt s nim) kedykolvek? 😉

zabka1003
25. mar 2008

Janca, bábätká kúpu sestričky, zoberú ich hromadne a kúpu..
Bábätko mi priložili hned po odvážení, odmeraní a určení apgar..
Šnúru mi otecko nestrihal..ale ak sa dohodneš so svojim lekárom, myslím, že sa to bude dať..
Bábätká sa ukazujú cez sklo..Návštevy chodili len cez návštevné hodiny, a len na chodbu, aspoň čo ja viem..
S bábätkami neboli..až doma 🙂
A kto je tvoj lekár?

livika
26. mar 2008

Caute!
Ja som bola na nadstandarte,takze som to mala trosku ine.Malinku som mala stale pri sebe,sestricky ju kupali len prvy den,potom uz my.
Samozrejme,jedna mamina sa bala,tak jej ju kupala cely pobyt sestricka.Tatino pri tom nemohol byt.
Tiez mi malinku prilozili po odvazeni.Lekara som mala zaplateneho a pytal sa,ci chce otecko strihat pupocnu snuru.
Tiez sa deticky ukazovali len cez sklo.U nas uz potom navstevy chodili ako sa im zachcelo,ale len na chodbu.
Ked tam bola normalna sestricka a nieco si jej suchla,mohol ist ocino mrknut na izbu,alebo za sklo.

danka86
26. mar 2008

no to je dost prisne.. s tym, ze ukazuju sa deti len cez sklo suhlasim.. ale muza by som chcela mat pri sebe aspon cez navstevne hodiny.. lebo ked ho uvidim, tak sa urcite rozplacem..

zabka1003
26. mar 2008

Danka, ved s mužom môžeš byť na chodbe, a drobca budete mať za sklom..

danka86
26. mar 2008

ale ja by som chcela aby bol pri nas☹ ale ved nevadi.. takze ani ked budem mat nadstandard nebude moct kupat so mnou malu? Niekde som pocula, ze to mozne je, tak teraz neviem...

cicushka
26. mar 2008

baby, ja som drobca tatovi strcila na "onuchanie" cez dvere 😝 No a potom som malu dala aj s vozikom ku sklu, ona si tam spinkala a my sme kecali spolu na chodbe a pozerali sa spolu na nu. A navsetvy mi chodili tiez hocikedy. Akurat ked je obed, tak to nemaju sestricku radi.

Kupala prvy krat sestricka, potom mi ukazala a kupala som ja. Vzdy volaju mamicky postupne na kupanie. Vzdy dve naraz.

danka86
26. mar 2008

a cicushka bola si tam spokojna? rodila si s epi? mala si tazky porod?

elizet
26. mar 2008

Jej cicushka aj ty máš Nelku, ale vlastne Nellku🙂

zabka1003
26. mar 2008

Ja som písala o tom ako to funguje na bežnom oddelení, lebo nadštandard bol plný keď som ja rodila..
Livika ahojky 😵

livika
26. mar 2008

Ahoj!
Ako zijete?Boze,tiez rastiete ako z vody.Ten cas neuveritelne rychlo leti.Akoby to bolo vcera,ked sme sa tam vo stvrtok v noci stretli na tych kreslach,pamatas????

zabka1003
26. mar 2008

No veru..letí to..veru, sa mi to zdá, že to bolo včera..
Plánujete aj druhé? že by sme sa tam zase stretli🙂

livika
26. mar 2008

Urcite planujeme,ale este kedy???? 🙂

cicushka
26. mar 2008

danka) velmi som bola spokojna... niekde v tejto teme som tusim vsetko aj opisala. Skus to najst. Rodila som s epi a porod som mala uplne vpohode.

zabka1003
26. mar 2008

Livi, tak spravíme potom nejakú dohodu... 😀

livika
26. mar 2008

Ok,uz sa tesim 😀 😀 !!!!!

janca704
27. mar 2008

Zabka, mojim lekarom je Dr. Diveky 🙂 .

enajka
28. mar 2008

ahojte babulky dnes som bola na prehliadke porodnice a celkom ma zaskocilo ze mamicky tam cakali na chodbe do je tam normalne? dost desne mi to pripadalo v bolestiach cakat na chodbe a este ti tam chodia navstevy okolo teba.inak box porodny bol pkny no toto ma fakt sokovalo stretli ste sa s niecim takym?

zabka1003
28. mar 2008

Enajka, ked je plná "vzdycháren" tak mamičky čakajú na chodbe...☹

trpezliva
28. mar 2008

aj ja sa chystam do Ruzinova...to musi byt hrozne, ked tam je tolko rodiacich...ze vzdychat na chodbe..a pred navstevou..to radsej pojdem do izby. Ci to sa neda?

basky
28. mar 2008

Ahojte,
ja mam sice este casu dost, ale urcite chcem tiez Ruzinov. Doktora si chceme zazmluvnit /Harbulaka/, ale ak bude nahodou na dovolenke /august/, musime vybrat asi ineho.

Babulky, co ste rodili v Rusinove, viete nam este cakatelkam odporucit porodnika? Ak ste ho mali zaplateneho, oplatilo sa to?

Poradte prosim nam vsetkym 😉 🙂 Dakujeme.

zulok
29. mar 2008

Ahojte, ja som rodila tiez v Ruzinove a bol tam natresk, 50 babatiek. 🙂 ale v tu noc nas tam bolo tak akurat, ze nikto necakal vonku, teda u nas to bolo vcelku rychlo, tak som ani cakat vonku nemohla, ale na dalsi den viem, ze sa tam niektore este tehulky prechadzali.
Lekara som dojednaneho nemala, ale co viem, vsetci su tam vynikajuci a zazmluvnit si netreba, ak vsak niekto pozna dakoho osobne... preco nezazmluvnit, ze? 😉
Inak, sestricky aj lekari boli velmi miliii, tak prajem vela stastia a radosti pri prichode bubacika na svet 😀

livika
29. mar 2008

Caute!
Ja som mala zazmluvneneho docenta Holleho a mozem vrelo odporucit,bola som uplne spokojna.

aktak
29. mar 2008

aj ja budem zase rodit v ruzinove, ale teiz sa obavam prave tych dovoleniek 😅 ale august bude pre nich asi perny tak si snad vyberu dovolenky v july 😀

tribitka
29. mar 2008

Docent Holly??? Na toho ja mám velmi ťažké srdce... ležala som tam takmer 7 mesiacov, od šiesteho mesiaca mu na vizite vždy Hrabčák aj Diveky hovorili že mi treba pichnúť injekciu na dozretie plúc bábatka, že mi hrozí predčasný pôrod.... jeho odpoved bola stále nie, ešte je čas..... samozrejme, že som rodila predčasne bez injekcie, malá mala po narodení problémy s plúcami.... 😠

livika
29. mar 2008

Hm,tak to je mi luto.
Ja som s nim bola velmi spokojna.Pravdupovediac,ale nevyskytol sa ziadny problem-vsetko islo hladk.Tak neviem,ako by sa choval potom!?

pietra
30. mar 2008

ahojte,
ja sa vratim este k tomu kupaniu. Pri prehliadke porodnice nam vraveli, ze aj otecko moze babo kupat, ak je ubytovany na nadstandarte spolu s mamickou. Kedze je vsak nadstandart stale natrieskany, je to takmer nemozne

ja som nemala zazmluvneneho lekara, ale keby som si niekoho zazmluvnit chcela, tak asi Hrabcaka 😉

trzpezliva - myslim, ze pri natresku nebudes moct vzdychat na izbe, lebo izbu ti pridelia az po porode ☹ aspon tak viem ja. ale zas sa vraj nestava casto, zeby museli byt zeny na chodbach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre