Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

boise
9. nov 2009

Jéééj, Adamko je nádherný, až slzím (blbé hormóny) že za chvíľu aj my budeme mať také... 🙂 GRATULUJEM tilly, je to pekný macko 🙂

arrett
9. nov 2009

Boise
Krásny dátum na Mikulasa🙂) mohol by sa v tedy narodit. Bolo by to krásne🙂
mna len sem- tam kopne, skôr mi tvrdne brucho a picha na krcku. Nič prijemne. Sem tam nozkou prebehne hore po brusku, ale to neboli, len to vyzerá ako votrelec🙂)) Moj na ultrazvuku nič nerobí. Ako keby zamrzol🙂 Asi si mysli že sa foti tak sa ani nepohne🙂)

byggyt
9. nov 2009

Gratulujem Tilly, malý je fešáčisko 🙂 🙂 🙂 , tak ju teda nechali trápiť sa aj keď ten cisársky mala viacmenej istý, no neviem prečo to robia, ale snáď sa dostala na ten nadštandard ako chcela.

Zuzi no daj príhody som zvedavá 😉 😉 😉

arrett
9. nov 2009

Byggyt
na novembrovkach píšu že je na nejakom 10 tom a babo ešte nevidela lebo tam novorodenci nemôžu. Že je tak plno.
Tak neviem ci sa to už zmenilo.

boise
9. nov 2009

No dátum pekný, kolegovci sa mi v robote smiali že keby bol čierny môžem tvrdiť že je čokoládový...Závidím ti to pokojné bábo, ja už som rozkopaná ako záhradka na jar. ☹ A inak mne ešte ani raz to brucho nestvrdlo, tak neviem...Buď to pri tých premetoch nevnímam, alebo som divná.

zuzka88
9. nov 2009

Kto zbiera tipy, ze ku komu NIE???? Rozhodne si nechajte ujst pana doktora Španka, vascieho ehmmmm som za svoj zivot este nestratla 😠 😠 😠

arrett
9. nov 2009

Xixixi že ako zahradka na jar 🙂 🙂
Neboj sa, nie si divna. To je dobre že netvrdne a že kopka. Aspoň vieš že je v poriadku🙂 Musi to bytpekne keď pozeras na monitor a vidíš jak si tam žije, hemzi, kope.

zuzka88
9. nov 2009

takk pokracovanie po piatkovom prepusteni:

v nedelu sme boli na monitor v ambulancii, nedopadol dobre tak ma Dr. poslal aby som isla znova vecer do nemocky, este raz natocit monitor.. Samozrejme sme tam stravili cely vecer, domov sme dosli o polnoci.. Presne tam sme boli, odkial ma v piatok pustili Ani ten monitor nedopadol najlepsie, srdiecko bilo na dolnej hranici
Rano som mala ist na sono (znova na to oddelenie, odkial ma pustili) a znova monitor ale mal robit moj Dr....tak ten preistotu dostal chripku takze mi vybavoval kadetade doktorov, ktori by sa ma ujali.. Nakoniec sa mu to podarilo, no zasa sme tam stvrdli od rana od 7 az do obeda.. Monitor sme uz mali dobre, aj sono no taky mlady doktorko zhodnotil, ze babo vazi 3600g!!!! este pred tyzdnom mal ledva 2500g tak si to viete predstavit, ako mu asi verim 😕 To som este nepocula, 1100 gramov pribrat za tyzden
Nakoniec som s monitorm a sonom sla na vyhodnotenie k tretiemu Dr. a ten ze zajtra mam nastupit na hospitalizaciu, zasa tam odkial ma pustili v piatok.. Tak som na neho kukala, ze ci to mysli ozaj vazne a nakoniec som ho uistila, ze nikam nastupovat nejdem, ze na monitor si zajdem do mojej ambulancie. A hlavne ked viem, ze moj Dr je PN a ze tam aj tak o mna pes nezakopne
Kocurkovo je myslim suvix!!!!
Ked som tam dnes sedela, mali posledne 2 postele a na prijem cakalo este 5 zien!!!!!
No takze zajtra monitor a potom som mam ist zasa v stredu do nemocky za mojim Dr a myslim, ze uz chcel vyvolat porod, no ale je chory 🙄 tak mu mam zajtra vecer zavolat, som naramne zvedava, co povie...
Neostava mi, len sa modlit, ze krpec je v poriadku
Ale dakto sa to tu pytal, ja pisem stale o 10. poschodi, tam su tehulky cakatelky a rizikovky, porodnica je na 9tom 😉 to zhodnotim takymto tempom asi az buduci rok 😀 😀 😀

arrett
9. nov 2009

Zuzka
no hotové kocurkovo!!!! Strašne niečo. Si tam robia čo chcú s Tebou. Dobre si im povedala.

Baby kde budeme rodiť? Ostane nám chodba či čo?

byggyt
9. nov 2009

boise ani mne netvrdne takže nie si čudná 😉
no super zasa je tam plno, ja sa stavím že aj mne sa to stane, malá bude niekde dolu a zas nebudem kojiť 😠
zuzi- úplne s tebou súhlasím aj by som niečo napísala ale až potom keď porodím 😝 😝 😝 a ževraj aj Suchánek je expert tomu som sa snažila na ultrazvuku vyhnúť oblúkom

boise
9. nov 2009

No keď to tak sledujem...S mojim šťastím ma odrodia niekde na ortopédii a ležať budem podložená protézou...Pane bože, že si ja viem vždy vybrať...

arrett
9. nov 2009

Boise
hahaha ja z teba nemôžem. Sa tu sulam po gauci od smiechu.
No ten naval spôsobil asi Valentín vo februári🙂

boise
9. nov 2009

Arrett no vieš moje druhé meno je Mildred Zmätková, čo môžem to pomrvím, zabudnem, stratím, zachaosím, životné heslo je že bez trapasu ani na krok...Takže ani nepočítam s iným ako s tým, že ma odrodia nejak divne a určite to bude buď Dr.Španko, alebo Suchánek 😀 Alebo najlepšie keď sa vystriedajú obaja 😀

zuzka88
9. nov 2009

Arrett, ak si bola okuknut porodnicu, tak uz vies, ze budeme rodit na chodbe setky 😀 a co sa tyka lezania, to sa priebezne pretrieduje, tak hadam to nebude az take zle 😉
aj napriek tomu, ze tam chodim jak na klavir a ze podaktori sa tam ozaj minuli povolaniu, stale sa na porod tesim 😕

zuzka88
9. nov 2009

Boise, keby mi dosiel na salu Spanka, tak balim tasky a idem porodit ozaj radsej na tu ortopediu 😀 😀 😀

arrett
9. nov 2009

Ja som chcela ísť kuk porodnicu, ale potom som sa rozhodla že radšej nie. Asi by má tam už potom nikto nedostal🙂 Teraz neviem do čoho idem a je to pre mna takto lepšie🙂
Pôrodu sa až tak nebojím ako toho čo bude po ňom. Keď je taký plny stav, tak by mohli pustat aj skôr domov🙂

lia
9. nov 2009

zuzka 😀 😀 a co ti spravil spanka??
tilly gratulujem ,Adamko je pekny macek 😵 😵 😵
chudatko,fakt ju nechali vytrapit 😠

zuzka88
9. nov 2009

Lia, no ja som Spanka stretla 2x, vzdy v nocnej sa mi usiel a jeho arogancia sa nezmesti ani do budovy Ruzinovskej nemocnice
Tak neprijemneho cloveka, arogantneho, drzeho a povyseneckeho som ozaj medzi lekarmi este nestretla...
Nebudem to tu rozpisovat, ako sa choval, ale pekne to nebolo... No vzdy ho nesmierne obtazuje, ak musi pracovat = venovat sa pacientovi... Bolo mi do placu, ked som odchadzala... Len jedna jeho veta: A to naco ste dosli!!!!

lia
9. nov 2009

hlavne ze v damskom magazine je vzdy ako med,nehapem.
lebo to musi robit zadarmo,vies 😠 teda za nejaky "trapny" plat
inak velmi sa tesim na porod 🙄

zuzka88
9. nov 2009

Lia, kazdy si urobi svoj nazor...ale radsej nech ho ani nestretnes 😉

ja sa veru tesim, lebo tieto lekarske maniere a navstevy nemocnic na mna zacinaju psychicky doliehat... dnes som sa rozrevala v bufete 😅 z nicoho nic, iba tak....

lia
9. nov 2009

a su este povolene navstevy,hej??
no nech to uz je za nami 🙄

zuzka88
9. nov 2009

sice sa na to personal hneva ale nemocka je zatial verejne pristupna 🙂

ale som este chcela napisat, ze okrem hentoho exota su tam prevazne mili a ochotni ludia, mozem pochvalit napr Doc. Krizka st., Mudr. Redechu, Ferianca, aj samotneho prednostu, tusim Holoman? a sestricky chudiatka robia v danej situacii, co mozu.. nemaju to tam lahke 😒

arrett
9. nov 2009

Ja poznám v Ružinove jednu sestricku. Pani Mokosovu, len neviem či je na 9 alebo 10 tke🙂

maznacik007
10. nov 2009

no so spankom tiez nemam dobre skusenosti... radsej nekomentujem... 😝

arrett
10. nov 2009

Ráno o 6.25 sa nám narodil simonko🙂 49 cm a 3680g
potom napíšem viac. Teraz idem hajkat🙂 ale pôrod bol úžasný baby!!!!

byggyt
10. nov 2009

arrett- gratulujem a prajem tebe aj malému vela zdravíčka 🙂 🙂 🙂 🙂

lia
10. nov 2009

arrett,to bolo naplanovane?? 😅 ved este vcera si pisala jak drak 😅 😀
gratulujem k Simonkovi,vela zdravia celej rodinke a rychle zotavenie 😉 😵

boise
10. nov 2009

Arret tak gratulujem, ja som sa už tešila ako sa stretneme vo štvrtok v poradni a zajtra na usg 🙂 Si to zobrala hopom, aj ja chceeeeeem... 😉

zuzka88
10. nov 2009

Arret!!! gartulujeeeeem 😵 Si sa dajako predbehla, nie??? 🙂

Aj ja uz chceeeeeem 😠

bibulienka
10. nov 2009

Arrett gratulujem! vitaj medzi maminkami... som rada ze si mala z porodu dobry pocit, vsak je to krasne ? a kto ta rodil? napis nam podrobnosti, ved si bola rychla ako raketa... 😉 😉 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre