Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

boise
12. nov 2009

ešte že arrett napísala taký pekný príspevok, hneď zmiznú tie nočné mory čo ma už týždeň týrajú. Teda aspoň dúfam. 😠

iwa1
12. nov 2009

boise bola som tam s dcerou 😉 mala som trojku poradove a nato, ze sme dosli o pol siedmej , tak az o stvrt na desat odchadzat sa mi nezdalo, ze to slo rychlo 😀 😀 aspon doktorka Harbuláková bola príjemná dnes 😀 😀 ale z ultrazvuku ma este teraz bolia rebra 😠 😠

inak stopli prijem, ppokial nie je urgentny pripad 😉 lebo ze maju 32 bab nadstav 😀 😀

boise
12. nov 2009

Iwa tak ja som dvíhala dcére čiapku čo jej spadla cestou okolo mňa 🙂 Btw potom sa to už rozbehlo a ja som odchádzala o desiatej a to som mala číslo 29. A čítala som že aj Kramáre majú nadstav, a Antolská je tiež plná...Tak paráda 😒

tilly
12. nov 2009

všetko je plné... otraaaaas

malo by sa s tým niečo robiť!!!

iwa1
12. nov 2009

jeeej boise vidis to? 🙂 este raz dakujem 🙂 to sme sli z ultrazvvuku a myslela som si , ze uz ma volali...

boise
12. nov 2009

Nie je za čo, ja aportujem ako pes keď niečo spadne 😀 No dnes tie prvé čísla začali volať fakt dosť neskoro 😖 Ešte že som si dopriala ten spánok, lebo privstať si a potom tam trčať... 😝
Ja nerozumiem inak tomu že prijímajú len urgenty? To akože kým zo mňa netrčí hlavička a bábo na nich nemrká tak nič? OMG...

iwa1
12. nov 2009

nieee...ked pride napr. baba na interupciu, tak ma smolu kedmoze pockat,a lebo tetuska na nejaku operaciu- pokial mozu, tak to odlozia 😉 tehule beru 🙂 neboj , kym budes na rade, tak sa to vyprazdni 😀 😀

boise
12. nov 2009

😀 aha, ďakujem, už som si zas pripravovala scenár na nočné mory 🙂 🙂

iwa1
12. nov 2009

som s5 🙂 boise ja by som sa rada zohynala, ale uz sa neda 😀 😀 mala je koncom panvovym, tak normalne citim jak jej tlacim hlavu ked sa zohynam 😀 😀 😀

lia
12. nov 2009

no nasmiala som sa boise,dakujem,lebo mam urevany den dnes... 🤐
neviem co bol za den,ale aj moj doky bol velmi "prijemny",stale telefonoval a rozculoval sa,tak za par minut som bola vonku aj s vyzliekanim,prezliekanim,tlakom,vahou a platenim 😖
vas neboli to vysetrovanie??mna strasne,krokodilie slzy mi isli,nedalo sa to zastavit.este ma aj moj mm videl,kebyze sa nanho pozriem,tak revem este teraz 😅 😀
a mozno pojdem normalne rodit 🙂 ,aj som rada,aj nie,lebo budem musiet este tolko tt cakat 😅

iwa1
12. nov 2009

lia tak to vie "potesit" ked je niekto hnusny...a to mi mame v poradni kazdy tyzden 😀 😀 😀 ale dnes bola milucka, az mi to divne bolo 🙂

mna to vysetrenie neboli, len ked sa fakt uz snazia malej prdel chytit 😀 😀 ale na poradni to je take rychle, ze nestihacka boliet..na kozu, fuk fuk pozrie ta, popocuva a ides 😀 😀

lia
12. nov 2009

sak jasne,ale ked si za vsetko platim,tak ocakavam troska kludu na poradni a nie jak v nemocnici,sak to rovno mozem chodit tam a zadara

iwa1
12. nov 2009

lia ja sa tesim, ze ked sa nic nestane, tak bud. tyzden som tam posledny krat a potom uz prijem 😉

lia
12. nov 2009

zavidim iwa 🙂

iwa1
12. nov 2009

ja uz skrtam kalendar 😀 😀

boise
12. nov 2009

iwa ja sa ešte zohnem, s vystieraním je to horšie..minule mi niečo padlo pri pokladni v tescu tak so sa vrhla na zem tým aportovacím inštinktom a potom nie a nie sa vyhrabať späť spod toho pásu 😀
Lia a netráp sa že si urevaná, ako som písala, mňa už tiež rozreve bársčo...A vyšetrenie ma nebolí, lebo táto doktorka je fakt frišká a mám pocit že ma vyšetrí ešte kým sa hrabem na tú kozu, lebo len čo som tam, už ma posiela zas preč 🙂

iwa1
12. nov 2009

boise som sa dobre zasmiala 😀 😀 😀 😀 ja sa uz ani nepokusam zohynat..vzdy pozriem na nejakeho rodinneho prislusnika psimi ocami a cakam 😀 😀

no to vysetrenie si vystihla..faaakt je rychla ja srac..a za majovych ceresni 😀 😀 a sa mi lubi ked sa pyta kao sa citim a ked poviem nieco ine ako dobre, tak odpoved je v zneni , ze vsak ste tehu 🙂

lia
12. nov 2009

boise 😀 😀
ani ja sa nezohynam uz doma,iba vonku 😅 z tych lajjbavych ruk mi vsetko furt pada 🤐
na co sa to pytaju?? 🙄

boise
12. nov 2009

no ja som ešte nebola natoľko kreatívna aby som povedala niečo iné ako že sa cítim fajn...presne som sa bála, čo by nasledovalo 🙂 Keď sa mi zdá že ma niečo bolí tak si radšej vygooglim že čo by to mohlo byť 😀

iwa1
12. nov 2009

lia aby mali pocit, ze sa opytali 😉

iwa1
12. nov 2009

boise ja som mala len jeden pokus nazaciatku 😉 😀 😀 a hneeed ma to preslo 😀

iwa1
12. nov 2009

idem vyskusat prvy pokus spania...dobruuu nocku 😀

zuzka88
12. nov 2009

Baby, to s tym urgentom... No ja som tam lezala a brali aj kyret aj operacie a rizikovky co sa im pozdavali, pustali domov 😠
Mne sa to blizi, asi sa zacinam OZAJ baaaaat!!!!!!! Rozmyslam, ktory den by mohol byt ideal, nedela v noci?

Petka, moc sa neponahlaj, sak citas co tam je... Tilly, ja ti zavidim 😀 ze uz si doma....

petulik29
12. nov 2009

zuzi to aj ja zavidim tilly, ze uz je doma, no ved som sa trosku prestala ponahlat 😖

sice ked sa ma dnes doktor opytal, ze ci mam nejaky datum ktory sa mi paci som povedala, ze zajtra, ale tiez si myslim ze cez vikend to moze byt volnejsie teda aspon tie porodne boxy lebo vtedy si to neplanuju a chodia len necakane pripady.

Jaj baby ja si len hovorim, ze uz ani nadstandart nemusi byt len nech som na 9. s malinkou. 🙂 Ja by som bola asi v dobrom strese co tam s nou robia. a predstava, ze jej davaju mlieko ine ako moje je este horsia ☹

No ale zatial to na porod u mna nevyzera tak snad sa to vsetko trosku uvolni. 🙂

idem uz spinkat dobru

kika25
13. nov 2009

Ale maminky, aspon jednu vyhodu v tom vidim, tesme sa ako to uz bude za nami a budeme si vychutnavat nasich drobcov... ja som sa rozhodla ist k Dr. Otapkovej do poradne, dala mi termin az na 8.12. lebo ma teraz dovolenku a objednala ma na cas...mate s tym niektora skusenosti?
Teda lebo mam este malu dcerku a neviem este ako so strazenim, teda pytam sa ked som objednana na cas nebudem tam zbytocne dlho cakat?
Myslite ze by som stihla este tu prednasku o EPI? Kedy to presne byva a treba aj nejaky listok od Dr. priniest?

boise
13. nov 2009

Kika prednášky sú každý prvý pondelok v mesiaci. Bývajú na 10.poschodí pred oddelením 10/A o 13:00...To opisujem z papiera čo som dostala v poradni 🙂 Ja som sa žiadnej nezúčastnila, tak neviem k tomu nič viac...A ešte netreba žiadny lístok ani nič, prednášky sú bezplatné, netreba sa vopred hlásiť a vítaní sú vraj aj partneri 😉

kika25
13. nov 2009

vdaka boise

boise
13. nov 2009

A inak EPI si dojednáš v pohode aj bez prednášky, lebo takú miniprednášku (cca 20min.) aj papiere k tomu ti dajú priamo tam kde pôjdeš podpísať ten súhlas...

tilly
13. nov 2009

baby, klííídek, tých pár dní tam prežijete, hlavne, keď sa v zdraví, bez ujmy domov dostanete...

je to krízová situácia teraz a nechápem, že to nikto nerieši, kurnik, veď idú komunálne voľby, každý jeden idiot kandidát má debilné heslá v štýle viac ihrísk, lepšie cesty... to nikoho nenapadlo dať si do programu lepší pôrod, kurnik šopa, veď rodíme ďalšiu generáciu, ktorá na nás bude pracovať... rodíme horšie ako feny u veterinára alebo ako kravy... ach jo, nikomu na nás nezáleží 😢

marinakk
13. nov 2009

12.11. o 22:22 som porodila Marinu 3,75 kg a 50 cm. Vsetko je ok, personal super a hlavne Dr. Kozolkova - klobuk dolu. Ked budem mat viac sil, tak sa ozvem. Mala je nadhernaaaaaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre