Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

byggyt
13. nov 2009

marinakk- Gratulujem, prajem vela zdravíčka a skoré zotavenie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tilly ale to je škoda rečí oni na to kašlú, ako sa má Adamko?

petulik29
13. nov 2009

marinakk gratulujem nech ste zdravucke. 🙂

tilly veru tak mi s tym asi nic nespravime 😒 ako ste s adamkom?

zuzka88
13. nov 2009

Tak som sa dnes snzaila, upratovala, behala, prala, vela caju pila, drzala post, ze reku dnes uz musim porodit, taky krasny datum... A? Nic..... este skusim hupsnut na muzika 😀

lia
13. nov 2009

marinakk gratulujemmm 😵 😵 vela zdravicka a mliecka prajem 😵

tilly
13. nov 2009

a to je to, že my s tým nič nespravíme, hľadala som diskusie na ministerstve zdravotníctva a stránkach rôznych politických strán a prd... nikoho nezaujíma, čo trápi voličov, nech idú do prdele 😠 už mi tento štát tak neskutočne lezie krkom...

marina, gratulujem

s aďkom je to náročné, hlavne v noci sa mu moc spinkať nechce, cez deň spal tak tri hoďky vkuse a potom už len tak po pol hodinkách, no dúfam, že sa to trošku upraví

iwa1
13. nov 2009

marina ja sa pridavam a gratulujem, vela zdravicka a stasticka 😉 🙂 a mliecka a nech ste zdravi 😀

szilvia31
13. nov 2009

tilly je mi luto ze mas taketo zle skusenosti 😢
ja sa nemozem stazovat,pri porode sa o mna starali a to som nemala zazmluvneneha dr,aj sestricky sa chodili pytat ako sa citim a pritom sa vsade rodilo aj vele sekcii mali
na standarde to tiez nebolo zle,az na vecka a sprchu 😝 ,sestricky boli fajn,ja som sa vela pytala a komunikovala vzdy sa zastavili a pokecali,aj poradili ked sme sa pytali,jedna jedina mlada soplanda ma nastvala,bola hruba k babatkam a strasne namyslena,predvadzala sa ako pav.aj zenske sestri boli v pohode,a to cez vikend bola len jedna a musela vsetko zvladnut,klobuk dole pred nimi,nemali cas ist ani na vc.vyzita v pohode ked sa pytas vysvetlia vsetko.

byggyt
13. nov 2009

szilvi a malej v pohode zapísali meno keď chodila teta z matriky?

kika25
13. nov 2009

Tak som sa docitala ze tie prednasky o EPI sa konaju kazdy den od 13-14hod.

http://www.nspr.sk/Nemocnica-Ruzinov/ruzinov/ru...

arrett
13. nov 2009

Ahojte.
Takze na deviatke dnes prepustali a ostali voľne postele. Pól DNA som mala na izbe 2 voľne, potom prišla jedna mamina...
Baby, vďaka bohu za hrejivu lampu, teplu sprchu a odsavacku. Mám toľko mlieka že ho odsavam a nechávam pre babatka tu na oddelení. Je to lepšie ako nutrilon😉
zajtra by sme mali ísť domov, už sa tešíme🙂
držte sa a zdravé deticky prajem

boise
13. nov 2009

kika to nie sú prednášky, ale samotná konzultácia k EPI. O prednáške máš písané nižšie...Mňa na konzultácii anesteziologička sprdla že som nebola na prednáške... 😒 Ale ani jedna z báb čo so sme tam boli sme to neabsolvovali...

Prednáškové cykly

Ak máte záujem o bližšie informácie z úst odborníkov o pôrode, šestonedelí, dojčení, navštívte cykly prednášok, ktoré sa začínajú každý prvý pondelok v mesiaci. Prednášky sú bezplatné, netreba sa vopred nahlásiť, vítaní sú aj partneri.
Stretnutie je každý prvý pondelok v mesiaci na 10. poschodí o 13 h.

tilly
14. nov 2009

tá teta z matriky bola dobrá 😀 taká zlatá tetuška s čiernou kontúrkou 😀

ja som rozmaznaná... ale rozdiel s kochom bol strašný, pritom koch mal tiež otrasné sprchy a wcka (na chodbe), tu bola tá výhoda, že som sa mohla v pohode ospršiť, kým malý spal a spolubývajúca bola na izbe, mrkla mi ho, keby niečo, tak zaklope, ale zas u kocha som ho doniesla na novorod. a tam sa o neho postarali, kým som potrebovala... tu by som nič také ani chcieť nemohla, mali tam veľa svojej robotky...

a oblečko som malému dávala vlastné, lebo ich už nebolo a niektoré vecičky boli v hroznom stave, potrhané a pod...

ale strašne zlatá bola rehabilitačná doktorka alebo sestrička, lebo malý má zle uložené nožičky, nerozbalili sa mu, má ich tak, ako boli uložené v brušku, treba to masírovať a ona nám bola ukazovať ako, bola veľmi milá a bolo vidieť, že ju to baví...

iinuska
14. nov 2009

tilly, ano taka vesela kopa, ta pani 😀

lia
14. nov 2009

tilly a ake cislo mu teraz davas??ja som teraz zistila,ze tie male mam s nohami a rukavmi iba jedny.vsetko su nohavky odstrihnute 😖 .neviem teraz ci dokupit,ale potom zas nevynosi tie dalsie.mozem davat pancusky od narodenia??

tilly
14. nov 2009

iinuska, zlatá bola...

lia, my 56 neoblečieme, začali sme 62... to, čo mi mamina nakúpila v 56 som mu nenatiahla, neviem, čo s tým, lebo je to opraté, ožehlené, len bez visačiek, keby som vedela, tak to neperiem a vrátim, teraz neviem, čo s tým, jedine predať...

lia
14. nov 2009

tak nebudem kupovat a dokupime,len potom neviem co jej budem obliekat v porodnici 😒
skus to sem dat do bazaru kym to mas este vonave,ved na tom bude vidiet,ze ste to este nenosili
kolko ti povedali pred porodom,ze bude vazit??

byggyt
14. nov 2009

lia ja mám iba pár 56 dupiek všetky ostatné sú 62 lebo fakt pokial neni bábo úplne malinké tak to nevynosí a podla mňa vôbec nevadí že máš bez nožiek môžeš úplne v pohode dávať pančušky alebo len ponožky podla toho ako je u vás doma teplo ja sa obávam či vôbec budem dávať zavinovačku lebo u nás je strašne prekúrené a furt vetrám

lia
14. nov 2009

ja vypinam kurenie,sice mm chvilku bol na nervy,ale uz si zvykol 😀

zuzka88
14. nov 2009

Ahojte, tak ja idem na druhy pokus, v pondelok nastup a v stredu inudkcia... vraj mal maly uz dost casu na rozmyslenie 😀
Arret, to asi preto, ze je vikend a nie su ziadne planovane porody 🙂 kiez by som mala tolko stastia....

tilly
14. nov 2009

zuzi, nechápem, prečo ti nevyvolajú pôrod v utorok, za to, že je sviatok? to majú zrazu toľko miesta???...
každopádne držím palce, aby ti to dobre dopadlo a aby si mala lepšie zážitky ako ja 😉
ja ešte neviem, kto mi vytiahne v pondelok stehy ☹

zuzka88
15. nov 2009

Tilly, lebo moj doktor robi az v stredu 😉 to je ta dan za zazmluvnenie... ale ten den hore dole hadam vydrzim 🙄

petulik29
15. nov 2009

ahojte jej zuzka tak sa mozno fakt stretneme v stredu v nemocke ja idem v pondelok na poradnu a dufam, ze doki uz tiez nieco povie. 😉 Tak dufam, ze budeme spolu na nadstandarte.

tilly
15. nov 2009

aha... no, ja som takto bola v sobotu, takže chápem...

držte sa 😉

zuzka88
15. nov 2009

Petka, to by bolo super!!!! Ja pojdem najprv asi na 10te, ak nebudem otvorena, a potom v stredu porod a hadam ten nas vytuzeny nadstandard 😀
SAk napis sms, ako si dopadla, ja idem az poobede za dr.

petulik29
15. nov 2009

Zajtra budem vediet novinky, ze kedy. Lebo doktor tiez moc nema rad cakat, a tiez ma sluzbu v stredu tak by to tak mohlo vyjst. 😉 A ty ku komu chodis? Ja k hrabcakovi.

zuzka88
15. nov 2009

ja k Janekvi..
no to by bolo fajn, zavzdychame si spolu 🙂 ale ako ti MK cudne rata tyzdne, nie?
inak rozmyslam, ze ktroy je to Hrabcak.... no hlavne ze ne Spanka 😀

byggyt
15. nov 2009

Baby držím vám palce 😉 😉 😉 😉 😉 😉

petulik29
15. nov 2009

Rata mi to len 3 dni pozadu. Hrabcak tam moc nie je taky mensi. On robi len 2 dni v nemocke do tyzdna.

Zajtra napisem ked pridem z poradne. A ty napis ked pojdes od tvojho.

Mna uz fakt strasne vsetko boli. A hlavne sa mi stale tazko dycha. Vobec mi nekleslo brusko. Citala som, ze druhorodickam klesa az vacsinou pri porode. Tak sa utesujem, ze uz to nie je daleko lebo uz 2 noci vobec nespim. 😒

michalka12
15. nov 2009

ahojte baby, drzim vam palce. Mna to caka az vo februari.
Mohli by ste mi prosim vas dat vediet, kolko stoji izba na nadstandarte? Tie co ste ju mali, boli ste spokojne?

lia
16. nov 2009

baby,ako to je??ked uz mate pri sebe dieta,uz vam ho sestricky neberu,nie??
a kolko po normalnom porode vam donesu babatko??
tilly,neprisla si o ziadne veci ked si maleho obliekala do vlastnych??vobec netusim kolko pyzamiek mam zobrat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre