Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

boise
22. nov 2009

lia ja si práve usrkávam ten "chutný" čajíček 😖 Tak som zvedavá, či to na niečo bude...Inak som tak rozmýšľala že keby mňa takto poslali na príjem tak sa asi zosypem ☹ Ešte na to nie som pripravená 😅

slniecko01
22. nov 2009

Babulky aj máte zazmluvnených doktorov, alebo nie ? Pretože aj moja sestra a aj kamaraka rodili v Ružinove a hovorili, že doktori sú v pohode a nemali ich zazmluvnených.

boise
22. nov 2009

slniecko ja idem bez zazmluvnenia práve preto, lebo som počula že všetci sú fajn 🙂

lia
22. nov 2009

ani ja som nebola boise,preto som sa aj skoro zosypala 😔 .
mne vyliezla asi zlata zila,boli to,neviete co sa dava na to??
ja budem mat zazmluvneneho slniecko.su sice vsetci fajn,ale ja by som bez zazmluvnenia nesla,nikto by si ma tam teraz ani nevsimol kebyze nemam svojho lekara.

iwa1
22. nov 2009

babule ja to viem, ze pojdem skor na prijem od 32tt este u mojho dokiho, preto som s tym nejako zmierena 🙂 😉

slniecko nemam nikoho zazmluvneneho a dufam, ze budem mat stastie na niekoho fajn, ale co mi vravel doki, ze aj keby ma nechali normalne rodit, tak musi prist aj ten doki co je na pohotovosti, lebo , ze porod koncom panvovym je specifikovany ako rizikovy 😉

lia prijem si si uz vyskusala nanecisto 😉 najblizsie to pojde super 😀 😉

boise
22. nov 2009

lia dajú sa na to použiť homeopatiká Avenoc, sú to buď čípky, alebo masť. No a potom sa ešte odporúča piť feniklový čaj, aby to tam dole šlo lahšie...

lia
22. nov 2009

iwi tak sa drz,mozno sa tam zajtra vidime ked pojdem na kontrolu 😉
pomaha to boise??poznas to??

lia
22. nov 2009

boze,ty to mas fakt za par,ja dnes nestiham zbalit kabelu,lebo som unavena jak pes,cele doobedie som behala 😝

simonova815
22. nov 2009

lia, ja som mala zlatu zilu vonku od 4. mesiaca tehotenstva 😨
Pouzivala som FAKTU mast aj cipky, alebo aj ten Avenoc je dobry, ale zabera pomalsie.
Ja som dokonca brala aj tabletky DETRALEX, jednu denne, lebo raz som mala take bolesti, ze som dva dni nevedela ani chodit, ani sediet ani lezat. Ale ako mala vysla von, na druhe rano bola zlata zila fuc 🙂

boise
22. nov 2009

pomáha, ja sa celé teho liečim len homeopatiou, som dosť silný alergik ale táto sezóna bola úplne super, k normálnym liekom sa ani nevrátim. A to isté aj keď som mala chytené hrdlo a stratila som hlas, homeogene a homeovox ma z toho dostali 😉 Síce so samotným Avenocom nemám skúsenosť, ale poznám baby ktorým to zabralo. Lia a inak ani ja ešte nemám celkom zbalenú tašku lebo som zistila- veľká sviňa, malý chliev...proste všetky tašky sú mi primalé 😒

lia
22. nov 2009

taky problem mam aj ja boise 😀
inak iwi,nenapises nam co si vsetko zbalila tebe a malej??
neviem s tou hemeo,mne to nikdy nezaberalo a nemala som na to nerv 🤐
detralex som aj ja brala simon,ale to je proti krvacaniu.faktu sa moze aj v tehu??

boise
22. nov 2009

V priebehu gravidity a dojčenia možno Faktu používať v osobitne indikovaných prípadoch, len so súhlasom lekára. Štúdie na zvieratách nepreukázali žiadne poškodenie plodu. Nie je k dispozícii dostatočné množstvo výsledkov zo sledovania Faktu podávaného v priebehu gravidity.
To som okopírovala z príbalového letáka. Teda tie štúdie na zvieratách..to je milé že to tam napísali 😖
Ja som homeopatii tiež neverila, začiatkom roka som ale bola u jedného homeopata lebo som mala strašné problémy s trávením a on že všetkému sú na vine moje vaječníky a dal mi niečo na ne...A zrazu som po dvoch mesiacoch ostala tehotná 😀 A tráviace problémy zmizli...No a aj tá moja divoká alergia cez leto bola naozaj tentokrát v pohode.

iwa1
22. nov 2009

lia sebe som zbalila:
zupan, papuce, slapky do sprchy, kozmetiku, tablety co potrebujem, vlozky do podprdy, kojenecke podprdy dve, dve pyzama, ponozky, nohavicky, nohavicky tie take sietkovane, mast cicaderma a mam aj homeopatika na urychlnie porodu(ked ich budem ovsem potrebovat 😉), papiere na prijem a kont. sosovky a okuliare 😀 hej a este osusku a uterak na tvar 😀asi to je vsetko 😉

malej:
dve plienky normalne, ciapku, rukavice, plienky newborn, cumel, snurku, deku...krem na zadocek a vlhke utierky 🙂

iwa1
22. nov 2009

no normalne som zvedava na spravy na jojke, ze niekde odmietli prijat rodicku, ze maju plne...som zvedava kde? 😕

boise
22. nov 2009

😲 tak to potom napíš že kde, lebo ja nekukám, lepím tapety v spálni 😀

iwa1
22. nov 2009

v SNV, mammina bola z Markusoviec a zomrela aj ona aj malicke ☹ lebo ked dosla 2X, tak malicke bolo uz mrtve a to uz prenasala...boooze kam to spejeme 🙂

boise
22. nov 2009

☹ tak to je hrozné...vitajte moje nočné mory, túto noc to zase roztočíme 😒

iwa1
22. nov 2009

boise nic zle sa nestane nic neboj 😉 ale je to strasne v dnesnej dobe... 😠

boise
22. nov 2009

..ako niekde v stredoveku alebo čo...nechápem ako sa niečo také ešte môže stať ☹

iwa1
22. nov 2009

no vidis ze moze...ale verme, ze bude o nas dobre postarane 😉 ako nahrada za tu poradnu 😉

idem boise trosku sa este povenovat rodinnym prislusnikom 😀

boise
22. nov 2009

ok, ja idem ešte pomôcť pri maľovaní okolo okien 😀 tapeta je už nalepená 😉 prajem pekný večer

lia
22. nov 2009

boise,ty mas vrtulu?? 😅
iwiiii,mas na niekoho cislo??ako budeme vediet co je s tebou??

liluska
22. nov 2009

iwi drzim na zajtra palce aby ta doktory moc netrapili!!!!! Drz sa!!!
a tesime sa na tvoje babetko a hlavne informacie ako to priebiehalo 😵

boise
23. nov 2009

lia nemám ale musím niečo robiť aby mi to rýchlejšie ušlo...žeby syndróm prípravy hniezda či ako sa to volá? 🙂

lia
23. nov 2009

uz mas vsetko prichystane pre maleho??

boise
23. nov 2009

nó vlastne asi možno aj áno, len musím ešte požehliť tie látkové plienky a do toho sa mi strašne nechce ☹ Horšie je že máme uplne rozbombardovaný byt, pretože prerábame...takže bojové podmienky 😖 A inak určite si len myslím že mám takmer všetko, ono sa to ukáže až po pôrode že som total nepripravená 😅

lia
23. nov 2009

a beries si aj latkove do nemocky??
ja som vcera zistila,ze bodyniek je nejak malo,ale dokupim az potom,lebo strasia,ze bude velka.
a tiez este mam zehlenie a oprat ten kojaci maxi vankus 😒

lia
23. nov 2009

aj take,ze hreben a noznicky si treba pre babatko zobrat??

boise
23. nov 2009

do nemocky asi neberiem, nie je to vraj potrebné (a hlavne to už nemám kam napchať, do tašky sa mi nezmestí už ani vlas)...Btw s bodynkami mám tiež problém, mam 3 najmenšie a 3 také väčšie, potom radšej dokúpim lebo segra ma straší, že z toho veľmi rýchlo vyrastie...

tilly
23. nov 2009

všetko dokúpite rýchlo potom. nie je problém, veď všade majú všetko, ja som poslala muža pre bodyčka to tesca, za 4 eurá doniesol celkom dobré kúsky, len som mu musela podrobne vysvetliť, čo má vlastne kúpiť...

inak, som si všimla v nemocke, že rodia hlavne ročníky 81 a 82...

to s tou maminou v snv... otras, ale čakala som, že to bude v BA, ale nátresk je asi všade

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre