Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

lia
6. dec 2009

ahojte

ktory den sa moze chodit do ruzinova kuk na salu a tak?

iinuska
6. dec 2009

lia, tu mas vsetky infosky 😉 http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=76

lia
6. dec 2009

dakujem iinuska,ale vsetko tam vidim,len to,co ja potrebujem,tam nie je napisane,kedy sa chodi

lia
6. dec 2009

uz som to nasla,zevraj utorok a stvrtok sa robia prehliadky o 13hod.

iinuska
6. dec 2009

lia, tak nech ti vsetko dobre dopadne 😉

lia
6. dec 2009

dakujem 😵

supi
6. dec 2009

Ahojte, uz vas zacinam pomaly citat a psychicky sa pripravovat na ruzinov 😀

Ja mam na letaciku co mi dala minule sestricka este taketo info o prednaskovych cykloch :

Kazdy 1.pondelok v mesiaci : Porod a sestonedelie O 13.hod na 10.posch.
Kazdy 2. pondelok v mesiaci : Epiduralna analgezia o 13.hod klinika anesteziologie na 1.posch
3.pondelok : Starostlovost o novorodenca a dojcenie o 13.hod na 10.posch
4. pondelok : Priprava na dojcenie a prakticke rady o 13.hod na 10 posch.
Nechystate sa nahodou niektora aj zajtra? Podla vypoctoch by mal byt zajtra 1.pondelok v mesiaci alebo som to zle pochopila?

boise
7. dec 2009

ja len aby reč nestála...stále 2v1...grrrr 😠 😠 😠 🙄

slniecko01
7. dec 2009

Boise zak to ešte vydrž, ja už rozmýšľam čo si mám zbaliť do porodky, aby som potom nestresovala, čo ak by to prišlo skôr. Bola by som aj rada, pretože mávam strašne opuchnuté nohy. Včera ke%d mi ich segra zbadala, tak zalamovala rukami, že ona ich až také nemala.
Ešte som sa Vás chcela opýtať kam sa potom chodí do poradne. či do tej nízkkej, alebo vysokej budovi.

boise
7. dec 2009

Slniecko do poradne chodíš na polikliniku, to je tá nižšia budova nalepená na nemocnicu. Číslo dverí 53, zober si niečo na čítanie a na jedenie 🙂 Býva to tam neskutočne napchaté a poradňa býva vo štvrtok od 8:00 do 12:00...

lia
7. dec 2009

boise,my pojdeme spolu 😉

boise
7. dec 2009

lia akurát som na to pred chvíľou myslela že my tam budeme spolu 🙂

lia
8. dec 2009

kedy mas poradnu??ja vo stvrtok
lenze ma zacalo boliet hrdlo,tak som nahnevana na seba ze az,to sa moze len mne stat 😔

boise
8. dec 2009

poradňa zase vo štvrtok...ja len dúfam že sa jej už nezúčastním...Fakt začínam mať zlý pocit z toho že malý nechce ísť von 😕

iinuska
8. dec 2009

lia, slnu vlaznu vodu kloktaj, to pomaha

lia
8. dec 2009

tak som zvedava boise ,podla mna ta to chyti zajtra ,pozajtra 🙂

iinuska,klochtam kazde dve -tri hodiny

liluska
8. dec 2009

lia a kedy vo stvrtok ides?
Ja idem vo stvrtok na monitor o pol jedenastej, ci sa nahodou nestretneme 😉
Inak doktora mam teraz prezmenu choreho ja, uz treti tyzden, takze este musim chvilku s porodom
pockat ak chcem jeho 😒
Uvidime ako to zvaldne mala v brusku ci bude spolupracovat 😀

lia
9. dec 2009

nestretneme lilus,bohuzial,ja nechodim do nemocnice,ale do sukr.ambulancie-na stastie

pocula som,ze krizko je chory,to vlastne odvtedy co strazil mna v nemocke.a co mu je??
mas uz s nim aj zmluvu podpisanu??ja som zvedava na zajtra,idem az na vecer

liluska
9. dec 2009

lia, nevadi, to je lepsie ze chodis inam nez do nemocnice...sice ja tiez moc dlho necakam ale aj tak je tam urcite prijemnejsia atmosfera.
Este sme nepodpisali, hovoril ze je este casu, takze nemam s toho strach zeby ma nezobral, len aby bol zdravy 😉
Som strasne zvedava ci sa nakoniec stretneme spolu na oddeleni po porode 😀

trpezliva
9. dec 2009

Ahojte.tak skoda,ze prides liluska az zajtra na prietoky.mohla si nas dojst kuknut.asi pojdeme domov uz dnes,sice primar na vizite najprv povedal,ze az zajtra,ale som ho prosila,tak idem na ultrazvuk a ked dobre dopadne budem moct ist uz dnes.a kt.krizko je chory?ja som tu videla mladsieho.aspon tusim ze to bol on.ale lekari sa tu premavaju jedna radost,aj vcera rodilo vyse 10mamiciek.sestricky su inac super,nebojte;)

liluska
9. dec 2009

kika skoda, ze ta neuvidim, nevadi vsak dufam ze sa coskoro stretneme.
Bola som v ruzinove v pondelok ale to ma fakt ani nenapadlo ist za tebou, skoda mohla som ti
zavolat ci sa citis na navstevu ☹
Ak by ta tam nahodou do zajtra nechali tak sa zastavim, ak nie tak sa uvidime potom niekedy na prechadzke 😵
Maj sa krasne a prajem vela zdravicka aj tebe aj malinkej 😵

lia
9. dec 2009

a je volny nadstandart kika??
tak drzim palce nech vas pustia 😉
mladsi krizko je chory,to je uplny mladas 😉
lilus,no dufam,ze ano 😉

tilly
9. dec 2009

nás tiež tak púšťali, v stredu na vizite, že ak to odobria deckárky a ak bude uzv OK, tak môžme ísť, našťastie bolo všetko OK, tak sme išli 😀

slniecko01
9. dec 2009

Baby to naozaj poradňa bývy v Ružinove len vo štvrtok ? Veď to je dosť málo. Moja doktorka mi hovorila, že sú tam aj iné dni 😒

lia
9. dec 2009

boiseeeee kde siiii??

boise
9. dec 2009

lia tu som, len včera mi zhorel comp a až teraz som ho resuscitovala...A stále som 2v1 ☹

nikollette
9. dec 2009

Slniečko aj iné dni, ked tam máš vlastného lekára.
štvrtok chodia väčšinou tie ktroré nemajú vlastného lekára.

ja som chodila napr. utorky 😉

ufko
9. dec 2009

ahoj holky

poznate Dr. Kozakovu ? Zevraj rodi v Ruzinove..viete mi o nej niektora napisat ?? Aka je a tak..dakujem, budem vdacna

nikollette
9. dec 2009

nemyslíš kozelkovú?

ufko
9. dec 2009

a taka tam je ??? mala by rodit kamosku teraz niekedy a kamoska "mozno"poplietla meno..
chcem na nu vediet nieco ak mate niektora skusenosti🙂

dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre