Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

habibi78
17. feb 2010

no, to ste nemali na izbe sikmoocku Japonsku..... bola so mnou na nadstandarde 5 dni (na gynekologii) hotove peklo, mne z nej nonstop tvrdlo brucho.... jej matka jej kazde rano uz o pol siedmej!!!!! nosila jedlo, nehovoriac o tom, ako strasne to smrdelo.... ked jedla, tak priserne mliaskala, az mi zle bolo..... potom cely den an notebooku pozerala tie ich japonske telenovely, dost nahlas, alebo telefonovala...po japonsky....stal a stale a stale..... raz k nej prisla mama, potom otec, potom frajer, stale bol niekto na izbe, od rana do vecera.....a stale krik a japoncina.... nakoniec ma to tak vytocilo, ze som musela na sesterne urobit cirkus, ze co to ma byt, povedala som aj jej, nech berie trosku ohlad na to, ze tam nie je sama..... chvala bohu na druhy den ju prepustili ale to bolo hrozneeeeeeeeeeeeeeeee...... mala som na izbe aj babicku, ktora mala problemy, staaaaaaale prdela, ale zakazdym sa ospravedlnila, to sa dalo..... 😀 😀

ellit
17. feb 2010

Ahojte babulky, ktore idete rodit do Ruzinova....vybrali ste si niektora doktorku Otapkovu?

teresse
17. feb 2010

tikuska... tak koli tym uzasnym odporucaniam si sa rozhodla pre nasu porodnicu.... verim ze budes spokojna a budu splnene tvoje ocakavania .. 🙂

tikuska
17. feb 2010

V to dúfam aj ja, lekári si ťažko získavajú moju dôveru. 😀
Ale príspevky ktoré tu čítam ma utvrdzujú v tom že môj výber je správny.
U nás na Myjave ženy aj na tri krát dočisťujú a každé bábo ma zlomenú klúčnu kosť, alebo ho samotné pri komplikácii odvezu do Trenčína a mamička zostáva na Myjave. Čiže kojenie im nič nehovorí.
Je to smutné ale je to tak a sťažovanie nepomáha. ☹

renatkas
17. feb 2010

ahojte, ja idem zajtra na kontrolu do ruzinova a Diveky ze uz mozno budeme aj rodit, idem si teda vybalit cestovnu tasku a skusit sa predsalen pobalit do kufra a na odsavacku som ani nemyslela, som si myslela ze mi tam daju.
A ked beriete zupan, tak uz len to zaberie tristvrtku tasky a tiez plienky, takze mozem si brat minimum veci, ked aj tak to vyzera ze idem na dovolenku.

trpezliva
17. feb 2010

mne vcera volali z Ruzinova, ze maju pokazeny pristroj na meranie usiek..a to som na termin cakala od decembra. /mali sme ist buduci tyzden/ Preobjednali ma na Kramare na 29. marca.
Myslim ze tento rok ten pristroj ani neopravia. 😎 😎 😎

teresse
17. feb 2010

renatkas... takze zajtra kontola u dotora.... tak to potom aj porod zajtra.... tak drzim palce a hlavne pohodu ak to bude naozaj zajtra tak to nieako spolu zvladneme.... 🙂

renatkas
17. feb 2010

dik teresse 🙂
takze nakoniec som si zbalila aj tu odsavacku, aj ked netusim ako ju pouzit 😀 a maleho veci som vybalila, iba ciapocku a rukavicky beriem a deku. a taska nie je o nic mensia, no nevadi 😀

mizulienka
18. feb 2010

ahojte, mozem sa este spytat, ako to je s poradnami v nemocnici?
ako to prebieha?
dr ta pozrie kazdu poradnu aj zo spodu? alebo si to musis vyziadat?
a ultrazvuk? robi s aautomaticky na kazdej poradni?
dik 🙂

opica
18. feb 2010

mizulienka..uzv nerobia, zo spodu pozeraju vzdy...uzv sa aj tak robi v inych dverach a robi sa len v pripade potreby, ja som chodila asi raz za tyzden, kedze dieta bolo KP, inak nerobia...ani na monitor neposielaju, len ak je problem...

tikuska
18. feb 2010

Renatkas - držím palce ak ideš hned aj rodiť.

Kamarátka včera porodila krásne dvojičky Davidko mal 3000g a Simonka 2500g 😀 😀 😀

Aj ja už chcem ísť. . . 😅

mizulienka
18. feb 2010

opica dakujem 🙂
to znamena, ze ak bude vsetko ok, tak do porodu mi nebudu robit ultrazvuk?

sanyk
18. feb 2010

ahojte maminy, viete mi povedat ako a kde sa plati v ruzinove pritomnost otecka pri porode? viem ako to je na Antolskej ale v Ruzinove netusim vdaka

luly13
18. feb 2010

mizu, mne robili ultrazvuk teraz v stredu v 36 tyzdni- odhad velkosti, polohu, prietoky, zrelost placenty. ja mam dohodnuteho porodnika, ktory ma tam poslal.
inak na poradni vzdy pozera zrelost krca, tlak, bielkovinu v moci. cize ked tam pojdes aj prvykrat, nezabudni si zobrat ranny moc.

tikuska
18. feb 2010

Baby do porodky treba brať aj deku ? - ja ju v zozname nemám.

bibulienka
18. feb 2010

deku pre babo, teraz v zime

mizulienka
18. feb 2010

luly a dievcata 🙂 takze na tu poradnu ktour pojdem buduci tyzdne, prva v nemocnici, sa mam objednat aj na ultrazvuk? ja si nezazmluvnujem porodnika...

pietra
18. feb 2010

tikuska, ano, deku pre babo treba, teraz je nutna

mizulienka,na prvej poradni ti daju telefonne cislo, na ktorom sa objednas na ultrazvuk

sanyk, plati sa to v pokladni. Len prides, povies, co chces zaplatit, opytaju sa ta na udaje o tej osobe,ktoru chces mat ako doprovod a zaplatis

mizulienka
18. feb 2010

oki, dakujem vam dievcata za rady 🙂
viacej mamiciek ma upozornuje, ze poradne vo stvrtky su na cele doobedie...ale ked tam pridem uz o nejakej pol 7, tak by som mala ist medzi prvymi, nie? a pojdem do tych 41 c dveri 🙂

tikuska
18. feb 2010

Hmmmmmm . . . to tam nemajú ? aj zavinovačku treba vlastnú ?

U nás poprcháva a zmýva ten hrozne deprimujúci snieh, super 😀 😀

Maličký mi niečo nacvyčuje v bruchu asi sa už tiež teší že bude teplúčko a mamina nebude nabalená akoby išla na sibír. 😅

tikuska
18. feb 2010

Bibka - ahoj ako sa máte ? Ja som týždeň doma a už sa nudím. Mužík je v robotke a švagriná nemá dnes náladu tak nemám ani kam ísť na klebety. Hrozná nuda.

pietra
18. feb 2010

tikuska, zavinovacku netreba, tu ti daju. Vlastne potrebujes len deku, ciapocku a rukavicky (tie som ale ja napr. vobec nevyuzila)

sedula1
18. feb 2010

Ahoj Ellit, pytala si sa, ktora z nas si dohodla dr. otapkovu, tak ja idem k nej buduci stvrtok prvy krat a chcem si ju aj zazmluvnit.. Tak uvidim, pocula som na nu same chvaly. Ty zatial uvazujes? Alebo si rozhodnuta?

tikuska
19. feb 2010

Ahojte, mala by som ísť upratať Náš domček kým manžel nie je doma ale . . . aj Vám sa nič nechce ?
V poslednom čase by som stále len spala.

Ozaj koľko vlastne trvá taká bežná poradna v Ružinove?

sunny323
19. feb 2010

ahojte tehulky.. pripájam sa k vám, aj ja budem rodit v Ruzinove, chodim na poradnu k Dr.Kozolkovej. POradna trva max 5-10min, teda aspon moj prípad 🙂 Vezmu ti vzorku moču ( ktorý si prinesieš ), zmerajú tlak a vysetria rychlo zospodu, ci sa neotváraš. Takze celkom bleskovka... Závidím Vám, co uz to máte za pár. Ja som len v 30tt,ale uz by som rodila 🙂

lea79
19. feb 2010

tá Kozolková to je ktorá? ako vyzerá?

opica
19. feb 2010

lea, taka starsia blondyna, ma taky prisny vyraz a mas z nej pocit, ze je nepristupna a tak trosku drza, ale je NESKUTOCNA 😉

teresse
19. feb 2010

lea79..... ja ti odpoviem.... je to najlepsia odbornicka aku poznam.... v Ruzinove je mnoho skvelich,šikovnich lekarov...ale cislo jedna u mna je Dr. Kozolková... pracujem ako pôrodna asistentka v Ruzinove uz niekolko rokov, a ked budem rodit druhykrat tak moja volba bude jednoznacne Dr.Kozolkova, vybrala si si velmi dobre...

tikuska
19. feb 2010

Ahojte, ja som teraz prišla s práce. Dnes je toľko plesov, malovala som total bez prestávky a malý mi asistoval.
U nás hrozne prší ale je teplúčko. 🙂

To bude teda rýchlovka, to ozaj stojí za tú cestu 😀 😀 😀 Ale čo už ved už nebudem chodiť často. Je teraz v Ružinove veľa pôrodov? Aby sa nám vôbec ušla posteľ.

teresse
19. feb 2010

rodi sa vela .... ale este nieake miesta su... neboj domov ta neposleme..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre