Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

cheerlady
9. apr 2010

bibi dakujem za info,tak vraj je teraz v ruzinove plno,ale zajtra by mali prepustat,tak dufam,ze sa tam pre mna miestecko najde 😕 😅

bibulienka
9. apr 2010

tak drzim palce a nech to vyjde...prajem ti aby si mala aspon taky fajn porod ako ja 😵 😵 😵
a hlavne nech je babo zdrave....to je najdolezitejsie... 😵

cheerlady
9. apr 2010

dakujem,aj ja si to zelam,ked sa aj potrapim,ale nech je malinky zdravucky.. 😵

marcy30
9. apr 2010

cheer: drzim palce 😉
neviete mi poradit, kde najdem doktora Krizka ml., ked si ho chcem zazmluvnit?
vdaka 🙂

cheerlady
9. apr 2010

marcy ja viem,ze v nedelu ma sluzbu ale inak neviem 🙂
baby este krizova otazka - treba mi do ruzinova vlastne poporodne vlozky???lebo niekto mi hovoril,ze davaju ale teraz neviem,lebo sak dnes uz aby sme si do nemocnice vsetko nosili 😕 😲

jaja25
9. apr 2010

cheer- ja viem tak že sú tam vložky. Ak sa mýlim tak ma opravte. Keď som ja rodila- 2 dni som bola na štandarde lebo nebolo miesto a aj tam boli vložky.

cherryblossomgirl
9. apr 2010

Mon, tak to sme sa urcite stretli, ja som bola na 41 😝

Cheer, vlozky ani podlozky na postel nepotrebujes, su k dispozicii..

cheerlady
9. apr 2010

uff,som si vydychla,ze zajtra budem este vlozky nahanat.tak snad mam vsetko,dakujem a drzte palce,zacina ma chytat panika 😅 😲

bibulienka
9. apr 2010

neboj sa zajtra uz mozno budes mama...vies ake je to uzasne........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a uzi si to, je to krasny zazitok......
potom cakame info...

jaja25
10. apr 2010

Neviete ako cheer? Snáď to už má za sebou...

simonka11
10. apr 2010

cheerlady - prajem ti aby všetko dobre dopadlo a aby babatko bolo zdravucke ..vlastne možno to už maš aj za sebou dufam🙂)
potom sa nám ozvy a podel sa so zážitkami🙂))

shakes
10. apr 2010

marcy ked by si chcela ja ti môžem dať na neho súkromné číslo na mobil a môžeš sa s ním dohodnúť kedy by si mohla prísť. Ja som to tiež tak urobila a mala som ho pri pôrode. To je neskutočne perfektný človek bola som s ním strašne spokojná už nikdy by som iného pôrodníka nechcela.

marcy30
11. apr 2010

Diky shakes, poslala som ti IP 😉

shakes
11. apr 2010

marcy poslala som ti IP

lukmaj
13. apr 2010

Ahojte holky,

ja sa chystam rodit v juli a stale sa neviem rozhodnut medzi Ruzinovom a Antolskou. Kramare som nejako tam vylucila.
Som prvorodicka a vela info o nemocniciach nemam, lebo len pred rokom sme sa pristahovali do BA. Co vsetko ste vy brali do uvahy pri rozhodovani?
Ma zazmluvnovanie lekara zmysel? Podla mna je to ich praca a mali by ju robit dobre a profesionalne, ci uz maju zazmluvnenu pacientku alebo nie....ale na druhej strane nechcem ostat prenasat a riskovat tak, ze si ma mozno niekto vsimne.
To je taka dilema. 😢
Vdaka za rady.

cicus13
13. apr 2010

Ahojte baby,

Ja mám termín tiež v júli a chcela by som Ružinov, je mi to najbližšie, ale tiež som počula, že teraz je to tam desné....presne ako písala jedna kočka ako sardinky...6 mamičiek na izbe to je dosť.....mne každý radí zaplať si nadštandart, ale či sa vôbec naňho dostanem 😠 😠 ....kedže je tam tak plno, ale najviac sa desím toho, že prídem do pôrodnice rodiť a pošlú ma preč, že nemajú vôbec miesto... 😢 😢 máte už niektorá skúsenosti aj s týmto, že Vás poslali preč??

prsky
13. apr 2010

lukmaj...ja som sa tiez rozhodovala ako ty a nakoniec to vyhrala Antolska - hlavne kvoli tym izbam (na nadstandard sa dostat moze byt problem), aj ked dalsie asi skusim skor ruzinov, ale este neviem 🙂 lekara som nezazmluvnovala, presne pre ten dovod ako pises, prenasat ta urcite nenechaju (hlavne na antolskej vyvolavaju pomaly uz 5 dni po termine) . Mladi doktori maju lepsi pristup aj bez zaplatenia (asi este maju nejake tie idealy v sebe). Mna rodila mlada dokina, bola uplne perfektna, vzdy, ked prisla, povedala, co ide robit, ci to bude boliet a tak, len mohla chodit aj castejsie aspon povzbudit...na konzultaciu si pre nepostupujuci porod zavolala aj na tomto fore vychvalovaneho pana doktora, ktory prisiel, strcil (podla mojho pocitu) do mna ruku hadam tak po laket, nasilu ma roztiahol, povedal mi, ze sa nemam mykat, povedal tej doktorke, ze este pockaju a isiel prec - z toho pristupu som bola dost v soku. podotykam, ze ked som prisla na box, bola tam len 1 rodicka okrem mna a ta ked porodila, boli sme tam uz len sami (teda moj muz a ja). porodnu asistentku som videla na zaciatku a bola mila, keby tam bola alebo aspon chodila na mna kuknut a povzbudit ma, tak hadam porodim aj normalne. EPI mi bolo povedane, ze sa porozpravame na boxe a tam uz sa so mnou pomaly nikto o nicom nebavil - skratka, mala som pocit, ze som iba dalsi kus bez vole a prav. myslim, ze s epi by som tiez mala silu vydrzat dlhsie a nemuseli by ma "krajat". takze moja rada: aj ked je to vela praxov a prieci sa to zdravemu rozumu a etickemu citeniu, zaplat si doktora (ale zasa s nim sa dohodni, ako si porod predstavujes, lebo ti to chcu mat rychlo za sebou a radi urychluju porody)

simonka11
13. apr 2010

ja odporučam ružinov , antolska otras...)))

tikuska
14. apr 2010

Ja neviem ako, ale 6 mamičiek sa na izbu určite nezmestí jedine na balkon, na izbe sú maximálne 4. Bola som tam ked bol nátresk a dalo sa to zvládnuť. Mamičky ktoré sa na oddelenie nezmestia posielajú na 10 poschodie.

Ja vrele doporučujem Ružinov, mňe s maličkým tam bolo velmi dobre. 😀

bibulienka
14. apr 2010

aj ja odporucam Ruzinov, na porodnej sale su super asistentky a lekari su perfektni....
a ked budes mat babo tak tam tych par dni vydrzis...budes mat motivaciu 😵 😵

iinuska
14. apr 2010

myslim, ze v tejto teme nenapise nikto antolsku 😀

cicus13
14. apr 2010

baby ďakujem, ja som sa len bála, že keď tam prídem rodiť, že budú mať akurát veľa a pošlú ma do inej nemocnice 😠 lebo viem, že teraz majú v Ružinove problém na 10.poschodí maľujú všetky maminy sú presunuté inam...ale do júla to hádam stihnú vymaľovať aj 10krát 😀

maaja
14. apr 2010

fiha, cicus, myslis ze by mohli poslat prec, niekam inam ?
to sa mi nechce verit ...
ja budem mat zazmluvnewnu Dr v Ruzinove, tak snad ma prec neposlu ... a chcela by som nadstandard ... pred 3 rokmi som tak bola a nebol ziadny problem, vsetko v poho ... tak snad aj teraz tak bude ...

jaja25
14. apr 2010

Cicus, určite ťa nepošlú preč. Keď som rodila mladšieho syna, čakalo nás tam 9 na pôrod. Ja som rodila asi 7-ma a všetko v pohode zvládali. Nemala som pocit že by som tam niekomu prekážala. A nemala som nikoho zazmluvneného. Myslím že sa tohto nemusíš báť...

cicus13
14. apr 2010

maaja, sesternica rodila v januári a spomínala, že ju skoro nezobrali, až keď povedala, že má zazmluvneného lekára ju prijali na oddelenie....tak neviem
jaja, tak dúfam, že to bude v poho. lebo teraz sa celkovo rodí veľa detičiek 😅

maaja
14. apr 2010

ja si to asi pre istotu este preberiem s mojou Dr ;)
inak to je psycho nezobrat porod !!!
sak keby mna nezobrali, tak porodim asi v aute - pri prvom sme ledva stihli dojst do nemocky ... a vraj druhe ide rychlejsie 😀

member
15. apr 2010

ahojte baby, nestresujte sa teraz pred porodom ci vas zoberu na porod, myslim ze ak je porod rozbehnuty, tak vas odrodit musia. Ja som rodila v Ruzinove 30.3. mam krasneho synceka, hospitalizovana som bola od 25.3. lebo som tyzden prenasala , nemala som zazmluvneneho lekara a po cely cas co som bola v nemocnici maleho stale monitorovali a robili ultrazvuk. Sestricky a lekari sa ku mne spravali tak isto ako k tym, ktore mali dohodnuteho lekara. Zien na 10 alebo 9 poschodi bolo plno, na izbe sme boli najviac 4, i na poporodnom, aj ked som chcela nadstandard, nedostala som sa. Az den pred odchodom sa uvolnilo miesto na nadstandarde a prisli sa ma spytat, ci sa tam chcem prestahovat.
Porod bol uplne super, rodila ma mlada prijemna doktorka, a vsetci boli velmi mili, len manzel mi tam chybal. Nestihol prist, kedze som rodila na vyvolavacku, a nikto neocakaval, ze prvorodicka za 4 hodiny porodi, tak bol este len na ceste ked mna uz odvadzali na salu. O 8.00 mi dali vyvolavacku a o 12.13 bol maly na svete. Ani EPI mi nestihli dat, take to bolo rychle.
Ja mozem Ruzinov len odporucit, keby som cakala druhe, isla by som znova do Ruzinova a lekara by som si asi znova nedohodla.

cicus13
15. apr 2010

Member, tak to Ti tíško závidím 4 hodiny tak to je super....a potom už manžela k Tebe vôbec nepustili ani keď dobehol potom ??

sportpark
15. apr 2010

máte niekto skúsenosť s pani doktorkou Petrovou?

mala by ma rodiť ale vobec ju nepoznám nič teraz začnem k nej chodiť do poradne inak chodím do GPN k Marešovi.

keishatko
15. apr 2010

ahojte baby, ja sa chcem opýtať, že keď už budem mať pôrod za sebou, či návšteva v ružinovskej nemocnici môže vidieť a držať bábo, alebo ho môžu vidieť iba cez sklo ako na Antolskej. ďakujem za odpoveď 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre