Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

sylvia36
14. jún 2010

cicus13, no ja mám hlavne večer veľmi opuchnuté nohy, pomáha vyložiť si ich hore, ja ich mám dokonca na opierke sedačky vyložené a pred tým taká dlhšia vlažná sprcha na ne. Neodpuchnú úplne, ale čosi ano.

jaja25
14. jún 2010

@angellinka tak ako bolo na poradní?

@sylvia36 , @lenka2929 potom ma pozerajte v nemocnici keby ste už išli rodiť... 😀

angellinka
14. jún 2010

jaja25-moja doktorka tam nebol,tak ma vysetroval nejaky iny lekar 😨
a ze sa otvaram primerane,neviem sice co to znamena,ale v knizke mam CS 4.
Takze o tyzden ma caka dalsia.A ty ako sa citis?

jaja25
14. jún 2010

@angellinka ja sa cítim dobre. Občasné tvrdnutie brucha, občas malá kontrakcia, no uvidíme. Minule som mala dosť kontrakcií po poradni, ale nejako sa to ukľudnilo. Tak možno zajtra po poradni začnem aj rodiť... 😉 . Tak keď sa neozvem zajtra, tak som zostala...

jaja25
15. jún 2010

Dnes som hore od 4:15 a cítim sa ako pred skúškou. Žeby to niečo znamenalo? 🙂

sylvia36
15. jún 2010

jaja25 držím Ti palce, nech to máš rýchlo za sebou a tešíš sa zo svojej krásnej dcérky

aarwen
15. jún 2010

baby, plllls, neviete mi niektora poradit od kolkej do kolkej je ta gynekologicka ambulancia na poradne v ruzinove otvorena a kde ju najdem? dakujem.

vivianaba
15. jún 2010

@aarwen ja som tam bola vcera prvy krat, bola som uz objednana. Myslim ze lekari sa striedaju, neviem ci platia ordinacne hodiny podla tohto rozpisu: http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Ruzinov/oddeleni.... Ak nejdes ku konkretnemu lekarovi myslim ze tam treba ist vo stvrtok rano, poradne su vo stvrtky.

Najdes to na prizemi, ked vojdes do nemocnicnej polikliniky najprv ides stale rovno, popri bufete, a potom dolava (cez presklene dvere) a hned do chodby doprava. Vsade su tam nejake dvere a cakarne. 🙂

angellinka
15. jún 2010

jaja25 -drzime palce,takze uz su nejake predtuchy 😉 ak s neozves po poradni,tak cakame info z porodnice 😉

aarwen
15. jún 2010

@vivianaba dakujem za odpoved 🙂 lekara zatial dohodnuteho nemam, zatial neviem ci si niekoho budem dohadovat ci nie. pozeram ze mame podobne terminy, tak sa tam mozno niekde stretneme na porodnej sale 😅

cicus13
15. jún 2010

@adelaine no asi to tak bude 😀 mne k tomu ešte vyletel aj tlak a hrozila mi nemocnica ☹ zatial som na nejakých liekoch tak uvidíme ako to dopadne, ale to bude asi toto počasie 🙄

cicus13
15. jún 2010

@adelaine ešte pozerám, že máme skoro rovnaký termín, tak sa tam možno stretneme 😉

jaja25
15. jún 2010

@sylvia36 som na 3-4cm otvorená a zajtra mám prísť znova. Takže ty už budeš mať potom keď ja pôjdem rodiť- teda ak si to naše dieťa nerozmyslí... 😉

adelaine
15. jún 2010

@cicus13 veru mozno 😉

ja mam zajtra v ruzinove poradnu, som zvedava, co mi doki povie...
ja nastastie uz tak neopucham, tlak mam skor nizky...
doki ma vsak stale "strasi" ze to bude skor...lebo krcok sa mi skracuje
a trosku sa uz otvaram...tak som zvedava, ci mi povie, "ze ideme rodit" 😀 ...

barus1133
15. jún 2010

Ahoj kočky,

ja som v 19 tt. Na opuchy mi odporučili starý babský recept - vraj to zaberá - maminky by mali jesť tekvicové semienka - nesolené - nepražené.... že to fakt pomáha..... tak skúšam... 😖

Neviete náhodou niečo, čo funguje na krče v nohách..... ide ma uchytiť..... 🙄

Chcela som sa opýtať ešte na skúsenosti tých z vás, ktoré mali pri pôrode MUDr. Redechu - aké máte skúsenosti ... moc ďakujem 🙂

cicus13
15. jún 2010

@adelaine a kedy ideš na poradňu , lebo zajtra idem aj ja....chodím Redechovi tak okolo jednej som tam vždy 🙂

adelaine
15. jún 2010

@cicus13
o 12.00 u Foltina 😉 tak sa minieme

arrett
15. jún 2010

Ahojte baby
no, začala som vás citát. V novembri som rodila v ruzinove a bolo to úplne super. Malicky má teraz 7 mesiacov🙂 Teraz som o5 tehotná a neviem sa už dočkať nášho drobceka.
Prajem Vam veľa síl a krásny pôrod a skóre uzdravenie🙂 držte sa

adelaine
15. jún 2010

@arrett dobre sa citaju taketo pozitivne ohlasy , aj ty sa drz, nech tvoj drobcek pekne rastie 😉
@cicus13 ty si si toho Redechu uz zazmluvnila? a budes rodit s epi, ci bez?

arrett
15. jún 2010

@adelaine Dakujem🙂 Ja som rodila bez zazmluvnenia a vôbec nelutujem. Doktorka bola úplne úžasná a sestricky tiež. Rodila som s EPI a aj druhé chcem. S manželom sme sa prechadzali po chodbe, fotili sme sa🙂 a ja som sa zatiaľ krásne otvárala. Potom mi už Epi nedávali, aby som cítila kontrakcie a vedela kedy tlačiť. Bolo to úžasné. Na 3 zatlaceniabol maly vonku🙂 Je to ten najkrajsi zážitok na svete a už sa teším na další takýto zázrak🙂

karmelka77
15. jún 2010

@barus1133 na krce mozes jedine magnezium bohuzial, ja som sa trapila s krcami od 5teho mesiaca ale v rukach, jedine co mi potom pomohlo bola octanova mast ktoru som si natrela a zabalila do igelitu a zafixovala elastickym obväzom...ale to bolo na ruky... drzim palce, je to hrozna bolest a urcite ti na to nikto nic ine neda teraz..:((

sylvia36
15. jún 2010

jaja25, no ja mam isť zajtra už na príjem, vo štvrtok som naplánovaná na ráno na sekciu. Už sa začínam dosť báť. Dnes sme klábosili v poradni s Lenkou2929, tiež má prísť zajtra už s taškou, ale ona by mala mať normálny pôrod, tak sa tam asi všetky stretneme 🙂 držte palce!

jaja25
15. jún 2010

@sylvia36 ako si spoznala Lenku bez fotky? A prečo ide už rodiť, už je otvorená? Ja mám prísť zajtra o 7:30 do ambulancie. Tak uvidíme. Vy obe idete zajtra rovno na príjem? Keby sme sa nestretli tak veľa šťastia a nech to máte čím skôr za sebou. 😉

jaja25
15. jún 2010

@sylvia36 a po sekcii sa snaž čo najskôr postaviť a chodiť. Vraj to veľmi bolí, ale čím skôr vstaneš, tým sa to dá skôr do poriadku...

lenka2929
15. jún 2010

@jaja25 - ja idem tiež ráno do ambulancie, ale doktor mi povedal, aby som si priniesla aj tašku. Takže uvidíme.
Určite sa tam stretneme.

vivianaba
16. jún 2010

@aarwen uz si bola v poradni? Dufam ze si to nasla a necakala moc dlho. Rozmyslas o zazmluvneni? Ja som sa rozhodla ze ano, nemam rada ked sa okolo mna strieda rozny zdravotnicky personal (bola som viackrat v nemocnici), radsej sa "fixujem" na jedneho ktoremu doverujem hlavne v takej citlivej situacii ako porod. Fakt sa mozno stretneme v porodnici, ale este vydrzme par tyzdnov nech su babatka akuratne velke 😉

kikuliak
16. jún 2010

cicuš13 Som sice iba v 30 týždni, ale chcela by som si zazmluvniť Redechu, prosím ťa aký je postup. Poprípade kontakt. Vidím že chodíš knemu do poradne. Ďakujem

boise
16. jún 2010

@arrett ahoooj 🙂 ja z Teba odpadnem, tak ty zase? wau zavidim a obdivujem ta, my teda este aspon rocik pockame, lebo buchtik nam dava pekne zabrat 😵 Tak sa drz a obcas napis co nove a ako sa mate 😉 Simon nema chybu, krasny je 😵 😵 😵

arrett
16. jún 2010

@boise Ahooooj🙂 Akurat som na Teba myslela keď som tu pisala. Áno, o5 v tom🙂 Velmi sa tešíme, pretože sme chceli ešte jedno a ja som chcela hneď za sebou🙂 Simonko je dobrucky, takze sa neobavam🙂 Dokonca aj zubok nám vyrástol bez toho aby sme vedeli🙂 Akurat musím teraz trochu odpočívať, lebo trosku problemy a dokonca mi navrhli aj prestať dojcit🙂 Ale na to nech oni rýchlo zabudnu🙂 Zajtra idem ku gyndosovi tak som zvedava. Dúfam, že už budeme mat aj srdiecko🙂
a ako sa máte vy? Čo malicky?? Kde máš fotky?

boise
16. jún 2010

@arrett 😵 jemine to je zlate, ja by som druhe urcite teraz nezvladla 😖 Fotky mam na FB, ak chces a si na FB napis mi meno do IP a ja si ta pridam 😉
Jo, vela odpocivaj (aj ked si celkom neviem predstavit ci sa to da)...a dojcenie pocas teho- su na to rozne nazory, ale ja by som asi tiez neprestala 😉
No my sa mame super, uz mame 4 zuby, 9kg, 71cm 😉 a v sobotu sme zacali prikrmovat a dnes stlacil 200g cukety so zemiakom a este som ho aj dokojila...proste je to riadny knedlik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre