Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jesssie
2. máj 2008

janca704
Oblečenie pre bábo som si doniesla svoje a hneď ako mi ju doniesli na izbu som si ju prezliekla. Stalo sa, že sestrička mi raz po večernom kúpaní povedala, že už nemá dupačky iba body čo mi môže dať na prezlečenie /bol víkend, vraj sa vtedy neperie/-ešteže som tam mala tie svoje vecičky. Aj bavlnené plienky som mala svoje. To som jej dávala pod hlavičku. Inak iba tú zlamičku/zavinovačku/ sme mali nemocničnú. Ešte som si spomenula - aj deku som mala svoju, na noc zakryť bábätko. 😵

zoldy
3. máj 2008

Danka 86,robila som tam do marca...Andel je dobry,nenam na neho co zle povedat...ale mojou favoritkou je Kozolkova...mojej sestre 2O.rocnej zachranila nezachranitelny vajecnik... 🙂 😀

adulik16
4. máj 2008

zoldy,prosim ta,poznas doktora Orosa?Ja k nemu chodim a zatial neplanujem nejaku zmenu, cize by som chcela aj u neho rodit, len sa o nom neviem nic docitat.

zoldy
4. máj 2008

Adulik,dr.Oros je fajn,jeden z najlepsich... 🙂 doporucujem... 🙂

manefan
4. máj 2008

Adulik, ak sa "prehrabes" touto diskusiou od zaciatku, urcite na zmienky o nom nadabis 😉 Je aj moj gynekolog, aj som u neho rodila. Maximalna spokojnost 🙂

filipi
4. máj 2008

Skutik, ja som to tu už písaĺa Kozolková je jedna perfektná odborníčka. Vrelo doporučujem. 🙂 🙂 😉

livika
4. máj 2008

Ahoj filipi!Nase deturence su skoro rovnako stare,nestretli sme sa v porodke?
Rodila som 14.12.2007 a ty????

filipi
5. máj 2008

Ahoj livika, je to dosť možné, že sme sa stretávali v jedálni, ja som ležala v prvej izbe pri sestričkách na izolačke bola som chorá tak som s maminami v kontakte nebola. Čítam, že si Malačanka môžem vedieť odkiaľ??? Mám odtiaľ manžela a bývajú tam svokrovci. Včera sme odtiaľ prišli. Neležala som na nadštandarde. Veď aj tak som bola sama ešte aj so sociálnym zariadením. Takže som sa mala v podstate dobre.

bezaz
5. máj 2008

ahojte, ja len tak "mimo misu", chodila som pred par rokmi ku Kozolkovej a je to moja najhorsia skusenost s gynekologom vobec.. mozno ako odbornicka je dobra, ale jej "ludsky" pristup oceni naozaj len masochista.. neviem si ani len predstavit, ze by som u nej rodila

adulik16
5. máj 2008

Zoldy dakujem za odpoved🙂

adulik16
5. máj 2008

Manefan, dakujem aj tebe, nieco som sa docitala, ale bolo toho malo, preto som sa radsej spytala. Dakujem aj tebe za odpoved.

filipi
5. máj 2008

livika, rodila som 16. 12. 2007. 🙂

livika
5. máj 2008

Ahoj!
Som z Velkych Levar.
Lezala som na nadstandarte,skoro uplne vzadu.

zoldy
5. máj 2008

Livinka,ja si ta aj malinku pamatam 🙂

janca704
5. máj 2008

Lyrra , dakujem za postrehy. Uz som sa rozhodla, ze si ho zazmluvnim, napriek tomu, ako to dopadlo u teba (mrzi ma to, ale verim, ze syncek bude v poriadku 😉 ).

Jessie, vdaka, uz som zbalila dvoje dupacky a dvoje body a aj deku, ved ked nevyuzijeme, prinesieme naspat domov. Sestricky nefrflali, ze si obleikla babo do svojho? Ja som tie vecicky aj podpisala, pre istotu 😅

zoldy
5. máj 2008

janca 704,sestricky nefrflali,pokial nebolo ciste pradielko,tak to aj podaktore uvitali,ked sa islo kupat,stacilo povedat,ze to je svoje a vratilo sa to naspat 🙂

livika
5. máj 2008

Zoldy,to vazne????
Pripomen sa mi prosim troska...... 🙂

zabka1003
5. máj 2008

Livika ahojky🙂
Zoldy je sestrička, taká čiernovlasá mladá kočka, robila na novorodeneckom🙂
taká šikovná zlatá babulka..

livika
5. máj 2008

Ahoj zabka!
Jej,uz viem-bola super,nu si budem este dlho pamatat.
Strasne mi pomahala.

livika
5. máj 2008

Zoldy,patri ti obrovske DAKUJEM!!!!!!!!

zabka1003
5. máj 2008

Aj ja si budem na ňu pamätať 😵

enajka
6. máj 2008

chcela som sa spytat ci sa v ruzinove pouziva klystir alebo cipky?

lyrra
6. máj 2008

enajka cipky

zabka1003
6. máj 2008

Ja som nedostala ani klystír ani čípky 😀

trpezliva
6. máj 2008

ja cipky 🙂

lyrra
6. máj 2008

a u mna cipky nezabrali a sestricky sa smiali, ze asi budu nejake divne, lebo v ten tyzden som nebola jedina 😉

manefan
6. máj 2008

chi,chi, tak aj sa pridavam k tym, ktorym cipky v Ruzinove nezabrali 😀

filipi
7. máj 2008

no veru ani mne čipky nazabrali, alebo zabrali? No keď vezmeme do úvahy, že som na čakačke po chodbe pochodovala vyše hodiny tak asi zabrali.

zoldy
7. máj 2008

Zabka a Livika,dakujem,ste uplne uzasne 🙂

livika
7. máj 2008

Caute!
Aj ja som dostala cipky a zabrali.
Zoldy,neni zaco-zasluzis si to.
Pre mna si bola velkou oporou,hlavne ked malinkej museli vyplachovat ten zaludok.
Mozno si niekto povie,boze len jej vyplachli zaludok.Ale bolo pre mna hrozne,ked ju mas par hodin pri sebe a zrazu ti ju odnesu,lebo jej nieco je.
Len ty jedina si mi presne vysvetlila:
1.preco to musi byt
2.kedy sa mi vrati
3.a ze sa nemusim az tak velmi bat
Pre mna to velmi znamenalo,dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre