Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

leishmania
28. aug 2010

@matta308 ja chodim k drabovi a je to fakt dobry dr.

cheerlady
28. aug 2010

@karmelka77 no odvtedy som u neho nebola,len na kontrole po porode a najblizsie sa ani nechystam...kym pojdem zase na preventivku,tak musim splasit nejakeho druheho.

akdarka
28. aug 2010

dakujem baby za blahozelania...najlepsia bola rada novoredeneckej sestry (okrem inych "hodnotnych rad") aby sme obcas deti nechali vyplakat - zapnut radio, odist a nechat kludne 2 hodiny revat. no co uz esteze si kazdy mozeme spravit po svojom 🙂 no som rada, ze sme doma. pekny den kazdej z vas 🙂

sirinka
28. aug 2010

@akdarka hmmm, to je velmi hodnotna rada...ale mozno raz si na nu naozaj spomenies...aj ked sa nou nebudes riadit, obcas mam aj ja chut niekde sa vyparit hehe...

tikuska
29. aug 2010

Možno si ho pletiem ešte s jedným čo chodieval za tými spolubývajúcimi , ak áno tak sa ospravedlňujem. Lebo to bol riadny odval. Všetky naňho nadávali. 😠

tikuska
29. aug 2010

Aký doktor sa tak podobne volá nenapadá Vás nič?

lucia.kl
30. aug 2010

@tikuska ak myslíš podobné meno k dr. Dráb, tak tam rodí aj dr. Drábek - zhodou okolností môj gyn., a ja som bola spokojná

gladiola
30. aug 2010

Ruzinovske mamicky, chcem sa opytat tych, ktorym brusko nepadlo, ci ste sli cisarakom alebo vam vyvolavali kontrakcie, ak vyvolavali, tak kolko trval porod, dakujem

karmelka77
31. aug 2010

@gladiola este ti moze padnut neboj...este mas cas na vyvolanie porodu keby aj bolo treba. Nie je to dovod na cisarsky🙂)

kikuliak
31. aug 2010

@gladiola ja som mala termín včera a stále je to bruško nie prílíš nízko. Pri prvom mi spadlo tesne predtým ako malá vyšla von po porasknutí plodovej vody. 🙂

gladiola
31. aug 2010

@karmelka77 kikuliak: dakujem baby, ste ma potesili!!!

lucyliu77
31. aug 2010

@smejko1 Ahoj Nicoho sa neboj, ja som rodila u Dr.Drabeka 2x teraz naposledy v juni, je to pohodak a dobry doktor.

nivejka
31. aug 2010

@zucha ...mooc dakujem 🙂 ...ani som si nevšimla,že si mi odpísala 😅

zucha
31. aug 2010

@gladiola mne padlo ani nie 24 hodin pred porodom

gladiola
31. aug 2010

@zucha: dik, tak potom mi ma cas padnut aj o tyzden

sirinka
31. aug 2010

http://milosgocik.blog.sme.sk/c/235843/Sikanova...
clanok na osviezenie...mozno niektorym aspon scasti pomoze pochopit situaciu v zdravotnictve... 😉

lucyliu77
31. aug 2010

@me5 rodila som u Dr. Drábeka 2X.Prvy krat v r.2005 a druhy teraz v juni. Obidva porody som mala lahke a tento druhy ani nehovorim. Nemozem nanho povedat nic zle, je to pohodak, bola som s nim spokojna.

karmelka77
31. aug 2010

@sirinka ja robim robotu pri ktorej potrebujem odbornu sposobilost za ktoru som platila cca 5000 SKK po starom...na kazde skolenie ktore by som chcela ist nakolko sa ten zakon meni aj niekolkokrat za rok musim platit a vzdy je to cca 70 EUR...+ povinne preskolenia cca 1 x za rok ktore vyplyvaju zo zakona stoja cca 150 EUR...ked to chcem robit tiez musim platit a urcite nie take sumy ako sa pisu v tom clanku...keby som nebola hnusna voci zamestnavatelovi robim aj cez sviatky a vikendy co je v nasej firme bezne, ale baby ktore su same a nikto ich doma necaka si to mozu dovolit...a platovo?? Kedze sa tato robota vykonava v statnych instituciach tak si asi vies predstavit...ale keby som to nechcela vsetko absolvovat a robit, davno to necham tak a mozno idem upratovat...

sirinka
31. aug 2010

@karmelka77 tiez patris k beaglom 😉

karmelka77
31. aug 2010

@sirinka nepatrim urcite ale nikdy nerobim nic nasilu!! a to je rozdiel

zlatiak
3. sep 2010

Ahojte mamicky 🙂 ....mala by som otazocku ci si treba priniest zo sebou do ruzinovskej porodnice nocne kosele a zupan...lebo na strankach porodnice to tam neni uvedene tak neviem ci treba alebo nie...dakujem 🙂 🙂 🙂

dankadina
3. sep 2010

na porod dostaneš ich nočnu košelu a župan, aspon si nezaspiniš svoje a svoje si zober oblečieš si po porode ked sa osprchuješ, ja som to tak urobila 🙂

karmelka77
3. sep 2010

@zlatiak oni ti daju vsetko aj nocnu koselu aj zupan, ale vyzera to hrozne...dobre je to po porode aby si nespinila svoje, ale zober si radsej aj svoje budes sa lepsie citit...

gladiola
3. sep 2010

diki, aj mne ste tymto pomohli!!!! idem v stredu na prijem, jaaaaaaaaj

sirinka
3. sep 2010

ja som po odd nosila ich kosele a na navstevy zase svoje...

zucha
3. sep 2010

ja som mala stale len tie ich kosele. Doniesla som si aj svoju sice, ale naco si ju spinit? 😀

iinuska
3. sep 2010

mne vyhovovali tie ich kosele aj kvoli kojeniu

aktak
3. sep 2010

btw kupujte si kosele s kratkym rukavom lebo sa tam upeciete, aj v zime, ja som rodila v decembry a mali kvoli babetkam tak vykurene ze som v tielocku na ramienka chodila 😀

zuzuz1
3. sep 2010

hmm no ja som tiez pocula ze lepsie je saspinit ich a potom na navstevy svoje... aj zupan tak berem... taky lahky nejaky...
@gladiola koli comu to ides na prijem? tusim ze male je velke? uz ani neviem kt. ma aky problem je nas tu tolko ze az 🙂

ziza55
3. sep 2010

caute kocky..termin mam 30.10...1.10 idem este k svojmu gyndosovi a potom mam zacat chodit do nemocnice..cca.3tyzdne pred porodom...nie je to malo?pocula som ze sa chodi mesiac?treba tam aj zavolat alebo prist iba bez objednania?pocula som ze kazdy stvrtok su tie ambulancie??a tam budu vlastne vsetky mamicky ktore nemaju nikoho zazmluvneneho?a este som sa chcela spytat..kedy mam vybavit epidural,?KTORE DNI SU TAM? A MOZEM TAM IST AJ TERAZ UZ?DAKUJEM

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre