Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

ziza55
24. sep 2010

podla trvaleho bydliska uprednostnuju...aspon by mali myslim...

sirinka
24. sep 2010

@ziza55 tak to je obrovske mnozstvo tehuliek... 😉

ziza55
24. sep 2010

@sirinka tak aaaano to je pravda...ale zas poznam aj mnoho tehuliek vo svojom okoli..ktore ani nemaju trvale bydlisko v ba...alebo napriklad v okoli ruzinova a chcu ist rodit prave tam 🙂

sirinka
24. sep 2010

@ziza55 to ma ani nenapadlo, ze v ba zije dost ludi s trvalym pobytom inde....hmmm

ziza55
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sirinka
24. sep 2010

@ziza55 necudovala....aj ja som v podstate z vychodu, akurat ze uz s trvalym pobytom a bez umyslu vratit sa spat... 😝
len som na to nejako pozabudla...

ziza55
24. sep 2010

@sirinka 🙂

klarka55
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karmelka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarka55
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arrett
24. sep 2010

@klarka55 Palec hore

karmelka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarka55
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karmelka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gangulienka
24. sep 2010

no ja mam napr. trvaly pobyt v okrese Malacky aj tam byvam, ale kam mam ist rodit ked pre cely Bratislavsky kraj su porodnice len v BA ? moc moznosti clovek nema a aj preto su tie porodnice take plne

emily327
24. sep 2010

@gangulienka vobec sa tym netrap, ja som z vychodu, trvaly pobyt v Rovinke, ale rodit budem v Bratislave a nech sa na mna nikto nehneva, ale su len 3 porodnice v BA a moc na vyber nie je. Je to slobodna vola kazdej z nas kde bude rodit. Keby som mala ist na vychod rodit z Rovinky, ked to na mna pride, tak porodim po ceste tam 😀

gangulienka
24. sep 2010

ved ja sa netrapim, len uz som sa viac krat stretla s tym ze sa mi cuduju preco idem rodit do Ba a nie do MA...ale tam ziadna porodnica nie je 🙂

karmelka77
24. sep 2010

@gangulienka najhorsie bude ak ti to povie lekar v nemocnici - Spanka je tym znamy ze kazdeho posiela odkial je..

gangulienka
24. sep 2010

a kam ma potom posle ? 😀 ale s nim mam tuto skusenost, krvacala som isla som na pohotovost a vyletel po mne preco som nesla do malaciek na pohotovost...tak som mu povedala ze som bola momentalne v ba tak sa nebudem trepat na zahorie ked zo mna leje krv...

karmelka77
24. sep 2010

@gangulienka presne o tomto hovorim, ze on sa nekasle, povie si, aj ked s tym nic nespravi nemoze ta len tak niekam inde poslat...ale ako som uz pisala bola som pri tom ked babu poslali na Antolsku...

emily327
24. sep 2010

@karmelka77 mna sa lekar ani nepytal odkial som.

@gangulienka ako sa dnes mas? Ja som poslednu noc mala pocit,ze uz idem rodit. A cely den mam divne tlaky v podbrusku. Ty sa citis ok? Uz si aj otvorena?

sirinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karmelka77
24. sep 2010

@emily327 ja som hovorila o konkretnom lekarovi ktory to hovori kazdej ktora nie je z ruzinova

emily327
24. sep 2010

@karmelka77 ok to som prehliadla, prepac.

iwet001
24. sep 2010

baby, Ruzinov je plny staaaale, ale rovnako aj napr. Antolska, fakt je to jedno. vsetko zavisi len od nahody, alebo stastia, nemali by ste sa kvoli tomu zbytocne stresovat.. v noci moze byt polka prazdna a uz druhy den vecer mozu byt komplet plni. ale ak budu mat aspon jedno miesto, urcite vas nikam inam neposlu. ved po porode sa lezi aj na 9. aj na 10.posch. a kazdy den prepustaju vsetko co sa da. a este ak mate v Ruzinove s niekym zmluvu, urcite vas uprednostnia. budem drzat palce 🙂

a inak, ak by som mala rodit v sluzbe dr. Spanku, tak radsej dobrovolne idem do inej porodnice 😒

karmelka77
24. sep 2010

@iwet001 🙂))

maznacik007
24. sep 2010

ja tiez patrim pod nemocnicu ruzinov ale keby mal sluzbu pan doktor Spanka.. tak idem radsej rodit hocikam inam... dakujem neprosim...

heni79
24. sep 2010

@iwet001

Máš s ním nejakú osobnú zlú skúsenosť? Myslím Španku.
Ja som na neho počula zlé reči, ešte prv, ako som ho stretla. Robieval "poradňu" pre budúce mamičky každý štvrtok (tie, ktoré síce chceli rodiť v Ružinove, ale nemali konkrétneho lekára). Bol taký.... Ja neviem, celé to chodenie do tej poradne sa mi zdalo úplne absurdné a zbytočné.
Ja viem, že toho bolo naňho asi dosť (v tom období nás tam chodilo bežne aj 50 - 60 a do druhej ambulancie sa bralo o dosť menej), ale bol taký - akoby mu padlo úplne zaťažko, že tam vôbec musí byť. A celá "poradňa" v jeho podaní bola skontrolovanie otvorenosti/zatvorenosti krčka. Bez slova, bez výrazu, akoby bol stroj a ja ani nie človek a tobôž už nie žena, ktorá má o chvíľku priviesť na svet nového človeka.
Celá "poradňa" tak trvala dovedna (aj s oblečením a vyzlečením) asi 3 minúty. ☹ Niežeby som si to chcela nejako "užiť" dlhšie, ale mala som kopec otázok. Keď som stihla, tak som sa rýchlo niečo spýtala. Zvyčajne bol dosť prekvapený. No odpovedal.
Dodnes neviem, čo si mám o ňom myslieť.

karmelka77
24. sep 2010

@heni79 ja som ho pocula ako jednej babe ktora cakala tretie babo a predtym dva krat rodila cisarskym cize musela aj treti povedal ze co to ma byt, zeby sa uz mala dat setrilizovat...neboj on ma casu dost...ale na ine veci, sestrickam rozpravat ako sa ma jeho zena dobre, ze nic nemusi ze vsetko plati on atd...nie je nad neho, medialnu hviezdu ruzinova🙂))

iwet001
24. sep 2010

@heni79 no presne takuto skusenost mam aj ja 🙂 a este urcite veeeelmi vela mamiciek. len mozno s tym rozdielom, ze ja som u neho bola len raz ked mal zastupovat mojho lekara, najprv na mna nahukal (samozrejme som tam stala ako v nemom uzase a dole bez 😅 ) ze cele je to bordel a cela nemocnica je na prd a ze sa to moze vys...t. no a jeho sestricka, taka vyssia kratkovlasa s okuliarmi z toho asi bola v rozpakoch, lebo niekam zalozila moju teh. knizku a zrazu ju nemohla najst. proste sa zahadne niekde v ambulancii stratila.. nakoniec ma vysetril, ale asi len preto, ze sa citil blbo za tu knizku ale to som mohla kludne byt aj bez toho.. bolo to presne tak ako si napisala. prst dnu-prst von-ani slovo-potom otazka citujem: "pohyby?" a to bolo vsetko.. tak som uz nevydrzala a aspon som teda chcela aby mi laskavo povedal co zistil, lebo moj dr mi predtym hovoril, ze sa zacinam otvarat... no proste vysla som odtial vytocena ako furia, v 37.tt otvorena na 1 prst bez tehotenskej knizky (ktora sa uz samozrejme nenasla..) a s takym neprijemnym pocitom tam dole, ze som si poriadne nemohla sadnut este asi hodinu.... asi tolko k tomuto medialne znamemu odbornikovi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre