Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

arrett
8. nov 2010

Som ja ale slepuch🙂)) Dakujem🙂)

gladiola
9. nov 2010

@arrett 😉

heni79
9. nov 2010

@misha8
To je rôzne, od pol hodiny aj cez dve hodiny.
Len si nezabudni vziať poradové číslo (v skenej "búdke") na informáciách, hneď ako vojdeš do budovy. Pýtaj si číslo na poradňu, č.dv.53.
A vezmi si časopis. 😉
Tá dĺžka čakania sa samozrejme odvíja od množstva žien, ktoré tam v deň sú.

karmelka77
9. nov 2010

Teraz som pocula ze v televiznych novinach bude ze pri kupani dnes v Ruzinove spadlo sestricke dvojdnove babatko!!!!

sirinka
9. nov 2010

@karmelka77 ja som to tiez zaregistrovala ale iba na pol ucha...to, ze to bolo v ruzinove, som nepocula...no pozrieme uvidime...je to tragedia...a mne sa smiali pri druhom, ze som sa bala ju kupat...

panki
9. nov 2010

v ktorých televíznych novinách to bude, neviete?

karmelka77
9. nov 2010

@sirinka ukazovali zabery z Ruzinova na 9 tom poschodi...tak dedukujem...bude to na Markize...

sirinka
9. nov 2010

@karmelka77 jaaaj, lebo ja som to len pocula, nevidela som na obrazovku 😅

maggie2
9. nov 2010

@sirinka http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/bratislava-no... je to tu. A podľa toho čo sa tam píše, namiesto toho aby sa ospravedlnili, ešte boli i drzé. Sodoma Gomora. Ľutujem tú staršiu mamičku, veď je pomaly zázrak v tom veku priviesť na svet zdravé dieťa a oni jej ho tam dokaličia. A na drzovku, jej ešte dali podpísať i reverz, namiesto toho aby jej pochopiteľne, po tom všetkom, sami vybavili preklad do inej nemocnice 😝 😝 😝

maggie2
9. nov 2010

@sirinka písali sme zároveň ☹, no tak už vieš

sirinka
9. nov 2010

@maggie2 udajne nie je dokalicene...tak si snad uz po tomto vstupia do svedomia...

maznacik007
9. nov 2010

@maggie2 no ja som bola z toho clanku dost prekvapena.. ze ju automaticky nepreviezli aj s novorodencom na kramare... ved to je kojaca zena... 😲

maggie2
9. nov 2010

@sirinka snáď stáli pri bábätku všetci anjeli strážni. Keby som sa modlila, tak by som sa modlila za to, aby strážni anjeli sa čo najviac zdržovali v nemocniciach... pardón údajne nie je dokaličené...alebo teda vlastne ešte o tom jeho stave neinformovali

sirinka
9. nov 2010

@maznacik007
@maggie2 podla mna bol aj personal riadne mimo z toho, co sa stalo...ale urcite jej mali zariadit preklad za babatkom...
aj ked aj v pripade, ze sa babatku nahle zhorsi stav a prevazaju do inej nemocnice, tiez tusim neposielaju mamicku hned s nim...

maggie2
9. nov 2010

@sirinka a snažili sa to vraj (podľa výpovede svedkov) skôr ututlať 😠

sirinka
9. nov 2010

@maggie2 svedkom mohla byt jedine mamicka a sluzbukonajuci personal...takze aj ten muz, co je na videu je bud pribuzny alebo personal a to vies, ze emocie skresluju taketo vyjadrenia...
taketo nieco sa navyse ututlat neda, ak bola mamicka pritom, co zrejme bola podla opisu a z tohoto dovodu prevazali babatko do dalsej nemocnice... 😉

karmelka77
9. nov 2010

@sirinka ked sa cokolvek deje s babatkom prevaza sa iba babatko mamina nie...bohuzial...no je to otrasne...az ma triaslo ked som to videla...ale fakt ironia osudu, oani ma 47 rokov a konecne dieta a este toto sa jej stane...a s tym revrsom si to fakt mohli odpustit...

maggie2
9. nov 2010

@sirinka nemusela byť nutne pri tom. Vyčkajme, snáď budú ďalšie informácie.

heni79
9. nov 2010

Asi by ma úplne pleslo, keby sa mi také niečo stalo!
Hlavne, nech je to malé ok!
Ozaj a teraz vraveli, že to bolo po kúpaní, pri vážení.
A to je tam svedkov habadej. Aspoň na nadštandarde určite.
Neviem ako sa kúpe na štandarde.
Ale ono to je úplne jedno.
Ešte raz, nech je to bábo ok!

sirinka
9. nov 2010

@karmelka77 mno...aspon tu sa chcu kryt...pevne verim, ze mimi bude ok

karmelka77
9. nov 2010

@heni79 na standarde kupu babatka vzadu u nich a nikto to nevidi...a vazia tiez tak to bolo asi na nadstandarde...

karmelka77
9. nov 2010

@sirinka mna na to upozornovala jedna PA ze keby sa malo babo narodit predcasne nech idem na Antolsku, lebo tam potom odvazaju babatka predcasne narodene a ja by som musela ostat v Ruzinove..

sirinka
9. nov 2010

na nadstandarte sme kupali maximalne dve naraz...plus jedna sestricka, nikdy tam nebolo viac ludi...

@karmelka77 ved prave, oni vzdy prevazaju iba toho, kto ma zhorseny stav...nie spolu, co je na skodu...

snezienka07
9. nov 2010

Ja som sa rozhodovala medzi Ruzinovom a Kramarmi. A porovnavala som diskusie. Bola som osobne na obhliadke v Ruzinove, tam sa dalo pozriet aj oddelenie, samozrejme len nadstandard. Ked som sa pytala na standard, lebo ved moze sa stat, ze budu mat plno, tak sestricka nie velmi bola ochotna hovorit o tom ako to tam vyzera. Potom som sa pytala aj na pripad ženy, ktoru vraj odmietli a poslali preč do inej porodnice. Zasmiala sa, povedala ze o tom pripade vie a vraj zena nepatrila do ich obvodu a ani nechodila k nim na poradnu, preto ju odmietli. Ale neodpustila si poznamku, vraj nemam vsetkemu verit, co citam na roznych diskusiach na nete...
Nahodou je super, ze nieco take existuje, ved zeny nemaju dovod klamat, ked tu pisu svoje skusenosti. Proste otvorene pisu o svojich pocitoch a zazitkoch.
Potom som bola pozriet na Kramaroch. Tam sa sice neda pozriet oddelenie, lebo vraj respektuju intimitu rodiciek. Ale kedze som clovek zvedavy a hlavne chcem vediet do coho idem, tak som si vybehla aj do porodnice a v cakarni som si odchytila mamicku, ktora mi velmi ochotne vychvalila celkovu starostivost na oddeleni. Nasledne som isla obhliadnut poradnu. Nesmelo som zaklopala a stretla som sa s velmi ochotnou lekarkou a nasledne sestrickou, ktora nas pozvala dalej aj s manzelom. Vsetko nam vysvetlila, dala cisielka na ktore sa mozem objednat, ked pride cas.
Takze suma sumarum napriek tomu, ze Ruzinov mam za rohom rozhodla som sa pre Kramare.
Dnes som pozerala na markize tu hroznu spravu o vypadnutom novorodencovi a som zhrozena.
Uvidim ako mi to vsetko dopadne a potom Vas samozrejme budem informovat, lebo mne tieto diskusie velmi pomohli pri rozhodovani a tiez poskytli potrebne info.

maggie2
9. nov 2010

@sirinka "ved prave, oni vzdy prevazaju iba toho, kto ma zhorseny stav...nie spolu, co je na skodu..." v prípade novorodenca a jeho matky sú takéto pravidlá úplne irelevantné. Prednosť má automaticky právo matky byť s novorodencom.

sirinka
9. nov 2010

inak co bolo v tych spravach? kupala som deti...

@snezienka07 ja by som asi tiez sla na kramare, keby som nemala v ruzinove svojho doktora...

karmelka77
9. nov 2010

@maggie2 matka moc tych prav nema, oni to aj tak vzdy hodia na to ze v provom rade je dolezite babo, co je to nepopieram, ale mal by niekto pozerat aj na tu matku...ako sa citi a co preziva ked sa nieco take stane...

sirinka
9. nov 2010

@maggie2 ved to iste som napisala, len inymi slovami 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre